Delegari arbitri

03 Noiembrie 2021, la ora 20:23 / Publicat în Comunicate CJA / 865 vizualizări

Delegari arbitri

  Liga a- V-a - Duminica 07.11. 2021  Sen  / Ora 11:00

                              SERIA  1

1.CS  FLACARA CALINESTI   - AS TINERETUL  SILISTEA

Mihai Rotaru - Catalina Nan, Tibi Spataru (toti Alexandria)

Observator: Iulian Branceanu (Alexandria)

2. AS GLORIA MERISANI- AS VICTORIA  DRAGANESTI DE VEDE

Stefan Stinga - Marius Sandulescu, Cristinel Javla (toti Rosiori de Vede)

Observator: Nicolae Sandu (Rosiori de Vede)

3. AS  RECOLTA  SFINTESTI - AS  TINERETUL  CIOLANESTI 2020

Marian Grosu (Buzescu) - Bogdan Pana, George Tobosaru (ambii Alexandria)

Observator: Florin Cana (Alexandria)

4. AS  VIITORUL  SACENI - STA

 

Liga a- V-a - Duminica 07.11.2021  Sen  / Ora 11:00

                             SERIA  2

 1.A.S. FLACARA LITA - ACS TINERETUL SUHAIA

 Robert Chioreanu - Laurentiu Mitrofan, Bogdan Doicut (toti Turnu Magurele)

Observator: Ilie Poting (Turnu Magurele)

2. CS VITANESTI -  CS ASC SEACA

 Ionut Dogeanu - Iulian Baciu, Sorin Beianu (toti Videle)

Observator: Iulian Pirnac (Videle)

3.ACS VOINTA DUNAREA PIETROSANI - AS VIITORUL PIATRA 2021 PIATRA

 Aurel Peia (Alexandria) - Ion Cucu (Poroschia), Sorin Fudulu (Alexandria)

Observator: George Floricel (Alexandria)

4.AS ASOCIATIA FOTBAL NANOV - STA

 

 Liga a- Vi-a - Duminica 07.11.2021  Sen  / Ora 11:00

                              SERIA  1

1.A.S. OLTUL PLOPII SLAVITESTIAS VICTORIA CIUPERCENI 

 Catalin Popa - Marian Nicula, Alexandru Corbea (toti Rosiori de Vede)

Observator: Petre Rusu (Rosiori de Vede)

2.AFC TURRIS - OLTUL TURNU MAGURELEA.S. DUNAREA ISLAZ  - Ora  14.00

 Alexandru Sima - Stefan Creanga, Ionut Carabasu (toti Turnu Magurele)

Observator: Gheorghe Doicut (Turnu Magurele)

*Jocul se disputa pe terenul din Saelele

3.CS VIITORUL LUNCA - A.S. OLTUL BECIU

 Felix Oprescu - Cristian Mihai, Leonard Epure (toti Rosiori de Vede)

Observator: Vicentiu Pauna (Rosiori de Vede)

4.AS ATHLETIC SEGARCEA VALE - ACS UNIREA CALMATUIU DE SUS

 Stefan Creanga - Ionut Carabasu, Alexandru Sima (toti Turnu Magurele)

Observator: Emil Tomescu (Turnu Magurele)

 

Liga a- Vi-a - Duminica 07.11.2021  Sen  / Ora 11:00

                             SERIA  2

1.ACS PROGRESUL CIUPERCENI - A.S. SPICUL BALACI

 Dorinel Luca - Valentin Luca, Florin Ciobanu (toti Mereni)

Observator: Viorel Nicolescu (Videle)

* Jocul se disputa pe terenul din Cosmesti

2.A.S. TELEORMANUL TROIANUL-  A.S. TINERETUL RADOIESTI 

 Ionel Galateanu (Guruieni) - Andrei Pavel (Alexandria), Marian Burcin (Cervenia)

Observator: Iulian Dumitrascu (Alexandria)

3.AS FLACARA 2 TALPA  - AS INTER PURANI

 Ionut Purcea - Mihai Bajan, Alexandri Dinca (toti Videle)

Observator: Marian Zarna (Videle)

4.A.S. AVINTUL STEJARU  - FCS VIITORUL PERII BROSTENI - nu se disputa

 

Liga a- Vi-a - Duminica 07.11.2021  Sen  / Ora 11:00

                             SERIA  3

1.AS RAPID URLUIU  - AS OLD BOYS ALEXANDRIA

 Robert Mitrache (Rosiori de Vede) - Ovidiu Marinel (Brebina), George Botoghina (Rosiori de Vede)

Observator; Aurel Rusu (Rosiori de Vede)

2.AS DINAMO BOGDANA - AS STEAUA DRACEA

 Cristian Ilie - Dan Prodan, Albert Creanga (toti Turnu Magurele)

Observator: Stelian Zariosu (Turnu Magurele)

3.AS STEAUA ROSIE BUJORU - CS FLACARA CONTESTI

 Traian Ene (Plosca) - Ionel Nisipeanu, Darius Beznea (ambii Piatra)

Observator: Mihai Pasca (Tiganesti)

4.AS VIITORUL CRANGU -  A.S. PROGRESUL 2007 BOGDANA - nu  se disputa

  • Whatsapp

AUTENTIFICARE

Intră în contul de arbitru Intră în contul de observator
TOP