Delegari arbitri

13 Octombrie 2021, la ora 20:07 / Publicat în Comunicate CJA / 841 vizualizări

Delegari arbitri

   

 Liga a- IV-a  Fortuna  Sports- Sambata 16.10.2021  Sen  / Ora 11:00

                               SERIA  1

01. ACS DINAMIC KIDS VIDELE -   CS RAPID BUZESCU   Teren: Tamasesti

 Mihai Tutunaru - Robert Chioreanu, Ionut Carabasu (toti Turnu Magurele)

Obserator: Emil Tomescu (Turnu Magurele)

02.ACS ATLETIC ORBEASCA -  STA  

 

03.CSM 2 ALEXANDRIA - AS UNIREA MOSTENI 

 Eduard Fratila (Turnu Magurele) - Mihai Bajan, Ionut Purcea (ambii Videle)

Observator: Aurel Rusu (Rosiori de Vede)

04. AS  VIITORUL  BUTESTI  -  ACS AJAX BOTOROAGA

 Mihai Rotaru (Alexandria) - Mihai Petrescu (Videle), Dorinel Luca (Mereni) 

Observator: Nicolae Ologeanu (Alexandria)

05.CS VIRTOAPE  - ACS DRAGANESTI VLASCA

 Aurel Peia - George Tobosaru (ambii Alexandria), Florin Baciu (Videle)

Observator: Viorel Nicolescu (Videle)

 

Liga a- IV-a - Fortuna Sports  -Sambata 16.10.2021  Sen  / Ora 11:00

                             SERIA  2

 01.AS VICTORIA LUNCA - CS DUNAREA TURRIS TURNU MAGURLE

 Robert Mitrache (Rosiori de Vede) - Sorin Manea, Sorin Fudulu (ambii Alexandria)

Observator: Petre Rusu (Rosiori de Vede)

02.CS SPORTING 2 ROSIORI DE VEDE - ACS PROGRESUL SMIRDIOASA

 Marian Grosu (Buzescu) - Ilie Cristea, Alexandru Sima (ambii Turnu Magurele)

Observator: George Floricel (Alexandria)

03. ACS AVANTUL BRAGADIRUAS VOINTA SAELELE 2017

 Traian Ene (Plosca) - Stefan Stinga (Rosiori de Vede), Bogdan Pana (Alexandria)

Observator: George Popa (Alexandria)

04.CS METALUL PERETU - A.S. STEAUA SPATAREI

 Catalin Popa - Ovidiu Marinel, Leonard Epure (toti Rosiori de Vede)

Observator: Iulian Ancu (Alexandria)

05. ACS ASTRA PLOSCASTA

  

 Liga a- V-a - Duminica 17.10.2021  Sen  / Ora 11:00

                               SERIA  1

01. A.S. TINERETUL CIOLANESTI 2020 - AS TINERETUL SILISTEA

Traian Ene (Plosca) - Ionel Galateanu (Guruieni), Tibi Spataru (Alexandria)

Observator: Mihai Pasca (Tiganesti)

02.A.S. VICTORIA DRAGANESTI DE VEDE - CS FLACARA CALINESTI

Marius Sandulescu - Ovidiu Marinel, George Botoghina (toti Rosiori de Vede)

Observator: Aurel Rusu (Rosiori de Vede)

03.AS VIITORUL SACENI - A.S. GLORIA MERISANI

Aurel Peia  - Bogdan Pana (ambii Alexandria), Darius Beznea (Piatra)

Observator: Florea Coman (Alexandria)

04.STA - A.S. RECOLTA SFINTESTI

 

Liga a- V-a - Duminica 17.10.2021  Sen  / Ora 11:00

                              SERIA  2

01. AS PIATRA 2021 PIATRA - ACS TINERETUL SUHAIA

Adrian Buica - Catalina Nan, George Tobosaru (toti Alexandria)

Observator: Nicolae Ologeanu (Alexandria)

02.CS ASC SEACA - A.S. FLACARA LITA

Cristian Ilie - Bogdan Doicut, Ionut Carabasu (toti Turnu Magurele)

Observator: Ilie Poting (Turnu Magurele)

03.AS ASOCIATIA FOTBAL NANOV - CS VITANESTI

Sorin Manea - Marian Burcin, Pavelina Ciornei (toti Alexandria)

Observator; Florin Cana (Alexandria)

04.STA - ACS VOINTA DUNAREA PIETROSANI

  

 Liga a- VI-a - Duminica 17.10.2021  Sen  / Ora 11:00

                              SERIA  1

01.A.S. OLTUL BECIU - AS VICTORIA CIUPERCENI

Mihai Tutunaru - Dan Prodan, Ilie Cristea (toti Turnu Magurele)

Observator; Gheorghe Doicut (Turnu Magurele)

02.A.S. DUNAREA ISLAZ - A.S. OLTUL PLOPII SLAVITESTI  - ORA 14:00

Ionut Carabasu - Bogdan Doicut, Cristian Ilie (toti Turnu Magurele)

Observator: Stelian Zariosu (Turnu Magurele)

03.ACS UNIREA CALMATUIU DE SUS - AFC TURRIS - OLTUL TURNU MAGURELE

Robert Mitrache (Rosiori de Vede) - Gabriel Costea (Maldaeni), Cristi Jalva (Rosiori de Vede)

Observator: Nicolae Sandu (Rosiori de Vede)

04.AS ATHLETIC SEGARCEA VALE - CS VIITORUL LUNCA

Stefan Stinga - Leonard Epure, Alexandru Corbea (toti Rosiori de Vede)

Observator: Vicentiu Pauna (Rosiori de Vede)

 

Liga a- VI-a - Duminica 17.10.2021  Sen  / Ora 11:00

                              SERIA  2

01.A S INTER PURANI - A.S. SPICUL BALACI

Liviu Minca - Mihai Petrescu, Marius Neagu (toti Videle)

Observator; Mirel Ene (Videle)

02.A.S. TINERETUL RADOIESTI - ACS PROGRESUL CIUPERCENI

Robert Chioreanu - Octavian Petre, Alexandru Sima (toti Turnu Magurele)

Observator: Marian Zarna (Videle)

03.FCS VIITORUL PERII BROSTENI - A.S. TELEORMANUL TROIANUL

Mihai Bajan (Videle) - Florin Ciobanu (Mereni), Ionut Dogeanu (Videle)

Observator; Viorel Nicolescu (Videle)

04.A.S. AVINTUL STEJARU - AS FLACARA 2 TALPA - nu se disputa

 

Liga a- VI-a - Duminica 17.10.2021  Sen  / Ora 11:00

                              SERIA  3

 01.CS FLACARA CONTESTI - AS OLD BOYS ALEXANDRIA

Catalin Columban (Videle) - Dorinel Luca (Mereni), Sorin Beianu (Videle)

Observator: Iulian Pirnac (Videle)

02.AS STEAUA DRACEA - AS RAPID URLUIU - ORA: 13:00

Marian Grosu (Buzescu) - Sorin Fudulu (Alexandria), Ion Cucu (Poroschia)

Observator: George Floricel (Alexandria)

03.A.S. PROGRESUL 2007 BOGDANA - AS DINAMO BOGDANA - ORA: 10:00

Marian Grosu (Buzescu) - Ion Cucu (Poroschia), Andrei Pavel (Alexandria)

Observator: Iulian Dumitrascu (Alexandria)

04.AS VIITORUL CRANGU - AS STEAUA ROSIE BUJORU  - nu se  disputa

    

 

 

 

 

  • Whatsapp

AUTENTIFICARE

Intră în contul de arbitru Intră în contul de observator
TOP