Delegari arbitri

21 Noiembrie 2019, la ora 14:46 / Publicat în Comunicate CJA / 1193 vizualizări

Delegari arbitri

 Liga a- IV-a- FORTUNA SPORTS - Sambata 23.11.2019  Sen / Jun: Ora 12,30 - 10,30 

 1. CSM 2 ALEXANDRIA - ACS AVANTUL BRAGADIRU

Ciprian  Bratoi (Turnu Magurele) – Stelian Purcarea (Peretu), Mihai Bajan (Videle), Rez. Catalin Popa (Rosiori de Vede) – seniori

Catalin Popa (Rosiori de Vede) – Leonard Epure (Cosoteni), George Botoghina (Rosiori de Vede) – juniori

Observator: Petrus  Ene (PLosca)

2. CS METALUL PERETU - CS RAPID BUZESCU

Marius Bobe (Videle) – Ionel Nisipeanu (Piatra), Aurel Tanase (Rosiori de Vede), Rez. Stefan Luca (Mereni) – seniori

Stefan Luca (Mereni) – Ionut Predoi (Botoroaga), Florin Ciobanu (Mereni) – juniori

Observator: Florin Raducanu (Zimnicea)

3. ACS AJAX BOTOROAGA - AS STEAUA SPATAREI

Cosmin Ciocan (Turnu Magurele) – Daniel Miu (Rosiori de Vede), Valentin Stanculet (Zimnicea), Rez. Valentin Zvobota (Videle) – seniori

Valentin Zvobota – Florin Baciu, Andreea Mirea (toti Videle) – juniori

Observator: Ion Stefan (Buzescu)

4. ACS ASTRA PLOSCA - ACS CETATEA TURNU MAGURELE

Adrian Buica (Alexandria) – Adrian Cojocaru (Zimnicea), Valentin Rusu (Rosiori de Vede),Rez. Ionela  Lungu (Alexandria) – seniori

Ionela Lungu  (Alexandria) – Constantin Vaduva (Zimnicea), Badea Valentina (Alexandria) – juniori

Observator: CatalinCusca (Alexandria)

5. AS VICTORIA LUNCA - ACS DRAGANESTI VLASCA

Robert Mitrache (Rosiori de Vede) – Sorin Manea, Sorin Fudulu (ambii Alexandria), Rez. Darius Beznea  (Piatra) – seniori

Darius Beznea (Piatra) – Valentin Mihaila, Marius Pate (ambii Alexandria) – juniori

Observator: Petre Rusu (Rosiori de Vede)

6. AS VIITORUL BUTESTI - AS AVINTUL STEJARU

Aurel Peia (Alexandria) –Cristian Mihai, Stefan Stinga (ambii Rosiori de Vede), Rez. Valentin Teodorescu (Guruieni) – seniori

Valentin Teodorescu (Guruieni) – Florentina Badea, Daniel Dobeanu (ambii Alexandria) – juniori

Observator: Emil Tomescu (Turnu Magurele)

7. ACS ATLETIC ORBEASCA - AS UNIREA MOSTENI

Liviu Minca (Videle) – Felix Oprescu (Rosiori de Vede), Ionut Purcea (Videle), Rez. Gabriel Costea (Rosiori de Vede) – seniori

Gabriel Costea – Alexandru Corbea, Cristian Mustatea (toti Rosiori de Vede) – juniori

Observator: Cristina Babadac (Alexandria)

8. AS VOINTA SAELELE 2017 - CS UNIREA TIGANESTI

Mircea Belinas (Zimnicea) – Constantin Ilie (Tatarastii de Sus), Adrian Mutu (Alexandria), Rez. Eduard Fratila (Turnu Magurele) – seniori

Eduard Fratila – Ionut Carabasu, Robert  Carp (toti Turnu Magurele) – juniori

Observator: Aurel Rusu (Rosiori de Vede)

  

Liga a-V-a -  Duminica  24.11.2019 Sen / Jun: Ora 12,30 - 10,30

1. ACS VOINTA DUNAREA PIETROSANI – ACS  VIITORUL VIDELE

Ionela Lungu – Monica Rizea (ambii Alexandria), Valentin Stanculet (Zimnicea) – seniori

Valentin Stanculet (Zimnicea) – Monica Rizea, Pavelina Ciornei (ambii Alexandria) – juniori

Observator: Florea Coman (Alexandria)

2. CS FLACARA CALINESTI - AS RECOLTA SFINTESTI

Robert Chioreanu (Turnu Magurele) – Adrian Cojocaru (Zimnicea), Daniel Neagu (Alexandria) – seniori

Daniel Neagu – Mihnea  Balan, Elena Mustatea (toti Alexandria) – juniori

Observator: Dan Prodan (Turnu Magurele)

3. AS VICTORIA DRAGANESTI DE VEDE - AS VIITORUL DIDESTI

Cristian Ilie (Turnu Magurele) – Alexandru Dinca (Videle), Dorinel Luca (Mereni) – seniori

