Delegari arbitri

29 Septembrie 2021, la ora 20:27 / Publicat în Comunicate CJA / 1025 vizualizări

Delegari arbitri

    Liga a- IV-a  Fortuna  Sports- Sambata 02.10.2021  Sen  / Ora 11:00

                              SERIA  1

01. AS  VIITORUL  BUTESTI  -   CS RAPID BUZESCU

Robert Mitrache (Rosiori de Vede) - Sorin Manea (Alexandria), Ion Cucu (Poroschia)

Observator: Aurel Rusu (Rosiori de Vede)

02.CSM 2 ALEXANDRIA -  STA  

 

03.ACS ATLETIC ORBEASCA - ACS DINAMIC KIDS VIDELE

 Stefan Stinga (Rosiori de Vede) - Robert Chioreanu, Laurentiu Mitrofan (ambii Turnu Magurele)

Observator: Iulian Branceanu (Alexandria)

04. CS VIRTOAPE - AS UNIREA MOSTENI  

 Catalin Popa (Rosiori de Vede) - Ionut Purcea, Alexandru Dinca (ambii Videle)

Observator: Petre Rusu (Rosiori de Vede)

05.ACS DRAGANESTI VLASCA  - ACS AJAX BOTOROAGA

Marian Grosu (Buzescu) - Ovidiu Marinel, George Botoghina (ambii Rosiori de Vede)

Observator: Mirel Ene (Videle)

 

Liga a- IV-a - Fortuna Sports  -Sambata 02.10.2021  Sen  / Ora 11:00

                            SERIA  2

01.CS METALUL PERETU - CS DUNAREA TURRIS TURNU MAGURLE

 Aurel Peia (Alexandria) - Stelian Purcarea, Valentin Rusu (ambii Rosiori de Vede)

Observator: Ionel Turlete (Videle)

02.ACS AVANTUL BRAGADIRU - CS SPORTING 2 ROSIORI DE VEDE

 Mihai Rotaru (Alexandria) - Octavian Petre, Ionut Carabasu (ambii Turnu Magurele)

Observator:Iulian Ancu (Alexandria)

03.ACS PROGRESUL SMIRDIOASA - AS VICTORIA LUNCA

 Felix Oprescu (Rosiori de Vede) - Dorinel Luca, Florin Baciu (ambii Videle)

Observator: George Popa (Alexandria)

04.ACS ASTRA PLOSCA - AS VOINTA SAELELE 2017

Adrian Buica (Alexandria) - Marius Bobe, Mihai Bajan (ambii Videle)

Observator: Viorel Nicolescu (Videle)

05.A.S. STEAUA SPATAREI - STA

 

 

 Liga a- V-a - Duminica 03.10.2021  Sen  / Ora 11:00

                              SERIA  1

01. STA - AS TINERETUL SILISTEA

02.AS VIITORUL SACENI - A.S. VICTORIA DRAGANESTI DE VEDE

Felix Oprescu - Stelian Purcarea, Gabriel Costea (toti Rosiori de Vede)

Observator: Florea Ricu (Rosiori de Vede)

03.CS FLACARA CALINESTI - A.S. TINERETUL CIOLANESTI 2020       Teren: Copaceanca

Marian Grosu (Buzescu) - Ion Cucu (Poroschia), George Tobosaru (toti Alexandria)

Observator: Florea Coman (Alexandria)

04.A.S. RECOLTA SFINTESTI - A.S. GLORIA MERISANI

Robert Mitrache - Marius Sandulescu, Leonard Epure (toti Rosiori de Vede)

Observator: Nicolae Sandu (Rosiori de Vede)

 

 

Liga a- V-a - Duminica 03.10.2021  Sen  / Ora 11:00

                             SERIA  2

 01.STA - ACS TINERETUL SUHAIA

02.AS ASOCIATIA FOTBAL NANOV - CS ASC SEACA

Aurel Peia (Alexandria) - Marian Burcin (Cervenia) Dorinel Luca (Videle)

