Delegari arbitri

14 Martie 2019, la ora 14:23 / Publicat în Comunicate CJA / 1175 vizualizări

Delegari arbitri

    Liga a- IV-a - Sambata 16.03.2019  Sen / Jun: Ora 12,30 - 10,30 

1) AS VICTORIA LUNCA - AS VIITORUL BUTESTI     - 
Ionut Dogeanu (Videle) – Catalina Nan (Alexandria), Stefan Stinga (Rosiori de Vede), Rez. Stefan Luca (Videle) – seniori

Stefan Luca – Dorinel  Luca, Ionut Nita (toti Videle) – juniori

Observator: Petrus Ene (Plosca)

2) CS RAPID BUZESCU - CS METALUL PERETU     - 
Liviu Minca (Videle) – Bogdan Pana (Alexandria), Traian Ene (Plosca), Rez. Cristian Beznea(Piatra)  - seniori

Cristian Beznea – Ionut Nisipeanu (ambii Piatra), Adrian  Mutu (Alexandria) – juniori

Observator: Florin Raducanu (Zimnicea)

3) ACS AVANTUL BRAGADIRU - STA     - 

4) ACS UNIREA BRINCENI - CS UNIREA TIGANESTI     - 
Nicolae Ologeanu (Alexandria) – Liviu Barbu (Videle), Stefan Creanga (Turnu Magure), Rez. Catalin Mara (Rosiori de Vede) – seniori

Catalin Mara – Daniel Preda, Catalin Dobre (toti Rosiori de Vede) – juniori

Observator: Petre Rusu (Rosiori de Vede)

5) ACS AJAX BOTOROAGA - ACS DRAGANESTI VLASCA     - 
Cristian Andrei (Turnu Magurele) – Cristian Mihai (Rosiori de Vede), Mihai Petrescu (Videle), Rez. Alexandru Sirbu (Rosiori de Vede) – seniori

Alexandru Sirbu – Gabriel Costea, George Botoghina  (toti Rosiori  de Vede) – juniori

Observator: Alexandru Bajan (Videle)

6) CSM 2 ALEXANDRIA - AS UNIREA MOSTENI     - 
Mihai Tatara (Turnu Magurele) – Valentin Rusu (Rosiori de Vede), Octavian Petre (Turnu Magurele), Eduard Fratila (Turnu Magurele) – seniori

Eduard Fratila – Bogdan Doicut, Ionut Nicolae (toti Turnu Magurele) – juniori

Observator: Dan Nitu (Turnu Magurele)

7) ACS ASTRA PLOSCA - ACF DUNAREA ZIMNICEA     - 
Aurel Peia (Alexandria) – Felix Oprescu (Rosiori de Vede), Mihai Bajan (Videle), Rez, Georgel Dumitru (Cucuieti) – seniori

Georgel Dumitru (Cucuieti) – Catalin Popa, Marius Burlacu (ambii Rosiori de Vede) – juniori

Observator: George Popa (Alexandria)

8) AS VOINTA SAELELE 2017 - ACS ATLETIC ORBEASCA     - 

Mihai Tutunaru (Turnu Magurele) – Daniel Neagu (Alexandria), Alin Soare (Turnu Magurele), Rez. Valentin Teodorescu (Alexandria) – seniori

Valentin Teodorescu – Alin Pana, Mihai Oancea (toti Alexandria) – juniori

Observator: Iulian Brinceanu (Alexandria)

 

Liga a-V-a Seria I  Duminica  17.03.2019 Sen / Jun: Ora 12,30 - 10,30

1) A.S. VICTORIA DRAGANESTI DE VEDE - AS VIITORUL SACENI     - 
Liviu Floricel – Lucian Epure, George Botoghina (toti Rosiori de Vede) – seniori

Lucian Epure – Leonard Epure, Cristian Jalva (toti Rosiori de Vede) – juniori

Observator: Aurel Rusu (Rosiori de Vede)

2) A.S. VIITORUL BLEJESTI - A.S. GLORIA MERISANI     - 
Sorin Manea (Alexandria) – Alexandru Dinca (Videle), Mihai Traistaru (Videle) – seniori

Constantin Vaduva (Zimnicea) – Andrei Pavel (Alexandria), Cristian Ciolan (Plosca) – juniori

Observator: Florea Coman (Alexandria)

3) CS FLACARA CALINESTI - A.S. RECOLTA SFINTESTI     - 
Cristian Ilie (Turnu Magurele) – Catalina Nan (Alexandria), Constantin Ilie (Tatarastii de Sus) – seniori

Catalina Nan  (Alexandria) – Cristian Ilie, Catalin Tanase (ambii Turnu Magurele) – juniori

Observator:  Stelian Zariosu (Turnu Magurele)

