Liga a- IV-a- FORTUNA SPORTS - Sambata 30.11.2019 Sen / Jun: Ora 12,30 - 10,30
1. CS RAPID BUZESCU - ACS AVANTUL BRAGADIRU
Adrian Buica (Alexandria) – Alin Soare (Turnu Magurele), Sorin Manea (Alexandria), Rez. Eduard Fratila (Turnu Magurele) – seniori
Eduard Fratila – Robert Carp, Albert Creanga (toti Turnu Magurele) – juniori
Observator: Cornel Stuparu (Turnu Magurele)
2. AS STEAUA SPATAREI - CS METALUL PERETU
Nicolae Ologeanu (Alexandria) – Laurentiu Mitrofan (Turnu Magurele), Ovidiu Marinel (Brebina), Rez. Valentin Teodorescu (Guruieni) – seniori
Valentin Teodorescu (Guruieni) – Daniel Dobeanu, Claudiu Craciun (ambii Alexandria) – juniori
Observator: Alexandru Bajan (Videle)
3. ACS CETATEA TURNU MAGURELE - ACS AJAX BOTOROAGA
Liviu Minca (Videle) – Stefan Stinga (Rosiori de Vede), Ionel Nisipeanu (Piatra), Rez. Daniel Ene (Plosca) – seniori
Daniel Ene (Plosca) – Florin Mitran, Mihnea Balan (ambii Alexandria) – juniori
Observator: Petrus Ene (Plosca)
4. ACS DRAGANESTI VLASCA - ACS ASTRA PLOSCA
Catalina Nan (Alexandria) – Felix Oprescu (Rosiori de Vede), Cristian Creanga (Turnu Magurele), Rez. Gabriel Costea (Maldaeni) – seniori
Gabriel Costea (Maldaeni) – Leonard Epure (Cosoteni), Cristian Mustatea (Maldaeni) - juniori
Observator: Emil Tomescu (Turnu Magurele)
* Jocul se disputa pe terenul din ,Branceni"
5. AS AVINTUL STEJARU - AS VICTORIA LUNCA
Cristian Andrei – Stelian Purcarea (Rosiori de Vede), Bogdan Pana (Alexandria), Rez. Lucian Epure (Cosoteni) – seniori
Lucian Epure (Cosoteni) – Marian Nicula, Florentina Oprea (ambii Rosiori de Vede) – juniori
Observator: Ionel Turlete (Videle)
6. AS UNIREA MOSTENI - AS VIITORUL BUTESTI
Mircea Belinas (Zimnicea) – Daniel Neagu (Alexandria), Valentin Stanculet (Zimnicea), Rez. Ionela Lungu (Alexandria) – seniori
Ionela Lungu - Marian Burcin, Alexandru Geanta (toti Alexandria) – juniori
Observator: Iulian Ancu (Alexandria)
7. CS UNIREA TIGANESTI - ACS ATLETIC ORBEASCA
Cristian Beznea (Piatra) – Dorinel Luca (Videle), Alexandru Prodan (Turnu Magurele), Rez. Valentin Zvobota (Videle) – seniori
Valentin Zvobota – Florin Baciu (ambii Videle), Ionut Predoi (Botoroaga) – juniori
Observator: George Popa (Alexandria)
8. AS VOINTA SAELELE 2017 - CSM 2 ALEXANDRIA
Marius Untesu (Turnu Magurele) – Adrian Cojocaru (Zimnicea), Constantin Ilie (Tatarastii de Sus),Rez. Alexandru Sirbu (Rosiori de Vede) – seniori
Alexandru Sirbu – George Botoghina, Catalin Dobre (toti Rosiori de Vede) – juniori
Observator: Florin Raducanu (Zimnicea)
Liga a-V-a - Duminica 01.12.2019 Sen / Jun: Ora 12,30 - 10,30
1. AS RECOLTA SFINTESTI – ACS VIITORUL VIDELE
Alexandru Sirbu (Rosiori de Vede) – Ionel Galateanu (Guruieni), Ion Cucu (Poroschia) – seniori
Gabriel Costea (Maldaeni) – George Botoghina (Rosiori de Vede), Cristian Mustatea (Maldaeni) – juniori
Observator: Florea Ricu (Rosiori de Vede)
2. AS VIITORUL DIDESTI - CS FLACARA CALINESTI
Robert Mitrache (Rosiori de Vede) – Valentin Iordachioaia (Tiganesti), Adrian Cojocaru (Zimnicea) – seniori
Adrian Cojocaru (Zimnicea) - George Tobosaru, Alin Marin (toti Alexandria) – juniori
Observator: Petre Rusu (Rosiori de Vede)
3. AS FLACARA LITA - AS VICTORIA DRAGANESTI DE VEDE
Ionela Lungu (Alexandria) – Dan Ciucu (Turnu Magurele), Constantin Ilie (Tatarastii de Sus) – seniori
Cornel Ghebaura – Florin Bozeanu, Albert Creanga (toti Turnu Magurele) – juniori
Observator: Mihai Pasca (Tiganesti)
4. CS VITANESTI - CS VIRTOAPE
Marian Grosu (Buzescu) – Dorinel Luca, Florin Baciu (ambii Videle) – seniori
Sorin Sisu (Plosca) – Elena Mustatea, Ianis Asadurian (ambii Alexandria) – juniori
Observator: Viorel Nicolescu (Videle)
5. AS VIITORUL SACENI - ACS PROGRESUL SMIRDIOASA
Stefan Creanga (Turnu Magurele) – Bogdan Pana (Alexandria), Valentin Stanculet (Zimnicea) – seniori
Lucian Epure – Catalin Dobre, Leonard Epure (Rosiori de Vede) – juniori
Observator: Ilie Cristea (Turnu Magurele)
6. AS VIITORUL BLEJESTI - ACS TINERETUL SUHAIA
Sorin Manea (Alexandria) – Stelian Purcarea, Marius Sandulescu (ambii Rosiori de Vede) – seniori
Stefan Luca (Mereni) – Ionut Predoi (Botoroaga), Florin Ciobanu (Mereni) – juniori
Observator: George Floricel (Alexandria)
7. AS GLORIA MERISANI - AS FLAMURA ALBASTRA SEGARCEA VALE
Georgel Dumitru (Cucuieti) – Alexandru Prodan, Alin Soare (ambii Turnu Magurele) – seniori
Alin Soare (Turnu Magurele) – Florentin Oprea (Rosiori de Vede), Mihai Mitrofan (Turnu Magurele) – juniori
Observator: Vicentiu Pauna (Rosiori de Vede)
8. AS PROGRESUL NENCIULESTI - ACS VOINTA DUNAREA PIETROSANI
Cristian Ilie (Turnu Magurele) – Adrian Mutu, Daniel Neagu (ambii Alexandria) – seniori
Adrian Mutu (Alexandria)– Eduard Fratila, Robert Carp (ambii Turnu Magurele) – juniori
Observator: Ilie Poting (Turnu Magurele)
Liga a-VI-a Seria I Duminica 01.12.2019 Ora: 11,00
1. CS OLTENI_TELEORMAN - AS TINERETUL SILISTEA
Bogdan Croitoru (Zimnicea) - Darius Beznea (Piatra), Luca Fudulu (Alexandria)
Observator: Iulian Pirnac (Videle)
2. AS VEDEA - AS VULTURII MERENI
Cristian Andrei – Robert Chioreanu, Octavian Petre (toti Turnu Magurele).
Observator: Stelian Zariosu (Turnu Magurele)