Delegari arbitri

14 Noiembrie 2019, la ora 14:08 / Publicat în Comunicate CJA / 1253 vizualizări

Delegari arbitri

 Liga a- IV-a- FORTUNA SPORTS - Sambata 16.11.2019  Sen / Jun: Ora 12,30 - 10,30 

 

1. ACS AVANTUL BRAGADIRU - CS METALUL PERETU

Robert Mitrache (Rosiori de Vede) – Sorin Manea, Daniel Neagu (ambii Alexandria), Rez. Ionela Lungu (Alexandria) – seniori

Ionela Lungu (Alexandria) – Vali Mihaila (Magura), Mariana Badea (Nanov) – juniori

Observator: Emil Tomescu (Turnu Magurele)

2. CS RAPID BUZESCU - ACS AJAX BOTOROAGA

Adrian Buica (Alexandria) – Alin Soare (Turnu Magurele), Ovidiu Marinel (Brebina), Rez. Alexandru Sirbu (Rosiori de Vede) – seniori

Alexandru Sirbu (Rosiori de Vede) – Gabriel Costea (Maldaeni), Lucian Epure (Cosoteni) – juniori

Observator: Alexandru Bajan (Videle)

3. AS STEAUA SPATAREI - ACS ASTRA PLOSCA

Mircea Belinas (Zimnicea) – Bogdan Pana (Alexandria), Ionut Purcea (Videle), Rez. Mihai Traistaru (Videle) – seniori

Ionut Purcea – Mihai Traistaru, Andreea Mirea (toti Videle) – juniori

Observator: George Popa (Alexandria)

4. ACS CETATEA TURNU MAGURELE - AS VICTORIA LUNCA

Cristian Beznea (Piatra)– Felix Oprescu (Rosiori de Vede), Adrian Cojocaru (Zimnicea), Rez. Valentin Teodorescu (Guruieni) – seniori

Valentin Teodorescu (Guruieni) – Alexandru Geanta (Magura), Florin Mitran (Plosca) – juniori

Observator: Florin Raducanu (Zimnicea)

5. ACS DRAGANESTI VLASCA - AS VIITORUL BUTESTI

Liviu Minca (Videle) – Adrian Mutu (Alexandria), Dorinel Luca (Videle), Rez. Eduard Fratila (Turnu Magurele)  - seniori

Eduard Fratila – Robert Carp, Ionut Carabasu (toti Turnu Magurele) – juniori

Observator: Cornel Stuparu (Turnu Magurele)

* Jocul se disputa pe terenul din Branceni

6. AS AVINTUL STEJARU - ACS ATLETIC ORBEASCA

Ciprian Bratoi (Turnu Magurele) – Constantin Ilie (Tatarastii de Sus), Alexandru Dinca (Videle), Rez.Darius Beznea (Piatra) – seniori

Darius Beznea (Piatra) – Ianis Asadurian, Teodor Oancea (Ambii Alexandria) – juniori

Observator: Petre Rusu (Rosiori de Vede)

7. AS UNIREA MOSTENI - AS VOINTA SAELELE 2017

Nicolae Ologeanu (Alexandria) – Stelian Purcarea (Rosiori de Vede), Mihai Bajan (Videle), Rez. Stefan Luca (Mereni) – seniori

Stefan Luca (Mereni) – Ionut Predoi (Botoroaga), Florin baciu (Videle) – juniori

Observator: Ion Stefan (Buzescu)

8. CS UNIREA TIGANESTI - CSM 2 ALEXANDRIA

Mihai Tutunaru (Turnu Magurele) – Liviu Barbu (Videle), Ionel Nisipeanu (Piatra), Rez. Georgel Dumitru (Cucuieti) – seniori

Georgel Dumitru (Cucuieti) – Cristian Javla, Florentina Oprea (ambii Rosiori de Vede) – juniori

Observator: Catalin Cusca (Alexandria)

 

Liga a-V-a -  Duminica  17.11.2019 Sen / Jun: Ora 12,30 - 10,30

 

1. ACS  VIITORUL VIDELE - CS FLACARA CALINESTI

Marian Grosu (Buzescu) – Ovidiu Marinel (Brebina), Gabriel Costea  (Maldaeni) – seniori

Gabriel Costea (Maldaeni) – Marian Grosu (Buzescu), Elena Mustatea (Nanov) – juniori

Observator: Florea Roman (Alexandria)

2. AS RECOLTA SFINTESTI - AS VICTORIA DRAGANESTI DE VEDE

Bogdan Pana (Alexandria) – Sorin Sisu (Plosca), Constantin Ilie (Tatarastii de Sus) – seniori

Sorin Sisu (Plosca) – Bogdan Pana (Alexandria), Constantin Ilie (Tatarastii de Sus) – juniori

Observator: Iulian Branceanu (Alexandria)

3. AS VIITORUL DIDESTI - C S VIRTOAPE

Cristian Ilie (Turnu Magurele) – Adrian Cojocaru, Bogdan Croitoru (ambii Zimnicea) – senioiri

