Delegari arbitri

19 Septembrie 2019, la ora 13:07 / Publicat în Comunicate CJA / 1021 vizualizări

Delegari arbitri

 Liga a- IV-a- FORTUNA SPORTS - Sambata 21.09.2019  Sen / Jun: Ora 12,30 - 10,30 

 1. AS VICTORIA LUNCA - AS VIITORUL BUTESTI

Liviu Minca (Videle) – Alin Soare (Turnu Magurele), Alexandru Dinca (Videle), Rez. Lucian Epure (Rosiori de Vede) – seniori

Lucian Epure – Catalin Dobre, Mihai Cazacu  (toti Rosiori de Vede) – juniori

Observator: Cristina Babadac (Alexandria)

 2. ACS ASTRA PLOSCA - ACS ATLETIC ORBEASCA

Adrian Buica (Alexandria) – Constantin Ilie (Tatarastii de Sus), Adrian Mutu (Alexandria), Rez. Valentin Teodorescu (Guruieni) – seniori

Valetin Teodorescu (Guruieni) – Valentin Mihaila, Marius Cocos (ambii Alexandria) – juniori

Observator: Iulian Ancu (Alexandria)

3. ACS AJAX BOTOROAGA - AS VOINTA SAELELE 2017

Ionut Bobe (Videle) – Sorin Manea (Alexandria), Ovidiu Marinel (Brebina), Rez. Ionela Lungu (Alexandria) – seniori

Ionela Lungu (Alexandria)  – Darius Beznea (Piatra), Luca Fudulu (Alexandria) – juniori

Observator: Aurel Rusu (Rosiori de Vede)

 4. CS METALUL PERETU - CS UNIREA TIGANESTI

Valentin Naidin (Turnu Magurele) – Aurel Tanase (Rosiori de Vede), Cosmin Ciocan (Turnu Magurele), Rez. Stefan Luca (Mereni) – seniori

Stefan Luca (Mereni) – Florin Baciu (Videle), Florin Ciobanu (Mereni) -  juniori

Observator: Florin Raducanu (Zimnicea)

 5. ACS AVANTUL BRAGADIRU - AS UNIREA MOSTENI

Alexandru Maican (Turnu Magurele) – Felix Oprescu (Rosiori de Vede), Octavian Petre (Turnu Magurele), Rez. Stefan Croitoru (Alexandria)  – seniori

Stefan Croitoru (Alexandria) – Constantin Vaduva (Zimnicea), Cosmin Negrea (Alexandria) – juniori

Observator: George Popa (Alexandria)

 6. CS RAPID BUZESCU - AS AVINTUL STEJARU

Ciprian Bratoi (Turnu Magurele) – Stelian Purcarea (Rosiori de Vede), Stefan Creanga (Turnu Magurele), Rez. Catalin Popa (Rosiori de Vede) – seniori

Catalin Popa – Cristian Mustatea, Cristian Javla (toti Rosiori de Vede) – juniori

Obsevator: Cornel Stuparu (Turnu Magurele)

 7. AS STEAUA SPATAREI - ACS DRAGANESTI VLASCA

Aurel Peia (Alexandria) – Liviu Barbu (Videle), Stefan Stinga (Rosiori de Vede), Rez. Eduard Fratila (Turnu Magurele) – seniori

Eduard Fratila – Bogdan Doicut, Ionut Nicolae (toti Turnu Magurele) – juniori

Observator: Ionel Turlete (Videle)

 8. CSM 2 ALEXANDRIA - ACS CETATEA TURNU MAGURELE

Traian Ene (Plosca) – Valentin Stanculet (Zimnicea), Valentin Rusu (Rosiori de Vede), Rez. Alexandru Sirbu (Rosiori de Vede) – seniori

Alexandru Sirbu – Marius Burlacu, George Botoghina (toti Rosiori de Vede) – juniori

Observator: Alexandru Bajan (Videle)

 

 Liga a-V-a -  Duminica  22.09.2019 Sen / Jun: Ora 12,30 - 10,30

 1. ACS PROGRESUL SMIRDIOASA - ACS TINERETUL SUHAIA

Aurel Peia (Alexandria) – Stelian Purcarea, Gabriel Costea (ambii Rosiori de Vede) – seniori

Mihai Cazacu – George Tobosaru, Aurel Peia (toti Alexandria) – juniori

Observator: Florea Roman (Alexandria)

 2. C S VIRTOAPE - AS FLAMURA ALBASTRA SEGARCEA VALE

Ionut Dogeanu (Videle) – Stefan Croitoru (Alexandria), Ionel Nisipeanu (Piatra) – seniori

Ionut Dogeanu (Videle) – Sorin Beianu, Ionut Predoi (ambii Botoroaga) – juniori

Observator:Viorel Nicolescu (Videle)

 3. AS VICTORIA DRAGANESTI DE VEDE - AS PROGRESUL NENCIULESTI

Robert Chioreanu (Turnu Magurele) – Marian Grecu (Scrioastea), Lucian Epure (Rosiori de Vede) – seniori

Marian Grecu (Scrioastea) –Robert Chioreanu (Turnu Magurele), Lucian Epure (Rosiori de Vede) – juniori

