Delegari arbitri

04 Aprilie 2019, la ora 14:12 / Publicat în Comunicate CJA / 962 vizualizări

Delegari arbitri

    Liga a- IV-a - Sambata 06.04.2019  Sen / Jun: Ora 12,30 - 10,30 

1) ACS ATLETIC ORBEASCA - CS METALUL PERETU     - 
Cristian  Andrei (Turnu Magurele) – Catalina Nan (Alexandria), Stefan Creanga (Turnu Magurele), Rez. Mihai Tutunaru (Turnu Magurele) – seniori

Mihai Tutunaru – Eduard Fratila, Bogdan Doicut (toti Turnu Magurele) – juniori

Observator: Emil  Tomescu (Turnu Magurele)

2) STA - AS VIITORUL BUTESTI     - 

3) CS UNIREA TIGANESTI - AS VICTORIA LUNCA     - 
Cristian Radut  - Stefan Stinga (ambii Rosiori de Vede), Daniel Neagu (Alexandria), Rez. Alexandru Sirbu (Rosiori de Vede – seniori

Alexandru Sirbu – Catalin Dobre, Mihai Cazacu (toti Rosiori de Vede) – juniori

Observator: Aurel Rusu (Rosiori de Vede)

4) ACS DRAGANESTI VLASCA - CS RAPID BUZESCU     - 
Liviu Minca (Videle) – Andrei Baciu (Videle), Cosmin Ciocan (Turnu Magurele), Rez, Stefan Luca (Videle) – seniori

Luca Stefan – Florin Baciu, Ciobanu Florin (toti Videle) – juniori

Observator: Dan Nitu (Turnu Magurele)

·         Jocul se disputa pe terenul  din ,Brinceni”

5) AS UNIREA MOSTENI - ACS AVANTUL BRAGADIRU     - 
Marius Untesu (Turnu Magurele) – Traian Ene (Plosca), Dorinel Luca (Videle), Rez. Ionela Lungu (Alexandria) – seniori

Ionela Lungu – Adrian Mutu, Alin Pana (toti Alexandria) – juniori

Observator: Alexandru Bajan (Videle)

6) ACF DUNAREA ZIMNICEA - ACS UNIREA BRINCENI     - 
Ionut Dogeanu (Videle)- Bogdan Pana (Alexandria), Robert Chioreanu (Turnu Magurele), Rez. Georgel Dumitru (Cucuieti) – seniori

Georgel Dumitru (Cucuieti) – Mihai Jianu, Marius Burlacu (ambii Rosiori de Vede) – juniori

Observator:  Nicu Lixandru (Alexandria)

7) AS VOINTA SAELELE 2017 - ACS AJAX BOTOROAGA     - 
Adrian Buica (Alexandria) – Ciprian Bratoi (Turnu Magurele), Stelian Purcarea (Rosiori de Vede), rez. Valentin Teodorescu (Guruieni) – seniori

Valentin Teodorescu (Guruieni) – Sorin Sisu (Plosca), Ion Tutunaru (Alexandria) - juniori

Observator: George Popa (Alexandria)

8) ACS ASTRA PLOSCA - CSM 2 ALEXANDRIA     - 

Alexandru Maican – Alin Soare (ambii Turnu Magurele), Felix Oprescu (Rosiori de Vede), Rez. Catalin Mara (Rosiori de Vede) – seniori

Catalin Mara – Gabriel Costea, Lucian Epure (toti Rosiori de Vede) – juniori

Observator: Florin Raducanu (Zimnicea)

 

Liga a-V-a Seria I  Duminica  07.04.2019 Sen / Jun: Ora 12,30 - 10,30

1) AS VIITORUL SACENI - CS VIRTOAPE     - 
Ionut Dogeanu (Videle) – Traian Ene (Plosca), Ionel  Nisipeanu (Piatra) – seniori

Stefan Luca – Florin Baciu, Florin Ciobanu (toti Videle) – juniori

Observator: Nicolae Sandu (Rosiori de Vede)

2) AS GLORIA MERISANI - AS VIITORUL DIDESTI     - 
Stefan Stinga (Rosiori de Vede) – Sorin Fudulu (Alexandria), Daniel Miu (Rosiori de Vede) – seniori

