Delegari arbitri

27 Februarie 2020, la ora 16:29 / Publicat în Comunicate CJA / 1062 vizualizări

Delegari arbitri

 Liga a- IV-a- FORTUNA SPORTS - Sambata 29.02.2020  Sen / Jun: Ora 12,30 - 10,30 

 

01. ACS ATLETIC ORBEASCA- AS VIITORUL BUTESTI 

Liviu Minca (Videle) – Stefan Creanga (Turnu Magurele), Ionut Purcea (Videle), Darius Beznea (Piatra) – seniori

Darius Beznea (Piatra) – Constantin Vaduva (Zimnicea), Pavelina Ciornei (Alexandria) – juniori

Observator: Emil Tomescu (Turnu Magurele)

02. AS VOINTA SAELELE 2017 - AS VICTORIA LUNCA

Traian Ene (Plosca) – Bogdan Pana (Alexandria), Valentin Stanculet (Zimnicea), Rez. Eduard Fratila (Turnu Magurele) – seniori

Eduard Fratila (Turnu Magurele) –Valentin Stanculet (Zimnicea), Alexandru Prodan (Turnu Magurele) – juniori

Observator:  Iulian Ancu (Alexandria)

 03. CS UNIREA TIGANESTI -ACS ASTRA PLOSCA

Marius  Bobe (Videle) – Daniel Neagu (Alexandria), Laurentiu Mitrofan (Turnu Magurele), Rez. Alexandru Sirbu (Rosiori de Vede) – seniori

Alexandru Sirbu (Rosiori de Vede) – Leonard Epure (Cosoteni), Cristian Mustatea (Maldaeni) – juniori

Observator: Alexandru  Bajan (Videle)

04. AS UNIREA MOSTENI - ACS AJAX BOTOROAGA

Adrian Buica – Catalina Nan (ambii Alexandria), Liviu Barbu (Videle), Rez. Mihai Slateanu  (Nanov) – seniori

Mihai Slateanu (Nanov) – Constantin Ilie (Tatarastii de Sus), Gabriel Dobeanu (Alexandria) – juniori

Observator: George Popa (Alexandria)

05. AS AVINTUL STEJARU - CS METALUL PERETU

Robert Mitrache (Rosiori de Vede) – Alin Soare (Turnu Magurele), Ionel Nisipeanu (Piatra), Rez. Luca Fudulu (Alexandria) – seniori

Luca Fudulu  - Ionela Lungu, Claudiu Craciun (toti Alexandria) – juniori

Observator: Cornel Stuparu (Turnu Magurele)

06. ACS DRAGANESTI VLASCA - ACS AVANTUL BRAGADIRU

Ciprian Bratoi – Robert Chioreanu (ambii Turnu Magurele), Sorin Manea (Alexandria), Rez. Catalin Columbanu (Videle) – seniori

Catalin Columban – Florin Baciu (ambii Videle), Ionut Predoi (Botoroaga) – juniori

Observator: Aurel Rusu (Rosiori de Vede)

* Jocul se disputa pe terenul din Branceni

07. ACS CETATEA TURNU MAGURELE - CS RAPID BUZESCU

Ionut Dogeanu (Videle) – Cristian Mihai (Rosiori de Vede), Adrian Mutu (Alexandria), Rez. Catalin Popa (Rosiori de Vede) – seniori

Catalin Popa – George Botoghina, Catalin Dobre (toti Turnu Magurele) – juniori

Observator: Iulian Brinceanu (Alexandria)

08. AS STEAUA SPATAREI- CSM 2 ALEXANDRIA

Cosmin Ciocan (Turnu Magurele) – Mihai Bajan (Videle), Felix Oprescu (Rosiori de Vede), Rez. Mihai Tutunaru (Turnu Magurele) – seniori

Mihai Tutunaru – Ionut Nicolae, Albert Creanga (toti Turnu Magurele) – juniori

Observator: Ionel Turlete (Videle)

 

 

Liga a-V-a -  Duminica  01.03.2020 Sen / Jun: Ora 12,30 - 10,30

01. AS FLAMURA ALBASTRA SEGARCEA VALE - ACS TINERETUL SUHAIA

Traian Ene (Plosca) – Cristian Mihnea, Felix Oprescu (ambii  Rosiori de Vede) – seniori

Adrian Mutu (Alexandria) – Catalin Dobre, Cristian Mustatea (ambii Rosiori de Vede) - juniori

Observator: Florea Ricu (Rosiori de Vede)

02. AS PROGRESUL NENCIULESTI - ACS PROGRESUL SMIRDIOASA

Ionut Dogeanu (Videle) – Catalina Nan (Alexandria), Adrian Cojocaru (Zimnicea) – seniori

Marius Pate – George Tobosaru (ambii Alexandria), Ion Galateanu (Guruieni) – juniori

Observator: Viorel Nicolescu (Videle)

03. AS GLORIA MERISANI - CS VIRTOAPE

Robert Mitrache (Rosiori de Vede) – Robert Chioreanu, Ionut Nicolae (ambii Turnu Magurele) – seniori

Alexandru Sirbu (Rosiori de Vede) – Lucian Epure, Leonard Epure (ambii Cosoteni) – juniori

Observator: George Haidu (Maldaeni)

04. AS VIITORUL BLEJESTI - AS VICTORIA DRAGANESTI DE VEDE

Sorin Manea (Alexandria) – Ionut Purcea, Mihai Traistaru (ambii Videle) – seniori

Stefan Luca – Florin Ciobanu, Sorin Beianu (toti Videle) – juniori

Observator: George  Floricel  (Alexandria)

 05. AS VIITORUL  SACENI - CS FLACARA CALINESTI

Cristian Ilie (Turnu Magurele) – Daniel Neagu (Alexandria), Valentin Iordachioaia (Tiganesti) – seniori

Eduard Fratila (Turnu Magurele) – Marian Burcin, Rares Stancu (ambii Alexandria) – juniori

Observator: Ilie Cristea (Turnu Magurele)

06. CS VITANESTI - ACS VIITORUL VIDELE

Adrian Buica (Alexandria) – Stefan Creanga, Alexandru Prodan (ambii Turnu Magurele) – seniori

Mihai Slateanu (Nanov) – Constantin Ilie (Tatarastii de Sus), Luca Fudulu (Alexandria) – juniori

Observator: Gheorghe Doicut (Turnu Magurele)

07. AS  FLACARA LITA - AS RECOLTA SFINTESTI

Georgel Dumitru (Cucuieti) – Cristian Creanga (Turnu Magurele), Ovidiu Marinel (Brebina) – seniori

Octavian Petre – Robert Carp, Albert Creanga (toti Turnu Magurele) – juniori

Observator: Vicentiu Pauna (Rosiori de Vede)

 08. AS VIITORUL DIDESTI -ACS VOINTA DUNAREA PIETROSANI

Marian Grosu (Buzescu) – Stefan Stinga (Rosiori de Vede), Sorin Fudulu (Alexandria) – seniori

Catalin Popa (Rosiori de Vede) – Gabriel Costea (Maldaeni), Florentina Oprea (Rosiori de Vede) – juniori

Observator: Aurelian Tecu (Rosiori de Vede)

 

  • Whatsapp

AUTENTIFICARE

Intră în contul de arbitru Intră în contul de observator
TOP