Liga a- IV-a Fortuna Sports- Sambata 25.09.2021 Sen / Ora 11:00
SERIA 1
01. CS RAPID BUZESCU - C S VIRTOAPE
Cristian Andrei (Turnu Magurele) - Gabriel Costea (Rosiori de Vede), Robert Chioreanu (Turnu Magrele)
Observator: Viorel Nicolescu (Videle)
02.STA - AS VIITORUL BUTESTI
03.ACS DINAMIC KIDS VIDELE - CSM 2 ALEXANDRIA
Marian Grosu (Buzescu) - George Botoghina, Lucian Epure (ambii Rosiori de Vede)
Observator: Petre Rusu (Rosiori de Vede)
04.AS UNIREA MOSTENI - ACS DRAGANESTI VLASCA
Traian Ene (Plosca) - Felix Oprescu (Rosiori de Vede), Dorinel Luca (Videle)
Observator: George Popa (Alexandria)
05.ACS AJAX BOTOROAGA - ACS ATLETIC ORBEASCA
Catalin Popa - Stelian Purcarea (ambii Rosiori de Vede), Bogdan Doicut (Turnu Magurele)
Observator: Alexandru Bajan (Videle)
Liga a- IV-a - Fortuna Sports -Sambata 25.09.2021 Sen / Ora 11:00
SERIA 2
01.CS DUNAREA TURRIS TURNU MAGURLE - ACS ASTRA PLOSCA
Marius Bobe (Videle) - Adrian Mutu (Alexandria), Mihai Bajan (Videle)
Observator: Nicolae Ologeanu (Alexandria)
02.CS SPORTING 2 ROSIORI DE VEDE - CS METALUL PERETU
Mihai Tutunaru (Turnu Magurele) - Catalina Nan (Alexandria), Alexandru Prodan (Turnu Magurele)
Observator: Cristian Nicodim (Videle)
03.AS VICTORIA LUNCA - ACS AVANTUL BRAGADIRU
Adrian Buica (Alexandria) - Stefan Creanga (Turnu Magurele), Leonard Epure (Rosiori de Vede)
Observator; Iulian Branceanu (Alexandria)
04.AS VOINTA SAELELE 2017 - STA
05.A.S. STEAUA SPATAREI - ACS PROGRESUL SMIRDIOASA
Catalin Columban (Videle) - Sorin Manea (Alexandria), Alexandru Dinca (Videle)
Observator: Emil Tomescu (Turnu Magurele)
Liga a- V-a - Duminica 26.09.2021 Sen / Ora 11:00
SERIA 1
01.AS TINERETUL SILISTEA - A.S. RECOLTA SFINTESTI
Liviu Minca (Videle) - Dorinel Luca (Mereni), Florin Baciu (Videle)
Observator: Iulian Pirnac (Videle)
02.A.S. VICTORIA DRAGANESTI DE VEDE - STA
03.A.S. TINERETUL CIOLANESTI 2020 - AS VIITORUL SACENI
Aurel Peia - Sorin Fudulu (ambii Alexandria), Marian Burcin (Cervenia)
Observator: Iulian Ancu (Alexandria)
04.A.S. GLORIA MERISANI - CS FLACARA CALINESTI
Felix Oprescu - Lucian Epure, Stelian Purcarea (toti Rosiori de Vede)
Observator; Aurel Rusu (Rosiori de Vede)
Liga a- V-a - Duminica 26.09.2021 Sen / Ora 11:00
SERIA 2
01. ACS TINERETUL SUHAIA - ACS VOINTA DUNAREA PIETROSANI - ora: 14,00
Cristian Ilie - Cristian Andrei, Alexandru Prodan (toti Turnu Magurele)
Observator: Ilie Poting (Turnu Magurele)
02.CS ASC SEACA - STA
03.AS VIITORUL PIATRA 2021 PIATRA - AS ASOCIATIA FOTBAL NANOV- ORA 14,00
Adrian Buica (Alexandria) - Traian Ene (Plosca), Ion Cucu (Poroschia)
Observator: Florea Coman (Alexandria)
04.CS VITANESTI - A.S. FLACARA LITA
Ionut Purcea - Alexandru Dinca (ambii Videle), Florin Ciobanu (Mereni)
Observator: Marian Zarna (Videle)
Liga a- Vi-a - Duminica 26.09.2021 Sen / Ora 11:00
SERIA 1
01. AS VICTORIA CIUPERCENI - CS VIITORUL LUNCA
Cristian Andrei - Alexandru Prodan, Cristian Ilie (toti Turnu Magurele)
Observator: Emil Tomescu (Turnu Magurele)
02.A.S. DUNAREA ISLAZ - AS ATHLETIC SEGARCEA VALE
Florin Ochea - Albert Creanga, Dan Prodan (toti Turnu Magurele)
Observator: Stelian Zariosu (Turnu Magurele)
03.A.S. OLTUL BECIU - ACS UNIREA CALMATUIU DE SUS
Stefan Creanga - Octavian Petre, Robert Chioreanu (toti Turnu Magurele)
Observator: Gheorghe Doicut (Turnu Magurele)
04.AFC TURRIS - OLTUL TURNU MAGURELE - A.S. OLTUL PLOPII SLAVITESTI
Ovidiu Marinel - Leonard Epure, Cristian Mustatea (toti Rosiori de Vede)
Observator: Nicolae Sandu (Rosiori de Vede)
* Jocul se disputa pe terenul din ,,Saelele"
Liga a- Vi-a - Duminica 26.09.2021 Sen / Ora 11:00
SERIA 2
01. A.S. SPICUL BALACI - AS FLACARA 2 TALPA
Marius Sandulescu - Gabriel Costea, Marian Nicula (toti Rosiori de Vede)
Observator: Vicentiu Pauna (Rosiori de Vede)
02.A.S. TINERETUL RADOIESTI - A.S. AVINTUL STEJARU
* Joc neprogramat
03.A S INTER PURANI - FCS VIITORUL PERII BROSTENI
Mihai Bajan (Videle) - Sorin Beianu (Botoroaga), Marius Neagu (Videle)
Observator: Viorel Nicolescu (Videle)
04.A.S. TELEORMANUL TROIANUL - ACS PROGRESUL CIUPERCEN
Mihai Rotaru (Alexandria) - Ionel Galateanu (Guruieni), George Tobosaru (Alexandria)
Observator: Florin Cana (Alexandria)
Liga a- Vi-a - Duminica 26.09.2021 Sen / Ora 11:00
SERIA 3
01.AS OLD BOYS ALEXANDRIA - AS STEAUA ROSIE BUJORU
Catalin Popa - George Botoghina, Alexandru Oprea (toti Rosiori de Vede)
Observator: Florea Ricu (Rosiori de Vede)
* Jocul se disputa pe terenul din ,Nanov"
02.AS STEAUA DRACEA - AS VIITORUL CRANGU
* Joc neprogramat
03.CS FLACARA CONTESTI - A.S. PROGRESUL 2007 BOGDANA
Marian Grosu (Buzescu) - Sorin Manea, Sorin Fudulu (ambii Alexandria)
Observator; Mihai Pasca (Tiganesti)
04.AS DINAMO BOGDANA - AS RAPID URLUIU
Traian Ene (Plosca) - Ion Cucu (Poroschia), Adrian Buica (Alexandria)
Observator; George Floricel (Alexandria)