4) C S VIRTOAPE - A S INTER PURANI     - 
Mihai Tatara (Turnu Magurele) – Traian Ene (Plosca), Bogdan Constantin (Peretu) – seniori

Cornel Ghebaura – Tatiana Mitranus, Mihai Tatara (toti Turnu Magurele) – juniori

Observator: Emil Tomescu (Turnu Magurele)

5) AS VIITORUL DIDESTI - A.S. AVINTUL STEJARU     - 

Robert Mitrache (Rosiori de Vede) – Bogdan Croitoru (Zimnicea), Daniel Neagu (Alexandria) – seniori

Daniel Neagu  (Alexandria) – Catalin Dobre, Mihai Cazacu (ambii Rosiori de Vede) – juniori

Observator: Cristian Nedelea (Rosiori de Vede)

 

Liga a-V-a Seria II  Duminica  17.03.2019 Sen / Jun: Ora 12,30 - 10,30

1) AS STEAUA SPATAREI - ACS TINERETUL SUHAIA     - 
 Catalin Columban  (Videle) – Cristian Creanga (Turnu Magurele) , Mihai Petrescu (Videle) – seniori

Eduard Fatila – Gabriel Moraru, Robert Carp (toti Turnu Magurele) – juniori

Observator: Viorel Nicolescu (Videle)

2) AS TELEORMANUL TROIANUL - ACS PROGRESUL SMIRDIOASA     - 
Liviu Minca (Videle) – Valentin Ioradachioaia (Tiganesti), Adrian Mutu (Alexandria) – seniori

Stefan Luca – Florin Baciu, Ionut Nita (toti Videle) – juniori

Observator: Hariton Iagaru (Alexandria)

3) ACS VOINTA DUNAREA PIETROSANI - AS FLACARA LITA     - 
Adrian Buica (Alexandria) – Dan Ciucu, Ionut Nicolae (ambii Turnu Magurele) – seniori

Valentin Teodorescu – Darius Beznea, Luca Fudulu (toti Alexandria) – juniori

Observator: Gheorghe Doicut (Turnu Magurele)

4) ACS CETATEA TURNU MAGURELE - AS PROGRESUL NENCIULESTI     - 
Alexandru Sirbu  (Rosiori de Vede) – Bogdan Pana (Alexandria), Valentin Stanculet (Zimnicea) – seniori

Daniel Preda – Catalin Popa, Marius Burlacu (toti Rosiori  de Vede) – juniori

Observator: Florea Roman (Alexandria)

5) A.S. FLAMURA ALBASTRA SEGARCEA VALE - CS VITANESTI     - 

Aurel Peia (Alexandria) – Felix Oprescu, Cristian Mihai (ambii Rosiori de Vede) – seniori

Tibi Spataru  (Alexandria) – Cosmin Negrea (Brinceni), Ionut Neda (Guruieni) – juniori

Observator: Nicolae Sandu (Rosiori de Vede)

 

Liga a-VI-a Seria I  Duminica  17.03.2019   Ora: 11,00 

1) AS SPICUL BALACI - AS VULTURII MERENI     - 
Robert Chioreanu – Ionut Carabasu, Alin Soare (Turnu Magurele)

Observator: Dan Prodan (Turnu Magurele)

2) AS REAL VIDELE - AS FLACARA TALPA II     - 
Cristian Beznea (Piatra) – Ionela Lungu (Galateni), Ionel Nisipeanu (Piatra)

Observator: Nicu Lixandru (Smardioasa)

3) ACS SOIMII SCRIOASTEA - AS VEDEA     - 
Cristian Radut – Marius Sandulescu, Gabriel Costea (toti Rosiori de Vede)

Observator:  Florea Ricu (Rosiori de Vede)

4) AS REAL BEUCA - AS TINERETUL RADOIESTI     - 
Marian Grosu (Buzescu) – Ionel Galateanu (Guruieni), Ion Cucu (Poroschia)

Observator: Ion Stefan (Buzescu)

5) AS RECOLTA COPACEANCA - CS OLTENI-TELEORMAN     - 

Cristian Andrei – Florin Pastrama, Alexandru Prodan (toti Turnu Magurele)

Observator: Ilie Poting (Turnu Magurele)

 

Liga a-VI-a Seria II  Duminica  17.03.2019  Ora: 11,00 

1) AS FLACARA 2015 CONTESTI - ACS IZVOARELE     - nu se  disputa

2) AS PROGRESUL 2007 BOGDANA - AS OLD BOYS ALEXANDRIA     - 
Georgel Dumitru (Cucuieti) – Stelian Purcarea, Marius Stoian (ambii Rosiori de Vede)

Observator: Ilie Cristea (Turnu Magurele)

