Delegari arbitri

04 Octombrie 2022, la ora 20:20 / Publicat în Comunicate CJA de Stan Prodan / 1355 vizualizări

Delegari arbitri

 Liga a- IV-a  Fortuna  Sports- Sambata 08.10.2022  Seniori  / Juniori /  Ora 12:30  / 10:30

01.ACS ASTRA PLOSCA - AS VICTORIA LUNCA

Stefan Stinga (Rosiori de Vede) - Dorinel Luca, Florin Ciobanu (ambii Mereni) - seniori

Alexandru Pereanu - Alexandru Corbea (ambii Rosiori de Vede), Ionut Pindea (Scrioastea) - juniori

Observator: Mirel Ene (Plosca)

02. ACS AVANTUL BRAGADIRU - ACS DINAMIC KIDS VIDELE

Daniel Neagu - Sorin Manea, Luca Fudulu (toti Alexandria) - seniori

Sorin Manea  (Alexandria) - Florentin Ciuciu, Andrei Ulmeanu (ambii Plosca) - juniori

Observator: Nicolae Sandu (Rosiori de Vede)

03. CS METALUL PERETU - C S VIRTOAPE

Iov Petre (Turnu Magurele) - Gabrie Costea (Maladaeni), Sorin Fudulu (Alexandria) -seniori

Alin Marin - Andrei Pavel (ambii Alexandria) , Marian Burcin (Cervenia) - juniori

Observator: Dan Nitu (Turnu Magurele)

04. ACS DRAGANESTI VLASCA - CS ASC SEACA

Mircea Belinas (Zimnicea) - Ionut Purcea (Videle), Valentin Stanculet (Zimnicea) - seniori

Ionut Purcea (Videle) - Sorin Beianu (Botoroaga), Marian Perlleshi (Videle) - juniori

Observator: Iulian Branceanu (Alexandria)

*Jocul se disputa pe terenul din Branceni

05. ACS ATLETIC ORBEASCA - CS RAPID BUZESCU

Mihai Rotaru (Alexandria) - Alexandru Prodan, Laurentiu Mitrofan (ambii Turnu Magurele) - seniori

Laurentiu Mitrofan - Mario Burcus, Emil Balaceanu (toti Turnu Magurele) - juniori

Observator: George Floricel (Alexandria)

06. ACS AJAX BOTOROAGA - AS VOINTA SAELELE 2017

Aurel Peia (Alexandria) - Ovidiu Marinel (Brebina), Bogdan Pana (Alexandria) - seniori

Bogdan Pana - Madalin Gheorghe, Andrei Petra (toti Alexandria) - juniori

Observator: Florea Ricu (Rosiori de Vede)

07. CSL NANOV - ACS STEAUA SPATAREI

 Cristian Andrei (Turnu Magurele) - Valentin Rusu (Rosiori de Vede), Alexandru Sima (Turnu Magurele) - seniori

George Tobosaru (Alexandria) - Rares Silimon. Sebastian Igrisan (ambii Turnu Magurele) - juniori

Observator: Emil Tomescu (Turnu Magurele)

 

Liga a- V-a - Duminica 09.10.2022  Sen  / Ora 12:30 / Jun / Ora 10:30

01. A.S. TINERETUL CIOLANESTI 2020 - CS FLACARA CALINESTI

 Mihai Bajan (Videle) - Adrian Brodeala (Botoroaga), Florin Ciobanu (Mereni) - seniori

Florin Ciobanu (Mereni) - Mihai Bajan, Florin Stanciu (ambii Videle) - juniori

Observator; Marian Zirna (Videle)

02.ACS VIITORUL SACENI - ACS VOINTA DUNAREA PIETROSANI

 Adrian Buica (Alexandria) - Sorin Dinca (Bragadiru), George Tobosaru  (Alexandria) - seniori

Sorin Dinca (Bragadiru) - George Tobosaru, Adrian Buica (ambii Alexandria) - juniori

Observator: George Popa (Alexandria)

03. AS RAPID URLUIU - ACS TINERETUL SUHAIA

 Cristian Andrei - Alexandru Prodan, Laurentiu Mitrofan (toti Turnu Magurele) - seniori

Laurentiu Mitrofan - Cristian Andrei, Marius Stoian (toti Turnu Magurele) - juniori

Observator: Gheorghe Doicut (Turnu Magurele)

04. AS TINERETUL SILISTEA - ACS FLACARA LITA

 Aurel Peia - Sorin Fudulu, Alexandru Lina (toti Alexandria) - seniori

Sorin Fudulu - Aurel Peia, Alexandru Lina (toti Alexandria) - juniori

Observator: Mihai Pasca (Tiganesti)

