Delegari arbitri

07 Noiembrie 2019, la ora 11:36 / Publicat în Comunicate CJA / 1367 vizualizări

Delegari arbitri

 Liga a- IV-a- FORTUNA SPORTS - Sambata 09.11.2019  Sen / Jun: Ora 12,30 - 10,30 

 

1. CSM 2 ALEXANDRIA - CS METALUL PERETU

Cosmin Ciocan (Turnu Magurele) – Cristian Mihai (Rosiori de Vede), Adrian Cojocaru (Zimnicea), Rez. Mihai Tutunaru (Turnu Magurele) – seniori

Mihai Tutunaru – Eduard Fratila, Bogdan Doicut (toti Turnu Magurele) – juniori

Observator: Ion Stefan (Buzescu)

2. ACS AJAX BOTOROAGA - ACS AVANTUL BRAGADIRU

Nicolae Ologeanu (Alexandria) – Lviu Barbu (Videle), Aurel Tanase (Rosiori de Vede), Rez. Darius Beznea (Piatra) –  seniori

Darius Beznea (Piatra) – Teodor Oancea, Cosmin Negrea (ambii Alexandria) – juniori

Observator: George Popa (Alexandria)

3. ACS ASTRA PLOSCA - CS RAPID BUZESCU

Valentin Naidin (Turnu Magurele) – Stefan Stinga (Rosiori de Vede), Laurentiu Mitrofan (Turnu Magurele), Rez. Catalin Popa (Rosiori de Vede) – seniori

Catalin Popa – Catalin Dobre, George Botoghina (toti Rosiori de Vede) – juniori

Observator:  Aurel Rusu (Rosiori de Vede)

4. AS VICTORIA LUNCA - A.S. STEAUA SPATAREI

Mihai Tatara (Turnu Magurele) – Ionel Nisipeanu (Piatra), Stefan Creanga (Turnu Magurele), Rez. Ionela Lungu (Alexandria) – seniori

Ionela Lungu – Adrian Mutu, Tibi Spataru (toti Alexandria) – juniori

Observator: Iulian Ancu (Alexandria)

5. AS VIITORUL BUTESTI - ACS CETATEA TURNU MAGURELE

Traian Ene (Plosca) – Valentin Stanculet (Zimnicea), Ionut Purcea (Videle), Rez. Stefan Luca (Videle) – seniori

Stefan Luca – Ionut Predoi, Florin Ciobanu (toti Videle) – juniori

Observator: Petre Rusu (Rosiori de Vede)

6. ACS ATLETIC ORBEASCA - ACS DRAGANESTI VLASCA

Ionut Dogeanu (Videle) – Octavian Petre (Turnu Magurele), Alexandru Dinca (Videle), Rez. Georgel Dumitru (Cucuieti) – seniori

Georgel Dumitru (Cucuieti) – Andrei Grecu (Scrioastea), Florentina Oprea (Mereni) – juniori

Observator: Emil Tomescu (Turnu Magurele)

7. AS VOINTA SAELELE 2017 - AS AVINTUL STEJARU

Robert Mitrache (Rosiori de Vede) – Robert Chioreanu (Turnu Magurele), Felix Oprescu (Rosiori de Vede), Rez. Valentni Teodorescu (Guruieni) –seniori

Valentin Teodorescu (Guruieni) – Valentin Mihaila (Alexandria), Pavelina Ciornei (Antonesti) – juniori

Observator: Petrus Ene (Plosca)

8. CS UNIREA TIGANESTI - AS UNIREA MOSTENI

Ciprian Bratoi (Turnu Magurele) – Danut Miu (Rosiori de Vede), Daniel Ene (Plosca), Rez. Catalin Columban (Videle) – seniori

Catalin Columban – Florin Baciu (ambii Videle), Andreea Mirea (Botoroaga) – juniori

Observator: Ionel Turlete (Videle)

 

Liga a-V-a -  Duminica  10.11.2019 Sen / Jun: Ora 12,30 - 10,30

 

1. ACS VOINTA DUNAREA PIETROSANI - CS FLACARA CALINESTI

Aurel Peia (Alexandria) – Ionut Purcea, Mihai Traistaru (ambii Videle) – seniori

Tibi Spataru – Florentina  Badea, Valentina  Badea (toti Alexandria) – juniori

Observator: Viorel Nicolescu (Videle)

2. AS VICTORIA DRAGANESTI DE VEDE – ACS  VIITORUL VIDELE

Cristian Ilie (Turnu Magurele) – Valentin Rusu (Rosiori de Vede), Alexandru Prodan (Turnu Magurele) – seniori