3) ACS ASTRA PLOSCA 2 - A.S. SPORTING CALMATUIU DE SUS     - 
Stefan Creanga – Octavian Petre, Bogdan Doicut (Turnu Magurele)

Observator: Cornel  Stuparu (Turnu Magurele)

4) CS NANOV - CS VOINTA SALCIA     - 
Catalin Mara (Rosiori de Vede) – Ovidiu Marinel (Brebina), Marian Grecu (Scrioastea)

Observator: Ionel Turlete (Videle)

5) ACS UNIREA 2 BRINCENI - CS ASC SEACA     - 

Valentin Zvobota – Mihai Bajan (ambii Videle), Dorinel Luca (Mereni)

Observator: Iulian Pirnac (Videle)

 

 

 CUPA ROMANIEI – FAZA JUDETEANA   / MIERCURI, 20 MARTIE 2019,  ORA 15,30

1.     AS  REAL  BEUCA -  AS  RECOLTA  SFINTESTI

 Catalin Popa – Mihai Cristian, Mihai Cazacu (toti Rosiori de Vede)

 Observator: Aurel Rusu (Rosiori de Vede)

 2.     AS  FLACARA LITA – AS  VOINTA  SAELELE 2017

 Cristian Andrei – Alexandru Prodan, Robert Chioreanu (toti Turnu Magurele)

 Observator: Stelian Zariosu (Turnu Magurele)

 3.     ACS  CETATEA TURNU MAGURELE – CSM  2  ALEXANDRIA

 Stefan Stinga (Rosiori de Vede) – Marian Grecu (Scrioastea), Lucian Epure (Rosiori de Vede)

 Observator: Florea  Ricu (Rosiori de Vede)

 4.     CS  VARTOAPE – AS  VIITORUL  BUTESTI

 Adrian Buica  - Marius Pate, Tibi Spataru (toti Alexandria)

 Observator:  Hariton Iagaru (Alexandria)

 5.     CS  NANOV – CS  UNIREA  TIGANESTI

 Marius Untesu – Dan Ciucu, Stefan Creanga (toti Turnu Magurele)

 Observator: Dan Nitu (Turnu Magurele)

 6.     AS  VIITORUL  BLEJESTI – AS UNIREA  MOSTENI

 Ionut Dogeanu – Mihai Petrescu (ambii Videle), Dorinel Luca (Mereni)

 Observator: Marian Zarna (Videle)

 7.     CS  OLTENI_TELEORMAN  - ACS  ATLETIC  ORBEASCA

 Liviu Minca – Ionut Purcea, Florin Baciu (toti Videle)

 Observator: Alexandru Bajan (Videle)

 8.     AS  FLACARA 2015  CONTESTI – ACS  AVANTUL  BRAGADIRU  -  nu se  disputa

 9.     ACS TINERETUL SUHAIA  -  ACF  DUNAREA  ZIMNICEA

 Mihai Tutunaru – Ionut Nicolae, Eduard Fratila (toti Turnu Magurele)

 Observator: Emil Tomescu (Turnu Magurele)

 ·         Jocul  se disputa pe terenul din Zimnicea

 10.   AS  PROGRESUL  NENCIULESTI  - ACS  AJAX  BOTOROAGA

 Mihai Rotaru  (Alexandria) – Valentin Stanculet (Zimnicea), Ionel Galateanu (Guruieni)

 Observator: George Popa (Alexandria)

 11.   CS  VOINTA  SALCIA – AS VICTORIA LUNCA

 Felix Oprescu – Gabriel Costea, Catalin Dobre (toti Rosiori de Vede)

 Observator: Nicolae Sandu (Rosiori de Vede)

 12.   AS  AVANTUL  STEJARU  - CS  METALUL  PERETU

 Sorin Manea – Sorin Fudulu (ambii Alexandria), Constantin Ilie (Tatarastii de Sus)

 Observator: Florea Coman (Alexandria)

 13.   ACS  ASTRA PLOSCA 2 – ACS  UNIREA  BRINCENI

 Valentin Teodorescu (Alexandria) – Valentin Iordachioaia (Tiganesti), Adrian Mutu (Alexandria)

 Observator: George Floricel (Alexandria)

 14.   AS VEDEA – ACS  ASTRA PLOSCA

Georgel Dumitru  (Cucuieti) – Aurel Tanase, Valentin Rusu(amii Rosiori de Vede)

Observator: George Haidu(Maldaeni)

 

ECHIPELE: CS  RAPID BUZESCU SI ACS DRAGANESTI VLASCA CALIFICATE DIRECT.

 IN CAZ DE EGALITATE DUPA 90 MIN. SE VA PROCEDA LA EXECUTAREA LOVITURILOR PENTRU DEPARTAJARE 

 

 

AUTENTIFICARE

Intră în contul de arbitru Intră în contul de observator
TOP