Delegari arbitri

07 Martie 2019, la ora 09:06 / Publicat în Comunicate CJA / 679 vizualizări

Delegari arbitri

    Liga a- IV-a - Sambata 09.03.2019  Sen / Jun: Ora 12,30 - 10,30 

1) ACS ATLETIC ORBEASCA - AS VICTORIA LUNCA     - 
Liviu Minca (Videle) – Cristian Mihai (Rosiori de Vede), Valentin Stanculet (Piatra), Rez. Valentin Teodorescu (Alexandria) – seniori

Valentin Teodorescu (Alexandria) – Sorin Sisu (Plosca), Teodor Dimancea (Alexandria) – juniori

Observator: Alexandru Bajan (Videle)

2) AS VIITORUL BUTESTI - CS RAPID BUZESCU     - 
Marius Bobe (Videle) – Alin Soare, Ciprian Bratoi (ambii Turnu Magurele), Rez. Georgel Dumitru (Cucuieti) – seniori

Georgel Dumitru (Cucuieti) – Andrei Grecu (Scrioastea), Marius Burlacu (Rosiori de Vede) – juniori

Observator: Aurel  Rusu (Rosiori de Vede)

3) CS METALUL PERETU - ACS AVANTUL BRAGADIRU     - 
Alexandru Maican (Turnu Magurele) – Daniel Neagu (Alexandria), Valentin Rusu (Rosiori de Vede), Rez. Octavian Petre (Turnu Magurele) – seniori

Octavian Petre (Turnu Magurele) – Ionut Nita, Florin Ciobanu (ambii Videle) – juniori

Observator:  Ionel Turlete (Videle)

4) STA - ACS UNIREA BRINCENI     - 

5) CS UNIREA TIGANESTI - ACS AJAX BOTOROAGA     - 
Adrian Buica (Alexandria) – Stefan Stinga (Rosiori de Vede), Catalina Nan (Alexandria), Rez. Cristian Ilie (Turnu Magurele) – seniori

Cristian Ilie (Turnu Magurele) – Eduard Fratila, Ionut NIcolae (toti Turnu Magurele) – juniori

Observator: Ion Stefan (Buzescu)

6) ACS DRAGANESTI VLASCA - CSM 2 ALEXANDRIA     - 
Marius Untesu (Turnu Magurele) – Liviu Barbu (Videle), Ovidiu Marinel (Brebina), Rez. Stefan Luca (Videle) – seniori

Stefan Luca – Dorinel  Luca, Florin Baciu (toti Videle) – juniori

Observator: Emil Tomescu (Turnu Magurele)

7) AS UNIREA MOSTENI - ACS ASTRA PLOSCA     - 
Mihai Tutunaru (Turnu Magurele) – Aurelian Tanase  (Rosiori de Vede), Sorin Manea (Alexandria), Rez. Alexandru Sarbu (Rosiori de Vede) – seniori

Alexandru Sarbu – Catalin Dobre, Mihai Cazacu (toti Rosiori de Vede) – juniori

Observator: Cornel  Stuparu (Turnu Magurele)

8) ACF DUNAREA ZIMNICEA - AS VOINTA SAELELE 2017     - 

Ionut Dogeanu (Videle) – Constantin Ilie (Tatarastii de Sus), Alexandru Dinca (Videle), Rez. Stefan Croitoru (Magura) – seniori

Stefan Croitoru (Magura) –Adrian Mutu (Alexandria), Valentin Iordachioaia (Tiganesti) – juniori

Observator: Iulian Ancu (Alexandria)

AUTENTIFICARE

Intră în contul de arbitru Intră în contul de observator
TOP