Observator: Nicolae Sandu (Rosiori de Vede)

 4. CS FLACARA CALINESTI - AS GLORIA MERISANI

 Cristian Ilie – Cristian Creanga, Dan Ciucu (toti Turnu Magurele) – seniori

Dan Ciucu (Turnu Magurele) – Radu Anghel, Sorin Manea (ambii Alexandria) – juniori

Observator: Stelian Zariosu (Turnu Magurele)

 5. ACS  VIITORUL VIDELE - AS VIITORUL BLEJESTI

Mihai Rotaru (Alexandria) – Florin Ciobanu (Mereni), Florin Baciu (Videle) – seniori

Florin Baciu – Alin Marin, Mihai Rotaru (toti Alexandria) – juniori

Observator: Ion Stefan (Buzescu)

 6. AS RECOLTA SFINTESTI - AS VIITORUL SACENI

Alexandru Sirbu (Rosiori de Vede) – Adrian Mutu  (Alexandria), Aurel Tanase (Rosiori de Vede) – seniori

Adrian Mutu – Ianis Asadurian (ambii Alexandria), Alexandru Sirbu (Rosiori de Vede) – juniori

Observator: Florea Ricu (Rosiori de Vede)

 7. AS VIITORUL DIDESTI - CS VITANESTI

Catalin Popa (Rosiori de Vede) – Alexandru Prodan (Turnu Magurele), Andrei Grecu (Scrioastea) – seniori

Edaurd Fratila (Turnu Magurele) – Cristian Javla, Florentina Oprea (ambii Rosiori de Vede) – juniori

Observator: Emil Tomescu (Turnu Magurele)

 8. ACS VOINTA DUNAREA PIETROSANI - AS FLACARA LITA

Sorin Manea – Daniel Neagu (ambii Alexandria), Ionel Galateanu (Guruieni) – seniori

Daniel Neagu (Alexandria) – Cristian Ilie, Mihai Mitrofan (ambii Turnu Magurele) – juniori

Observator: Hariton  Iagaru (Alexandria)

 

 Liga a-VI-a Seria I  Duminica  22.09.2019  Ora: 11,00 

 1. AS SPICUL BALACI - AS RECOLTA COPACEANCA

Felix Oprescu – Catalin Dobre, Marian Nicula (toti Rosiori de Vede)

Observator: Vicentiu Pauna (Rosiori de Vede)

 2. CS OLTENI-TELEORMAN - AS TINERETUL SILISTEA  -  joc  amanat

 3. ACS SOIMII SCRIOASTEA - AS GLORIA DRACSENEI

Marius Sandulescu – Marius Burlacu, Lucian Epure (toti Rosiori de Vede)

Observator: Aurelian Tecu (Rosiori de Vede)

 4. AS VULTURII MERENI - AS TELEORMANUL TROIANUL

Andrei Baciu – Alexandru Dinca, Mihai Traistaru (toti Videle)

Observator: Marian Zarna (Videle)

 5. AS VEDEA - AS REAL BEUCA

Traian Ene (Plosca) – Tibi Spataru, Marius Cocos (ambii Alexandria)

Observator: Mihai Pasca (Tiganesti)

 6. AS  STEAUA  ROSIE MALDAENI - AS TINERETUL RADOIESTI

Cristian Andrei – Octavian Petre, Bogdan Doicut (toti Turnu Magurle)

Observator: Dan Prodan (Turnu Magurele)

 

 Liga a-VI-a Seria II  Duminica  22.09.2019  Ora: 11,00 

  1. AS DINAMO BOGDANA - AS DUNAREA ISLAZ

Cornel Ghebaura – Ionut Nicolae, Robert Carp (toti Turnu Magurele)

Observator: Gheorghe Doicut (Turnu Magurele)

 2. AS OLD BOYS ALEXANDRIA - AS SPORTING CALMATUIU DE SUS

Marius Untesu – Stefan Creanga, Alin Soare (toti Turnu Magurele)

Observator: Ilie Poting (Turnu Magurele)

*Jocul se disputa pe terenul din ,,Buzescu”

 3. ACS IZVOARELE - CS FLACARA CONTESTI

Sorin Dinca (Bragadiru) – Constantin Ilie (Tatarastii de Sus), Marian Mustaciosu (Guruieni)

Observator: Florea Coman (Alexandria)

 4. ACS UNIREA BRINCENI - CS ASC SEACA

Ionela Lungu – Monica Rizea, Andrei Pavel (toti Alexandria)

Observator: Cristian Nedelea (Rosiori de Vede)

 5. CS  NANOV - CS VOINTA SALCIA

Stefan Stinga – George Botoghina, Cristian Mustatea (toti Rosiori de vede)

Observator: George Hadiu (Maldaeni)

 6. ACS ASTRA PLOSCA 2 - AS PROGRESUL 2007 BOGDANA

Valentin Teodorescu (Guruieni) – Valentin Iordachioaia (Tiganesti), Constantin Vaduva (Zimnicea)

Observator: Petre Rusu (Rosiori de Vede)

 

 

AUTENTIFICARE

Intră în contul de arbitru Intră în contul de observator
TOP