Delegari arbitri

10 Noiembrie 2021, la ora 19:05 / Publicat în Comunicate CJA / 642 vizualizări

Delegari arbitri

CUPA ROMANIEI ETAPA II 13 / 14. 11.2021 (SAMBATA/DUMINICA) 

 

SAMBATA 13.11.2021 ORA 11.00

 

01.CS ASC SEACA  - CS DUNAREA TURRIS TURNU MAGURELE

 Stefan Stinga (Rosiori de Vede) - Ovidiu Marinel (Brebina), Leonard Epure (Rosiori de Vede)

Observator: Florea Ricu (Rosiori de Vede)

02.ACS PROGRESUL SMARDIOASA – ACS AVANTUL BRAGADIRU

 Catalin Columban - Mihai Bajan, Mihai Traistaru (toti Videle)

Observator: Viorel NIcolescu (Videle)

03.CSM 2 ALEXANDRIA  – ACS STEAUA SPATAREI

 Cristian Ilie - Ionut Carabasu, Robert Chioreanu (toti Turnu Magurele)

Observator: Ilie Poting (Turnu Magurele)

04.AFC TURRIS OLTUL TURNU MAGURELE – CS METALUL PERETU

 Adrian Buica - Daniel Neagu, Sorin Fudulu (toti Alexandria)

Observator: George Popa (Alexandria)

* Jocul se disputa pe terenul din Saelele

 

 

DUMINICA 14.11.2021 ORA 11.00

 

05.AS VIITORUL SACENI – CS VARTOAPE

 Ionut Dogeanu - Alexandru Dinca (ambii Videle), Florin Ciobanu (Mereni)

Observator: Mirel Ene (Videle)

06.CS VITANESTI – ACS DRAGANESTI VLASCA

 Aurel Peia - Catalina Nan, Luca Fudulu (toti Alexandria)

Observator: George Floricel (Alexandria)

07.AS FLACARA TALPA II – ACS AJAX BOTOROAGA

 Stefan Luca- Dorinel Luca (ambii Mereni), Florin Baciu (Videle)

Observator: Marian Zirna (Videle)

08.AS INTER PURANI – ACS DINAMIC KIDS VIDELE

 Sorin Manea (Alexandria) - Ionel Galateanu (Guruieni), Andrei Pavel (Alexandria)

Observator; Florea Coman (Alexandria)

09.AS TINERETUL RADOIESTI – ACS ATLETIC ORBEASCA

 Catalin Popa (Rosiori de Vede) - Gabriel Costea (Maldaeni), Felix Oprescu (Rosiori de Vede)

Observator: Aurel Rusu (Rosiori de Vede)

10.AS TELEORMANUL TROIANUL – ACS ASTRA PLOSCA

 Robert Chioreanu - Ilie Cristea, Dan Prodan (Turnu Magurele)

Observator: Stelian Zariosu (Turnu Magurele)

11.AS SPICUL BALACI – CS SPORTING 2 ROSIORI DE VEDE

 Mihai Rotaru - George Tobosaru (ambii Alexandria), Darius Beznea (Piatra)

Observator: Iulian Ancu (Alexandria)

12.AS STEAUA DRACEA – AS VICTORIA LUNCA

 Stefan Creanga - Ionut Carabasu, Albert Creanga (toti Turnu Magurele)

Observator: Emil Tomescu (Turnu Magurele)

13.CS VIITORUL LUNCA – AS VOINTA SAELELE 2017

 Robert Mitrache - Marius Sandulescu, Alexandru Corbea (toti Rosiori de Vede)

Observator: Augustin Dragnea (Rosiori de Vede)

CS RAPID BUZESCU – CALIFICATA DIRECT

 

  • Whatsapp

AUTENTIFICARE

Intră în contul de arbitru Intră în contul de observator
TOP