Delegari arbitri

24 Octombrie 2019, la ora 13:25 / Publicat în Comunicate CJA / 1216 vizualizări

Delegari arbitri

 Liga a- IV-a- FORTUNA SPORTS - Sambata 26.10.2019  Sen / Jun: Ora 12,30 - 10,30 

 

1. CSM 2 ALEXANDRIA - ACS AJAX BOTOROAGA

 Ciprian Bratoi (Turnu Magurele) – Daniel Miu (Rosiori de Vede), Adrian Cojocaru (Zimnicea), Rez. Alexandru Sirbu (Rosiori de Vede) – seniori

Alexandru Sirbu – Catalin Dobre, Cristian Mustatea (toti Rosiori de Vede)  -juniori

Observator: Petrus Ene (Plosca)

 

2. ACS ASTRA PLOSCA - CS METALUL PERETU

Liviu Minca (Videle) – Valentin Rusu (Rosiori de Vede), Alexandru Dinca (Videle), Rez. Darius Beznea (Piatra ) – seniori

Darius Beznea (Piatra) – Luca Fudulu, Andrei Pavel (ambii Alexandria) – juniori

Observator: Iulian Ancu (Alexandria)

 

3. AS VICTORIA LUNCA - ACS AVANTUL BRAGADIRU

Valentin Naidin (Turnu Magurele) – Sorin Manea (Alexandria), Alin Soare (Turnu Magurele), Rez. Valentin Teodorescu (Guruieni) – seniori

Valentin Teodorescu (Guruieni) – Monica Rizea (Alexandria), Daniel Ene (Plosca) – juniori

Observator: Emil Tomescu (Turnu Magurele)

 

4. AS VIITORUL BUTESTI - CS RAPID BUZESCU

Adrian Buica (Alexandria) – Liviu Barbu (Videle), Stefan Creanga (Turnu Magurele), Rez. Georgel Dumitru (Cucuieti) – seniori

Georgel Dumitru (Cucuieti) – Andrei Grecu (Scrioastea), Lucian Epure (Rosiori de Vede) – juniori

Observator: Aurel Rusu (Rosiori de Vede)

 

5. ACS ATLETIC ORBEASCA - A.S. STEAUA SPATAREI

Catalin  Columban (Videle) – Ionel Nisipeanu (Piatra), Valentin Stanculet (Zimnicea), Rez. Stefan Luca (Videle) – seniori

Stefan Luca – Florin Baciu (ambii Videle), Ionut Predoi (Botoroaga) – juniori

Observator: Petre Rusu (Rosiori de Vede)

 

6. AS VOINTA SAELELE 2017 - ACS CETATEA TURNU MAGURELE

Traian Ene (Plosca) – Catalina Nan (Alexandria), Stelian Purcarea (Peretu), Rez. Stefan Croitoru (Alexandria) – seniori

Stefan Croitoru (Alexandria) – Constantin Vaduva (Zimnicea), Ianis Asadurian (Alexandria) – juniori

Observator: Catalin Cusca (Alexandria)

 

7. CS UNIREA TIGANESTI - ACS DRAGANESTI VLASCA

Cosmin Ciocan (Turnu Magurele) – Mihai Bajan (Videle), Adrian Mutu (Alexandria), Rez. Eduard Fratila (Turnu Mgurele) – seniori

Eduard Fratila – Florin Pastrama, Alexandru Prodan (toti Turnu Magurele) – juniori

Observator: George Popa (Alexandria)

 

8. AS UNIREA MOSTENI - A.S. AVINTUL STEJARU

Nicolae Ologeanu (Alexandria) – Cristian Mihai (Rosiori de Vede), Ionut Purcea (Videle), Rez. Ionela Lungu (Alexandria) – seniori

Ionela Lungu – Oancea Teodor, Alin Pana (toti Alexandria) – juniori

Observator: Ionel Turlete (Videle)

 

Liga a-V-a -  Duminica  27.10.2019 Sen / Jun: Ora 12,30 - 10,30

1.  ACS VOINTA DUNAREA PIETROSANI - AS VICTORIA DRAGANESTI DE VEDE

Adrian Buica – Adrian Mutu (ambii Alexandria), Valentin Stanculet (Zimnicea) – seniori

Adrian Mutu – Daniel Dobeanu (ambii Alexandria), Sorin Dinca (Bragadiru) – juniori

Observator: George Floricel (Alexandria)

 

2.  C S VIRTOAPE - CS FLACARA CALINESTI

Catalina Nan (Alexandria) – George Tobosaru (Guruieni), Octavian Petre (Turnu Magurele) – seniori

Octavian Petre (Turnu Magurele) – Catalina Nan (Alexandria), George Tobosaru (Guruieni) – juniori

Observator:  Ilie Poting (Turnu Magurele)

 

3.  ACS PROGRESUL SMIRDIOASA – ACS  VITORUL VIDELE

Cristian Mihai (Rosiori de Vede) – Lucian Epure (Cosoteni), Catalin Dobre (Rosiori de Vede) – seniori

Lucian Epure (Cosoteni) – Cristian Mihai, Catalin Dobre (ambii Rosiori de Vede) – juniori

Observator: Florea Ricu (Rosiori de Vede)

