Delegari arbitri

24 Noiembrie 2021, la ora 19:45 / Publicat în Comunicate CJA / 698 vizualizări

Delegari arbitri

   Liga a- V-a - Duminica 28.11. 2021  Sen  / Ora 11:00

                              SERIA  1

1. AS  RECOLTA  SFINTESTI   -AS TINERETUL  SILISTEA

 Sorin Manea (Alexandria) - Aurel Tanase, Ovidiu Marinel (ambii Rosiori de Vede)

Observator: Vicentiu Pauna (Rosiori de Vede)

2. AS VICTORIA  DRAGANESTI DE VEDE STA

3. AS  VIITORUL  SACENI  - AS  TINERETUL  CIOLANESTI 2020

Catalin Popa - Stelian Purcarea, Leonard Epure (toti Rosiori de Vede)

Observator: Aurel Rusu (Rosiori de Vede)

4. CS  FLACARA CALINESTIAS GLORIA MERISANI

 Mihai Rotaru - Alin Marin, Andrei Pavel (toti Alexandria)

Observator: George Floricel (Alexandria)

 

Liga a- V-a - Duminica 28.11.2021  Sen  / Ora 11:00

                             SERIA  2

 1. ACS VOINTA DUNAREA PIETROSANI - ACS TINERETUL SUHAIA  - Ora: 12,30

 Traian Ene (Plosca) - Darius Beznea, Ionel Nisipeanu (ambii Piatra)

Observator: Nicolae Ologeanu (Alexandria)

2.  CS ASC SEACA-    STA

3. AS ASOCIATIA FOTBAL NANOV AS VIITORUL PIATRA 2021 PIATRA

Adrian Buica (Alexandria) - Ion Cucu (Poroscia), George Tobosaru (Alexandria)

Observator: Iuian Ancu (Alexandria)

4.A.S. FLACARA LITA CS VITANESTI

 Mihai Tutunaru - Alexandru Prodan, Cornel Ghebaura (toti Turnu Magurele)

Observator: Emil Tomescu (Turnu Magurele)

 

 Liga a- Vi-a - Duminica 28.11.2021  Sen  / Ora 11:00

                              SERIA  1

1.CS VIITORUL LUNCA AS VICTORIA CIUPERCENI

 Robert Mitrache - Gabriel Costea, George Botoghina (toti Rosiori de Vede)

Observator: Florea Ricu (Rosiori de Vede)

2.AS ATHLETIC SEGARCEA VALE  A.S. DUNAREA ISLAZ

 Alexandru Sima - Bogdan Doicut, Cristian Ilie (toti Turnu Magurele)

Observator: Stelian Zariosu (Turnu Magurele)

3. ACS UNIREA CALMATUIU DE SUSA.S. OLTUL BECIU

 Marius Sandulescu - Marian Nicula, Alexandru Corbea (toti Rosiori de Vede)

Observator: Nicolae Sandu (Rosiori de Vede)

4. A.S. OLTUL PLOPII SLAVITESTIAFC TURRIS - OLTUL TURNU MAGURELE 

 Robert Chioreanu - Eduard Fratila, Dan Prodan (toti Turnu Magurele)

Observator: Gheorghe Doicut (Turnu Magurele)

 

Liga a- Vi-a - Duminica 28.11.2021  Sen  / Ora 11:00

                             SERIA  2

1.AS FLACARA 2 TALPA  - A.S. SPICUL BALACI

 Stefan Luca - Dorinel Luca, Florin Ciobanu (toti Mereni)

Observator: Cristian Nicodim (Videle)

2.A.S. AVINTUL STEJARU   A.S. TINERETUL RADOIESTI  - nu  se  disputa

3.  FCS VIITORUL PERII BROSTENI AS INTER PURANI

 Ionut Dogeanu - Ionut Purcea (ambii Videle), Sorin Beianu (Botoroaga)

Observator: Mirel Ene (Videle)

4.  CS PROGRESUL CIUPERCENI -A.S. TELEORMANUL TROIANUL

 Catalin Columban - Mihai Bajan, Mihai Petrescu (toti Videle)

Observator: Viorel Nicolescu (Videle)

   

FCS VIITORUL PERII BROSTENI - AS  TELEORMANUL TROIANUL - joc restanta din etapa a-VI-a

 Catalin Columban - Marius Bobe (ambii Videle), Florin Ciobanu (Mereni)

Observator: Alexandru Bajan (Videle)

* Jocul se va disputa in data de 05.12.2021 - ora oficiala (11:00)

 

 

Liga a- Vi-a - Duminica 28.11.2021  Sen  / Ora 11:00

                             SERIA  3

1.AS STEAUA ROSIE BUJORU - AS OLD BOYS ALEXANDRIA  - Ora: 10:00

 Traian Ene (Plosca) - Marius Beznea, Ionel Nisipeanu (ambii Piatra)

Observator: Mihai Pasca (Tiganesti)

2.AS VIITORUL CRANGU - AS STEAUA DRACEA  - nu  se disputa

3. A.S. PROGRESUL 2007 BOGDANA CS FLACARA CONTESTI - Ora: 10,00

Aurel Peia - Bogdan Pana, Tibi Spataru (toti Alexandria)

Observator: Florin Cana (Alexandria)

4. AS RAPID URLUIU -  AS DINAMO BOGDANA - Ora: 12,30

 Bogdan Pana - Aurel Peia, Tibi Spataru (toti Alexandria)

Observator: Florea Coman (Alexandria)

  • Whatsapp

AUTENTIFICARE

Intră în contul de arbitru Intră în contul de observator
TOP