Delegari arbitri

01 Noiembrie 2022, la ora 18:23 / Publicat în Comunicate CJA de Stan Prodan / 1902 vizualizări

Delegari arbitri

 Liga a- IV-a  Fortuna  Sports- Sambata 05.11.2022  Seniori  / Juniori /  Ora 12:30  / 10:30

01.  ACS ASTRA PLOSCA - CS METALUL PERETU

Aurel Peia (Alexandria) - Catalina Nan, Luca Fudulu (toti Alexandria) - seniori

Darius Beznea (Piatra) - Andrei Pavel (Alexandria), Madalin Gheorghe (Mavrodin) - juniori

Observator: Iulian Brinceanu (Alexandria)

02. ACS DRAGANESTI VLASCA - ACS AVANTUL BRAGADIRU

Daniel Neagu - Bogdan Pana, Sorin Fudulu (toti Alexandria) - seniori

Alin Marin (Alexandria) - Andrei Ulmeanu (Plosca), Mihai Ghita (Alexandria) - juniori

Observator: George Floricel (Alexandria)

* Jocul se disputa pe terenul din Branceni

03. ACS ATLETIC ORBEASCA - AS VICTORIA LUNCA

Cristian Beznea (Piatra) - Dorinel Luca, Florin Ciobanu (ambii Mereni) - seniori

Ionut Osiac (Vitanesti) - Marian Perlleshi (Videle), Marius Bratu (Baciu) - juniori

Observator: Iulian Ancu (Alexandria)

04. ACS AJAX BOTOROAGA - ACS DINAMIC KIDS VIDELE

Mihai Rotaru (Alexandria) - Alexandru Prodan (Turnu Magurele), Sorin Manea (Alexandria) - seniori

Sorin Manea (Alexandria) - Luca Tismanaru, Emil Balaceanu (ambii Turnu Magurele) - juniori

Observator: Emil Tomescu (Turnu Magurele)

05. CSL NANOV - C S VIRTOAPE

Adrian Buica - Alexandru Lina, George Tobosaru (toti Alexandria) - seniori

Alexandru Lina - Catalin Lincan (ambii Alexandria), Marian Burcin (Cervenia) - juniori

Observator: Nicolae Sandu (Rosiori de Vede)

06. ACS STEAUA SPATAREI - CS ASC SEACA

Iov Petre  (Turnu Magurele) - Stefan Stinga (Rosiori de Vede), Ovidiu Marinel (Brebina) - seniori

Ovidiu Marinel (Brebina) - Mario Burcus, Sebastian Igrisan (toti turnu Magurele) - juniori

Observator: Dan Nitu (Turnu Magurele)

07. AS VOINTA SAELELE 2017 - CS RAPID BUZESCU

 Mircea Belinas - Valentin Stanculet (ambii Zimnicea), Leonard Epure (Rosiori de Vede) - seniori

Alexandru  Pereanu (Rosiori de Vede) - Ionut Pindea (Scrioastea), Florentin Ciuciu (Plosca) - juniori

Observator: Alexandru Bajan (Videle)

 

Liga a- V-a - Duminica 06.11.2022  Sen  / Ora 12:30 / Jun / Ora 10:30

 01. A.S. TINERETUL CIOLANESTI 2020 - AS RAPID URLUIU

 Ionut Osiac - Gheorghe Rizea (ambii Vitanesti), Ionut Pindea (Scrioastea) - seniori

Gheorghe Rizea (Vitanesti) - Ionut Pindea (Scrioastea), Ionut Osiac (Vitanesti) - juniori

Observator: Petre Rusu (Rosiori de Vede)

02. AS TINERETUL SILISTEA - ACS VIITORUL SACENI

 Mihai Rotaru - Luca Fudulu (ambii Alexandria), Ion Cucu (Poroschia) - seniori

Luca Fudulu - Mihai Rotaru (ambii Alexandria), Ion Cucu (Poroschia) - juniori

Observator: Nicolae Ologeanu (Alexandria)

03. A.S. VICTORIA DRAGANESTI DE VEDE - CS FLACARA CALINESTI

 Iov Petre - Valentin Jilca, Stefan Petica (toti Turnu Magurele) - seniori

Valentin Jilca - Emil Galaceanu, Stefan Petica (toti Turnu Magurele) - juniori

Observator: Dan Prodan (Turnu Magurele)

04. CS VITANESTI - ACS VOINTA DUNAREA PIETROSANI  Ora 15:00

 Marian Burcin (Cervenia) - Andrei Ulmeanu (Plosca), Mihai Ghita (Alexandria) - juniori

Observator: Mihai Pasca (Tiganesti)

05. CS VIITORUL LUNCA - ACS TINERETUL SUHAIA

 Cristian Andrei - Albert Creanga, Laurentiu Mitrofan (toti Turnu Magurele) - seniori

Laurentiu Mitrofan - Rares Silimon, Mario Stoian (toti Turnu Magurele) - juniori

Observator: Ilie Poting (Turnu Magurele)

06. CS STEAUA ROSIE BUJORU 2021 - ACS FLACARA LITA

 Sorin Manea - Catalin Lincan, George Tobosaru (toti Alexandria) - seniori

George Tobosaru - Catalin Lincan, Andrei Ulmeanu (toti Alexandria) - juniori

Observator: Iulian Dumitrascu (Alexandria)

07. CS VIITORUL PIATRA - A S INTER PURANI

 Ovidiu Marinel (Brebina) - Leonard Epure, Alexandru Pereanu (ambii Rosiori de Vede) - seniori

Alexandru Pereanu - Leonard Epure, Andrei Matei (toti Rosiori de Vede) - juniori

Observator: Aurel Rusu (Rosiori de Vede)

