Delegari arbitri

03 Octombrie 2019, la ora 13:49 / Publicat în Comunicate CJA / 1033 vizualizări

Delegari arbitri

 Liga a- IV-a- FORTUNA SPORTS - Sambata 05.10.2019  Sen / Jun: Ora 12,30 - 10,30 

 1. ACS ASTRA PLOSCA - AS VICTORIA LUNCA

Alexandru  Sirbu (Rosiori de Vede) – Cristian Creanga (Turnu Magurele), Constantin Ilie (Tatarastii de Sus), Rez. Lucian Epure (Rosiori de Vede) – seniori

Lucian Epure – Cristian Mustatea, Florentin Oprea (toti Rosiori de Vede) – juniori

Observator: Aurel Rusu (Rosiori de Vede)

2. ACS AJAX BOTOROAGA - AS VIITORUL BUTESTI

Cristian Andrei (Turnu Magurele) – Daniel Neagu (Alexandria), Alexandru Dinca (Videle), Rez. Valentin Teodorescu (Guruieni) – seniori

Valentin Teodorescu (Guruieni) – Daniel Neagu, Luca Fudulu (ambii Alexandria) – juniori

Observator: Alexandru Bajan (Videle)

3. CS METALUL PERETU - ACS ATLETIC ORBEASCA

Cosmin Ciocan (Turnu Magurele) – Octavian Petre (Turnu Magurele), Mihai Bajan (Videle), Rez. Mihai Rotaru (Alexandria) – seniori

Mihai Rotaru – Marius Cocos, Valentin Mihaila (toti Alexandria) – juniori

Observator: George Popa (Alexandria)

4. ACS AVANTUL BRAGADIRU - AS VOINTA SAELELE 2017

Catalina Nan (Alexandria) – Ovidiu Marinel (Brebina), Sorin Manea (Alexandria), Rez. Ionela Lungu (Alexandria) – seniori

Ionela Lungu – Alin Pana (ambii Alexandria), Darius Beznea (Piatra) – juniori

Observator: Cristina Babadac (Alexandria)

5. CS RAPID BUZESCU - CS UNIREA TIGANESTI

Liviu Minca (Videle) – Bogdan Pana (Alexandria), Laurentiu Mitrofan (Turnu Magurele), Rez. Stefan Luca (Mereni) – seniori

Stefan Luca (Mereni) – Florin Baciu (Videle), Ionut Predoi (Botoroaga) – juniori

Observator: Dan Nitu (Turnu Magurele)

6. AS STEAUA SPATAREI - AS UNIREA MOSTENI

Stefan Stinga – Stelian Purcarea (ambii Rosiori de Vede), Stefan Creanga (Turnu Magurele), Rez. Eduard Fratila (Turnu Magurele) – seniori

Eduard Fratila – Ionut Carabasu, Bogdan Doicut (toti Turnu Magurele) – juniori

Observator: Ion Stefan (Buzescu)

7. ACS CETATEA TURNU MAGURELE - AS AVINTUL STEJARU

Aurel Peia (Alexandria) – Daniel Ene (Plosca), Adrian Mutu (Alexandria), Rez. Marian Mustaciosu (Guruieni) – seniori

Marian Mustaciosu (Guruieni) – Monica Rizea (Alexandria), Constantin Vaduva (Zimnicea) – juniori

Observator: Petrus Ene (Plosca)

8. CSM 2 ALEXANDRIA - ACS DRAGANESTI VLASCA

Cristian Beznea (Piatra) – Valentin Stanculet (Zimnicea), Alexandru  Prodan (Turnu Magurele), Rez. Catalin Popa (Rosiori de Vede) – seniori

Catalin Popa – Gabriel Costea (ambii Rosiori de Vede), Andrei Grecu (Scrioastea) – juniori

Observator: Ionel Turlete (Videle)

 

Liga a-V-a -  Duminica  06.10.2019 Sen / Jun: Ora 12,30 - 10,30

1. C S VIRTOAPE - ACS PROGRESUL SMIRDIOASA

Cristian Andrei  (Turnu Magurele) – Daniel Neagu, Adrian Mutu (ambii Alexandria) – seniori

Daniel Neagu (Alexandria) – Cristian Ilie (Turnu Magurele), Adrian Mutu (Alexandria) – juniori

Observator: Florea Roman (Alexandria)

2. AS VICTORIA DRAGANESTI DE VEDE - ACS TINERETUL SUHAIA

Sorin Manea (Alexandria) – Stefan Creanga, Bogdan Doicut (ambii Turnu Magurele) – seniori

Stefan Creanga (Turnu Magurele) – Constantin Vaduva (Zimnicea), Bogdan Doicut (Turnu Magurele) – juniori

Observator: Emil Tomescu (Turnu Magurele)

3. CS FLACARA CALINESTI - AS FLAMURA ALBASTRA SEGARCEA VALE

Catalin Columban (Videle) – Ovidiu Marinel (Brebina), Lucian Epure (Rosiori de Vede) – seniori

Lucian Epure (Rosiori de Vede) – Andreea Mirea, Catalin Columban (ambii Videle) – juniori

Observator: Florea Ricu (Rosiori de Vede)