 

4.  ACS TINERETUL SUHAIA - AS RECOLTA SFINTESTI

Stefan Creanga (Turnu Magurele) – Monica Rizea (Alexandria), Valentin Iordachioaia (Tiganesti) – seniori

Valentin Iordachioaia (Tiganesti) – Stefan Creanga, Catalin Bozeanu (ambii Turnu Magurele) – juniori

Observator: Gheorghe Doicut (Turnu Magurele)

5.  AS FLAMURA ALBASTRA SEGARCEA VALE - AS VIITORUL DIDESTI

Mihai Rotaru (Alexandria) – Alexandru Sima, Alin Soare (ambii Turnu Magurele) – seniori

Andrei Pavel – Marian Burcin, Camelia  Ivan (toti Alexandria) – juniori

Observator: Cornel Stuparu (Turnu Magurele)

 

6.  AS PROGRESUL NENCIULESTI - AS FLACARA LITA

Aurel Peia (Alexandria) – Liviu Barbu, Mihai Bajan (ambii Videle) – seniori

Marius Mihaila – Rares Ganea, Pavelina Ciornei (toti Alexandria) – juniori

Observator: Hariton Iagaru (Alexandria)

 

7.  AS GLORIA MERISANI - CS VITANESTI

Alexandru  Sirbu (Rosiori de Vede) – Ion Cucu (Poroschia), Constantin Ilie (Tatarastii de Sus) – seniori

Constantin Ilie (Tatarastii de Sus) – Alexandru Sirbu, Florentina Oprea (ambii Rosiori de Vede) – juniori

Observator: Florea Roman (Alexandria)

 

8.  AS VIITORUL BLEJESTI - AS VIITORUL SACENI

Traian Ene (Plosca) – Stelian Purcarea (Peretu), Gabriel Costea (Maldaeni)

Darius Beznea (Piatra) – Traian Ene (Plosca), Ianis Asadurian (Alexandria)

Observtor: George Haidu (Maldaeni)

 

Liga a-VI-a Seria I  Duminica  27.10.2019  Ora: 11,00 

1.  AS RECOLTA COPACEANCA - AS TINERETUL RADOIESTI

Ilie Cristian – Dan Ciucu , Robert Carp (toti Turnu Magurele)

Observator: Dan Prodan (Turnu Magurele)

 

2.  AS TINERETUL SILISTEA - AS REAL BEUCA - Joc neprogramat

 

3.  AS GLORIA DRACSENEI - AS TELEORMANUL TROIANUL

Stefan Luca – Adrian Dinca, Mihai Traistaru (toti Videle)

Observator: Iulian Pirnac  (Videle)

 

4.  CS OLTENI-TELEORMAN - AS VULTURII MERENI

Georgel Dumitru (Cucuieti) – Danut Miu (Rosiori de Vede), Marian Nicula (Scrioastea)

Observator: Mihai Dragnea (Rosiori de Vede)

 

5.  AS SPICUL BALACI - AS VEDEA

Cristian Andrei – Alexandru Prodan, Bogdan Doicut (toti Turnu Magurele)

Observator: Ion Prapugicu (Turnu Magurele)

 

6.  ACS SOIMII SCRIOASTEA - AS  STEAUA  ROSIE MALDAENI

Stefan Croitoru (Alexandria) – Bogdan Croitoru (Zimnicea), Tibi Spataru (Alexandria)

Observator: Ilie Cristea (Turnu Magurele)

 

 

 

Liga a-VI-a Seria II  Duminica  27.10.2019  Ora: 11,00 

1.  AS DUNAREA ISLAZ - AS PROGRESUL 2007 BOGDANA

Cornel Ghebaura – Ciprian Bratoi, Eduard Fratila (toti Turnu Magurele)

Observator: Stelian Zariosu (Turnu Magurele)

 

2. ACS UNIREA CALMATUIU DE SUS - CS VOINTA SALCIA

Sorin Manea – Marius Cocos, Luca Fudulu (toti Alexandria)

Observator: Mihai Pasca (Tiganesti)

 

3.  CS FLACARA CONTESTI - CS ASC SEACA

Catalin Popa – George Botoghina (ambii Rosiori de Vede), Cristian Mustatea (Maldaeni)

Observator: Gabriel Dragnea (Rosiori de Vede)

 

4.  AS OLD BOYS ALEXANDRIA - ACS UNIREA BRINCENI

Ionut Purcea – Mihai Petrescu, Dorinel Luca (toti Videle)

Observator: Viorel NIcolescu (Videle)

*Jocul se disputa pe terenul din ,,Buzescu"

 

5.  AS DINAMO BOGDANA - CS NANOV

Stefan Stinga (Rosiori de Vede) – Lucian Epure (Cosoteni), Marius Sandulescu (Rosiori de Vede)

Observator: Aurelian Tecu (Rosiori de Vede)

 

6.  ACS IZVOARELE - ACS ASTRA PLOSCA 2

Bogdan Pana (Alexandria) – Adrian Cojocaru (Zimnicea), Alin Marin (Alexandria)

Observator: Iulian Branceanu (Alexandria)

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

AUTENTIFICARE

Intră în contul de arbitru Intră în contul de observator
TOP