Delegari arbitri

23 Mai 2019, la ora 11:50 / Publicat în Comunicate CJA / 574 vizualizări

Delegari arbitri

    Liga a- IV-a - Sambata 25.05.2019  Sen / Jun: Ora 12,30 - 10,30 

1) ACS DRAGANESTI VLASCA - AS UNIREA MOSTENI     - 
Adrian Buica (Alexandria) – Daniel  Miu (Rosiori de Vede), Catalina Nan (Alexandria), Rez. Andrei Grecu (Scrioastea) – seniori

Andrei Grecu – Marius Burlacu, Cristian Mustatea (toti Rosiori de Vede) – juniori

Observator: Iulian Ancu (Alexandria)

Jocul se disputa pe terenul din ,,,Buzescu" - Sen: Ora 15 /  / Jun: Ora 17,00

2) CS UNIREA TIGANESTI - ACF DUNAREA ZIMNICEA     - 
Marius Untesu (Turnu Magurele) – Valentin Stanculet (Zimnicea), Mihai Calin (Turnu Magurele), Rez. Valentin Teodorescu (Guruieni) – seniori

Valentin Teodorescu – Ionel Galateanu (ambii Guruieni), Valentin Iordachioaia (Tiganesti) – juniori

Observator: George Popa  (Alexandria)

3) STA - AS VOINTA SAELELE 2017     - 

4) CS METALUL PERETU - ACS ASTRA PLOSCA     - 
Mihai Tutunaru  (Turnu Magurele) – Constantin Ilie (Tatarastii de Sus), Alexandru Dinca (Videle), Rez. Valentin Rusu (Rosiori de Vede) – seniori

Valentin Rusu – Mihai Cazacu, Cristinel Javla (toti Rosiori de Vede) – juniori

Observator: Ionel Turlete (Videle)

5) AS VIITORUL BUTESTI - CSM 2 ALEXANDRIA     - 
Ionut Dogeanu (Videle) – Traian Ene (Plosca), Felix Oprescu (Rosiori de Vede), Rez. Stefan Luca (Mereni) – seniori

Stefan Luca (Mereni) – Florin Baciu (Videle), Florin Ciobanu (Mereni) – juniori

Observator: Florin Raducanu (Zimnicea)

6) AS VICTORIA LUNCA  -  ACS AJAX BOTOROAGA     - 
Mariua Bobe (Videle) – Stefan Creanga (Turnu Magurele), Daniel Neagu (Alexandria), Rez. Adrian Mutu (Alexandria) – seniori

Adrian Mutu (Alexandria) – Adrian Cojocaru, Constantin Vaduva (ambii Zimnicea) – juniori

Observator: Iulian Brinceanu (Alexandria)

7) CS RAPID BUZESCU  -  ACS UNIREA BRINCENI     - 
Arbitru din alt judet – Cosmin Ciocan (Turnu Magurele), Aurel Tanase (Rosiori de Vede), Rez. Eduard Fratila (Turnu Magurele) – seniori

Edaurd Fratila – Octavian Petre, Bogdan Doicut (toti Turnu Magurele) – juniori

Observator:  Dan Nitu (Turnu Magurele)

8) ACS ATLETIC ORBEASCA  -  ACS AVANTUL BRAGADIRU     - 

Liviu Minca (Videle) – Robert Chioreanu (Turnu Magurele), Mihai Bajan (Videle), Rez. Ionela  Lungu (Alexandria) – seniori

Ionela Lungu – Tibi Spataru (ambii Alexandria), Sorin Sisu (Plosca) – juniori

Observator: Petrus Ene (Plosca)

 

Liga 4 / Miercuri 29.05.2019 /  Sen / Jun: Ora 18,00 - 16,00

JOC DEVANSAT DIN ETAPA a-XXX-a  

ACS Unirea Branceni  -  AS Victoria Lunca

Alexandru Sirbu (Rosiori de Vede) – Catalina Nan, Bogdan Pana (ambii Alexandria), Rez. Catalin Popa (Rosiori de Vede) – seniori

Catalin Popa – Catalin Dobre, Costea Gabriel (toti Rosiori de Vede) – juniori

Observator: Alexandru Bajan (Videle)

AUTENTIFICARE

Intră în contul de arbitru Intră în contul de observator
TOP