Delegari arbitri

17 Noiembrie 2021, la ora 19:30 / Publicat în Comunicate CJA / 770 vizualizări

Delegari arbitri

  Liga a- V-a - Duminica 21.11. 2021  Sen  / Ora 11:00

                              SERIA  1

1. AS TINERETUL  SILISTEA   -AS GLORIA MERISANI

 Aurel Peia- George Tobosaru, Daniel Neagu (toti Alexandria)

Observator: Nicolae Ologeanu (Alexandria)

2. AS VICTORIA  DRAGANESTI DE VEDEAS  RECOLTA  SFINTESTI

 Marius Sandulescu - Stelian Purcarea, Marius Stoian (toti Rosiori de Vede)

Observator: Aurel Rusu (Rosiori de Vede)

3.  AS  TINERETUL  CIOLANESTI 2020STA

4. AS  VIITORUL  SACENI - CS  FLACARA CALINESTI

Sorin Manea (Alexandria) - Ion Cucu (Poroschia), Luca Fudulu (Alexandria)

Observator: Iulian Ancu (Alexandria) 

 

Liga a- V-a - Duminica 21.11.2021  Sen  / Ora 11:00

                             SERIA  2

 1. ACS TINERETUL SUHAIA - CS VITANESTI

 Cristian Ilie - Eduard Fratila, Alexandru Sima (toti Turnu Magurele)

Observator: Stelian Zariosu (Turnu Magurele)

2.  CS ASC SEACA-  ACS VOINTA DUNAREA PIETROSANI  - Ora: 10,30

 Marian Grosu (Buzescu) - Darius Beznea (Piatra), Adrian Buica (Alexandria)

Observator: Iulian Branceanu (Alexandria)

3. AS VIITORUL PIATRA 2021 PIATRASTA

4.AS ASOCIATIA FOTBAL NANOV - A.S. FLACARA LITA

Felix  Oprescu  (Rosiori de Vede) - Ovidiu Marinel (Brebina), Gabriel Costea (Rosiori de Vede)

Observator: Nicolae Sandu (Rosiori de Vede) 

 

 Liga a- Vi-a - Duminica 21.11.2021  Sen  / Ora 11:00

                              SERIA  1

1.AS VICTORIA CIUPERCENI AFC TURRIS - OLTUL TURNU MAGURELE - ora 13,30

 Robert Chioreanu - Dan Prodan, Octavian Petre (toti Turnu Magurele)

Observator: Emil Tomescu (Turnu Magurele)

2.A.S. DUNAREA ISLAZ  CS VIITORUL LUNCA

 Robert Chioreanu  - Dan Prodan, Octavian Petre (Ttoti Turnu Magurele)

Observator:  Ilie Poting (Turnu Magurele)

3. A.S. OLTUL BECIUAS ATHLETIC SEGARCEA VALE

 Stefan Creanga - Ilie Cristea, Albert Creanga (toti Turnu Magurele)

Observator: Gheorghe Doicut (Turnu Magurele)

4. ACS UNIREA CALMATUIU DE SUSA.S. OLTUL PLOPII SLAVITESTI

 Mihai Rotaru - Bogdan Pana, Sorin Fudulu (toti Alexandria)

Observator: Mihai Pasca (Tiganesti)

 

Liga a- Vi-a - Duminica 21.11.2021  Sen  / Ora 11:00

                             SERIA  2

1.A.S. SPICUL BALACIA - A.S. TELEORMANUL TROIANUL

 Catalin Popa - Marian Nicula, Alexandru Corbea (toti Rosiori de Vede)

Observator: Vicentiu Pauna (Rosiori de Vede)

2.A.S. TINERETUL RADOIESTI -  AS FLACARA 2 TALPA - ora 10,30

 Mihai Bajan (Videle) - Dorinel Luca (Mereni), Sorin Beianu (Botoroaga)

Observator: Iulian Pirnac (Videle)

3.  AS INTER PURANIA.S. AVINTUL STEJARU - nu  se  disputa

4. FCS VIITORUL PERII BROSTENI - CS PROGRESUL CIUPERCENI - ora 13,15

 Stefan Luca - Dorinel Luca (ambii Mereni), Sorin Beianu (Botoroaga)

Observator: Alexandru Bajan (Videle)

 

Liga a- Vi-a - Duminica 21.11.2021  Sen  / Ora 11:00

                             SERIA  3

1.AS OLD BOYS ALEXANDRIA - AS DINAMO BOGDANA

 Catalin Columban - Florin Baciu (ambii Videle), Florin Ciobanu (Mereni)

Observator; Cristian Nicodim (Videle)

* Jocul se disputa pe terenul ,,CSS Peco" Alexandria

2.AS STEAUA DRACEA - AS STEAUA ROSIE BUJORU  - Ora: 13,30

 Adrian Buica (Alexandria) - Marian Grosu (Buzescu), Darius Beznea (Piatra)

Observator; Florin Cana (Alexandria)

3. CS FLACARA CONTESTIAS VIITORUL CRANGU - nu  se  disputa

4. A.S. PROGRESUL 2007 BOGDANA-  AS RAPID URLUIU 

Stefan Stinga - Mihai Cristian, Leonard Epure (toti Rosiori de Vede)

Observator: Petre Rusu (Rosiori de Vede)

  • Whatsapp

AUTENTIFICARE

Intră în contul de arbitru Intră în contul de observator
TOP