Delegari arbitri

12 Septembrie 2019, la ora 09:50 / Publicat în Comunicate CJA / 991 vizualizări

Delegari arbitri

Liga a- IV-a - Sambata 14.09.2019  Sen / Jun: Ora 12,30 - 10,30 

 01.AS VIITORUL BUTESTI - CSM 2 ALEXANDRIA

Catalin Columban (Videle) – Felix Oprescu, Stelian Purcarea (ambi Rosiorei de Vede), Rez. Stefan Luca – seniori

Stefan Luca (Mereni) – Florin Baciu (Videle), Florin Ciobanu (Mereni) – juniori

Observator: Ionel Turlete (Videle)

 02.ACS ATLETIC ORBEASCA - AS VICTORIA LUNCA

Catalina  Nan (Alexandria) – Stefan Creanga (turnu Magurele), Ionel Nisipeanu (Piatra), Rez. Tibi Spataru (Alexandria) – seniori

Tibi  Spataru (Alexandria) – Ionel Nisipeanu (Piatra), Constantin Vaduva (Zimnicea) – juniori

Observator: Ion Stefan (Buzescu)

 03.AS VOINTA SAELELE 2017 - ACS ASTRA PLOSCA

Cristian Andrei (Turnu Magurele) – Bogdan Pana (Alexandria), Daniel Miu (Rosiori de Vede), Rez. Eduard Fratila (Turnu Magurele) – seniori

Eduard Fratila – Bogdan Doicut, Ionut Carabasu (toti Turnu Magurele) – juniori

Observator: Petre Rusu (Rosiori de Vede)

 04.CS UNIREA TIGANESTI - ACS AJAX BOTOROAGA

Adrian Buica (Alexandria) – Mihai Bajan (Videle), Robert Chioreanu (Turnu Magurele), Rez. Alexandru Sirbu (Rosiori de Vede) – seniori

Alexandru Sirbu – Marius Burlacu, George Botoghina (toti Rosiori de Vede) – juniori

Observator: George Popa (Alexandria)

 05.AS UNIREA MOSTENI - CS METALUL PERETU

Ciprian Bratoi (Turnu Magurele) – Valentin Stanculet (Zimnicea), Sorin  Fudulu (Alexandria), Rez. Valentin Teodorescu (Guruieni) – seniori

Valentin Teodorescu (Guruieni) –Luca Fudulu (Alexandria), Marian Mustaciosu  (Guruieni) – juniori

Observator: Emil Tomescu (Turnu Magurele)

 06.AS AVINTUL STEJARU - ACS AVANTUL BRAGADIRU

Liviu Minca (Videle) – Ovidiu  Marinel (Brebina), Stefan Stinga (Rosiori de Vede), Rez. Georgel Dumitru (Cucuieti) – seniori

Georgel Dumitru (Cucuieti) – Andrei Grecu (Scrioastea), Leonard Epure (Scrioastea) – juniori

Observator: Iulian Branceanu (Alexandria)

 07.ACS DRAGANESTI VLASCA - CS RAPID BUZESCU

Alexandru Maican (Turnu Magurele) – Sorin Manea (Alexandria)), Octavian Petre (Turnu Magurele), Rez. Teodor Oancea (Alexandria) – seniori

Andrei Baciu (Videle) – Darius Beznea (Piatra), Teodor Oancea (Alexandria) – juniori

 Observator: Alexandru Bajan (Videle)

 * Jocul se disputa pe terenul din ,,Branceni"

   08.ACS CETATEA TURNU MAGURELE - AS STEAUA SPATAREI

Mihai Rotaru (Alexandria) – Adrian Mutu (Alexandria), Alexandru Dinca (Videle), Rez. Catalin Popa (Rosiori de Vede) – seniori

Catalin Popa – Cristian Mustatea, Cristi Javla (Rosiori de Vede) – juniori

Observator: Aurel Rusu (Rosiori de Vede)

  Liga a-V-a -  Duminica  15.09.2019 Sen / Jun: Ora 12,30 - 10,30

 01.ACS TINERETUL SUHAIA - ACS VOINTA DUNAREA PIETROSANI

Cristian Ilie (Turnu Magurele) – Adrian Mutu, Catalina Nan (Ambii Alexandria) – seniori

Catalina Nan (Alexandria) – Cristian Ilie (Turnu Magurele), Adrian Mutu (Alexandria) – juniori

Observator: Petrus Ene (Plosca)

 02.AS FLAMURA ALBASTRA SEGARCEA VALE - ACS PROGRESUL SMIRDIOASA

 Mihai Rotaru (Alexandria) – Stefan Creanga (Turnu Magurele), Constantin Ilie (Tatarastii de Sus) – seniori

Stefan Creanga – Robert Carp (ambii Turnu Magurele), Constantin Ilie (Tatarastii de Sus) – juniori

Observator: Dan Prodan (Turnu Magurele)

 03.AS PROGRESUL NENCIULESTI - CS VIRTOAPE

Robert Mitrache (Rosiori de Vede) – Daniel Neagu (Alexandria), Danut Miu (Rosiori de Vede) – seniori

Stefan Croitoru – Daniel Neagu (ambii Alexandria), George Simion  (Izvoarele) – juniori

Observator: Nicolae Sandu (Rosiori de Vede)

