Delegari arbitri

12 Septembrie 2023, la ora 17:43 / Publicat în Comunicate CJA de Stan Prodan / 1456 vizualizări

Delegari arbitri

  Liga a- IV-a  Fortuna  Sports- Sambata 16.09.2023  Seniori  / Juniori /  Ora 12:30  / 10:30  

01.CSL NANOV - AS VICTORIA LUNCA

 Marian Grosu (Buzescu) - Valentin Iordachioaia (Tiganesti), Valentin Stanculet (Zimnicea) - seniori

Catalin Mara - Alexandru Pereanu, Marian Iordan (toti Rosiori de Vede) - juniori

Observator: Aurel Rusu (Rosiori de Vede)

02. C S VIRTOAPE - CS VIITORUL LUNCA

 Ionut Dogeanu (Videle) - Sorin Fudulu (Alexandria), Ionel Galeteanu (Guruieni) - seniori

Ionut Osiac (Vitanesti) - Sorin Beianu (Botoroaga), Florentiu Ciuciu ( Plosca) - juniori

Observator: Marian Zarna (Videle)

03. ACS STEAUA SPATAREI - ACS AVANTUL BRAGADIRU 

 Mihai Rotaru (Alexandria) - Stelian Purcarea, Marius Sandulescu (ambii Rosiori de Vede) - seniori

Andrei Petra - Valentin Dobre, Andrei Ulmeanu (Plosca)  - juniori

Observator: Vicentiu Pauna (Rosiori de Vede)

04. ACS DINAMIC KIDS VIDELE - ACS ASTRA PLOSCA

 Adrian Buica (Alexandria) - Felix Oprescu, Cristian Mihai (ambii Rosiori de Vede) - seniori

Marian Burcin (Cervenia) - Mihai Slateanu (toti Alexandria), Alexandru Lina (Alexandria) - juniori

Observator: Iulian Ancu (Alexandria)

*Jocul se disputa pe terenul din ,,Botoroaga"

05. CS RAPID BUZESCU - ACS DRAGANESTI VLASCA

 Octavian Petre  - Stefan Creanga, Albert Creanga (toti Turnu Magurele) - seniori

Luca Tismanaru - Emil Balaceanu, Rares Silimon (toti Turnu Magurele) - juniori

Observator: George Popa (Alexandria)

06. CS VIITORUL PIATRA - ACS VOINTA SAELELE 2017

 Aurel Peia (Alexandria) - Ilie Cristea (Turnu Magurele), Bogdan Pana (Alexandria) - seniori

Mihai Radu - Sebastian Igrisan, Mihai Lamba (toti Turnu Magurele) - juniori

Observator: Dan Prodan (Turnu Magurele)

07. CS METALUL PERETU - CS ASC SEACA

 Gabriel Costea (Maldaeni) - Sorin Manea, Daniel Neagu (ambii Alexandria) - seniori

Madalin Gheorghe (Mavrodin) - Catalin Lincan, Catalin Anton (ambii Alexandria) - juniori

Observator: Iulian Branceanu (Alexandria)

 

 Liga a- V-a - Duminica 17.09-2023  Sen  / Ora 12:30 / Jun / Ora 10:30 

 01. A S INTER PURANI - A.S. SPICUL BALACI

 Mihai Rotaru (Alexandria) - Ionel Galateanu (Guruieni), Alexandru Lina (Alexandria) - seniori

Alexandru Lina (Alexandria) - Ionel Galateanu (Guruieni), Mihai Rotaru (Alexandria) - juniori

Observator: Florea Coman (Alexandria)

02. ACSC PUTINEIU - ACS VIITORUL SACENI

 Stefan Creanga - Ilie Cristea, Valentin Jilca (toti Turnu Magurele) - seniori

Valentin Jilca - Stefan Creanga, Mihai Lamba (toti Turnu Magurele) - juniori

Observator: Emil Tomescu (Turnu Magurele)

03. AS RAPID URLUIU - ACS  ATLETIC  ORBEASCA

 Cristian Ilie - Stefan Petica, Alexandru Prodan (toti Turnu Magurele) - seniori

Stefan Petica - Alexandru Prodan, Cezar Stanei (toti Turnu Magurele) - juniori

Oservator: Stelian Zariosu (Turnu Magurele)

04. AS TINERETUL SILISTEA - CS SPORTING 2 ROSIORI DE VEDE

 Marian Grosu (Buzescu) - Sorin Fudulu (Alexandria), Madalin Gheorghe (Mavrodin) - seniori

Madalin Gheorghe (Mavrodin) - Sorin Fudulu (Alexandria), Marian Grosu (Buzescu) - juniori

Observator: George Floricel (Alexandria)

05. CS FLACARA CALINESTI - ACS TINERETUL SUHAIA

 Ionut Dogeanu - Marian Perlleshi (ambii Videle), Florentin Ciuciu (Plosca) - seniori