Sorin Fudulu – Luca Fudulu (ambii Alexandria), Darius Beznea (Piatra) – juniori

Observator:  Petre Rusu (Rosiori de Vede)

3) AS RECOLTA SFINTESTI - AS AVINTUL STEJARU     - 
Robert Mitrache (Rosiori de Vede) – Alin Soare, Dan Ciucu (ambii Turnu Magurele) – seniori

Lucian Epure – Leonard Epure, Cristian Javla (toti Rosiori de Vede) – juniori

Observator: Ilie Cristea (Turnu Magurele)

4) AS INTER PURANI - AS VICTORIA DRAGANESTI DE VEDE     - 
Mihai Rotaru (Alexandria) – Mihai Petrescu, Mihai Bajan (ambii Videle) – seniori

Ionela Lungu  (Alexandria) – Florin Badea (Plosca), Ionut Neda (Izvoarele) – juniori

Observator:  Marian Zirna (Videle)

5) AS VIITORUL BLEJESTI - CS FLACARA CALINESTI     - 

Cristian Ilie (Turnu Magurele) – Ionel Galateanu (Guruieni), Teodor Oancea (Alexandria) – seniori

Cornel Ghebaura – Gabriel Moraru, Catalin Tanase (toti Turnu Magurele) – juniori

Observator: Hariton Iagaru (Alexandria)

 

Liga a-V-a Seria II  Duminica  07.04.2019 Sen / Jun: Ora 12,30 - 10,30

1) ACS TINERETUL SUHAIA - ACS CETATEA TURNU MAGURELE     - 
Adrian Buica (Alexandria) – Cristian Mihai, Stelian Purcarea (ambii Rosiori de Vede) – seniori

Valentin Teodorescu (Guruieni) – Cosmin Negrea (Alexandria), Marius Cocos (Guruieni) – juniori

Observator: Florea Ricu (Rosiori de Vede)

·         Jocul se disputa pe terenul din ,,Zimnicea”

2) ACS PROGRESUL SMIRDIOASA - AS FLAMURA ALBASTRA SEGARCEA VALE     - 
Catalin Columban (Videle) – Catalina Nan, Adrian Mutu (ambii Alexandria) – seniori

Ionut Nita – Sorin Beianu, Ionut Predoi (toti Videle) – juniori

Observator: Florea Roman (Alexandria)

3) AS FLACARA LITA - CS VITANESTI     - 
Sorin Manea (Alexandria) – Ovidiu Marinel, Andrei Grecu (ambii Rosiori de Vede) – seniori

Georgel Dumitru – George Botoghina, Gabriel Costea (toti Rosiori de Vede) – juniori

Observator: Florea Coman (Alexandria)

4) AS PROGRESUL NENCIULESTI – AS STEAUA SPATAREI     - 
Cristian Radut (Rosiori de Vede) – Octavian Petre, Alexandru Prodan (ambii Turnu Magurele) – seniori

Catalin Popa – Cristian Mustatea, Florentina Oprea (toti Rosiori de Vede) – juniori

Observator: Gheorghe Doicut (Turnu Magurele)

5) AS TELEORMANUL TROIANUL - ACS VOINTA DUNAREA PIETROSANI     - 

Marius Untesu (Turnu Magurele) – Valentin Iordachioaia (Tiganesti), Ion Cucu (Poroschia) – seniori

Marius Mitrofan – Bogdan Doicut, Robert Carp (toti Turnu Magurele) – juniori

Observator: Stelian Zariosu (Turnu Magurele)

 

Liga a-VI-a Seria I  Duminica  07.04.2019   Ora: 11,00 

1) AS VULTURII MERENI - AS REAL BEUCA     - 
Marian Grosu (Buzescu) – Constantin Ilie (Tatarastii de Sus), Consantin Vaduva (Zimnicea)

Observator:  Petrus Ene (Plosca)

2) AS FLACARA TALPA II - AS RECOLTA COPACEANCA     - 
Felix Oprescu – Marius Stoian, Marian Grecu (toti Rosiori de Vede)

Observator: George Haidu (Maldaeni)

