Liga a- IV-a - Sambata 13.04.2019 Sen / Jun: Ora 12,30 - 10,30
1) CS METALUL PERETU - STA -
2) AS VIITORUL BUTESTI - CS UNIREA TIGANESTI -
Andrei Cristian (Turnu Magurele) – Bogdan Pana (Alexandria), Laurentiu Mitrofan (Turnu Magurele), Rez. Stefan Luca (Videle) – seniori
Stefan Luca – Florin Baciu, Florin Ciobanu (toti Videle) – juniori
Observator: Emil Tomescu (Turnu Magurele)
3) AS VICTORIA LUNCA - ACS DRAGANESTI VLASCA -
Adrian Buica (Alexandria) – Ciprian Bratoi, Stefan Creanga (ambii Turnu Magurele), Rez. Valentin Teodorescu (Guruieni) – seniori
Valentin Teodorescu (Guruieni) – Marius Pate, Marius Oancea (ambii Alexandria) – juniori
Observator: George Popa (Alexandria)
4) CS RAPID BUZESCU - AS UNIREA MOSTENI -
Robert Mitrache (Rosiori de Vede) – Catalina Nan (Alexandria), Stefan Stinga (Rosiori de Vede), Rez. Octavian Petre (Turnu Magurele) – seniori
Octavian Petre – Robert Chioreanu (ambii Turnu Magurele), Ionut Nita (Videle) – juniori
Observator: Iulian Ancu (Alexandria)
5) ACS AVANTUL BRAGADIRU - ACF DUNAREA ZIMNICEA -
Mihai Tatara (Turnu Magurele) – Cristian Mihai (Rosiori de Vede), Sorin Fudulu (Alexandria), Rez. Catalin Popa (Rosiori de Vede) – seniori
Catalin Popa – Catalin Dobre, Cristian Javla (toti Rosiori de Vede) – juniori
Observator: Iulian Brinceanu (Alexandria)
6) ACS UNIREA BRINCENI - AS VOINTA SAELELE 2017 -
Marius Untesu (Turnu Magurele) – Daniel Neagu (Alexandria), Alin Soare (Turnu Magurele), Rez. Lucian Epure (Turnu Magurele) – seniori
Lucian Epure – Mihai Jianu, Leonard Epure (toti Rosiori de Vede) - juniori
Observator: Aurel Rusu (Rosiori de Vede)
7) ACS AJAX BOTOROAGA - ACS ASTRA PLOSCA -
Ionut Dogeanu (Videle) – Cosmin Ciocan (Turnu Magurele), Andrei Baciu (Videle), Rez. Ionela Lungu (Alexandria) – seniori
Ionela Lungu (Alexandria) – Valentin Stanculet (Zimnicea), Ionel Nisipeanu (Piatra) – juniori
Observator: Dan Nitu (Turnu Magurele)
8) CSM 2 ALEXANDRIA - ACS ATLETIC ORBEASCA -
Mihai Tutunaru (Turnu Magurele) – Mihai Bajan (Videle), Valentin Rusu (Rosiori de Vede), Rez. Eduard Fratila (Turnu Magurele) – seniori
Eduard Fratila – Ionut Nicolae, Bogdan Doicut (Turnu Magurele) – juniori
Observator: Ionel Turlete (Videle)
Liga a-V-a Seria I Duminica 14.04.2019 Sen / Jun: Ora 12,30 - 10,30
1) AS VIITORUL DIDESTI - AS VIITORUL SACENI -
Marian Grosu (Buzescu) – Alexandru Prodan, Cristian Creanga (ambii Turnu Magurele) – seniori
Marius Ciolan (Alexandria) – Marian Grosu (Buzesc u), Catalin Tutunaru (Alexandria) – juniori
Observator: Dan Prodan (Turnu Magurele)
2) AS AVINTUL STEJARU - AS GLORIA MERISANI -
Liviu Floricel (Rosiori de Vede) – Adrian Mutu, Stefan Croitoru (ambii Alexandria) – seniori
Adrian Mutu (Alexandria) – Mihai Cazacu, Cristian Javla (ambii Rosiori de Vede) – juniori
Observator: Florin Raducanu (Zimnicea)
3) AS INTER PURANI - AS RECOLTA SFINTESTI -
Cristian Mihai (Rosiori de Vede) – Liviu Barbu, Dorinel Luca (ambii Videle) – seniori
Dorinel Luca (Videle) – Catalin Dobre, Marius Burlacu (ambii Rosiori de Vede) – juniori
Observator: Iulian Pirnac (Videle)
4) CS VIRTOAPE - AS VIITORUL BLEJESTI -
Aurel Peia (Alexandria) – Ovidiu Marinel, Valentin Rusu (ambii Rosiori de Vede) – seniori
Luca Fudulu – Aurel Peia, Marius Cocos (toti Alexandria) – juniori
Observator: Florea Roman (Alexandria)
