Delegari arbitri

05 Decembrie 2019, la ora 16:06 / Publicat în Comunicate CJA / 1021 vizualizări

Delegari arbitri

 Liga a- IV-a- FORTUNA SPORTS - Sambata 07.12.2019  Sen / Jun: Ora 12,30 - 10,30 - ultima etapa  a turului

1. CSM 2 ALEXANDRIA - CS RAPID BUZESCU

Ionut Bobe (Videle) – Ciprian Bratoi (Turnu Magurele), Ovidiu Marinel (Brebina), Rez. Eduard Fratila (Turnu Magurele) – seniori

Eduard Fratila – Bogdan Dociut, Alexandru Prodan (toti Turnu Magurele) – juniori

Observator: Alexandru Bajan (Videle)

2. ACS AVANTUL BRAGADIRU – AS  STEAUA SPATAREI

Cristian Andrei (Turnu Magurele) – Bogdan Pana (Alexandria), Mihai Traistaru (Videle), Rez. Darius Beznea (Piatra) – seniori

Darius Beznea (Piatra) – Ianis Asadurian, Luca Fudulu (ambii Alexandria) – juniori

Observator: Ionel Turlete (Videle)

3. CS METALUL PERETU - ACS CETATEA TURNU MAGURELE

Catalin Columban (Videle) – Daniel Neagu (Alexandria), Cristian Mihai (Rosiori de Vede), Rez. Florentina Oprea (Rosiori de  Vede) – seniori

Florentin Oprea  (Rosiori de Vede) – Lucian Epure (Cosoteni), Cristian Mustatea (Maldaeni) – juniori

Observator: Aurel Rusu (Rosiori de Vede)

4. ACS AJAX BOTOROAGA - ACS DRAGANESTI VLASCA

Alexandru Maican (Turnu Magurele) – Stelian Purcarea (Rosiori de Vede), Mihai Bajan (Videle), Rez. Alexandru Sirbu (Rosiori de Vede) – seniori

Alexandru Sirbu – George Botoghina, Catalin Dobre (toti Rosiori de Vede) – juniori

Observator: George Popa (Alexandria)

5. ACS ASTRA PLOSCA - AS AVINTUL STEJARU

Cosmin Ciocan (Turnu Magurele) – Catalina Nan (Alexandria), Alexandru Dinca (Videle), Rez.Teodor Oancea (Alexandria) – seniori

Valentin Iordachioaia (Tiganesti) – Adrian Cojocaru (Zimnicea), Constantin Ilie (Tatarastii de Sus) – juniori

Observator:  Iulian Ancu (Alexandria)

6. AS VICTORIA LUNCA - AS UNIREA MOSTENI

Ionut Dogeanu (Videle) – Robert Chioreanu (Turnu Magurele), Adrian Mutu (Alexandria), Rez. Valentin Teodorescu (Guruieni) – seniori

Valentin Teodorescu (Guruieni) – Claudiu Craciun, Florentina Badea (ambii Alexandria) – juniori

Observator: Florin Raducanu (Zimnicea)

7. AS VIITORUL BUTESTI - CS UNIREA TIGANESTI

Adrian Buica (Alexandria) – Ionel Nisipeanu (Piatra), Aurel Tanase (Rosiori de Vede), Rez. Valentin Zvobota (Videle) – seniori

Valentin Zvobota – Florin Baciu (ambii Videle), Ionut Predoi (Botoroaga) – juniori

Observator: Ion Stefan (Buzescu)

8. ACS ATLETIC ORBEASCA - AS VOINTA SAELELE 2017

Robert Mitrache (Rosiori de Vede) – Alin Soare (Turnu Magurele), Valentin Stanculet (Zimnicea), Rez. Ionela Lungu (Alexandria) – seniori

Ionela Lungu – Mariana Badea, Daniel Dobeanu (toti Alexandria) – juniori

Observator: Emil Tomescu (Turnu Magurele)

 

Liga a-V-a -  Duminica  08.12.2019 Sen / Jun: Ora 12,30 - 10,30  ultima etapa  a turului

1. ACS VOINTA DUNAREA PIETROSANI - AS RECOLTA SFINTESTI

Georgel Dumitru (Cucuieti) – Catalina Nan, Sorin Fudulu (ambii Alexandria) – seniori

Gabriel Costea (Maldaeni) – Valentin Stanculet (Zimnicea), Alexandru Geanta (Alexandria) – juniori

Observator: George  Haidu (Maldaeni)

2. ACS  VIITORUL VIDELE - AS VIITORUL DIDESTI

Adrian Buica (Alexandria) – Cristian Mihai (Rosiori de Vede), Ovidiu Marinel (Brebina) – seniori

Catalin Popa (Rosiori  de Vede) – Monica Rizea, Pavelina Ciornei (ambii Alexandria) – juniori

Observator: Iulian Brinceanu (Alexandria)

3. CS FLACARA CALINESTI - AS FLACARA LITA

Valentin Teodorescu (Guruieni) – Eduard Fratila, Bogdan Doicut (ambii Turnu Magurele) – seniori

Eduard Fratila (Turnu Magurele) – Constantin Ilie (Tatarastii de Sus), Adrian Mutu (Alexandria) – juniori

Observator: Dan Prodan (Turnu  Magurele)

4. AS VICTORIA DRAGANESTI DE VEDE - CS VITANESTI

Cristian  Ilie (Turnu Magurele) – Ion Cucu (Poroschia), Bogdan Pana (Alexandria) – seniori

Lucian Epure – Leonard  Epure (ambii Cosoteni), Alexandru Corbea (Rosiori de Vede) – juniori

Observator: Gheorghe Doicut (Turnu Magurele)

5. C S VIRTOAPE - AS VIITORUL SACENI

Cristian  Andrei (Turnu Magurele) – Alexandru Dinca (Videle), Dorinel Luca  (Mereni) – seniori

Catalin Columban (Videle) – Florin Ciobanu (Mereni), Ionut Predoi (Botoroaga) – juniori

Observator: Cornel Stuparu (Turnu Magurele)

6. ACS PROGRESUL SMIRDIOASA - AS VIITORUL BLEJESTI

Alexandru Sirbu (Rosiori de Vede) – Robert Chioreanu, Alin Soare (ambii Turnu Magurele) – seniori

Ionela Lungu – Teodor Oancea, Marian Burcin (toti Alexandria) – juniori

Observator: Petre Rusu (Rosiori de Vede)

7. ACS TINERETUL SUHAIA - AS GLORIA MERISANI

Ionut Dogeanu (Videle) – Daniel Neagu (Alexandria), Ionel Galateanu (Guruieni) – seniori

Sorin Sisu (Plosca) – Cosmin Negrea, Mihnea  Balan (ambii Alexandria) – juniori

Observator: Viorel Nicolescu (Videle)

8. AS FLAMURA ALBASTRA SEGARCEA VALE - AS PROGRESUL NENCIULESTI

Marian Grosu (Buzescu) – Stefan Stinga, Marius Sandulescu (ambii Rosiori de Vede) – seniori

Cornel Ghebaura – Robert Carp, Albert Creanga (toti Turnu Magurele) – juniori

Observator: Florea Coman (Alexandria)

 

 

  • Whatsapp

AUTENTIFICARE

Intră în contul de arbitru Intră în contul de observator
TOP