Delegari arbitri

31 Octombrie 2019, la ora 13:54 / Publicat în Comunicate CJA / 1169 vizualizări

Delegari arbitri

 Liga a- IV-a- FORTUNA SPORTS - Sambata 02.11.2019  Sen / Jun: Ora 12,30 - 10,30 

 1. CS METALUL PERETU - ACS AJAX BOTOROAGA

Cristian Andrei (Turnu Magurele) – Bogdan Pana (Alexandria), Ionel Nisipeanu (Piatra), Rez. Mihai Tutunaru (Turnu Magurele) – seniori

Mihai Tutunaru – Eduard Fratila, Robert Carp (toti Turnu Magurele) – juniori

Observator: Cristina Babadac (Alexandria)

 2. ACS AVANTUL BRAGADIRU - ACS ASTRA PLOSCA

Adrian Buica (Alexandria) – Ovidiu Marinel (Brebina), Mihai Bajan (Videle), Rez. Ionela Lungu (Alexandria) – seniori

Ionela Lungu – Mihaela Mititean, Claudiu Dobeanu (toti Alexandria) – juniori

Observator: Cornel Stuparu (Turnu Magurele)

 3. CS RAPID BUZESCU - AS VICTORIA LUNCA

Mihai Rotaru (Alexandria) – Alexandru Dinca (Videle), Adrian Mutu (Alexandria), Rez. Alexandru Sirbu (Rosiori de Vede) – seniori

Alexandru Sirbu – Gabriel Costea, Florentina Oprea (toti Rosiori de Vede) – juniori

Observator: Ionel Turlete (Videle)

 4. AS STEAUA SPATAREI - AS VIITORUL BUTESTI

Alexandru Maican (Turnu Magurele) – Stelian Purcarea (Rosiori de Vede), Ionut Carabasu (Turnu Magurele), Rez. Valentin Teodorescu (Guruieni) – seniori

Valentin Teodorescu (Guruieni) – Valentin Mihaila, Marius Pate (ambii Alexandria) – juniori

Observator: Emil Tomescu (Turnu Magurele)

 5. ACS CETATEA TURNU MAGURELE - ACS ATLETIC ORBEASCA

Robert Mitrache (Rosiori de Vede) – Daniel Neagu, Sorin Fudulu (ambii Alexandria), Rez. Catalin Popa (Rosiori de Vede) – seniori

Catalin Popa (Rosiori de Vede) – Andrei Grecu (Scrioastea), Cristian Mustatea (Rosiori de Vede) – juniori

Observator: Ion Stefan (Buzescu)

 6. ACS DRAGANESTI VLASCA - AS VOINTA SAELELE 2017

Marius Untesu – Laurentiu Mitrofan (ambii Turnu Magurele), Daniel Ene (Plosca), Rez. Darius Beznea (Piatra) – seniori

Darius Beznea (Piatra) – Alin Marin, Mihnea Balan (ambii Alexandria) – juniori

Observator: Iulian Ancu (Alexandria)

·          Jocul se disputa pe terenul  din Branceni          

7. AS AVINTUL STEJARU - CS UNIREA TIGANESTI

Marius Bobe (Videle) – Sorin Manea (Alexandria),  Stefan Stinga (Rosiori de Vede), Rez. Andrei Pavel  (Alexandria) – seniori

Andrei Pavel – Alin Pana, Alexandra Galea (toti Alexandria) – juniori

Observator: Alexandru Bajan (Videle)

 8. AS UNIREA MOSTENI - CSM 2 ALEXANDRIA

Traian Ene (Plosca) –Constantin Ilie (Tatarastii de Sus), Felix Oprescu (Rosiori de Vede), Rez. Stefan Luca (Videle) – seniori

Stefan Luca – Florin Baciu (ambii Videle), Ionut Predoi (Botoroaga) – juniori

Observator: Aurel Rusu (Rosiori de Vede)

 

Liga a-V-a -  Duminica  03.11.2019 Sen / Jun: Ora 12,30 - 10,30

 1. CS FLACARA CALINESTI - AS VICTORIA DRAGANESTI DE VEDE

Cristian Beznea (Piatra) – Ionut Carabasu, Cristian Creanga (ambii Turnu Magurele) – seniori

Andrei Pavel  (Alexandria) – Florin Mitroi (Piatra), Radu Anghel (Alexandria) – juniori

Observator: Ilie Cristea (Turnu Magurele)

 2. ACS  VIITORUL VIDELE - CS VIRTOAPE

Alexandru Sirbu (Rosiori de Vede) – Darius Beznea (Piatra), Valentin Iordachioaia (Tiganesti) – seniori

Daniel Neagu (Alexandria) – Gabriel Costea, Alexandru Corbea (ambii Rosiori de Vede) – juniori

Observator: George Floricel (Alexandria)

 3. AS RECOLTA SFINTESTI - ACS PROGRESUL SMIRDIOASA

Cristian Ilie – Robert Chioreanu, Octavian Petre (toti Turnu Magurele) – seniori

Octavian Petre (Turnu Magurele) – Sorin Beianu, Andreea Mirea (ambii Videle) – juniori

