Delegari arbitri

09 Mai 2019, la ora 13:55 / Publicat în Comunicate CJA / 1045 vizualizări

Delegari arbitri

Liga a- IV-a - Sambata 11.05.2019  Sen / Jun: Ora 12,30 - 10,30 

1) CS UNIREA TIGANESTI - ACS DRAGANESTI VLASCA     - 
Ionut Dogeanu (Videle) – Robert Chioreanu ( Turnu Magurele), Valentin Rusu (Rosiori de Vede), Rez. Octavian Petre (Turnu Magurele) – seniori

Octavian Petre –Eduard Fratila, Bogdan Doicut (toti Turnu Magurele) – juniori

Observator: Nicu Lixandru (Smardioasa)

2) STA - AS UNIREA MOSTENI     - 

3) CS METALUL PERETU - ACF DUNAREA ZIMNICEA     - 
Cristian Andrei  - Ciprian Bratoi (ambii Turnu Magurele), Dorinel  Luca (Videle), Rez. Florin Baciu (Videle) – seniori

Dorinel Luca – Florin Baciu, Florin Ciobanu (toti Videle) – juniori

Observator: George Popa (Alexandria)

4) AS VIITORUL BUTESTI - AS VOINTA SAELELE 2017     - 
Adrian Buica (Alexandria) – Andrei Baciu (Videle), Sorin Manea (Alexandria), Rez. Ionela  Lungu (Alexandria) – seniori

Ionela Lungu– Catalin Tutunaru, Marius Pate ( toti Alexandria) – juniori

Observator:  Petrus Ene (Plosca)

5) AS VICTORIA LUNCA - ACS ASTRA PLOSCA     - 
Liviu Minca (Videle) – Daniel Neagu (Alexandria), Mihai Petrescu (Videle), Rez. Valentin Teodorescu (Guruieni) – seniori

Valentin  Teodorescu  (Guruieni) – Adrian Mutu (Alexandria), Florin Badea (Plosca) – juniori

Observator: Brinceanu Iulian (Alexandria)

6) CS RAPID BUZESCU - CSM 2 ALEXANDRIA     - 
Catalin Columban (Videle) – Cristian Mihai (Rosiori de Vede), Mihai Bajan (Videle), Rez. Alexandru Sirbu (Rosiori de Vede) – seniori

Alexandru Sirbu – Mihai Jianu, George Botoghina (toti Rosiori de Vede) – juniori

Observator: Aurel Rusu (Rosiori de Vede)

7) ACS AVANTUL BRAGADIRU - ACS AJAX BOTOROAGA     - 
Robert Mitrache (Rosiori de Vede) – Traian Ene (Plosca), Daniel Miu (Rosiori de Vede), Rez. Mihai Tutunaru (Turnu Magurele) – seniori

Mihai Tutunaru (Turnu Magurele) – Cristi Ciolan, Tibi Spataru (ambii Plosca) – juniori

Observator: Cornel  Stuparu (Turnu Magurele)

8) ACS ATLETIC ORBEASCA - ACS UNIREA BRINCENI     - 

Mircea Belinas (Zimnicea) – Liviu Barbu (Videle), Stefan Creanga (Turnu Magurele), Rez. Felix Oprescu (Rosiori de Vede) – seniori

Felix Oprescu – Marius Burlacu, Catalin Dobre (toti Rosiori de Vede) – juniori

Observator: Iulian Ancu (Alexandria)

 

Liga a-V-a Seria I Duminica  12.05.2019 Sen / Jun: Ora 12,30 - 10,30

1) AS GLORIA MERISANI - AS VIITORUL SACENI     - 
Sorin Manea (Alexandria) – Daniel Miu, Valentin Rusu (Rosiori de Vede) – seniori

Valentin Stanculet (Zimnicea) – Luca Fudulu, George Tobosaru (ambii Alexandria) – juniori

Observator: Florea Ricu (Rosiori de Vede)

2) AS RECOLTA SFINTESTI - AS VIITORUL BLEJESTI     - 
Mihai Tutunaru (Turnu Magurele) – Bogdan Pana (Alexandria), Traian Ene (Plosca) – seniori

Florin Pastrama (Turnu Magurele) – Ionut Neda (Izvoarele), Cristian Andrei  (Turnu Magurele) – juniori

Observator: Stelian Zariosu (Turnu Magurele)

3) AS INTER PURANI - CS FLACARA CALINESTI     - 
Mircea  Belinas (Zimnicea) – Stefan Creanga, Dan Ciucu (ambii Turnu Magurele) – seniori

Ionela Lungu – Marius Cocos, Teodor Oancea (toti Alexandria) – juniori

Observator: Emil Tomescu (Turnu Magurele)

4) AS AVINTUL STEJARU - CS VIRTOAPE     - 
Ionut Dogeanu – Liviu Barbu, Andrei  Baciu (toti Videle) – seniori

