Liga a- IV-a Fortuna Sports- Sambata 09.10.2021 Sen / Ora 11:00
SERIA 1
01. CS RAPID BUZESCU - CSM 2 ALEXANDRIA
Catalin Popa - Ovidiu Marinel, George Botoghina (toti Rosiori de Vede)
Observator: Cristian Nicodim (Videle)
02. ACS DINAMIC KIDS VIDELE - STA
03.AS UNIREA MOSTENI - AS VIITORUL BUTESTI
Aurel Peia (Alexandria) - Dorinel Luca, Florin Baciu (ambii Videle)
Observator: Nicolae Sandu (Rosiori de Vede)
04. ACS AJAX BOTOROAGA - CS VARTOAPE
Catalin Columban (Videle) - Sorin Manea (Alexandria), Mihai Bajan (Videle)
Observator: George Floricel (Alexandria)
05.ACS DRAGANESTI VLASCA - ACS ATLETIC ORBEASCA
Mihai Rotaru (Alexandria) - Bogdan Doicut (Turnu Magurele), Darius Beznea (Piatra)
Observator: Emil Tomescu (Turnu Magurele)
Liga a- IV-a - Fortuna Sports -Sambata 09.10.2021 Sen / Ora 11:00
SERIA 2
01.CS DUNAREA TURRIS TURNU MAGURLE - ACS AVANTUL BRAGADIRU
Adrian Buica (Alexandria) - Stelian Purcarea (Rosiori de Vede), Luca Fudulu (Alexandria)
Observator: Aurel Rusu (Rsiori de Vede)
02.CS SPORTING 2 ROSIORI DE VEDE - AS VICTORIA LUNCA
Catalina Nan (Alexandria) - Ionut Purcea (Videle), George Tobosaru (Alexandria)
Observator: Alexandru Bajan (Videle)
03.AS VOINTA SAELELE 2017 - CS METALUL PERETU
Robert Mitrache (Rosiori de Vede) - Ilie Cristea (Turnu Magurele), Gabriel Costea (Rosiori de Vede)
Observator: Nicolae Ologeanu (Alexandria)
04.A.S. STEAUA SPATAREI - ACS ASTRA PLOSCA
Marian Grosu (Buzescu) - Robert Chioreanu (Turnu Magurele), Bogdan Pana (Alexandria)
Observator: Dan Nitu (Turnu Magurele)
05. ACS PROGRESUL SMIRDIOASA- STA
Liga a- V-a - Duminica 10.10.2021 Sen / Ora 11:00
SERIA 1
01.AS TINERETUL SILISTEA - AS VIITORUL SACENI
Ionut Dogeanu - Mihai Petrescu (Ambii Videle), Sorin Beianu (Botoroaga)
Observator: Marian Zarna (Videle)
02.A.S. VICTORIA DRAGANESTI DE VEDE - A.S. TINERETUL CIOLANESTI 2020 -ORA 12:30
Stefan Stinga - Danut Miu, Valentin Rusu (toti Rosiori de Vede)
Observator: Vicentiu Pauna (Rosiori de Vede)
03.A.S. RECOLTA SFINTESTI - CS FLACARA CALINESTI
Catalin Popa- Stelian Purcarea, Alexandru Corbea (toti Rosiori de Vede)
Observator; Petre Rusu (Rosiori de Vede)
04.A.S. GLORIA MERISANI - STA
Liga a- V-a - Duminica 10.10.2021 Sen / Ora 11:00
SERIA 2
01. ACS TINERETUL SUHAIA - AS ASOCIATIA FOTBAL NANOV
Mihai Rotaru (Alexandria) - Ionel Nisipeanu (Piatra), Marius Beznea (Piatra)
Observator; Mihai Pasca (Tiganesti)
02.CS ASC SEACA - AS PIATRA 2021 PIATRA
Sorin Manea - Sorin Fudulu, Ion Cucu (toti Alexandria)
Observator: Florin Cana (Alexandria)
03.ACS VOINTA DUNAREA PIETROSANI - A.S. FLACARA LITA
Marian Grosu (Buzescu) - Bogdan Pana, Luca Fudulu (ambii Alexandria)
Observator: Iulian Ancu (Alexandria)
04.CS VITANESTI - STA
Liga a- VI-a - Duminica 10.10.2021 Sen / Ora 11:00
SERIA 1
01. AS VICTORIA CIUPERCENI - ACS UNIREA CALMATUIU DE SUS
Florin Ochea - Octavian Petre, Dan Prodan (toti Turnu Magurele)
Observator: Stelian Zariosu (Turnu Magurele)
02.A.S. DUNAREA ISLAZ - A.S. OLTUL BECIU
Robert Chioreanu - Ionut Carabasu, Prodan Alexandru (toti Turnu Magurele)
Observator:Ilie Poting (Turnu Magurele)
03.CS VIITORUL LUNCA - A.S. OLTUL PLOPII SLAVITESTI
Ovidiu Marinel - George Botoghina, Cristinel Javla (toti Rosiori de Vede)
Observator; Nicolae Sandu (Rosiori de Vede)
04.AFC TURRIS - OLTUL TURNU MAGURELE - AS ATHLETIC SEGARCEA VALE - ORA 14:00
Ionut Carabasu - Cristian Ilie, Alexandru Prodan (toti Turnu Maguele)
Observator: Gheorghe Doicut (Turnu Magurele)
* JOCUL SE DISPUTA PE TERENUL DIN ,, SAELELE"
Liga a- VI-a - Duminica 10.10.2021 Sen / Ora 11:00
SERIA 2
01. A.S. SPICUL BALACI - FCS VIITORUL PERII BROSTENI
Cristian Ilie - Ilie Cristea, Bogdan Doicut (toti Turnu Magurele)
Observator: Emil Tomescu (Turnu Magurele)
02.A.S. TINERETUL RADOIESTI - A S INTER PURANI - ORA 10:00
Stefan Stinga - Danut Miu, Valentin Rusu (toti Rosiori de Vede)
Observator: Flora Ricu (Rosiori de Vede)
03.AS FLACARA 2 TALPA - ACS PROGRESUL CIUPERCENI -ORA 14:00
Ionut Dogeanu (Videle) - Dorinel Luca (Mereni), Florin Baciu (Videle)
Observator; Iulian Pirnac (Videle)
04.A.S. TELEORMANUL TROIANUL - A.S. AVINTUL STEJARU - nu se disputa
Liga a- VI-a - Duminica 10.10.2021 Sen / Ora 11:00
SERIA 3
01.AS OLD BOYS ALEXANDRIA - A.S. PROGRESUL 2007 BOGDANA
Ionut Purcea - Alexadru Dinca (ambii Videle), Florin Ciobanu (Mereni)
Observator: Mirel Ene (Videle)
* Jocul se disputa pe terenul din ,,Nanov"
02.AS STEAUA DRACEA - CS FLACARA CONTESTI
Aurel Peia - Andrei Pavel (ambii Alexandria), Marian Burcin (Cervenia)
Observator; Iulian Dumitrascu 9Alexandria)
03.AS STEAUA ROSIE BUJORU - AS RAPID URLUIU
Ionel Galateanu (Guruieni) - Tibi Spataru, George Tobosaru (ambii Alexandria)
Observator: Florea Coman (Alexandria)
04.AS DINAMO BOGDANA - AS VIITORUL CRANGU - nu se disputa