Delegari arbitri

20 Februarie 2020, la ora 16:06 / Publicat în Comunicate CJA / 912 vizualizări

Delegari arbitri

 Liga a- IV-a- FORTUNA SPORTS - Sambata 22.02.2020  Sen / Jun: Ora 12,30 - 10,30 

 

1.CSM 2 ALEXANDRIA - ACS ATLETIC ORBEASCA

Cristian Beznea (Piatra) – Valentin Rusu (Rosiori de Vede), Ionel Nisipeanu (Piatra), Rez. Stefan Luca (Mereni) – seniori

Stefan Luca (Mereni) – Florin Baciu (Videle), Ionut Predoi ( Botoroaga) – juniori

Observator:Alexandru Bajan (Videle)

2.AS VIITORUL BUTESTI - AS VOINTA SAELELE 2017

Valentin Naidin (Turnu Magurele) – Aurel Tanase (Rosiori de Vede), Daniel Neagu (Alexandria), Rez. Ionela Lungu (Alexandria) – seniori

Ionela Lungu – Ianis Asadurian, Pavelina Ciornei (toti Alexandria) – juniori

Observator: Aurel Rusu (Rosiori de Vede)

3.AS VICTORIA LUNCA - CS UNIREA TIGANESTI  -  joc  neprogramat

4.ACS ASTRA PLOSCA - AS UNIREA MOSTENI

Ionut Dogeanu (Videle) – Alin Soare (Turnu Magurele), Mihai Bajan (Videle), Rez. Valentin Teodorescu (Guruieni) -  seniori

Valentin Teodorescu – Marius Cocos  (ambii Guruieni), Constantin Vaduva (Zimnicea) – juniori

Observator: Ionel Turlete (Videle)

5.ACS AJAX BOTOROAGA - AS AVINTUL STEJARU

Cosmin Ciocan (Turnu Magurele) – Ionut Purcea (Videle), Robert Chioreanu (Turnu Magurele), Rez. Catalin Columban (Videle) – seniori

Catalin Columban – Mihai Traistaru (ambii Videle), Florin Ciobanu (Mereni) – juniori

Observator: Iuian Ancu (Alexandria)

6.CS METALUL PERETU - ACS DRAGANESTI VLASCA

Adrian  Buica (Alexandria) – Valentin Iordachioaia (Tiganesti), Adrian Mutu (Alexandria),  Rez. Eduard Fratila (Turnu Magurele) – seniori

Eduard Fratila – Ionut Nicolae, Albert Creanga (toti Turnu Magurele) – juniori

Observator: Dan Nitu (Turnu Magurele)

7.ACS AVANTUL BRAGADIRU - ACS CETATEA TURNU MAGURELE

Mrian Grosu (Buzescu) – Bogdan Pana (Alexandria), Stinga Stefan  (Rosiori de Vede), Rez. Darius Beznea (Piatra) – seniori

Darius Beznea (Piatra) – Elena Mustatea, Marius Pate (ambii Alexandria) – juniori

Observator: George Popa  (Alexandria)

8.CS RAPID BUZESCU - AS STEAUA SPATAREI

Ciprian Bratoi (Turnu Magurele) – Valentin Stanculet (Zimnicea), Alexandru Prodan (Turnu Magurele), Rez. Lucian Epure  (Cosoteni) – seniori

Lucian Epure (Cosoteni) – Alexandru Corbea, Florentina Oprea (ambii Rosiori de Vede) – juniori

Observator: Emil Tomescu (Turnu Magurele)

 

 

Liga a-V-a -  Duminica  23.02.2020 Sen / Jun: Ora 12,30 - 10,30

1.ACS VOINTA DUNAREA PIETROSANI - AS FLAMURA ALBASTRA SEGARCEA VALE

Adrian Buica (Alexandria) – Stelian Purcarea (Rosiori de Vede), Ovidiu Marinel (Brebina) – seniori

Luca Fudulu – Andrei Pavel, Claudiu Craciun (toti Alexandria) – juniori

Observator: Nicolae Sandu (Rosiori de Vede)

2.ACS TINERETUL SUHAIA - AS PROGRESUL NENCIULESTI

Georgel Dumitru (Cucuieti) – Eduard  Fratila (Turnu Magurele), Gabriel Costea (Rosiori de Vede) – seniori

Eduard Fratila – Ionut Nicolae, Albert Creanga (toti Turnu Magurele) – juniori

Observator: Dan Prodan (Turnu Magurele)

3.ACS PROGRESUL SMIRDIOASA - AS GLORIA MERISANI

Mihai Rotaru (Alexandria) – Mihai Bajan (Videle), Dorinel Luca (Mereni) – seniori

Tibi Spataru – Ianis Asadurian, Rares Stancu (toti Alexandria) – juniori

Observator: Iulian Pirnac (Videle)

4.CS VIRTOAPE - AS VIITORUL BLEJESTI

Aurel Peia (Alexandria) – Ciprian Bratoi, Stefan Creanga (ambii Turnu Magurele) – seniori

Ciprian Bratoi (Turnu Magurele) – Florentina Badea, Ionela Badea (ambii Alexandria) – juniori

Observator: Stelian Zariosu (Turnu Magurele)

5.AS VICTORIA DRAGANESTI DE VEDE - AS VIITORUL SACENI

Robert Chioreanu (Turnu Magurele) – Constantin Ilie (Tatarastii de Sus), Alexandru Prodan (Turnu Magurele) – seniori

Valentin Teodorescu (Guruieni) -  Alin Marius (Alexandria), Alexandru Geanta (Alexandria) – juniori

Observator: Ilie Poting (Turnu Mgurele)

6.CS FLACARA CALINESTI - CS VITANESTI

Catalin Columban (Videle) – Ion Cucu (Poroschia), Ionel Galateanu (Guruieni) – seniori

Stefan Luca (Mereni) – Florin Baciu (Videle), Sorin Beianu (Botoroaga) – juniori

Observator: Florea Coman (Alexandria)

7.ACS VIITORUL VIDELE - AS FLACARA LITA

Alexandru Sirbu (Rosiori de Vede) – Catalina Nan (Alexandria), George Botoghina (Rosiori de Vede) – seniori

Ionela Lungu (Alexandria) – Cristian Mustatea (Maldaeni), Pavelina Ciornei (Alexandria) – juniori

Observator: Petre Rusu (Rosiori de Vede)

8.AS RECOLTA SFINTESTI - AS VIITORUL DIDESTI

Marius Sandulescu (Rosiori de Vede) – Adrian Cojocaru (Zimnicea), Sorin Manea (Alexandria) – seniori

Lucian Epure (Cosoteni) – Catalin Dobre (Rosiori de Vede), Leonard Epure (Cosoteni) – juniori

Observator: Cristian Nedelea (Rosiori de Vede)

 

  • Whatsapp

AUTENTIFICARE

Intră în contul de arbitru Intră în contul de observator
TOP