Observator: Stelian Zariosu (Turnu Magurele)

 4. AS VIITORUL DIDESTI - ACS TINERETUL SUHAIA

Traian Ene (Plosca) – Stelian Purcarea  (Peretu), Ovidiu Marinel (Brebina) – seniori

Constantin Vaduva (Zimnicea) – Traian Ene (Plosca), Alexandru Geanta (Alexandria) – juniori

Observator: Nicolae Sandu (Rosiori de Vede)

5. AS  FLACARA LITA - AS FLAMURA ALBASTRA SEGARCEA VALE

Mihai Tutunaru (Turnu Magurele) – Andrei Grecu (Scrioastea), George Botoghina (Rosiori de Vede) – seniori

Andrei Grecu (Scrioastea) – Florin Bozeanu (Rosiori de Vede). Mihai Tutunaru (Turnu Magurele) – juniori

Observator: George Haidu (Maldaeni)

 6. CS VITANESTI - AS PROGRESUL NENCIULESTI

Ionela Lungu (Alexandria) – Mihai Bajan, Florin Baciu (ambii Videle) – seniori

Cosmin Negrea – Ionela  Lungu, Elena Mustata (toti Alexandria) – juniori

Observator: Viorel Nicolescu (Videle)

 7. AS VIITORUL SACENI - AS GLORIA MERISANI

Catalin Columban (Videle) – Sorin Fudulu (Alexandria), Ionel NIsipeanu (Piatra) – seniori

Ionel Nisipeanu (Piatra) – Cristian Ilie, Mihai Mitrofan (ambii Turnu Magurele) – juniori

Observator: Florea Coman (Alexandria)

 8. AS VIITORUL BLEJESTI - ACS VOINTA DUNAREA PIETROSANI

Stefan Stinga (Rosiori de Vede) – Daniel Ene (Plosca), Monica Rizea (Alexandria) – seniori

Catalin Popa (Rosiori de Vede) – Monica Rizea (Alexandria), Catalin Dobre (Rosiori de Vede) – juniori

Observator: Hariton Iagaru (Alexandria)

 

Liga a-VI-a Seria I  Duminica  03.11.2019  Ora: 11,00 

 1. AS REAL BEUCA - AS RECOLTA COPACEANCA  - nu se  disputa

 2. AS TELEORMANUL TROIANUL - AS TINERETUL SILISTEA

Bogdan Pana (Alexandria) – Constantin Ilie (Tatarastii de Sus), Valentin Stanculet (Zimnicea)

Observator: Petrus Ene (Plosca)

 3. AS  STEAUA  ROSIE MALDAENI - AS GLORIA DRACSENEI

Aurel Tanase – Marius Sandulescu (ambii Rosiori de Vede), Leonard Epure (Cosoteni)

Observator: Vicentiu Pauna (Rosiori de Vede)

 4. AS TINERETUL RADOIESTI - AS SPICUL BALACI

Stefan Luca (Mereni) – Valentin Zvobota (Videle), Florin Ciobanu (Mereni)

Observator: Iulian Pirnac (Videle)

 5. AS VEDEA - CS OLTENI-TELEORMAN

Marius Untesu (Turnu Magurele) – Robert Carp, Laurentiu Mitrofan (ambii Turnu Magurele)

Observator: Ilie Poting (Turnu Magurele)

 6. AS VULTURII MERENI - ACS SOIMII SCRIOASTEA - joc  neprogramat

 

 

Liga a-VI-a Seria II  Duminica  03.11.2019  Ora: 11,00 

 1. CS VOINTA SALCIA - AS DUNAREA ISLAZ

Cornel Ghebaura – Eduard Fratila, Alexandru Prodan (toti Turnu Magurele)

Observator: Gheorghe Doicut (Turnu Magurele)

 2. CS ASC SEACA – ACS UNIREA CALMATUIU DE SUS

Aurel Peia – Alin Pana, Marius Pate (toti Alexandria)

Observator: Dan Prodan (Turnu Magurele)

 3. ACS ASTRA PLOSCA 2 - CS FLACARA CONTESTI

Lucian Epure – Valentin Rusu, Cristian Mustatea (toti Rosiori de Vede)

Observator: Aurelian Tecu (Rosiori de Vede)

 4. AS PROGRESUL 2007 BOGDANA - AS DINAMO BOGDANA

Adrian Buica – Sorin Manea, Adrian Mutu (toti Alexandria)

Observator: George Popa (Alexandria)

5. CS NANOV - AS OLD BOYS ALEXANDRIA

Ionut Dogeanu – Alexandru Dinca, Dorinel Luca (toti Videle)

Observator: Marian Zirna (Videle)

 6. ACS UNIREA BRINCENI - ACS IZVOARELE

Mihai Rotaru (Alexandria) – Ionel Galateanu (Guruieni), Tibi Spataru (Alexandria)

Observator: Florea  Roman (Alexandria)

 

 

 

AUTENTIFICARE

Intră în contul de arbitru Intră în contul de observator
TOP