Alexandru  Dinca (Videle) – Albert Creanga, Florin Bozeanu  (ambii Turnu Magurele) – juniori

Observator: Viorel Nicolescu (Videle)

4. C S VIRTOAPE - AS FLACARA LITA

Catalin Columban (Videle) – Adrian Mutu, Tibi Spataru (ambii Alexandria) – seniori

Adrian Mutu (Alexandria) – Ionut Predoi, Sorin Beianu (ambii Botoroaga) – juniori

Observator: George Popa (Alexandria)

5. ACS PROGRESUL SMIRDIOASA - CS VITANESTI

Aurel Peia (Alexandria) – Bogdan Croitoru (Zimnicea), Daniel Ene (Plosca) – seniori

Daniel Ene (Posca) – Florin Mitran, Gabriel Dobeanu (ambii Alexandria) – juniori

Observator: Iulian Ancu (Alexandria)

6. ACS TINERETUL SUHAIA - AS VIITORUL SACENI

Cristian Mihai (Rosiori de Vede) – Cristian Creanga, Alexandru Sima (ambii Turnu Magurele) – seniori

Alexandru Sima – Cristian Mustatea, Alexandru Corbea  (toti Rosiori de Vede) – juniori

Observator: Nicolae Sandu (Rosiori de Vede)

7. AS FLAMURA ALBASTRA SEGARCEA VALE - AS VIITORUL BLEJESTI

Felix Oprescu (Rosiroi de Vede) – Lucian Epure (Cosoteni), Gabriel Costea (Maldaeni) – seniori

Lucian Epure  (Cosoteni)– Gabriel Costea (Maldaeni), Leonard  Epure (Cosoteni) – juniori

Observator: Florea Ricu (Rosiori de Vede)

8. AS PROGRESUL NENCIULESTI - AS GLORIA MERISANI

Catalina Nan (Alexandria) – Octavian Petre, Alexandru Prodan (ambii Turnu Magurele) – seniori

Luca Fudulu – Radu Anghel, Rares Ganea (toti Alexandria) – juniori

Observator: Cristea Ilie (Turnu Magurele)

  

Liga a-VI-a Seria I  Duminica  24.11.2019  Ora: 11,00 

 1. AS RECOLTA COPACEANCA - AS TINERETUL SILISTEA

Valentin Iordachioaia (Tiganesti) – Ion Cucu (Poroschia), Marius Pate (Alexandria)

Observator: Cornel Stuparu (Turnu Magurele)

2. AS SPICUL BALACI - AS GLORIA DRACSENEI

Georgel Dumitru (Cucuieti) – Marian Grecu (Scrioastea),  Marian Nicula (Rosiori de Vede)

Observator: George Haidu (Maldaeni)

3. CS OLTENI-TELEORMAN - AS TELEORMANUL TROIANUL

Stefan Luca (Mereni) – Liviu Barbu, Florin Baciu (ambii Videle)

Observator: Alexandru Bajan (Videle)

4. ACS SOIMII SCRIOASTEA - AS REAL BEUCA nu  se  disputa

 

5. AS VULTURII MERENI - AS TINERETUL RADOIESTI

Mihai Rotaru (Alexandria) – Ionel Nisipeanu (Piatra), Sorin Sisu (Plosca)

Observator: Mihai Pasca (Tiganesti)

6. AS  STEAUA  ROSIE MALDAENI - AS VEDEA

Cornel Ghebaura – Dan Ciucu, Mihai Mitrofan (toti Turnu Magurele)

Observator: Ion Prapugicu (Turnu Magurele)

 

Liga a-VI-a Seria II  Duminica  24.11.2019  Ora: 11,00 

 1. AS DUNAREA ISLAZ - AS SPORTING CALMATUIU DE SUS

Marian Grosu (Buzescu) –Cosmin Negrea (Branceni), Marius Cocos  (Alexandria)

Observator: Gheorghe Doicut (Turnu Magurele)

2. AS DINAMO BOGDANA - CS FLACARA CONTESTI

Catalin Popa (Rosiori de Vede) – Ovidiu Marinel (Brebina), Danut Miu (Rosiori de Vede)

Observator: Aurelian Tecu (Rosiori de Vede)

3. AS OLD BOYS ALEXANDRIA - CS ASC SEACA

Traian Ene (Plosca) – Mihai Bajan, Mihai Traistaru (ambii Videle)

Observator: Ionel Turlete (Videle)

4. ACS IZVOARELE - CS VOINTA SALCIA  nu   se disputa

 

5. ACS UNIREA BRINCENI – AS  PROGRESUL 2007 BOGDANA

Adrian Buica (Alexandria) – Darius Beznea (Piatra), Ionel Galateanu (Guruieni)

Observator: Ilie Poting (Turnu Magurele)

6. ACS ASTRA PLOSCA 2 - CS NANOV

Eduard Fratila – Robert Carp, Laurentiu Mitrofan (toti Turnu Magurele)

Observator: Stelian Zariosu (Turnu Magurele)

 

AUTENTIFICARE

Intră în contul de arbitru Intră în contul de observator
TOP