05. A.S. VICTORIA DRAGANESTI DE VEDE - A S INTER PURANI

 Stefan Creanga - Mihai Costache, Mihai Urlan (toti Turnu Magurele) - seniori

Mihai Urlan - Mario Burcus, Mihai Costache (toti Turnu Magurele) - juniori

Observator: Ilie Poting (Turnu Magurele)

06. CS VITANESTI - CS VIITORUL PIATRA

 Mihai Rotaru (Alexandria) - Valentin Stanculet (Zimnicea), Luca Fudulu (Alexandria) - seniori

Alexandru Marin (Alexandria) -  Valentin Stanculet (Zimnicea), Andrei Ulmeanu (Alexandria) - juniori

Observator: Iulian Ancu (Alexandria)

07. CS VIITORUL LUNCA - CS STEAUA ROSIE BUJORU 2021

 Marius Sandulescu  - Stelian Purcarea, Cristian Javla (toti Rosiori de Vede) - seniori

Stelian Purcarea - Cristian Javla, Ionut Pindea (toti Rosiori de Vede) - juniori

Observator: Aurel Rusu (Rosiori de Vede)

 

Liga a- VI-a  Seria 1- Duminica 09.10.2022   Ora 11:00

01. A.S. VEDEA - A.S. TINERETUL RADOIESTI

Alexandru Sima - Mihai Radu, Albert Creanga (toti Turnu Magurele)

Observator: Stelian Zariosu (Turnu Magurele)

02. FCS VIITORUL PERII BROSTENI - AS VIITORUL GRATIA  Ora  10:00

Stefan Stinga - Gabriel Costea, Alexandru Pereanu (toti Rosiori de Vede)

Observator: Iulian Dorila (Rosiori de Vede)

03. A.S. RECOLTA SFINTESTI - A.S. VULTURII MERENI

Iov Petre - Stefan Petica, Sebastian Igrisan (toti Turnu Magurele)

Observator: Dan Prodan (Turnu Magurele)

04. A.S. GLORIA MERISANI - CS SPORTING 2 ROSIORI DE VEDE

Marian Grosu (Buzescu) - Ion Cucu (Poroschia), Darius Beznea (Piatra)

Observator: Iulian Dumitrascu (Alexandria)

05. AS VIITORUL TALPA - AS VIITORUL BUTESTI  Ora 12:30

Stefan Stinga - Gabriel Costea, Alexandru Pereanu (toti Rosiori de Vede)

Observator:Augustin  Dragnea (Rosiori de Vede)

06. A.S. SPICUL BALACI - ACS PROGRESUL CIUPERCENI  Ora 14:00

 Marian Grosu (Buzescu) - Ion Cucu (Poroschia), Darius Beznea (Piatra)

Observator: Florea Coman (Alexandria)

 

Liga a- VI-a  Seria 2- Duminica 09.10.2022   Ora 11:00

01. AS VICTORIA CIUPERCENI - CS STEAUA DRACEA

Bogdan Pana - Madalin Gheorge, Alexandru Pana (toti Alexandria)

Observator: Nicolae Ologeanu (Alexandria)

02. A.S. OLTUL BECIU - A.S. DUNAREA ISLAZ Ora 10:00

Felix Oprescu - Leonard Epure, Alexandru Corbea (toti Rosiori de Vede)

Observator: George Haidu (Maldaeni)

03. AS OLD BOYS ALEXANDRIA - CS FLACARA CONTESTI

Ionut Dogeanu - Francesco Marian, Marian Bratu (toti Videle)

Observator: Ionel Turlete (Videle)

* Jocul se disputa pe terenul din Buzescu

04. A.S. PROGRESUL 2007 BOGDANA - ACSC PUTINEIU

Dorinel Luca (Mereni) - Adrian Purcea (Videle), Sorin Beianu (Botoroaga)

Observator: Iulian Pirnac (Videle)

05. ACS OLTUL PLOPII SLAVITESTI - A.S. TELEORMANUL TROIANUL  Ora  12:30

 Felix Oprescu - Leonard Epure, Alexandru Corbea (toti Rosiori de Vede)

Observator: Vicentiu Pauna (Rosiori de Vede)

06. AS ATHLETIC SEGARCEA VALE - AS DINAMO BOGDANA

Sorin Manea (Alexandria) - Marian Burcin (Cervenia), Andrei Petra (Alexandria)

Observator: Gheorghe Stefan (Alexandria)

  • Whatsapp

AUTENTIFICARE

Intră în contul de arbitru Intră în contul de observator
TOP