Delegari arbitri

26 Octombrie 2022, la ora 22:35 / Publicat în Comunicate CJA de Stan Prodan / 1397 vizualizări

Delegari arbitri

Liga a- IV-a  Fortuna  Sports- Sambata 29.10.2022  Seniori  / Juniori /  Ora 12:30  / 10:30

01. AS VOINTA SAELELE 2017 - ACS ASTRA PLOSCA

 Daniel Neagu  (Alexandria) - Ovidiu Marinel (Brebina), Stefan Stinga (Rosiori de Vede) - seniori

Stefan Stinga (Rosiori de Vede) - Mario Burcus, Emil Balaceanu (ambii Turnu Magurele) - juniori

Observator: George Popa (Alexandria)

02. CS RAPID BUZESCU - ACS STEAUA SPATAREI

 Catalin Columban (Videle) - Bogdan Pana (Alexandria), Florin Ciobanu (Mereni) - seniori

Cristian Javla (Rosiori de Vede) - Marian Perlleshi (Videle), Sorin Beianu (Botoroaga) - juniori

Observator: Aurel Rusu (Rosiori de Vede)

03. CS ASC SEACA - CSL NANOV

 Aurel Peia - Luca Fudulu, George Tobosaru (toti Alexandria) - seniori

George Tobosaru (Alexandria) - Sebastian Igrisan, Valentin Jilca (ambii Turnu Magurele) - juniori

Observator: Emil Tomescu (Turnu Magurele)

04. C S VIRTOAPE - ACS AJAX BOTOROAGA

 Marian Grosu (Buzescu) - Ionut Purcea (Videle), Dorinel Luca (Mereni) - seniori

Dorinel Luca (Mereni) - Ionut Purcea (Videle), Marius Bratu (Baciu) - juniori

Observator: Iulian Ancu (Alexandria)

05. ACS DINAMIC KIDS VIDELE - ACS ATLETIC ORBEASCA

 Traian Ene (Plosca) - Felix Oprescu (Rosiori de Vede), Gabriel Costea (Maldaeni) - seniori

Ionut Osiac (Vitanesti) - Andrei Petra (Alexandria), Andrei Ulmeanu (Plosca) - juniori

Observator: Florea Ricu (Rosiori de Vede)

06. AS VICTORIA LUNCA - ACS DRAGANESTI VLASCA

 Adrian Buica - Stefan Creanga, Alexandru Prodan (ambii Turnu Magurele) - seniori

Stefan Creanga (Turnu Magurele) - Marian Burcin (Cervenia), Madalin Gheorghe (Mavrodin) - juniori

Observator: Nicolae Sandu (Rosiori de Vede)

* Jocul se disputa pe terenul din Lita

07. ACS AVANTUL BRAGADIRU - CS METALUL PERETU

 Mihai Rotaru (Alexandria) - Sorin Manea (ambii Alexandria), Darius Beznea (Piatra) - seniori

Alin Marin - Alexandru Lina, Andrei Pavel (toti Alexandria) - juniori

Observator:Vicentiu Pauna (Rosiori de Vede)

 

 Liga a- V-a - Duminica 30.10.2022  Sen  / Ora 12:30 / Jun / Ora 10:30

 01. CS VIITORUL PIATRA - A.S. TINERETUL CIOLANESTI 2020

Felix Oprescu - George Botoghina, Alexandru Corbea (toti Rosiori de Vede) - seniori

George Botoghina - Alexandru Corbea, Ionut Pindea (toti Rosiori de Vede) - juniori

Observator: Iulian Dorila (Rosiori de Vede)

02. A S INTER PURANI - CS STEAUA ROSIE BUJORU 2021

 Aurel Peia - Andrei Petra, Alin Marin (toti Alexandria) - seniori

Alin Marin - Aurel Peia, Andrei Petra (toti Alexandria) - juniori

Observator: Mihai Pasca (Tiganesti)

03. ACS FLACARA LITA - CS VIITORUL LUNCA

 Stefan Stinga - Gabriel Costea, Leonard Epure (toti Rosiori de Vede) - seniori

Gabriel Costea - Stefan Stinga, Leonard Epure (toti Rosiori de Vede) - juniori

Observator: Augustin Dragnea (Rosiori de Vede)

04. ACS TINERETUL SUHAIA - CS VITANESTI

 *Jocul de seniori nu se disputa

George Botoghina - Alexandru Corbea (ambii Rosiori de Vede), Ionut Pindea (Scrioastea)  - juniori  Ora 15:00

