Liga a- IV-a Fortuna Sports- Sambata 11.092021 Sen / Ora 11:00
SERIA 1
1. CS RAPID BUZESCU - ACS AJAX BOTOROAGA- ora 12:00
Adrian Buica (Alexandria) - Laurentiu Mitrofan, Stefan Creanga (ambii Turnu Magurele)
Observator: Alexadru Bajan (Videle)
2. ACS DRAGANESTI VLASCA sta
3. ACS DINAMIC KIDS - CS VARTOAPE - Teren Tamasesti
Robert Mitrache - Stefan Stinga (ambii Rosiori de Vede), Bogdan Doicut (Turnu Magurele)
Observator: George Popa (Alexandria)
4. CSM 2 ALEXANDRIA - AS VIITORUL BUTESTI - Teren Nanov
Traian Ene (Plosca) - Ionut Purcea (Videle), Ionut Carabasu (Turnu Magurele)
Observator: Cristian Nicodim (Videle)
5. AS UNIREA MOSTENI - ACS ATLETIC ORBEASCA
Mihai Rotaru (Alexandria) - Mihai Bajan (Videle), Darius Beznea (Piatra)
Observator: Mirel Ene (Videle)
Liga a- IV-a - Fortuna Sports -Sambata 11.09.2021 Sen / Ora 11:00
SERIA 2
1. CS DUNAREA TURRIS TURNU MAGURELE - ACS STEAUA SPATAREI
Catalin Popa (Rosiori de Vede) - Marius Bobe, Florin Baciu (ambii Videle)
Observator: Viorel NIcolescu (Videle)
2. CS SPORTING 2 ROSIORI DE VEDE - STA
3. AS VICTORIA LUNCA - ACS ASTRA PLOSCA - Teren : Lita
Aure Peia - Sorin Manea (ambii Alexandria), Felix Oprescu (Rosiori de Vede)
Observator: Aurel Rusu (Rosiori de Vede)
4. ACS AVANTUL BRAGADIRU - CS METALUL PERETU
Marian Grosu (Buzescu) - Stelian Purcarea (Rosiori de Vede), Robert Chioreanu (Turnu Magurele)
Observator: Petre Rusu (Rsiori de Vede)
5.AS VOINTA SAELELE 2017 - ACS PROGRESUL SMARDIOASA
Robert Tutunaru (Turnu Magurele) - Sorin Fudulu (Alexandria), Mihaita Sima (Turnu Magurele)
Observator: Iulian Branceanu (Alexandria)
Liga a- V-a - Duminica 12.092021 Sen / Ora 11:00
SERIA 1
1.AS TINERETUL SILISTEA - CS FLACARA CALINESTI - Ora: 10:00
Catalin Columban - Mihai Traistaru, Florin Baciu (toti Videle)
Observator: Viorel Nicolescu (Videle)
2.AS VICTORIA DRAGANESTI DE VEDE - AS GLORIA MERISANI
Robert Mitrache - Aurel Tanase, Gabriel Costea (toti Rosiori de Vede)
Observator: Petre Rusu (Rosiori de Vede)
3. AS TINERETUL CIOLANESTI 2020 - AS RECOLTA SFINTESTI
Marian Grosu (Buzescu) - Sorin Fudulu, Luca Fudulu (ambii Alexandria)
Observator: Nicolae Ologeanu (Alexandria)
4. AS VIITORUL SACENI - STA
Liga a- V-a - Duminica 12.09.2021 Sen / Ora 11:00
SERIA 2
1.ACS TINERETUL SUHAIA - A.S. FLACARA LITA
Bogdan Pana - George Tobosaru, Pavelina Ciornei (toti Alexandria)
Observator: Iulian Branceanu (Alexandria)
2.CS ASC SEACA - CS VITANESTI Ora - 14:00
Stefan Creanga - Cornel Ghebaura, Albert Creanga (toti Turnu Magurele)
Observator: Gheorghe Doicut (Turnu Magurele)
3.AS VIITORUL PIATRA 2021 PIATRA - ACS VOINTA DUNAREA PIETROSANI
Sorin Manea (Alexandria) - Ion Cucu (Poroschia), Ionel Galateanu (Guruieni)
Observator: Cristian Nicodim (Videle)
4.AS ASOCIATIA FOTBAL NANOV - STA
Liga a- Vi-a - Duminica 12.092021 Sen / Ora 11:00
SERIA 1
1.AS VICTORIA CIUPERCENI - A.S. OLTUL PLOPII SLAVITESTI
Cornel Ghebaura - Stefan Creanga, Albert Creanga (toti Turnu Magurele)
Observator: Gheorghe Doicut (Turnu Magurele)
2.A.S. DUNAREA ISLAZ - AFC TURRIS - OLTUL TURNU MAGURELE
Aurel Peia (Alexandria)- Darius Beznea (Piatra), Marian Burcin (Alexandria)
Observator: Ion Simion (Alexandria)
3.A.S. OLTUL BECIU - CS VIITORUL LUNCA
Cristian Ilie - Laurentiu Mitrofan, Ionut Carabasu (toti Turnu Magurele)
Observator: Stelian Zariosu (Turnu Magurele)
4.ACS UNIREA CALMATUIU DE SUS - AS ATHLETIC SEGARCEA VALE
Catalin Popa - George Botoghina, Cristian Mustatea (toti Rosiori de Vede)
Observator: Vicentiu Pauna (Rosiori de Vede)
Liga a- Vi-a - Duminica 12.09.2021 Sen / Ora 11:00
SERIA 2
1.A.S. SPICUL BALACI - ACS PROGRESUL CIUPERCENI
Felix Oprescu - Stelian Purcarea, Cristinel Jalva (toti Rosiori de Vede)
Observator: Florea Ricu (Rosiori de Vede)
2.A.S. TINERETUL RADOIESTI - A.S. TELEORMANUL TROIANUL - joc neprogramat
3.AS INTER PURANI - AS FLACARA 2 TALPA - Ora -12:30
Catalin Columban - Mihai Traistaru, Florin Baciu (toti Videle)
Observator: Iulian Pirnac (Videle)
4.FCS VIITORUL PERII BROSTENI - A.S. AVINTUL STEJARU - joc amanat
Liga a- Vi-a - Duminica 12.09.2021 Sen / Ora 11:00
SERIA 3
1.AS OLD BOYS ALEXANDRIA - AS RAPID URLUIU - Teren: Buzescu
Ionut Dogeanu - Mihai Bajan (ambii Videle), Georgiana Vasile (Blejesti)
Observator: Mirel Ene (Videle)
2.AS STEAUA DRACEA - AS DINAMO BOGDANA
Dan Prodan - Robert Chioreanu, Mihaita Sima (toti Turnu Magurele)
Observator: George Popa (Alexandria)
3.CS FLACARA CONTESTI - AS STEAUA ROSIE BUJORU
Mihai Rotaru - Catalina Nan, Tibi Spataru (toti Alexandria)
Observator: Nicolae Sandu (Rosiori de Vede)
4.A.S. PROGRESUL 2007 BOGDANA - AS VIITORUL CRANGU - joc amanat