PROGRAM TUR ,,UNDER” 11 (2012)
Etapa 1 21-09-2022
ACS DINAMIC KIDS VIDELE - ACS SPORTING VIDELE
AS VIITORUL 2 ZIMNICEA - AS VIITORUL 1 ZIMNICEA
ACS YOUNG STEAUA 1 ALEXANDRIA - CS ATLETICO ROSIORI DE VEDE
CSS 1 ALEXANDRIA - CSS 2 ALEXANDRIA
STA - ACS YOUNG STEAUA 2 ALEXANDRIA
CSM CETATEA TURNU MAGURELE - AS VICTORIA LUNCA
Etapa 2 28-09-2022
AS VIITORUL 1 ZIMNICEA - ACS DINAMIC KIDS VIDELE
CS ATLETICO ROSIORI DE VEDE - AS VIITORUL 2 ZIMNICEA
CSS 2 ALEXANDRIA - ACS YOUNG STEAUA 1 ALEXANDRIA
ACS YOUNG STEAUA 2 ALEXANDRIA - CSS 1 ALEXANDRIA
AS VICTORIA LUNCA - STA
ACS SPORTING VIDELE - CSM CETATEA TURNU MAGURELE
Etapa 3 05-10-2022
ACS DINAMIC KIDS VIDELE - CS ATLETICO ROSIORI DE VEDE
AS VIITORUL 2 ZIMNICEA - CSS 2 ALEXANDRIA
ACS YOUNG STEAUA 1 ALEXANDRIA - ACS YOUNG STEAUA 2 ALEXANDRIA
CSS 1 ALEXANDRIA - AS VICTORIA LUNCA
STA - CSM CETATEA TURNU MAGURELE
AS VIITORUL 1 ZIMNICEA - ACS SPORTING VIDELE
Etapa 4 12-10-2022
CSS 2 ALEXANDRIA - ACS DINAMIC KIDS VIDELE
ACS YOUNG STEAUA 2 ALEXANDRIA - AS VIITORUL 2 ZIMNICEA
AS VICTORIA LUNCA - ACS YOUNG STEAUA 1 ALEXANDRIA
CSM CETATEA TURNU MAGURELE - CSS 1 ALEXANDRIA
ACS SPORTING VIDELE - STA
CS ATLETICO ROSIORI DE VEDE - AS VIITORUL 1 ZIMNICEA
Etapa 5 19-10-2022
ACS DINAMIC KIDS VIDELE - ACS YOUNG STEAUA 2 ALEXANDRIA
AS VIITORUL 2 ZIMNICEA - AS VICTORIA LUNCA
ACS YOUNG STEAUA 1 ALEXANDRIA - CSM CETATEA TURNU MAGURELE
CSS 1 ALEXANDRIA - STA
CS ATLETICO ROSIORI DE VEDE - ACS SPORTING VIDELE
AS VIITORUL 1 ZIMNICEA - CSS 2 ALEXANDRIA
Etapa 6 26-10-2022
AS VICTORIA LUNCA - ACS DINAMIC KIDS VIDELE
CSM CETATEA TURNU MAGURELE - AS VIITORUL 2 ZIMNICEA
STA - ACS YOUNG STEAUA 1 ALEXANDRIA
ACS SPORTING VIDELE - CSS 1 ALEXANDRIA
ACS YOUNG STEAUA 2 ALEXANDRIA - AS VIITORUL 1 ZIMNICEA
CSS 2 ALEXANDRIA - CS ATLETICO ROSIORI DE VEDE
Etapa 7 02-11-2022
ACS DINAMIC KIDS VIDELE - CSM CETATEA TURNU MAGURELE
AS VIITORUL 2 ZIMNICEA - STA
ACS YOUNG STEAUA 1 ALEXANDRIA - CSS 1 ALEXANDRIA
CS ATLETICO ROSIORI DE VEDE - ACS YOUNG STEAUA 2 ALEXANDRIA
AS VIITORUL 1 ZIMNICEA - AS VICTORIA LUNCA
CSS 2 ALEXANDRIA - ACS SPORTING VIDELE
Etapa 8 09-11-2022
STA - ACS DINAMIC KIDS VIDELE
CSS 1 ALEXANDRIA - AS VIITORUL 2 ZIMNICEA
ACS SPORTING VIDELE - ACS YOUNG STEAUA 1 ALEXANDRIA
CSM CETATEA TURNU MAGURELE - AS VIITORUL 1 ZIMNICEA
AS VICTORIA LUNCA - CS ATLETICO ROSIORI DE VEDE
ACS YOUNG STEAUA 2 ALEXANDRIA - CSS 2 ALEXANDRIA
Etapa 9 16-11-2022
ACS DINAMIC KIDS VIDELE - CSS 1 ALEXANDRIA
AS VIITORUL 2 ZIMNICEA - ACS YOUNG STEAUA 1 ALEXANDRIA
CSS 2 ALEXANDRIA - AS VICTORIA LUNCA
CS ATLETICO ROSIORI DE VEDE - CSM CETATEA TURNU MAGURELE
AS VIITORUL 1 ZIMNICEA - STA
ACS SPORTING VIDELE - ACS YOUNG STEAUA 2 ALEXANDRIA
Etapa 10 23-11-2022
ACS YOUNG STEAUA 1 ALEXANDRIA - ACS DINAMIC KIDS VIDELE
AS VIITORUL 2 ZIMNICEA - ACS SPORTING VIDELE
CSS 1 ALEXANDRIA - AS VIITORUL 1 ZIMNICEA
STA - CS ATLETICO ROSIORI DE VEDE
CSM CETATEA TURNU MAGURELE - CSS 2 ALEXANDRIA
AS VICTORIA LUNCA - ACS YOUNG STEAUA 2 ALEXANDRIA
Etapa 11 30-11-2022
ACS DINAMIC KIDS VIDELE - AS VIITORUL 2 ZIMNICEA
AS VIITORUL 1 ZIMNICEA - ACS YOUNG STEAUA 1 ALEXANDRIA
CS ATLETICO ROSIORI DE VEDE - CSS 1 ALEXANDRIA
CSS 2 ALEXANDRIA - STA
ACS YOUNG STEAUA 2 ALEXANDRIA - CSM CETATEA TURNU MAGURELE
ACS SPORTING VIDELE - AS VICTORIA LUNCA