Catalin Popa – Leonard Epure, Cristian Mustatea (toti Rosiori de Vede) – juniori

Observator:  Stelian Zariosu (Turnu Magurele)

3. C S VIRTOAPE - A.S. RECOLTA SFINTESTI

Georgel Dumitru (Cucuieti) – Daniel Neagu, Catalina Nan (ambii Alexandria) – seniori

Catalina Nan (Alexandria) – Catalin Dobre, Florentina Oprea (ambii Rosiori de Vede) – juniori

Observator: Mihai Pasca (Tiganesti)

4. ACS PROGRESUL SMIRDIOASA - AS VIITORUL DIDESTI

Catalin Columban (Videle) – Ovidiu Marinel (Brebina), Andrei Grecu (Scrioastea) – seniori

Andrei Grecu (Scrioastea) – Ionut Predoi (Botoroaga), Andreea Mirea (Videle) – juniori

Observator: Florea Roman (Alexandria)

5. ACS TINERETUL SUHAIA - A.S. FLACARA LITA

Mihai Tatara (Turnu Magurele) – Stelian Purcarea, Marius Sandulescu (ambii Rosiori de Vede) – seniori

Stelian Purcarea (Rosiori de Vede) – Albert Creanga, Florin Bozeanu (ambii Turnu Magurele) – juniori

Observator: Florea Ricu (Rosiori de Vede)

6. AS FLAMURA ALBASTRA SEGARCEA VALE - CS VITANESTI

Cristian Mihai (Rosiori de Vede) –Daniel Ene (Plosca), Ionel Galateanu (Guruieni) – seniori

Daniel Ene (Plosca) – Cristian Mihai, Alexandru Corbea (ambii Rosiori de Vede) – juniori

Observator:  Florin Raducanu (Zimnicea) 

7. AS PROGRESUL NENCIULESTI - AS VIITORUL SACENI

Cristian Beznea (Piatra) – Liviu Barbu, Dorinel Luca (ambii Videle) – seniori

Monica Rizea – Claudiu Craciun, Mihaela Mititean (toti Alexandria) – juniori

Observator: Aurelian Tecu (Rosiori de Vede)

8. AS GLORIA MERISANI - AS VIITORUL BLEJESTI

Marian Grosu (Buzescu) – Robert Chioreanu, Daniel Ciucu (ambii Turnu Magurele) – seniori

 Valentin Stanculet (Zimnicea) -Gabriel Dobeanu, Daniel Dobeanu (ambii Alexandria) – juniori

Observator: Ilie Poting (Turnu Magurele)

 

Liga a-VI-a Seria I  Duminica  10.11.2019  Ora: 11,00 

 

1. AS RECOLTA COPACEANCA - AS TELEORMANUL TROIANUL

Stefan Luca (Mereni) – Mihai Bajan (Videle), Florin Ciobanu (Mereni)

Observator: Florea Coman (Alexandria)

2. AS TINERETUL SILISTEA - AS GLORIA DRACSENEI

Ionela Lungu (Alexandria) – Valentin Iordachioaia (Tiganesti), George Tobosaru (Guruieni)

Observator: Cristina Babadac (Alexandria)

3. ACS SOIMII SCRIOASTEA - AS VEDEA  joc  neprogramat

 

4. CS OLTENI-TELEORMAN - AS TINERETUL RADOIESTI

Ionut Dogeanu – Alexandru Dinca, Florin Baciu (toti Videle)

Observator: Alexandru Bajan (Videle)

5. AS SPICUL BALACI - AS REAL BEUCA nu se  disputa

 

6. AS  STEAUA  ROSIE MALDAENI - AS VULTURII MERENI

Stefan Creanga – Octavian Petre, Bogdan Doicut (toti Turnu Magurele)

Observator: Cornel Stuparu (Turnu Magurele)

 

Liga a-VI-a Seria II  Duminica  10.11.2019  Ora: 11,00 

 

1. AS DUNAREA ISLAZ - CS ASC SEACA

Cornel Ghebaura – Laurentiu Mitrofan, Mihai Mitrofan (toti Turnu Magurele)

Observator: Ilie Cristian (Turnu Magurele)

2. ACS UNIREA CALMATUIU DE SUS - CS FLACARA CONTESTI

Mihai Rotaru (Alexandria) – Bogdan Croitoru (Zimnicea), Ion Cucu (Poroschia)

Observator: George Haidu (Maldaeni)

