Liga a- IV-a - Sambata 17.11.2018 Sen / Jun: Ora 12,30 - 10,30
1) ACS ATLETIC ORBEASCA - ACS DRAGANESTI VLASCA -
Andrei Cristian (Turnu Magurele) – Catalina Nan (Alexandria), Constantin Ilie (Tatarastii de Sus), Rez. Stefan Luca (Videle) – seniori
Stefan Luca – Ionut Nita, Florin Ciobanu (toti Videle) – juniori
Observator: Ion Stefan (Buzescu)
2) CS UNIREA TIGANESTI - AS UNIREA MOSTENI -
Marian Grosu (Buzescu) – Bogdan Pana (Alexandria), Valentin Rusu (Rosiori de Vede), Rez. Georgel Dumitru (Cucuieti) – seniori
Georgel Dumitru (Cucuieti) – Daniel Preda, Catalin Popa (ambii Rosiori de Vede) – juniori
Observator: Cornel Stuparu (Turnu Magurele)
3) STA - ACF DUNAREA ZIMNICEA -
4) CS METALUL PERETU - AS VOINTA SAELELE 2017 -
Nicolae Ologeanu (Alexandria) – Robert Chioreanu (Turnu Magurele), Valentin Stanculet (Zimnicea), Rez. Valentin Teodorescu (Guruieni) – seniori
Robert Tofan – Andrei Baciu (ambii Videle), Constantin Vaduva (Zimnicea) – juniori
Observator: Florin Raducanu (Zimnicea)
5) AS VIITORUL BUTESTI - ACS ASTRA PLOSCA -
Alexandru Maican (Turnu Magurele) – Andrei Baciu (Videle), Octavian Petre (Turnu Magurele), Rez. Robert Tofan (Videle) – seniori
Adrian Mutu - Daniel Neagu (ambii Alexandria), Andreea Mirea (Radulesti) – juniori
Observator: George Popa (Alexandria)
6) AS VICTORIA LUNCA - CSM 2 ALEXANDRIA -
Marius Untesu (Turnu Magurele) – Stefan Stinga (Rosiori de Vede), Stefan Creanga (Turnu Magurele), Rez. Alexandru Sirbu (Rosiori de Vede) – seniori
Alexandru Sirbu (Rosiori de Vede) – Andrei Grecu (Scrioastea), Lucian Epure (Cosoteni) – juniori
Observator: Dan Nitu (Turnu Magurele)
7) CS RAPID BUZESCU - ACS AJAX BOTOROAGA -
Adrian Buica(Alexandria) – Ciprian Bratoi (Turnu Magurele), Alexandru Dima (Olteni), Rez. Mihai Tutunaru (Turnu Magurele) – seniori
Mihai Tutunaru – Eduard Fratila, Ionut Nicolae (toti Turnu Magurele) – juniori
Observator: Emil Tomescu (Turnu Magurele)
8) ACS AVANTUL BRAGADIRU - ACS UNIREA BRINCENI -
Mircea Belinas (Zimnicea) – Liviu Barbu (Videle), Alin Soare (Turnu Magurele), Rez. Adrian Mutu (Alexandria) – seniori
Adrian Mutu – Tibi Spataru, Teodor Oancea (toti Alexandria) – juniori
Observator: Petrus Ene (Plosca)
Liga a-VI-a Seria I Duminica 18.11.2018 Ora: 11,00 - ultima etapa a turului de campionat
1) A.S. VULTURII MERENI - AS FLACARA TALPA II -
Valentin Zvobota – Alexandru Dinca, Mihai Traistaru (toti Videle)
Observator; Alexandru Bajan (Videle)
2) AS REAL VIDELE - A.S. VEDEA -
Adrian Mutu – Daniel Neagu (ambii Alexandria), Ionel NIsipeanu (Piatra)
Observator: Florea Roman (Alexandria)
3) ACS SOIMII SCRIOASTEA - A.S. TINERETUL RADOIESTI -
Cristian Ilie – Alexandru Prodan, Bogdan Doicut (toti Turnu Magurele)
Observator: Cristea Ilie (Turnu Magurele)
4) A.S. REAL BEUCA - CS OLTENI-TELEORMAN -
Sorin Manea (Alexandria) – Seher Karabiyk (Bragadiru) , Ion Cucu (Poroschia)
Observator: Iulian Brinceanu (Alexandria)
5) A.S. SPICUL BALACI - A.S. RECOLTA COPACEANCA -
Marius Sandulescu (Rosiori de Vede) – Marian Grecu (Scrioastea), Valentin Stoian (Rosiori de Vede)
Observator: Sandu Nicolae (Rosiori de Vede)
Liga a-VI-a Seria II Duminica 18.11.2018 Ora: 11,00 - ultima etapa a turului de campionat
1) ACS IZVOARELE - AS OLD BOYS ALEXANDRIA -
Felix Oprescu (Rosiori de Vede) – Marinel Ovidiu (Brebina), Danut Miu (Rosiori de Vede)
Observator: Aurel Rusu (Rosiori de Vede)
2) AS PROGRESUL 2007 BOGDANA - AS SPORTING CALMATUIU DE SUS -
Mihai Tutunaru – Eduard Fratila, Ionut Nicolae (toti Turnu Magurele)
Observator: Dan Prodan (Turnu Magurele)
3) ACS ASTRA PLOSCA 2 - C.S. VOINTA SALCIA -
Bogdan Croitoru (Zimnicea) – Alin Pana, Oancea Teodor (ambii Alexandria)
Observator: Viorel Nicolescu (Videle)
4) CS NANOV - CS ASC SEACA -
Mara Catalin – Marius Stoian , George Botoghina (toti Rosiori de Vede)
Observator: Hariton Iagaru (Alexandria)
5) AS FLACARA 2015 CONTESTI - ACS UNIREA 2 BRINCENI -
Catalin Columban – Mihai Bajan, Ionut Nita (toti Videle)
Observator: Marian Zarna (Videle)