3) AS VEDEA - CS OLTENI-TELEORMAN     - 
Alexandru Sirbu – Marius Sandulescu, Valentin Rusu (toti Rosiori de Vede)

Observator: Cristian Nedelea (Rosiori de Vede)

4) AS TINERETUL RADOIESTI - AS SPICUL BALACI     - 
Robert Chioreanu – Ionut Nicolae, Eduard Fratila (toti Turnu Magurele)

Observator: Dan Prodan (Turnu Magurele)

5) AS REAL VIDELE - ACS SOIMII SCRIOASTEA     - 

Aurel Peia – Tibi Spataru, George Tobosaru (toti Alexandria)

Observator: Iulian Ancu (Alexandria)

 

Liga a-VI-a Seria II  Duminica  07.04.2019  Ora: 11,00 

1) ACS IZVOARELE - CS NANOV     - 
Valentin Zvobota (Videle) – Dorinel  Luca (Mereni), Mihai Traistaru (Videle)

Observator: Iulian Pirnac (Videle)

2) AS OLD BOYS ALEXANDRIA - ACS UNIREA 2 BRINCENI     - 
Stefan Creanga – Cristian Creanga, Mihai Calin (toti Turnu Magurele)

Observator: Cornel Stuparu (Turnu Magurele)

·         Jocul se disputa pe terenul ,,Municipal”  din Alexandria

3) AS SPORTING CALMATUIU DE SUS - CS ASC SEACA     - 
Sorin Dinca (Bragadiru) – Bogdan Croitoru (Zimnicea), Adrian Cojocaru (Alexandria)

Observator: Iulian Branceanu (Alexandria)

4) CS VOINTA SALCIA - AS FLACARA 2015 CONTESTI     - nu se  disputa

5) AS PROGRESUL 2007 BOGDANA - ACS ASTRA PLOSCA 2     - 

Mihai Tatara – Florin Pastrama, Alexandru Sima (toti Turnu Magurele)

Observator: Ilie Poting (Turnu Magurele)

 

 

CUPA ROMANIEI - OPTIMI DE FINALA  MIERCURI 10 APRILIE 2019, ORA 16,30

1.     AS REAL BEUCA - ACS ASTRA PLOSCA

Stefan Stinga _ Stelian Purcarea, Valentin Rusu (toti Rosiori de Vede)

Observator: Florea Ricu (Rosiori de Vede)

2.     ACS AVINTUL BRAGADIRU - ACF DUNAREA ZIMNICEA

Adrian Buica (Alexandria) – Bogdan Constantin (Peretu), Catalina Nan (Alexandria)

 Observator: George Popa (Alexandria)

3.     AS AVINTUL STEJARU - ACS ATLETIC ORBEASCA

 Cristian Mihai – Daniel Miu, Mihai Cazacu (toti Rosiori de Vede)

Observator: Aurel Rusu (Rosiori de Vede)

4.     CS RAPID BUZESCU - ACS UNIREA BRINCENI

Mihai Tutunaru – Robert Chioreanu, Alexandru Prodan (toti Turnu Magurele)

Observator: Emil Tomescu (Turnu Magurele)

5. ACS DRAGANESTI VLASCA - CS UNIREA TIGANESTI

Liviu Minca – Mihai Petrescu, Florin Baciu (toti Videle)

Observator: Alexandru Bajan (Videle)

6. AS VICTORIA LUNCA - ACS CETATEA TURNU MAGURELE

Cristian Andrei – Stefan Creanga, Ionut Nicolae (toti Turnu Magurele)

Observator: Dan Nitu (Turnu Magurele)

7. AS VOINTA SAELELE 2017 - AS VIITORUL BLEJESTI

Sorin Manea – Daniel Neagu, Adrian Mutu (toti Alexandria)

Observator: George Floricel (Alexandria)

8. CS VIRTOAPE - ACS AJAX BOTOROAGA 

 Catalin Columban (Videle) – Felix Oprescu, Lucian Epure (ambii Rosiori de Vede)

Observator: Viorel Nicolescu (Videle)

In caz de egalitate dupa 90 min. se va proceda la executarea loviturilor pentru departajare.

 

AUTENTIFICARE

Intră în contul de arbitru Intră în contul de observator
TOP