4. ACS  VIITORUL VIDELE - AS PROGRESUL NENCIULESTI

Adrian Buica (Alexandria) – Stelian Purcarea, Gabriel Costea (ambii Rosiori de Vede) – seniori

Stelian Purcarea (Rosiori de Vede) – Marius Pate, Cosmin Negrea (ambii Alexandria) – juniori

Observator: George Floricel (Alexandria)

5. AS RECOLTA SFINTESTI - AS GLORIA MERISANI

Catalin Popa (Rosiori de Vede) –Dorinel  Luca, Florin Ciobanu (ambii Mereni) – seniori

Florin Ciobanu (Mereni) – Cristian Javla, Alexandru Corbea (ambii Rosiori de Vede) – juniori

Observator: Marian Zarna (Videle)

6. AS VIITORUL DIDESTI - AS VIITORUL BLEJESTI

Mihai Rotaru  – Bogdan Pana (ambii Alexandria), Daniel Ene (Plosca) – seniori

Daniel Ene (Plosca) – Bogdan Pana, Mihai Rotaru (ambii Alexandria) – juniori

Observator:  Hariton Iagaru (Alexandria)

7. AS FLACARA LITA - AS VIITORUL SACENI

Marian Grosu (Buzescu) – Cristian Creanga, Ionut Carabasu (ambii Turnu Magurele) – seniori

Teodor Oancea – Ianis Asadurian (ambii Alexandria), Marian Grosu (Buzescu) – juniori

Observator: Stelian Zariosu (Turnu Magurele)

8. ACS VOINTA DUNAREA PIETROSANI - CS VITANESTI

Catalina Nan (Alexandria) – Valentin Iordachioaia (Tiganesti), George Tobosaru (Guruieni) – seniori

Valentin Iordachioaia (Tiganesti) – Catalina Nan (Alexandria), George Tobosaru (Guruieni) – juniori

Observator: Iulian Brinceanu (Alexandria)

 

Liga a-VI-a Seria I  Duminica  06.10.2019  Ora: 11,00 

1. ACS SOIMII SCRIOASTEA - AS RECOLTA COPACEANCA

Felix Oprescu – Catalin Dobre, Leonard Epure (toti Rosiori de Vede)

Observator: Vicentiu Pauna (Rosiori de Vede)

2. AS VULTURII MERENI - AS TINERETUL SILISTEA

Aurel Peia – Alin Pana, Sorin Fudulu (toti Alexandria)

Observator: Iulian Ancu (Alexandria)

3. AS VEDEA - AS GLORIA DRACSENEI

Robert Chioreanu – Octavian Petre (ambii Turnu Magurele), George Botoghina (Rosiori de Vede)

Observator: Gheorghe Doicut (Turnu Magurele)

4. AS TINERETUL RADOIESTI - AS TELEORMANUL TROIANUL

Marius Sandulescu  (Rosiori de Vede) – Marius Grecu (Scrioastea), Marius Burlacu (Rosiori de Vede)

Observator: Aurelian Tecu (Rosiori de Vede)

5. AS  STEAUA  ROSIE MALDAENI - AS REAL BEUCA

Traian Ene (Plosca) – Constantin Ilie (Tatarastii de Sus), Adrian Cojocaru (Zimnicea)

Observator: Mihai Pasca (Tiganesti)

6. CS OLTENI-TELEORMAN - AS SPICUL BALACI

Stefan Luca (Videle) – Ionut Predoi, Sorin Beianu (ambii Botoroaga)

Observator: Iulian Pirnac (Videle)

 

Liga a-VI-a Seria II  Duminica  06.10.2019  Ora: 11,00 

1. ACS IZVOARELE - AS DUNAREA ISLAZ

Ionela Lungu – Monica Rizea (ambii Alexandria), Valentin Stanculet (Zimnicea)

Observator: Ion Prapugicu (Turnu Magurele)

2. ACS UNIREA BRINCENI – ACS  UNIREA CALMATUIU DE SUS

Georgel Dumitru (Cuciuieti) – Andrei Grecu (Scrioastea), Marian Nicula (Rosiori de Vede)

Observator: Petre Rusu (Rosiori de Vede)

3. CS NANOV - CS FLACARA CONTESTI

Ionut Dogeanu – Mihai Bajan, Florin Baciu (toti Videle)

Observator: Viorel Nicolescu (Videle)

4. AS PROGRESUL 2007 BOGDANA - CS ASC SEACA

Cornel  Ghebaura – Dan Ciucu, Robert Carp (toti Turnu Magurele)

Observator: Cornel Stuparu (Turnu Magurele)

5. ACS ASTRA PLOSCA 2 - CS VOINTA SALCIA

Cristian Beznea (Piatra) – Ionel Galateanu (Guruieni), Ion Cucu (Poroschia)

Observator: Florea Coman (Alexandria)

6. AS OLD BOYS ALEXANDRIA - AS DINAMO BOGDANA

Laurenitu Mitrofan – Eduard Fratila, Mihai Mitrofan (toti Turnu Magurele)

Observator: Ilie Cristea (Turnu Magurele)

 *Jocul  se disputa pe terenul din Buzescu

 

 

 

AUTENTIFICARE

Intră în contul de arbitru Intră în contul de observator
TOP