 

Liga a- VI-a  Seria 1- Duminica 06.11.2022   Ora 11:00

 01. A.S. VEDEA - A.S. GLORIA MERISANI

 Aurel Peia (Alexandria) - Marian Burcin (Cervenia), Alexandru Lina (Alexandria) 

Observator: Florea Coman (Alexandria)

02. FCS VIITORUL PERII BROSTENI - A.S. RECOLTA SFINTESTI

 Sorin Beianu (Botoroaga) - Florin Ciobanu (Mereni), Florin Stanciu (Videle)

Observator: Iulian Pirnac (Videle)

03. ACS PROGRESUL CIUPERCENI - AS VIITORUL GRATIA

 Stefan Luca - Dorinel Luca, Marius Bratu (toti Videle)

Observator: Mirel Ene (Videle)

04. AS VIITORUL TALPA - A.S. VULTURII MERENI

 Mihai Bajan - Adrian Purcea, Marian Perlleshi (toti Videle)

Observator: Marian Zirna (Videle)

05. A.S. SPICUL BALACI - CS SPORTING 2 ROSIORI DE VEDE

 Alexandru Sima - Marius Sandulescu, Alexandru Corbea (toti Rosiori de Vede)

Observator: Iulian Dorila (Rosiori de Vede)

06. AS VIITORUL BUTESTI - A.S. TINERETUL RADOIESTI

 Bogdan Pana - Alexandru Pana, Andrei Pavel (toti Alexandria)

Observator: Mihai Pasca (Tiganesti)

 

Liga a- VI-a  Seria 2- Duminica 06.11.2022   Ora 11:00 

01. AS VICTORIA CIUPERCENI - A.S. PROGRESUL 2007 BOGDANA

 Cornel Ghebaura - Mihai Radu, Sebastian Igrisan (toti Turnu Magurele)

Observator: Stelian Zariosu (Turnu Magurele)

02. A.S. OLTUL BECIU - AS OLD BOYS ALEXANDRIA

 George Botoghina - Daniel Cirlomete, Florentin Ciuciu (toti Rosiori de Vede)

Observator: Augustin Dragnea (Rosiori de Vede)

03. AS DINAMO BOGDANA - A.S. DUNAREA ISLAZ  Ora 13:00

 Adrian Buica - Daniel Neagu, Andrei Petra (toti Alexandria)

Observator: Vicentiu Pauna (Rosiori de Vede)

04. ACS OLTUL PLOPII SLAVITESTI - CS FLACARA CONTESTI

 Ilie Cristea - Luca Tismanru, Mario Burcus (toti Turnu Magurele)

Observator: Gheorghe Doicut (Turnu Magurele)

05. AS ATHLETIC SEGARCEA VALE - ACSC PUTINEIU

 Cristian Beznea (Piatra) - Alin Marin, Madalin Gheorghe (ambii Alexadria)

Observator: Florin Cana (Alexandria)

06. A.S. TELEORMANUL TROIANUL - CS STEAUA DRACEA Ora 10:00

 Daniel Neagu - Andri Petra, Adrian Buica (toti Alexandria)

Observator: Gheorghe Stefan (Alexandria)

 

 CUPA ROMANIEI  - FAZA JUDETEANA / ETAPA 3  MIERCURI 09.11.2022 ORA 14.30

01. AS Viitorul Gratia – ACS Ajax Botoroaga

 Dorinel Luca - Marius Bratu, Marian Perllesshi (toti Videle)

Observator: Marian Zarna (Videle)

02. AS Inter Purani – ACS Draganesti Vlasca

 Ionut Osiac (Vitanesti) - Mihai Petrescu, Sorin Beianu (ambii Videle)

Observator: Ionel Turlete (Videle)

03.CS Flacara Calinesti – ACS Atletic Orbeasca

 Aurel Peia - Catalina Nan, Andrei Pavel (toti Alexandria)

Observator: Mihai Pasca (Tiganesti)

04. AS Spicul Balaci – ACS Viitorul Saceni

 Felix Oprescu - Alexandru Pereanu, Marian Nicula (toti Rosiori de Vede)

Observator: George Haidu (Maldaeni)

05. CS Sporting 2 Rosiori de Vede – ACS Steaua Spatarei

 Ionel Galateanu (Guruieni) - George Tobosaru (Alexandria), Ion Cucu (Poroschia)

Observator: George Popa (Alexandria)

06. CS Viitorul Lunca – CS ASC Seaca

 Iov Petre - Valentin Jilca, Mihai Radu (toti Turnu Magurele)

Obsrvator: Dan Prodan (Turnu Magurele)

07. ACSC Putineiu – CS Viitorul Piatra

 Stefan Stinga - Daniel Cirlomete, Cristian Javla (toti Rosiori de Vede)

Observator: Florea Ricu (Rosiori de Vede)

08. ACS Flacara Lita – AS Victoria Lunca

 Cornel Ghebaura - Albert Creanga, Stefan Petica (toti Turnu Magurele)

Observator: Emil Tomescu (Turnu Magurele)

09. ACS Vointa Dunarea Pietrosani – ACS Avantul Bragadiru

 Bogdan Pana - Marian Burcin, Alexandru Lina (toti Alexandria)

Observator: George Floricel (Alexandria)

10. CS Steaua Rosie Bujoru 2021 – CSL Nanov

Adrian Buica - Catalin Lincan (ambii Alexandria), Darius Beznea (Piata0

Observator: Florin Cana (Alexandria)

 

  • Whatsapp

AUTENTIFICARE

Intră în contul de arbitru Intră în contul de observator
TOP