5) AS VICTORIA DRAGANESTI DE VEDE - CS FLACARA CALINESTI -
Cristian Andrei (Turnu Magurele) – Ion Cucu (Poroschia), Constantin Ilie (Tatarastii de Sus) – seniori
Mihai Calin – Mihai Mitrofan, Eduard Fratila (toti Turnu Magurele) – juniori
Observator: Cornel Stuparu (Turnu Magurele)
Liga a-V-a Seria II Duminica 14.04.2019 Sen / Jun: Ora 12,30 - 10,30
1) AS FLAMURA ALBASTRA SEGARCEA VALE - ACS TINERETUL SUHAIA -
Mihai Tatara (Turnu Magurele) – Daniel Preda, Mihai Jianu (ambii Rosiori de Vede) – seniori
Mihai Tutunaru – Robert Carp, Bogdan Doicut (toti Turnu Magurele) – juniori
Observator: Cristian Nedelea (Rosiori de Vede)
2) CS VITANESTI - ACS PROGRESUL SMIRDIOASA -
Adrian Buica (Alexandria) – Mihai Bajan, Mihai Petrescu (ambii Videle) – seniori
Constantin Vaduva (Zimnicea) – Cosmin Negrea, Ionut Neda (ambii Alexandria) – juniori
Observator: Viorel Nicolescu (Videle)
3) AS PROGRESUL NENCIULESTI - AS FLACARA LITA -
Ionut Dogeanu (Videle) – Alin Soare, Laurentiu Mitrofan (ambii Turnu Magurele) – seniori
Stefan Luca – Mihai Traistaru, Ionut Nita (toti Videle) – juniori
Observator: Ilie Poting (Turnu Magurele)
4) ACS CETATEA TURNU MAGURELE - AS TELEORMANUL TROIANUL -
Felix Oprescu (Rosiori de Vede) – Bogdan Pana, Marius Pate (ambii Alexandria) – seniori
Lucian Epure – Cristian Mustatea, Florentina Oprea (toti Rosiori de Vede) – juniori
Observator: Hariton Iagaru (Alexandria)
5) AS STEAUA SPATAREI - ACS VOINTA DUNAREA PIETROSANI -
Stefan Creanga (Turnu Magurele) – Valentin Stanculet (Zimnicea), Sorin Manea (Alexandria) – seniori
Cornel Ghebaura – Stefan Creanga (ambii Turnu Magurele), George Moraru (Rosiori de Vede) – juniori
Observator: Ilie Cristea (Turnu Magurele)
Liga a-VI-a Seria I Duminica 14.04.2019 Ora: 11,00
1) AS RECOLTA COPACEANCA - AS VULTURII MERENI -
Marius Stoian – Marius Sandulescu, Catalin Popa (toti Rosiori de Vede)
Observator: George Haidu (Maldaeni)
2) CS OLTENI-TELEORMAN - AS FLACARA TALPA II -
Valentin Teodorescu (Guruieni) – Bogdan Croitoru, Adrian Cojocaru (ambii Zimnicea)
Observator: Florea Coman (Alexandria)
3) AS TINERETUL RADOIESTI - AS VEDEA -
Georgel Dumitru (Cucuieti) - Stelian Purcarea, Gabriel Costea (ambii Rosiori de Vede)
Observator: Nicolae Sandu (Rosiori de Vede)
4) AS REAL BEUCA - AS REAL VIDELE -
Cristian Ilie – Dan Ciucu, Octavian Petre (toti Turnu Magurele)
Observator: Gheorghe Doicut (Turnu Magurele)
5) AS SPICUL BALACI - ACS SOIMII SCRIOASTEA -
Mihai Rotaru – Alin Pana (ambii Alexandria), Valentin Iordachioaia (Tiganesti)
Observator: Nicu Lixandru (Smardioasa)
Liga a-VI-a Seria II Duminica 14.04.2019 Ora: 11,00
1) ACS UNIREA 2 BRINCENI - ACS IZVOARELE -
Marius Untesu – Ionut Nicolae, Florin Pastrama (toti Turnu Magurele)
Observator: Stelian Zariosu (Turnu Magurele)
2) CS ASC SEACA - AS OLD BOYS ALEXANDRIA -
Stefan Stinga – George Botoghina, Marian Nicula (toti Rosiori de Vede)
Observator: Florea Ricu (Rosiori de Vede)
3) CS VOINTA SALCIA - AS SPORTING CALMATUIU DE SUS -
Ionela Lungu – George Tobosaru (ambii Alexandria), Ionel Galateanu (Guruieni)
Observator: Petre Rusu (Rosiori de Vede)
4) CS NANOV - AS PROGRESUL 2007 BOGDANA -
Catalin Columban – Andrei Baciu, Florin Baciu (toti Videle)
Observator: Marian Zirna (Videle)
5) AS FLACARA 2015 CONTESTI - ACS ASTRA PLOSCA 2 - nu se disputa