 04.AS GLORIA MERISANI - AS VICTORIA DRAGANESTI DE VEDE

Georgel Dumitru (Cucuieti) – Bogdan Croitoru (Zimnicea), Valentin Iordachioaia (Tiganesti) – seniori

Catalin Popa (Rosiori de Vede) – Leonard Epure (Cosoteni), Cristi Javla (Rosiori de Vede) – juniori

Observator: Florea Ricu (Rosiori de Vede)

 05.AS VIITORUL BLEJESTI - CS FLACARA CALINESTI

Ionut Dogeanu (Videle) – Marian Grecu (Scrioastea), Mihai Traistaru (Videle) – seniori

Gabriel Costea (Rosiori de Vede) – Ionut Predoi (Botoroaga), Marius Burlacu (Rosiori de Vede) – juniori

Observator: Viorel Nicolescu (Videle)

 06.AS VIITORUL SACENI - ACS  VIITORUL VIDELE

Cristian Andrei (Turnu Magurele) – Stelian Purcarea (Rosiori de Vede), Octavian Petre (Turnu Magurele) – seniori

George Botoghina (Rosiori de Vede) – Cristian Mustatea (Maldaeni), Florentina Oprea (Merisani) - juniori

Observator: Stelian Zariosu (Turnu Magurele)

 07.CS VITANESTI - A.S. RECOLTA SFINTESTI

Cristian Beznea (Piatra) – Andrei Baciu, Mihai Bajan (ambii Videle) – seniori

Constantin Vaduva (Zimnicea) -  Gabriel Marin (Alexandria), Cristian Beznea (Piatra) - juniori

Observator: Iulian Pirnac (Videle)

 08.AS FLACARA LITA - AS VIITORUL DIDESTI

Bogdan Pana (Alexandria) – Ionut Carabasu (turnu Magurele), Valentin Stanculet (Zimnicea) – seniori

Valentin Stanculet (Zimnicea) –Ionut Carabasu (Turnu Magurele), Ionut Neda (Izvoarele) – juniori

Observator: Ilie Poting (Turnu Magurele)

 

Liga a-VI-a Seria I  Duminica  15.09.2019  Ora: 11,00 

01.AS RECOLTA COPACEANCA – AS  STEAUA  ROSIE MALDAENI

Valentin Teodorescu – Ionel Galateanu (Guruieni), Marius Cocos (Alexandria)

Observator: Mihai Pasca (Tiganesti)

02.AS TINERETUL SILISTEA - AS SPICUL BALACI

Alexandru Sirbu – Marius Sandulescu, Marius Stoian (toti Rosiori de Vede)

Observator: Aurelian Tecu (Rosiori de Vede)

03.AS GLORIA DRACSENEI - CS OLTENI-TELEORMAN

Aurel Peia – Valentin Mihaila, George Tobosaru (toti Alexandria)

Observator: Hariton Iagaru (Alexandria)

04.AS TELEORMANUL TROIANUL - ACS SOIMII SCRIOASTEA

Ciprian Bratoi – Laurentiu Mitrofan, Edaurd Fratila (toti Turnu Magurele)

 Observator: Ilie Cristea (Turnu Magurele)

  *Jocul se va disputa pe terenul din ,,Peretu"

05.AS REAL BEUCA - AS VULTURII MERENI

Marian Grosu (Buzescu) – Alin Pana, Teodor Oancea (ambii Alexandria)

Observator: Florea Coman (Alexandria)

06.AS TINERETUL RADOIESTI - AS VEDEA

Catalin Columban – Ionut Nita (ambii Videle), Florin Ciobanu (Mereni)

Observator: Vicentiu Pauna (Rosiori de Vede)

 Liga a-VI-a Seria II  Duminica  15.09.2019  Ora: 11,00 

01.AS DUNAREA ISLAZ - ACS ASTRA PLOSCA 2

Alin Soare – Bogdan Doicut, Robert Chioreanu (toti Turnu Magurele)

Observator: Ion Prapugicu (Turnu Magurele)

02.AS SPORTING CALMATUIU DE SUS - AS DINAMO BOGDANA

Sorin Manea – Cosmin Negrea (ambii Alexandria), Darius Beznea (Piatra)

Observator: Gabriel Dragnea (Rosiori de Vede)

03.CS FLACARA CONTESTI - AS OLD BOYS ALEXANDRIA

Stefan Stinga – Cristian Mihai (ambii Rosiori de Vede), Marian Grecu (Scrioastea)

Observator: George Haidu (Maldaeni)

04.CS ASC SEACA - ACS IZVOARELE

Cornel Ghebaura – Mihai Calin, Mihai Mitrofan (toti Turnu Magurele)

Observator: Gheorghe Doicut (Turnu Magurele)

05.CS VOINTA SALCIA - ACS UNIREA BRINCENI

Marian Mustaciosu (Guruieni) – Andrei Pavel, Tibi Spataru (ambii Alexandria)

Observator: Florea  Roman (Alexandria)

06.AS PROGRESUL 2007 BOGDANA - CS NANOV

Felix Oprescu (Rosiori de Vede) – Ovidiu Marinel (Brebina), Catalin Dobre (Rosiori de Vede)

Observator: Cristian Nedelea (Rosiori de Vede)

 

 

 

 

 

AUTENTIFICARE

Intră în contul de arbitru Intră în contul de observator
TOP