Marian Perlleshi - Ionut Dogeanu (ambii Videle), Florentin Ciuciu (Plosca) - juniori

Observator: Iulian Pirnac (Videle)

06. CS STEAUA ROSIE BUJORU 2021 - ACS FLACARA LITA

 Catalin Mara - Marius Sandulescu, Alexandru Pereanu (toti Rosiori de Vede) - seniori

Alexandru Pereanu - Teodor Loncea, Marius Sandulescu (toti Rosiori de Vede) - juniori

Observator: Doru Ciofalca (Rosiori de Vede)

07. A.S. VULTURII MERENI - ACS VOINTA DUNAREA PIETROSANI

 Sorin Manea (Alexandria) - Ion Cucu (Poroschia), Andrei Petra (Alexandria) - seniori

Andrei Petra - Sorin Manea (ambii Alexandria), Ion Cucu (Poroschia) - juniori

Observator: Nicolae Ologeanu (Alexandria)

08. STA - A.S. TINERETUL CIOLANESTI 2020

 

Liga a- VI-a  Seria 1- Duminica 17.09.2023   Ora 11:00

01. CS OLIMPIA DOBROTESTI 2023 - CSL VIITORUL BLEJESTI

 Alin Varban (Alexandria) - Darius Beznea (Piatra), Andrei Ulmeanu (Plosca)

Observator: Petre Rusu (Rosiori de Vede)

02. ACS SPORTING VIDELE - CS VIITORUL DRAGANESTI DE VEDE

 Mihai Slateanu (Nanov) - Daniel Neagu (Alexandria), Marian Burcin (Cervenia) - seniori

Observator: Florin Cana (Alexandria)

* Jocul se disputa pe terenul din ,,Tamasesti"

03. AS ATLETICO SIRBENI - AS VIITORUL BUTESTI   - ORA: 10

 Adi Bratu (Baciu) - Ionut Osiac (Vitanesti), Stefan Chiriceanu (Nanov) 

Observator: Mirel Ene (Videle)

04. AS PETROLUL POENI - A.S. RECOLTA SFINTESTI

 Luca Stefan (Mereni) -  Mihai Traistaru (Videle), Sorin Beianu (Botoroaga)

Observator: Ionel Turlete (Videle)

05. A.S. GLORIA MERISANI - A.S. VIITORUL VALEA CIRESULUI

 Valentin Iordachioaia (Tiganesti) - George Tobosaru, Catalin Lincan (ambii Alexandria)

Observator: Florea Ricu (Rosiori de Vede)

06. AS VIITORUL TALPA - FCS VIITORUL PERII BROSTENI

 Aurel Peia - Tibi Spataru, Ionut Sajen (toti Alexandria)

Observator: Iulian Dumitrascu (Alexandria)

07. AS VIITORUL GRATIA - A.S. TINERETUL RADOIESTI  ORA: 12

 Ionut Osiac (Vitanesti) - Stefan Chiriceanu (Nanov), Adi Bratu (Baciu)

Observator: Alexandru Bajan (Videle)

 

Liga a- VI-a  Seria 2- Duminica 17.09.2023   Ora 11:00

01. A.S. OLTUL BECIU - A.S. PROGRESUL 2007 BOGDANA

 Mihai Radu - Albert Creanga, Emil Blaceanu (toti Turnu Magurele)

Observator: George Tocitu (Turnu Magurele)

02. AS OLD BOYS ALEXANDRIA - CS ATHLETIC SEGARCEA VALE

 Ovidiu Marinel (Brebina) - Javla Cristi, Marian Iordan (ambii Rosiori de Vede)

Observator: George Haidu (Maldaeni)

* Jocul se disputa pe terenul din ,,Buzescu"

03. AS VIITORUL TURRIS TURNU MAGURELE - CS STEAUA DRACEA

 Felix Oprescu - Stelian Purcarea (ambii Rosiori de Vede), Ionut Pindea (Scrioastea)

Observator: Ilie Poting (Lita)

* Jocul se disputa pe terenul,, Botul Calului"

04. CS TELEORMANU TROIANUL - STA

 

05. ACS OLTUL PLOPII SLAVITESTI - CS VICTORIA CIUPERCENI

Cornel Ghebaura - Luca Tismanaru, Mario Burcus (toti Turnu Magurele)

Observator: Gheorghe Doicut (Turnu Magurele)

06. AS DINAMO BOGDANA - A.S. DUNAREA ISLAZ

 George Botoghina - Daniel Carlomete (ambii Rosiori de Vede), Alexandru Paduraru (Scrioastea)

Observator: Augustin Dragnea (Rosiori de Vede)

07. CS FLACARA CONTESTI - CS VITANESTI

Bogdan Pana (Alexandria) - Sorin Dinca (Bragadiru), Catalin Anton (Alexandria)

Observator: Gheorghe Stefan (Alexandria)

  • Whatsapp

AUTENTIFICARE

Intră în contul de arbitru Intră în contul de observator
TOP