Observator: Mirel Ene (Videle)

03.A.S. FLACARA LITA - AS VIITORUL PIATRA 2021 PIATRA  - ORA:    14:00

Cristian Ilie - Ionut Carabasu, Alexandru Sima (toti Turnu Magurele)

Observator: Gheorghe Doicut (Turnu Magurele) 

04.ACS VOINTA DUNAREA PIETROSANI - CS VITANESTI  -ORA:  10:00

Mihai Rotaru - Sorin Manea, Sorin Dinca (toti Alexandria)

Observator: Catalin Cusca (Alexandria) 

 

 Liga a- Vi-a - Duminica 03.10.2021  Sen  / Ora 11:00

                              SERIA  1

01.AS ATHLETIC SEGARCEA VALE - AS VICTORIA CIUPERCENI

Alexandru Sima - Cristian Ilie, Ionut Carabasu (toti Turnu Magurele)

Observator: Ilie Poting (Turnu Magurele)

02.ACS UNIREA CALMATUIU DE SUS - A.S. DUNAREA ISLAZ

Catalin Popa - George Botoghina, Alexandru Corbea (toti Turnu Magurele)

Observator; Vicentiu Pauna (Rosiori de Vede)

03.A.S. OLTUL PLOPII SLAVITESTI - A.S. OLTUL BECIU

Dan Prodan - Bogdan Doicut, Alexandru Prodan (toti Turnu Magurele)

Observator: Stelian Zariosu (Turnu Magurele)

04.CS VIITORUL LUNCA - AFC TURRIS - OLTUL TURNU MAGURELE

Florin Ochea - Octavian Petre, Albert Creanga (toti Turnu Magurele)

Observator; Emil Tomescu (Turnu Magurele) 

 

Liga a- Vi-a - Duminica 03.10.2021  Sen  / Ora 11:00

                             SERIA  2

 

01. A.S. AVINTUL STEJARU - A.S. SPICUL BALACI - nu se dipsuta

 

02.FCS VIITORUL PERII BROSTENI - A.S. TINERETUL RADOIESTI - ORA: 12:00

Ionut Purcea - Mihai Tasitaru (ambii Videle), Sorin Beianu (Botoroaga)

Observator: Alexandru Bajan (Videle)

03.ACS PROGRESUL CIUPERCENI - A S INTER PURANI  -  ORA:  13:30    Teren: Cosmesti

Mihai Bajan (Videle) - Florin Ciobanu, Florin Baciu (ambii Mereni)

Observator: Ionel Turlete (Videle)

04.AS FLACARA 2 TALPA - A.S. TELEORMANUL TROIANUL  

Mihai Bajan ( Videle) - Florin Ciobanu, Florin Baciu (ambii Mereni)

Observator: Iulian Pirnac (Videle) 

 

Liga a- Vi-a - Duminica 03.10.2021  Sen  / Ora 11:00

                             SERIA  3

01. AS VIITORUL CRANGU - AS OLD BOYS ALEXANDRIA -  nu se disputa

 

02.A.S. PROGRESUL 2007 BOGDANA - AS STEAUA DRACEA  - ORA  10:00

Adrian Buica (Alexandria) - Bogdan Pana (Alexandria), Pavelina Ciornei (Antonesti)

Observator: Iulian Branceanu (Alexandria)

03.AS RAPID URLUIU - CS FLACARA CONTESTI  - ORA  12:30

Adrian  Buica (Alexandria) -  Bogdan Pana (Alexandria), Pavelina Ciornei (Antonesti)

Observator: Nicolae Ologeanu (Alexandria)

04.AS STEAUA ROSIE BUJORU - AS DINAMO BOGDANA - ORA: 13:00

Sorin Manea - Mihai Rotaru, Luca Fudulu (toti Alexandria)

Observator: Mihai Pasca (Tiganesti)

 

  • Whatsapp

AUTENTIFICARE

Intră în contul de arbitru Intră în contul de observator
TOP