Adrian Cojocaru (Zimnicea) – Eduard Fratila, Robert Carp (ambii Turnu Magurele) – juniori

Observator: Aurel Rusu (Rosiori de Vede)

4. AS FLACARA LITA - ACS PROGRESUL SMIRDIOASA

Adrian Buica (Alexandria) – Liviu Barbu, Mihai Bajan (ambii Videle) – seniori

Marian Grosu (Buzescu) – Marian Burcin, Gabriel Dobeanu (ambii Alexandria) – juniori

Observator: Viorel Nicolescu (Videle)

5. CS VITANESTI - ACS TINERETUL SUHAIA

Mihai Rotaru (Alexandria) – Ciprian Bratoi, Alin Soare (ambii Turnu Magurele) – seniori

Teodor Oancea – Mihnea  Balan, Alexandru Geanta (toti Alexandria) – juniori

Observator: Ilie Potang (Turnu Magurele)

6. AS VIITORUL SACENI - A.S. FLAMURA ALBASTRA SEGARCEA VALE  

 Ionut Purcea (Videle) - Valentin Iordachioaia (Tiganesti), Darius Beznea (Piatra) - seniori

Darius Beznea (Piatra) - Ionut Predoi (Botoroaga), Andreea Mirea (Videle) - juniori

Observator: Marian Zirna (Videle)

7. AS VIITORUL BLEJESTI - AS PROGRESUL NENCIULESTI

Mihai Tatara – Ionut  Carabasu, Stefan Creanga  (toti Turnu Magurele) – seniori

Ionut Carabasu – Albert Creanga, Mihai Tatara (toti turnu Magurele) – juniori

Observator: Dan Prodan (Turnu Magurele)

8. AS GLORIA MERISANI - ACS VOINTA DUNAREA PIETROSANI

Alexandru Sirbu (Rosiori de Vede) – Stelian Purcarea (Peretu), Marian Grecu (Scrioastea ) – seniori

Stelian Purcarea (Peretu) – Alexandru Corbea, Florentina Oprea (ambii Rosiori de Vede) – juniori

Observator: Nicolae Sandu  (Rosiori de Vede)

 

Liga a-VI-a Seria I  Duminica  17.11.2019  Ora: 11,00 

 

1. AS GLORIA DRACSENEI - AS RECOLTA COPACEANCA

Felix Oprescu (Rosiori de Vede) – Leonard Epure (Cosoteni), Cristian Mustatea (Rosiori de Vede)

Observator: Aurelian Tecu (Rosiori de Vede)

2. AS TINERETUL SILISTEA - AS  STEAUA  ROSIE MALDAENI

Aurel Peia – Luca Fudulu (ambii Alexandria), Marius Cocos (Magura)

Observator: Ionel Turlete (Videle)

3. AS TELEORMANUL TROIANUL - AS SPICUL BALACI

Sorin Manea (Alexandria) – Ion Cucu (Poroschia), Daniel Dobeanu (Aexandria)

Observator: Mihai Pasca (Tiganesti)

4. AS REAL BEUCA - CS OLTENI-TELEORMAN  -  nu  se  disputa

 

5. AS TINERETUL RADOIESTI - ACS SOIMII SCRIOASTEA – joc  neprogramat

 

6. AS VEDEA - AS VULTURII MERENI

Cristian Andrei – Robert Chioreanu, Octavian Petre (toti Turnu Magurele)

Observator: Stelian Zariosu (Turnu Magurele)

 

Liga a-VI-a Seria II  Duminica  17.11.2019  Ora: 11,00 

 

1. CS FLACARA CONTESTI - AS DUNAREA ISLAZ

Stefan Luca (Mereni) – Alexandru Dinca (Videle), Florin Ciobanu (Videle)

Observator: Iulian Pirnac (Videle)

2. ACS UNIREA CALMATUIU DE SUS - ACS ASTRA PLOSCA 2

 Ionel Galateanu (Guruieni) – Tibi Spataru, Sorin Fudulu (ambii Alexandria)

Observator: Florea Coman (Alexandria)

3. CS ASC SEACA - AS DINAMO BOGDANA

Cornel Ghebaura – Dan Ciucu, Alexandru Prodan (toti Turnu Magurele)

Observator: Gheorghe Doicut (Turnu Magurele)

4. CS VOINTA SALCIA - AS OLD BOYS ALEXANDRIA – nu  se disputa

 

5. AS PROGRESUL 2007 BOGDANA - ACS IZVOARELE

Ionela Lungu – Cosmin Negrea, Adrian Mutu (toti Alexandria)

Observator: Petrus Ene (Posca)

6. CS NANOV - ACS UNIREA BRINCENI

Georgel Dumitru (Cucuieti) – Marius Nicula (Rosiori de Vede), Andrei Grecu (Scrioastea)

Observator: Florea Ricu (Rosiori de Vede)

 

 

AUTENTIFICARE

Intră în contul de arbitru Intră în contul de observator
TOP