Observator: Iulian Dorila (Rosiori de Vede)

05. ACS VOINTA DUNAREA PIETROSANI - A.S. VICTORIA DRAGANESTI DE VEDE

 Traian Ene (Plosca) - Andrei Pavel (Alexandria), Marian Burcin (Cervenia) - seniori

Andrei Pavel (Alexandria) - Traian Ene (Plosca), Marian Burcin (Cervenia) - juniori

Observator: Florea  Coman (Alexandria)

06. CS FLACARA CALINESTI - AS TINERETUL SILISTEA

 Daniel Neagu - George Tobosaru, Madalin Gheorghe (toti Alexandria) - seniori

George Tobosaru - Daniel Neagu, Madalin Gheorghe (toti Alexandria) - juniori

Observator: Iulian Brinceanu (Alexandria)

07. ACS VIITORUL SACENI - AS RAPID URLUIU

 Ionut Dogeanu - Ionut Purcea, Perlleshi Marian (toti Videle) - seniori

Ionut Osiac (Vitanesti) - Perlleshi Marian (Videle), Cosmin Rizea (Vitanesti) - juniori

Observator: Marian Zirna (Videle)

 

 Liga a- VI-a  Seria 1- Duminica 30.10.2022   Ora 11:00

 01. CS SPORTING 2 ROSIORI DE VEDE - A.S. VEDEA  Ora13:00

Sorin  Manea - Bogdan Pana, Alexandru Pana (toti Alexandria)

Observator: Gheorghe Stefan (Alexandria)

02. A.S. GLORIA MERISANI - FCS VIITORUL PERII BROSTENI  Ora 10:00

 Bogdan Pana - Sorin Manea, Alexandru Pana (toti Alexandria)

Observator: Nicolae Ologeanu (Alexandria)

03. AS VIITORUL BUTESTI - A.S. RECOLTA SFINTESTI

 Stefan Luca- Dorinel Luca, Florin Stanciu (toti Videle)

Observator: Mirel Ene (Videle)

04. A.S. VULTURII MERENI - A.S. SPICUL BALACI

 Sorin Beianu (Botoroaga) - Adrian Brodeala (Videle), Marius Bratu (Baciu)

Observator: Ionel Turlete (Videle)

05. AS VIITORUL GRATIA - AS VIITORUL TALPA  Ora  13:00

 Mihai Bajan (Videle) - Florin Ciobanu (Mereni), Mihai Traistaru (Videle)

Observator: Iulian Pirnac (Videle)

06. A.S. TINERETUL RADOIESTI - ACS PROGRESUL CIUPERCENI

 Mihai Rotaru - Alexandru Lina (ambii Alexandria), Andrei Ulmeanu (Plosca)

Observator: Florin Cana (Alexandria)

 

 Liga a- VI-a  Seria 2- Duminica 30.10.2022   Ora 11:00 

01. ACSC PUTINEIU - AS VICTORIA CIUPERCENI

 Stelian Purcarea - Valentin Rusu, Cristian Javla (toti Rosiori de Vede)

Observator: George Haidu (Maldaeni)

02. A.S. PROGRESUL 2007 BOGDANA - A.S. OLTUL BECIU

 Cornel Gheorghe - Albert Creanga, Valentin Jilca (toti Turnu Magurele)

Observator: Ilie Poting (Turnu Magurele)

03. A.S. TELEORMANUL TROIANUL - AS OLD BOYS ALEXANDRIA

 Cristian Andrei - Alexandru Prodan, Mihai Costache (toti Turnu Magurele)

Observator: Gheorghe Doicut (Turnu Magurele)

04. CS FLACARA CONTESTI - AS ATHLETIC SEGARCEA VALE

 Marian Grosu (Buzescu) - Luca Fudulu (Alexandria), Ion Cucu (Poroschia)

Observator: Iulian Dumitrascu (Alexandria)

05. A.S. DUNAREA ISLAZ - ACS OLTUL PLOPII SLAVITESTI

 Ilie Cristea - Stefan Petica, Mihai Radu (toti Turnu Magurele)

Observator: Dan Prodan (Turnu Magurele)

06. CS STEAUA DRACEA - AS DINAMO BOGDANA

Ovidiu Marinel (Brebina) - Marius Sandulescu (Rosiori de Vede), Florentin Ciuciu (Plosca)

Observator:Petre Rusu (Rosiori de Vede)

  • Whatsapp

AUTENTIFICARE

Intră în contul de arbitru Intră în contul de observator
TOP