3. ACS IZVOARELE - CS NANOV

Alexandru Sirbu – Lucian Epure (ambii Turnu Magurele), Marian Grecu (Scrioastea)

Observator: Nicolae Sandu (Rosiori de Vede)

4. AS OLD BOYS ALEXANDRIA - AS PROGRESUL 2007 BOGDANA

Marius Bobe (Videle) – Felix Oprescu, Danut Miu (ambii Rosiori de Vede)

Observator: Iulian Branceanu (Alexandria)

*Jocul se disputa pe terenul din Buzescu

5. AS DINAMO BOGDANA - CS VOINTA SALCIA

Cristian Andrei – Eduard Fratila, Robert Carp (toti Turnu Magurele)

Observator: Dan Prodan (Turnu Magurele)

6. ACS ASTRA PLOSCA 2 - ACS UNIREA BRINCENI

Adrian Buica – Alin Pana (ambii Alexandria), Constantin Vaduva  (Zimnicea)

Observator:George Floricel (Alexandria)

 

 

CUPA ROMANIEI – FAZA JUDETEANA   - ETAPA a III-a, Miercuri 13 noiembrie 2019, ora 14,30

 01.AS Viitorul Blejesti – AS Viitorul Butesti

Sorin Manea (Alexandria) – Valentin Iordachioaia (Tiganesti), Tibi Spataru (Alexandria)

Observator: Mihai Pasca (Tiganesti)

02.AS Tineretul Silistea – AS Unirea Mosteni

Georgel Dumitru (Cucuieti) – Andrei Grecu (Scrioastea), Leonard Epure (Rosiori de Vede)

Observator:  Aurelian Tecu (Rosiori de Vede)

03.AS Viitorul Didesti – AS Avintul Stejaru

Cristian Andrei – Stefan Creanga, Robert Carp (toti Turnu Magurele)

Observator: Ion Prapugicu (Turnu Magurele)

04.AS Viitorul Saceni – ACS Astra Plosca

Eduard Fratila – Dan Ciucu, Ionut Carabasu (toti Turnu Magurele)

Observator: Gheorghe Doicut (Turnu Magurele)

05.AS Gloria Merisani – CS Metalul Peretu

Bogdan Pana (Alexandria) – Sorin Sisu (Plosca), Darius Beznea (Piatra)

Observator: Florea Coman (Alexandria)

06.AS Tineretul Radoiesti – ACS Atletic Orbeasca

Ionela Lungu (Alexandria) – Adrian Cojocaru (Zimnicea), Ionel Galateanu (Guruieni)

Observator: Petrus Ene (Plosca)

07.AS Dunarea Islaz – AS Victoria Lunca

Robert Chioreanu – Alexandru Prodan, Mihai Mitrofan (toti Turnu Magurele)

Observator: Emil Tomescu (Turnu Magurele)

08.ACS Unirea Calmatuiu de Sus – AS Vointa Saelele 2017

Felix Oprescu – Daniel Miu, Marius Sandulescu (toti Rosiori de Vede)

Observator: Aurel Rusu (Rosiori de Vede)

09.ACS Astra Plosca 2 – AS Steaua Spatarei

Catalin Columban (Videle) – Stefan Luca, Florin Ciobanu (ambii Mereni)

Observator: Iulain Pirnac (Videle)

10.ACS Vointa Dunarea Pietrosani – CS Unirea Tiganesti

Adrian Buica – Gabriel Dobeanu, Daniel Dobeanu (toti Alexandria)

Observator: George Popa (Alexandria)

11.ACS Progresul Smirdioasa – ACS Avintul Bragadiru

Ionut Purcea – Mihai Traistaru (ambii Videle), Dorinel  Luca (Mereni)

Observator: Alexandru Bajan (Videle)

12.CS Virtoape – CS Rapid Buzescu

Cristian Mihai – Stelian Purcarea, Catalin Dobre (toti Rosiori de Vede)

Observator: Nicolae Sandu (Rosiori de Vede)

13.AS Progresul Nenciulesti – CSM Alexandria 2

Stefan Stinga – Gabriel Costea, Ovidiu Marinel (toti Rosiori de Vede)

Observator: George Haidu (Maldaeni)

 

14.ACS Tineretul Suhaia – ACS Cetatea Turnu Magurele

Catalina Nan– Valentin Mihaila (ambii Alexandria), Ion Cucu (Poroschia)

Observator: George Floricel (Alexandria)

AUTENTIFICARE

Intră în contul de arbitru Intră în contul de observator
TOP