Delegari arbitri

05 Martie 2020, la ora 16:41 / Publicat în Comunicate CJA / 945 vizualizări

Delegari arbitri

 

Liga a- IV-a- FORTUNA SPORTS - Sambata 07.03.2020  Sen / Jun: Ora 12,30 - 10,30 

01.CSM 2 ALEXANDRIA -AS VIITORUL BUTESTI

Mihai Tutunaru (Turnu Magurele) – Liviu Barbu (Videle), Stefan Stinga (Rosiori de Vede), Rez. Eduard Fratila (Turnu Magurele)  - seniori

Eduard Fratila – Octavian Petre, Ionut Nicolae (Turnu Magurele) – juniori

Observator: Ion Stefan (Buzescu)

02.AS VICTORIA LUNCA - ACS ATLETIC ORBEASCA

Aurel Peia (Alexandria) – Cristian Mihai (Rosiori de Vede), Constantin Ilie (Tatarastii de Sus), Rez. Valentin Teodorescu (Guruieni) – seniori

Valentin Teodorescu (Guruieni) – Marius  Cocos, Elena Mustatea (ambii Alexandria) – juniori

Observator: Iulian Ancu (Alexandria)

03.ACS ASTRA PLOSCA- AS VOINTA SAELELE 2017 

Adrian Buica – Catalina Nan (ambii Alexandria), Robert Chioreanu (Turnu Magurele), Rez. Luca Fudulu (Alexandria) – seniori

Luca Fudulu – Marius Pate, Ionela Lungu (toti Alexandria) – juniori

Observator: Florin Raducanu (Zimnicea)

04.ACS AJAX BOTOROAGA - CS UNIREA TIGANESTI

Iulian Calin - Gabriel Stroe, Romica Birdes(toti Pitesti) Rez. Catalin Columban (Videle) – seniori

Catalin Columban – Florin Baciu (ambii Videle), Florin Ciobanu (Mereni) – juniori

Observator: Catalin Cusca (Alexandria)

05.CS METALUL PERETU - AS UNIREA MOSTENI

Mircea  Belinas (Zimnicea) – Sorin Manea (Alexandria), Adrian Cojocaru (Zimnicea), Rez. Darius Beznea (Piatra) – seniori

Darius Beznea (Piatra) – Ianis Asadurian, Pavelina Ciornei (ambii Alexandria) – juniori

Observator: Alexandru Bajan (Videle)

06.ACS AVANTUL BRAGADIRU - AS AVINTUL STEJARU

Ionut Dogeanu (Videle) – Adrian Mutu (Alexandria), Cristian Creanga (Turnu Magurele), Rez. Mihai Slateanu (Nanov) – seniori

Mihai Slateanu (Nanov) – Marius Oancea, Gabriel Dobeanu (ambii Alexandria) – juniori

Observator: Emil Tomescu (Turnu Magurele)

07.CS RAPID BUZESCU - ACS DRAGANESTI VLASCA

Liviu Minca (Videle) – Laurentiu Mitrofan (Turnu Magurele), Bogdan Pana (Alexandria), Rez. Alexandru Sirbu (Rosiori de Vede) – seniori

Alexandru Sirbu (Rosiori de Vede) – Leonard Epure (Cosoteni), Alexandru Corbea (Rosiori de Vede) – juniori

Observator: Ionel Turlete (Videle)

08.AS STEAUA SPATAREI -ACS CETATEA TURNU MAGURELE

Traian Ene (Plosca) – Daniel Neagu (Alexandria), Lucian  Epure (Rosiori de Vede), Rez. Catalin Popa (Rosiori de Vede) – seniori

Catalin Popa  (Rosiori de Vede) – Gabriel Popa (Maldaeni), George Botoghina (Rosiori de Vede) – juniori

Observator: Cristina Babadac (Alexandria)

 

Liga a-V-a -  Duminica  08.03.2020 Sen / Jun: Ora 12,30 - 10,30

01.ACS VOINTA DUNAREA PIETROSANI- ACS TINERETUL SUHAIA 

Aurel Peia (Alexandria) – Stefan Creanga, Bogdan Doicut (ambii Turnu Magurele) – seniori

Valentin Teodorescu (Guruieni)  - Ionela Lungu, Rares Stancu (ambii Alexandria) – juniori

Observator: Ilie Poting (Turnu Magurele)

02.ACS PROGRESUL SMIRDIOASA - AS FLAMURA ALBASTRA SEGARCEA VALE

Stefan Stinga (Rosiori de Vede) – Sorin Manea (Alexandria), Valentin Iordachioia (Tiganesti) – seniori

Florentina Oprea (Maldaeni) – Leonard Epure (Cosoteni), Marius Burlacu (Rosiori de Vede) – juniori

Observator: Florea Ricu (Rosiori de Vede)

03.CS VIRTOAPE - AS PROGRESUL NENCIULESTI

Marius Sandulescu (Rosiori de Vede) – Ionut Purcea (Videle), Ovidiu Marinel (Brebina) – seniori

Stefan Luca – Florin Baciu (ambii Videle), Ionut Predoi (Botoroaga) – juniori

Observator: Gabriel Dragnea (Rosiori de Vede)

04.AS VICTORIA DRAGANESTI DE VEDE - AS GLORIA MERISANI

Marian Grosu (Buzescu) – Gabriel Costea (Maldaeni), Ion Cucu (Poroschia) – seniori

Mihai Slateanu (Nanov) – George Botoghina, Catalin Dobre (ambii Rosiori de Vede) – juniori

Observator:  Iulian Branceanu (Alexandria)

05.CS FLACARA CALINESTI - AS VIITORUL BLEJESTI 

Cristian Ilie (Turnu Magurele) – Sorin Fudulu (Alexandria), Ionel Nisipeanu (Piatra) – seniori

Eduard Fratila – Robert Carp, Albert Creanga (toti Turnu Magurele) – juniori

Observator: George Popa (Alexandria)

06.ACS  VIITORUL VIDELE - AS VIITORUL SACENI

Traian Ene (Plosca) – Cristian Creanga, Octavian Petre (ambii Turnu Magurele) – seniori

Adrian Mutu – Marian Burcin, George Tobosaru (toti Alexandria) – juniori

Observator: Stelian Zariosu (Turnu Magurele)

07.AS RECOLTA SFINTESTI - CS VITANESTI

Cristian Beznea (Piatra) – Mihai Bajan, Dorinel Luca (ambii Videle) – seniori

Darius Beznea (Piatra) – Mariana Badea, Florentina  Badea  (ambii Alexandria) - juniori

Observator: Marian Zirna (Videle)

08.AS VIITORUL DIDESTI - AS FLACARA LITA

Alexandru Sirbu (Rosiori de Vede) – Ionel Galateanu (Guruieni), Adrian Cojocaru (Zimnicea) – seniori

Lucian Epure (Cosoteni) – Alexandru Corbea (Rosiori de Vede), Cristian Mustatea (Maldaeni) – juniori

Observator: Florea Coman (Alexandria)

 

 

  • Whatsapp

AUTENTIFICARE

Intră în contul de arbitru Intră în contul de observator
TOP