Program Tur Liga 6 / Seria 2

31 August 2023, la ora 19:54 / Publicat în Comunicate AJF de Stan Prodan / 1362 vizualizări

Program Tur Liga 6 / Seria 2

 Program Competitional Liga a-VI-a, Seria 2, sezonul 2023/2024

Etapa 1         10-09-2023

A.S. PROGRESUL 2007 BOGDANA - CS FLACARA CONTESTI

CS ATHLETIC SEGARCEA VALE - A.S. OLTUL BECIU

CS STEAUA DRACEA - AS OLD BOYS ALEXANDRIA

STA - AS VIITORUL TURRIS TURNU MAGURELE

CS VICTORIA CIUPERCENI - CS TELEORMANU TROIANUL

A.S. DUNAREA ISLAZ - ACS OLTUL PLOPII SLAVITESTI

CS VITANESTI - AS DINAMO BOGDANA

 

Etapa 2         17-09-2023

A.S. OLTUL BECIU - A.S. PROGRESUL 2007 BOGDANA

AS OLD BOYS ALEXANDRIA - CS ATHLETIC SEGARCEA VALE

AS VIITORUL TURRIS TURNU MAGURELE - CS STEAUA DRACEA

CS TELEORMANU TROIANUL - STA

ACS OLTUL PLOPII SLAVITESTI - CS VICTORIA CIUPERCENI

AS DINAMO BOGDANA - A.S. DUNAREA ISLAZ

CS FLACARA CONTESTI - CS VITANESTI

 

Etapa 3         24-09-2023

A.S. OLTUL BECIU - CS FLACARA CONTESTI

A.S. PROGRESUL 2007 BOGDANA - AS OLD BOYS ALEXANDRIA

CS ATHLETIC SEGARCEA VALE - AS VIITORUL TURRIS TURNU MAGURELE

CS STEAUA DRACEA - CS TELEORMANU TROIANUL

STA - ACS OLTUL PLOPII SLAVITESTI

CS VICTORIA CIUPERCENI - AS DINAMO BOGDANA

A.S. DUNAREA ISLAZ - CS VITANESTI

 

Etapa 4         01-10-2023

AS OLD BOYS ALEXANDRIA - A.S. OLTUL BECIU

AS VIITORUL TURRIS TURNU MAGURELE - A.S. PROGRESUL 2007 BOGDANA

CS TELEORMANU TROIANUL - CS ATHLETIC SEGARCEA VALE

ACS OLTUL PLOPII SLAVITESTI - CS STEAUA DRACEA

AS DINAMO BOGDANA - STA

CS VITANESTI - CS VICTORIA CIUPERCENI

CS FLACARA CONTESTI - A.S. DUNAREA ISLAZ

 

Etapa 5         08-10-2023

AS OLD BOYS ALEXANDRIA - CS FLACARA CONTESTI

A.S. OLTUL BECIU - AS VIITORUL TURRIS TURNU MAGURELE

A.S. PROGRESUL 2007 BOGDANA - CS TELEORMANU TROIANUL

CS ATHLETIC SEGARCEA VALE - ACS OLTUL PLOPII SLAVITESTI

CS STEAUA DRACEA - AS DINAMO BOGDANA

STA - CS VITANESTI

CS VICTORIA CIUPERCENI - A.S. DUNAREA ISLAZ

 

Etapa 6         15-10-2023

AS VIITORUL TURRIS TURNU MAGURELE - AS OLD BOYS ALEXANDRIA

CS TELEORMANU TROIANUL - A.S. OLTUL BECIU

ACS OLTUL PLOPII SLAVITESTI - A.S. PROGRESUL 2007 BOGDANA

AS DINAMO BOGDANA - CS ATHLETIC SEGARCEA VALE

CS VITANESTI - CS STEAUA DRACEA

A.S. DUNAREA ISLAZ - STA

CS FLACARA CONTESTI - CS VICTORIA CIUPERCENI

 

