Delegari arbitri

05 Septembrie 2019, la ora 13:54 / Publicat în Comunicate CJA / 733 vizualizări

Delegari arbitri

    Liga a- IV-a - Sambata 07.09.2019  Sen / Jun: Ora 12,30 - 10,30 

01 AS VIITORUL BUTESTI - ACS ATLETIC ORBEASCA

 Aurel Peia (Alexandria) – Stelian Purcarea (Rosiori de Vede), Liviu Barbu (Videle), Rez. Florin Baciu (Videle) –seniori

 Stelian Purcarea (Rosiori de Vede) – Florin Baciu (Videle), Ionut Predoi (Botoroaga) – juniori

 Observator: Aurel Rusu (Rosiri de Vede)

 02. AS VICTORIA LUNCA - AS VOINTA SAELELE 2017

 Mircea Belinas (Zimnicea) – Stefan Stinga (Rosiori de Vede), Ionel Nisipeanu (Piatra), Rez.Eduard Fratila (Turnu Magurele) – seniori

 Eduard  Fratila – Ionut Carabasu, Mihai Calin (toti Turnu Magurele) – juniori

 Observator: George Popa (Alexandria)

 03. ACS ASTRA PLOSCA - CS UNIREA TIGANESTI

 Cosmin Ciocan (Turnu Magurele) – Aurel Tanase (Rosiori de Vede), Octavian Petre (Turnu Magurele), Rez.

Leonard Epure (Cosoteni) – seniori

 Aurel Tanase (Rosiori de Vede) – Leonard Epure (Cosoteni), Cristian Mustatea (Maldaeni) – juniori

 Observator:  Cristina Babadac (Alexandria)

 04. ACS AJAX BOTOROAGA - AS UNIREA MOSTENI

 Traian Ene (Plosca) – Cristian Mihai (Rosiori de Vede), Adrian Mutu (Alexandria), Rez. Valentin Iordachioaia  (Tiganesti) – seniori

 Valentin Iordachioaia (Tiganesti) – Constantin Vaduva (Zimnicea), Teodor Oancea (Alexandria) – juniori

 Observator: Alexandru Bajan (Videle)

 05. CS METALUL PERETU - A.S. AVINTUL STEJARU

 Cristian Andrei (Turnu Magurele) – Felix Oprescu (Rosiori de Vede), Dorinel Luca (Videle), Rez. Catalin Popa (Rosiori de Vede) – seniori

 Catalin Popa (Rosiori de Vede) – Gabriel Costea (Maldaeni), Mihai Cazacu (Rosiori de Vede) – juniori

 Observator: Petre Rusu (Rosiori de Vede)

 06. ACS AVANTUL BRAGADIRU - ACS DRAGANESTI VLASCA

 Ciprian Bratoi (Turnu Magurele) -  Sorin Manea (Alexandria), Stefan Creanga (Turnu Magurele), Rez. Ionela Lungu (Alexandria) – seniori

 Ionela Lungu – Luca Fudulu (ambii Alexandria), Ionel Galateanu (Guruieni) – juniori

 Observator: Petrus  Ene (Plosca)

 07. CS RAPID BUZESCU - ACS CETATEA TURNU MAGURELE

 Liviu Minca (Videle) – Constantin Ilie (Tatarastii de Sus), Alexandru Dinca (Videle), Rez. Georgel Dumitru (Cucuieti) – seniori

 Georgel Dumitru (Cucuieti) – Catalin Dobre, Cristinel Javla (ambii Rosiori de Vede) – juniori

 Observator:Iulian Ancu (Alexandria)

 08. CSM 2 ALEXANDRIA - A.S. STEAUA SPATAREI

 Marian Grosu (Buzescu) – Valentin Rusu (Rosiori de Vede), Laurentiu Mitrofan (Turnu Magurele), Rez. Alexandru Sirbu (Rosiori de Vede) – seniori

 Alexandru Sirbu (Rosiori de Vede) – Andrei Grecu (Scrioastea), Marius Burlacu (Rosiori de Vede) – juniori

Observator: Cornel Stuparu (Turnu Magurele)

 

Liga a-V-a -  Duminica  08.09.2019 Sen / Jun: Ora 12,30 - 10,30

01.    ACS TINERETUL SUHAIA - A.S. FLAMURA ALBASTRA SEGARCEA VALE

 Ciprian Bratoi (Turnu Magurele) – Valentin Iordachioaia (Tiganesti), Ion Cucu (Poroschia) – seniori

 Eduard Fratila – Robert Carp, Mihai Mitrofan (toti Turnu Magurele) – juniori

 Observator: Florea Coman (Alexandria)

 02.   ACS PROGRESUL SMIRDIOASA - AS PROGRESUL NENCIULESTI

 Sorin Manea (Alexandria) – Felix Oprescu (Rosiori de Vede), Ovidiu Marinel (Brebina) – seniori

 Constantin Vaduva (Zimnicea) – Darius Beznea (Piatra), Sorin Manea (Alexandria) – juniori

 Observator: Cristian Nedelea (Rosiori de Vede)

03.   C S VIRTOAPE - A.S. GLORIA MERISANI

 Ionut Dogeanu (Videle) – Marius Sandulescu (Rosiori de Vede), Marian Grecu (Scrioastea) – seniori

 Catalin Columban (Videle) – Ionut Predoi, Sorin Beianu  (ambii Botoroaga) – juniori

 Observator: Florea Ricu (Rosiori de Vede)

 04.   A.S. VICTORIA DRAGANESTI DE VEDE - A.S. VIITORUL BLEJESTI

 Cristian Ilie (Turnu Magurele) – Constantin Ilie (Tatarastii de Sus), Ionel Galateanu (Guruieni)  - seniori

 Octavian Petre (Turnu Magurele) – George Tobosaru (Alexandria), Ionel Galateanu (Guruieni) – juniori

 Observator: Gheorghe Doicut (Turnu Magurele)

 05.   CS FLACARA CALINESTI - AS VIITORUL SACENI

 Alexandru Sirbu (Rosiori de Vede) – Daniel Gidea, Daniel Ciucu (ambii Turnu Magurele) – seniori

 Catalin Popa (Rosiori de Vede) – Leonard Epure (Cosoteni), Marius Mustatea (Maldaeni) – juniori

 Observator: Emil Tomescu (Turnu Magurele)

 06.   ACS VIITORUL VIDELE - CS VITANESTI

 Stefan Stinga (Rosiori de Vede) – Daniel Neagu, Adrian Mutu (ambii Alexandria) – seniori

 Georgel Dumitru (Cucuieti) – Gabriel Costea (Maldaeni), Catalin Dobre (Rosiori de Vede) – juniori

 Observator: Nicolae Sandu (Rosiori de Vede)

 07.   AS RECOLTA SFINTESTI - A.S. FLACARA LITA

 Aurel Peia (Alexandria) – Dorinel Luca, Florin Baciu (ambii Videle) – seniori

 Ionela Lungu (Alexandria) – Florin Baciu, Dorinel Luca (ambii Videle) – juniori

 Observator: Ion Stefan (Buzescu)

08.   ACS VOINTA DUNAREA PIETROSANI - AS VIITORUL DIDESTI

 Mihai Rotaru (Alexandria) – Sefan Crenga, Laurentiu Mitrofan (ambii Turnu Magurele) – seniori

 Stefan Croitoru – Cosmin Negrea, Mihai Rotaru (toti Alexandria) – juniori

 Observator: Dan Prodan (Turnu Magurele)

                               

 

 

 

 

 

 

 

 

 

AUTENTIFICARE

Intră în contul de arbitru Intră în contul de observator
TOP