Delegari arbitri

23 Noiembrie 2022, la ora 21:01 / Publicat în Comunicate CJA de Stan Prodan / 1220 vizualizări

Delegari arbitri

  Liga a- IV-a  Fortuna  Sports- Sambata 26.11.2022  Seniori  / Juniori /  Ora 12:30  / 10:30 - Ultima etapa a turului de campionat

01.CS ASC SEACA - ACS ASTRA PLOSCA

Cristian  Andrei (Turnu Magurele)  - Stefan Stinga, Valentin Rusu (ambii Rosiori de Vede) - seniori

Stefan Stinga (Rosiori de Vede) - Mario Brucus, Emil Balaceanu (ambii Turnu Magurele) - juniori

Observator: Nicolae Sandu (Rosiori de Vede)

02. C S VIRTOAPE - CS RAPID BUZESCU

Mihai Tutunaru (Turnu Magurele) - Gabriel Costea (Maldaieni), Ilie Cristea (Turnu Magurele) - seniori

Gabriel Costea (Maldaieni) - Sebastian Igrisan, Rares Silimon (ambii Turnu Magurele) - juniori

Observator: Dan Nitu (Turnu Magurele)

03. ACS DINAMIC KIDS VIDELE - AS VOINTA SAELELE 2017

Cosmin Ciocan (Turnu Magurele) - Bogdan Pana (Alexandria), Alexandru Prodan (Turnu Magurele) - seniori

Ionut Osiac (Vitanesti) - Alexandru Prodan (Turnu Magurele), Sorin Beianu (Botoroaga) - juniori

Observator: Emil Tomescu (Turnu Magurele)

04.AS VICTORIA LUNCA - ACS STEAUA SPATAREI

Mircea Belinas - Valentin Stanculet (ambii Zimnicea), Florin Ciobanu (Mereni) - seniori

Andrei Petra - Andrei Pavel, Alexandru Lina (toti Alexandria) - juniori

Observator: Ionel Turlete (Videle)

* Jocul se disputa pe terenul din Lita

05. ACS AVANTUL BRAGADIRU - CSL NANOV

Catalin Columban (Videle) - Felix Oprescu (Rosiori de Vede), Mihai Traistaru (Videle) - seniori

Alexandru Pereanu (Rosiori de Vede) - Florentin Ciuciu (Plosca), Ionut Pindea (Scrioastea) - juniori

Observator: George Popa (Alexandria)

06. CS METALUL PERETU - ACS AJAX BOTOROAGA

Mihai Rotaru - Catalina Nan (ambii Alexandria), Mihaita Sima (Turnu Magurele) - seniori

George Tobosaru - Mihai Ghita (ambii Alexandria), Andrei Ulmeanu (Plosca) - juniori

Observator: Aurel Rusu (Rosiori de Vede)

07. ACS DRAGANESTI VLASCA - ACS ATLETIC ORBEASCA 

 Adrian Buica (Alexandria) - Darius Beznea (Piatra), Leonard Epure (Rosiori de Vede) - seniori

Alexandru Corbea - Cristinel Javla, Andrei Matei (toti Rosiori de Vede) - juniori

Observator: Iulian Ancu (Alexandria)

 

Liga a- V-a - Duminica 27.11.2022  Sen  / Ora 12:30 / Jun / Ora 10:30  - Ultima etapa a turului de campionat

01. ACS FLACARA LITA - A.S. TINERETUL CIOLANESTI 2020

Felix Oprescu (Rosiori de Vede) - Ovidiu Marinel (Brebina), Gabriel Costea (Maldaeni) - seniori

Cornel Ghebaura - Albert Creanga, Luca Tismanaru (toti Turnu Magurele) - juniori

Observator: Ilie Poting (Turnu Magurele)

02. ACS TINERETUL SUHAIA - A S INTER PURANI

Mihai Rotaru - Sorin Manea, Bogdan Pana (toti Alexandria) - seniori

Alexandru Pereanu (Rosiori de Vede) - Ionut Pindea (Scrioastea), Andrei Matei (Draganesti de Vede) - juniori

Observator: Florea Ricu (Rosiori de Vede)

03. ACS VOINTA DUNAREA PIETROSANI - CS VIITORUL PIATRA

Marian Grosu (Buzescu) - Luca Fudulu, Gabriel Smarcea (ambii Alexandria) - seniori

Alexandru Corbea - Cristian Javla, Daniel Militaru (toti Rosiori de Vede) - juniori

Observator; Vicentiu Pauna (Rosiori de Vede)

04. CS FLACARA CALINESTI - CS STEAUA ROSIE BUJORU 2021

Adrian Buica (Alexandria) - Valentin iordachioaia (Tiganesti), Darius Beznea (Piatra) - seniori

George Tobosaru (Alexandria) - Valentin Iordachioaia (Tiganesti), Darius Beznea (Piatra) - juniori

Observator: Iulian Branceanu (Alexandria)

05. ACS VIITORUL SACENI - CS VIITORUL LUNCA

Cristian Andrei  - Mihai Costache, Alexandru Prodan (toti Turnu Magurele) - seniori

Andrei Pavel (Alexandria) - Marian Burcin (Cervenia), Andrei Petra (Alexandria) - juniori

Observator: Iulian Dumitrascu (Alexandria)

06. AS RAPID URLUIU - CS VITANESTI  Ora 11:00

Valentin Jilca - Mihai Radu, Stefan Petica (toti Turnu Magurele) - juniori

Observator: Dan Prodan (Turnu Magurele)

07. AS TINERETUL SILISTEA - A.S. VICTORIA DRAGANESTI DE VEDE

 Aurel Peia (Alexandria) - Mihai Bajan (Videle), Ionut Osiac (Vitanesti) - seniori

Alexandru Lina - Mihai Ghita (ambii Alexandria), Andrei Ulmeanu (Plosca) - juniori

Observator: Mirel Ene (Videle)

 

Liga a- VI-a  Seria 1- Duminica 27.11.2022   Ora 11:00  - joc restanta  contand pentru etapa  a-II-a

01. ACS PROGRESUL CIUPERCENI - A.S. RECOLTA SFINTESTI

 Stefan Luca - Dorinel Luca (ambii Mereni), Cosmin Rizea (Vitanesti)

Observator: Iulian Pirnac (Videle)

  • Whatsapp

AUTENTIFICARE

Intră în contul de arbitru Intră în contul de observator
TOP