Etapa 7         22-10-2023

CS FLACARA CONTESTI - AS VIITORUL TURRIS TURNU MAGURELE

AS OLD BOYS ALEXANDRIA - CS TELEORMANU TROIANUL

A.S. OLTUL BECIU - ACS OLTUL PLOPII SLAVITESTI

A.S. PROGRESUL 2007 BOGDANA - AS DINAMO BOGDANA

CS ATHLETIC SEGARCEA VALE - CS VITANESTI

CS STEAUA DRACEA - A.S. DUNAREA ISLAZ

STA - CS VICTORIA CIUPERCENI

 

Etapa 8         29-10-2023

CS TELEORMANU TROIANUL - AS VIITORUL TURRIS TURNU MAGURELE

ACS OLTUL PLOPII SLAVITESTI - AS OLD BOYS ALEXANDRIA

AS DINAMO BOGDANA - A.S. OLTUL BECIU

CS VITANESTI - A.S. PROGRESUL 2007 BOGDANA

A.S. DUNAREA ISLAZ - CS ATHLETIC SEGARCEA VALE

CS VICTORIA CIUPERCENI - CS STEAUA DRACEA

STA - CS FLACARA CONTESTI

 

Etapa 9         05-11-2023

CS FLACARA CONTESTI - CS TELEORMANU TROIANUL

AS VIITORUL TURRIS TURNU MAGURELE - ACS OLTUL PLOPII SLAVITESTI

AS OLD BOYS ALEXANDRIA - AS DINAMO BOGDANA

A.S. OLTUL BECIU - CS VITANESTI

A.S. PROGRESUL 2007 BOGDANA - A.S. DUNAREA ISLAZ

CS ATHLETIC SEGARCEA VALE - CS VICTORIA CIUPERCENI

CS STEAUA DRACEA - STA

 

Etapa 10         12-11-2023

ACS OLTUL PLOPII SLAVITESTI - CS TELEORMANU TROIANUL

AS DINAMO BOGDANA - AS VIITORUL TURRIS TURNU MAGURELE

CS VITANESTI - AS OLD BOYS ALEXANDRIA

A.S. DUNAREA ISLAZ - A.S. OLTUL BECIU

CS VICTORIA CIUPERCENI - A.S. PROGRESUL 2007 BOGDANA

STA - CS ATHLETIC SEGARCEA VALE

CS STEAUA DRACEA - CS FLACARA CONTESTI

 

Etapa 11         19-11-2023

CS FLACARA CONTESTI - ACS OLTUL PLOPII SLAVITESTI

CS TELEORMANU TROIANUL - AS DINAMO BOGDANA

AS VIITORUL TURRIS TURNU MAGURELE - CS VITANESTI

AS OLD BOYS ALEXANDRIA - A.S. DUNAREA ISLAZ

A.S. OLTUL BECIU - CS VICTORIA CIUPERCENI

A.S. PROGRESUL 2007 BOGDANA - STA

CS ATHLETIC SEGARCEA VALE - CS STEAUA DRACEA

 

Etapa 12         26-11-2023

AS DINAMO BOGDANA - ACS OLTUL PLOPII SLAVITESTI

CS VITANESTI - CS TELEORMANU TROIANUL

A.S. DUNAREA ISLAZ - AS VIITORUL TURRIS TURNU MAGURELE

CS VICTORIA CIUPERCENI - AS OLD BOYS ALEXANDRIA

STA - A.S. OLTUL BECIU

CS STEAUA DRACEA - A.S. PROGRESUL 2007 BOGDANA

CS ATHLETIC SEGARCEA VALE - CS FLACARA CONTESTI 

 

Etapa 13         03-12-2023

CS FLACARA CONTESTI - AS DINAMO BOGDANA

ACS OLTUL PLOPII SLAVITESTI - CS VITANESTI

CS TELEORMANU TROIANUL - A.S. DUNAREA ISLAZ

AS VIITORUL TURRIS TURNU MAGURELE - CS VICTORIA CIUPERCENI

AS OLD BOYS ALEXANDRIA - STA

A.S. OLTUL BECIU - CS STEAUA DRACEA

A.S. PROGRESUL 2007 BOGDANA - CS ATHLETIC SEGARCEA VALE

 

  • Whatsapp

AUTENTIFICARE

Intră în contul de arbitru Intră în contul de observator
TOP