01.AS VIITORUL BUTESTI - CSM 2 ALEXANDRIA
Catalin Columban (Videle) – Felix Oprescu, Stelian Purcarea (ambi Rosiorei de Vede), Rez. Stefan Luca – seniori
Stefan Luca (Mereni) – Florin Baciu (Videle), Florin Ciobanu (Mereni) – juniori
Observator: Ionel Turlete (Videle)
02.ACS ATLETIC ORBEASCA - AS VICTORIA LUNCA
Catalina Nan (Alexandria) – Stefan Creanga (turnu Magurele), Ionel Nisipeanu (Piatra), Rez. Tibi Spataru (Alexandria) – seniori
Tibi Spataru (Alexandria) – Ionel Nisipeanu (Piatra), Constantin Vaduva (Zimnicea) – juniori
Observator: Ion Stefan (Buzescu)
03.AS VOINTA SAELELE 2017 - ACS ASTRA PLOSCA
Cristian Andrei (Turnu Magurele) – Bogdan Pana (Alexandria), Daniel Miu (Rosiori de Vede), Rez. Eduard Fratila (Turnu Magurele) – seniori
Eduard Fratila – Bogdan Doicut, Ionut Carabasu (toti Turnu Magurele) – juniori
Observator: Petre Rusu (Rosiori de Vede)
04.CS UNIREA TIGANESTI - ACS AJAX BOTOROAGA
Adrian Buica (Alexandria) – Mihai Bajan (Videle), Robert Chioreanu (Turnu Magurele), Rez. Alexandru Sirbu (Rosiori de Vede) – seniori
Alexandru Sirbu – Marius Burlacu, George Botoghina (toti Rosiori de Vede) – juniori
Observator: George Popa (Alexandria)
05.AS UNIREA MOSTENI - CS METALUL PERETU
Ciprian Bratoi (Turnu Magurele) – Valentin Stanculet (Zimnicea), Sorin Fudulu (Alexandria), Rez. Valentin Teodorescu (Guruieni) – seniori
Valentin Teodorescu (Guruieni) –Luca Fudulu (Alexandria), Marian Mustaciosu (Guruieni) – juniori
Observator: Emil Tomescu (Turnu Magurele)
06.AS AVINTUL STEJARU - ACS AVANTUL BRAGADIRU
Liviu Minca (Videle) – Ovidiu Marinel (Brebina), Stefan Stinga (Rosiori de Vede), Rez. Georgel Dumitru (Cucuieti) – seniori
Georgel Dumitru (Cucuieti) – Andrei Grecu (Scrioastea), Leonard Epure (Scrioastea) – juniori
Observator: Iulian Branceanu (Alexandria)
07.ACS DRAGANESTI VLASCA - CS RAPID BUZESCU
Alexandru Maican (Turnu Magurele) – Sorin Manea (Alexandria)), Octavian Petre (Turnu Magurele), Rez. Teodor Oancea (Alexandria) – seniori
Andrei Baciu (Videle) – Darius Beznea (Piatra), Teodor Oancea (Alexandria) – juniori
Observator: Alexandru Bajan (Videle)
* Jocul se disputa pe terenul din ,,Branceni"
08.ACS CETATEA TURNU MAGURELE - AS STEAUA SPATAREI
Mihai Rotaru (Alexandria) – Adrian Mutu (Alexandria), Alexandru Dinca (Videle), Rez. Catalin Popa (Rosiori de Vede) – seniori
Catalin Popa – Cristian Mustatea, Cristi Javla (Rosiori de Vede) – juniori
Observator: Aurel Rusu (Rosiori de Vede)
|