Daniel Preda – Marius Burlacu, Florentina Oprea (toti Rosiori de Vede) – juniori

Observator: Ionel Turlete (Videle)

·         Jocul se va disputa la data de 19.05.2019

5) AS VIITORUL DIDESTI - AS VICTORIA DRAGANESTI DE VEDE     - 

Cristian Ilie (Turnu Magurele) – Bogdan Croitoru, Adrian Cojocaru (ambii Zimnicea) – seniori

Constantin Vaduva (Zimnicea) – Cristian Ilie, Gabriel Moraru (ambii Turnu Magurele) – juniori

Observator: Ion Prapugicu (Turnu Magurele)

 

Liga a-V-a Seria II  Duminica  12.05.2019 Sen / Jun: Ora 12,30 - 10,30

1) ACS PROGRESUL SMIRDIOASA - ACS TINERETUL SUHAIA     - 
George Dumitru (Cucuieti) – Adrian Mutu, Constantin Ilie (Tatarastii de sus) – seniori

Lucian Epure – Leonard Epure, Cristi Javla (toti Rosiori de Vede) – juniori

Observator: Florin Raducanu (Zimnicea)

2) AS FLACARA LITA - AS TELEORMANUL TROIANUL     - 
Cristian Andrei (Turnu Magurele) – Cristian Mihai (Rosiori de Vede), Marian Grecu (Scrioastea) – seniori

George Botoghina (Rosiori de Vede) –Cristian Andrei, Robert Carp (ambii Turnu Magurele) – juniori

Observator: Petre Rusu (Rosiori de Vede)

3) AS PROGRESUL NENCIULESTI - ACS VOINTA DUNAREA PIETROSANI     - 
Mihai Rotaru (Alexandria) – Mihai Petrescu, Mihai Traistaru (ambii Videle) – seniori

Stefan Croitoru (Alexandria) – Darius Beznea (Piatra), Cosmin Negrea (Brinceni) – juniori

Observator: Viorel  Nicolescu (Videle)

4) CS VITANESTI - ACS CETATEA TURNU MAGURELE     - 
Adrian Buica – Ionel Galateanu (Guruieni), Daniel Neagu  (Alexandria) – seniori

Daniel Neagu (Alexandria) – Ionut Predoi, Sorin Beianu (ambii Botoroaga) – juniori

Observator: George Floricel (Alexandria)

5) AS FLAMURA ALBASTRA SEGARCEA VALE - AS STEAUA SPATAREI     - 

Stefan Stinga (Rosiori de Vede) – Ionut Carabasu, Octavian Petre (ambii Turnu Magurele) – seniori

Gabriel Costea – Catalin Dobre, Cristian Mustatea (toti Rosiori de Vede) – juniori

Observator: Ilie Poting (Turnu Magurele)

 

Liga a-VI-a Seria I  Duminica  12.05.2019   Ora: 11,00 

1) AS FLACARA TALPA II - AS VULTURII MERENI     - nu se  disputa

2) AS VEDEA - AS REAL VIDELE     - 
Aurel Peia (Alexandria) – Sorin Sisu (Plosca), Sorin Fudulu (Alexandria)

Observator: George Haidu (Maldaeni)

3) AS TINERETUL RADOIESTI - ACS SOIMII SCRIOASTEA     - 
Felix Oprescu – Ovidiu Marinel, Mihai Cazacu (Rosiori de Vede)

Observator: Cristian Nedelea (Rosiori de Vede)

4) CS OLTENI-TELEORMAN - AS REAL BEUCA     -  JOC NEPROGRAMAT

5) AS RECOLTA COPACEANCA - AS SPICUL BALACI     -  JOC  NEPROGRAMAT

 

 

Liga a-VI-a Seria II  Duminica 12.05.2019  Ora: 11,00 

1) AS OLD BOYS ALEXANDRIA - ACS IZVOARELE     - 
Ciprian Bratoi – Cristian Creanga, Ionut NIcolae (toti Turnu Magurele)

Observator: Gheorghe Doicut (Turnu Magurele)

2) AS SPORTING CALMATUIU DE SUS - AS PROGRESUL 2007 BOGDANA     - 
Valentin Teodorescu (Guruieni) – Valentin Iordachioaia (Tiganesti), Alin Pana (Alexandria)

Observator: Florea Roman (Alexandria)

3) CS VOINTA SALCIA - ACS ASTRA PLOSCA 2     - 
Robert Chioreanu – Eduard Fratila, Mihai Calin (toti Turnu Magurele)

Observator: Ilie Cristea (Turnu Magurele)

4) CS ASC SEACA - CS NANOV     - 
Alexandru Sirbu – Marius Stoian, Marian Nicula (toti Rosiori de Vede)

Observator: Nicolae Sandu (Rosiori de Vede)

5) ACS UNIREA 2 BRINCENI - AS FLACARA 2015 CONTESTI     - nu se  disputa

AUTENTIFICARE

Intră în contul de arbitru Intră în contul de observator
TOP