Delegari arbitri

16 Noiembrie 2023, la ora 15:08 / Publicat în Comunicate CJA de Stan Prodan / 1349 vizualizări

Delegari arbitri

Liga a- IV-a  Fortuna  Sports- Sambata 18.11.2023  Seniori  / Juniori /  Ora 12:30  / 10:30    -  ultima etapa a turului de campionat

 01.ACS AVANTUL BRAGADIRU - CSL NANOV

Aurel Peia (Alexandria) - Marinel Ovidiu (Brebina), Ilie Cristea (Turnu Magurele) - seniori

Luca Tismanru - Albert Creanga, Mario Burcus (toti Turnu Magurele) - juniori

Observator: Dan Prodan  (Turnu Magurele)

02. CS VIITORUL LUNCA - ACS ASTRA PLOSCA

Mihai Rotaru (Alexandria) - Stefan Creanga, Alexandru Sima (ambii Turnu Magurele) - seniori

Andrei Petra - Alexandru Pana, Andrei Pavel (toti Alexandria) - juniori

Obsewrvator: Florea Coman (Alexandria)

03. AS VICTORIA LUNCA - ACS DRAGANESTI VLASCA

Cristian Andrei (Turnu Magurele) - Stefan Stinga, Valentin Rusu (ambii Rosiori de Vede) - seniori

Alexandru Pereanu - Cristian Javla (ambii Rosiori de Vede), Ionut Pindea (Scrioastea) - juniori

Observator: Nicolae Sandu (Rosiori de Vede)

*Jocul se desfasoara pe terenul din ,, Lita"

04. C S VIRTOAPE - ACS VOINTA SAELELE 2017

Marian Grosu (Buzescu) - Alexandru Dinca, Mihai Traistaru (ambii Videle) - seniori

Mihai Slateanu - Vali Dobre ( ambii Alexandria) , Andrei Ulmeanu (Plosca) - juniori

Observator: George Floricel (Alexandria)

05. ACS STEAUA SPATAREI - CS ASC SEACA

Adrian Buica - Bogdan Pana (ambii Alexandria), Stefan Petica (Turnu Magurele) - seniori

Emil Balaceanu - Rares  Silimon (ambii Turnu Magurele), Enrique Dovleac (Beciu) - juniori

Observator: Emil Tomescu (Turnu Magurele)

06. ACS DINAMIC KIDS VIDELE - CS METALUL PERETU

Ionut Osiac (Vitanesti) - Sorin Manea (Alexandria), Valentin Stanculet (Zimnicea) - seniori

Marian Burcin (Cervenia) - Alexandru Lina (Alexandria), Darius Beznea (Piatra) - juniori

Observator: Iulian Ancu (Alexandria)

*Jocul se disputa pe terenul din Botoroaga

07. CS RAPID BUZESCU - CS VIITORUL PIATRA

 Catalin Mara - Felix Oprescu (ambii Rosiori de Vede), Florin Ciobanu (Mereni) - seniori

Adi Bratu (Baciu) - Marian Perlleshi, Stefa Bajan (ambii Videle) - juniori

Observator: Mirel Ene (Videle)

 

Liga a- V-a - Duminica 19.11.2023  Sen  / Ora 12:30 / Jun / Ora 10:30 

01.  ACS  ATLETIC  ORBEASCA - CS SPORTING 2 ROSIORI DE VEDE

Ionut Osiac (Vitanesti) - Stefan Chiriceanu (Nanov), Florin Ciuciu (Plosca) - seniori

Florin Ciuciu (Plosca) - Ionut Osiac (Vitanesti), Stefan Chiriceanu (Nanov) - juniori

Observator: Marian Zarna (Videle)

02. ACS VIITORUL SACENI - ACS TINERETUL SUHAIA

Cornel Ghebaura - Cezar Stanoi, Alexandru Prodan (toti Turnu Magurele) - seniori

Luca Tismanaru - Mario Burcus, Emil Balaceanu (toti Turnu Magurele) - juniori

Observator: Stelian Zariosu (Turnu Magurele)

03. A.S. SPICUL BALACI - ACS FLACARA LITA

Alin Virban (Spatarei) - Andrei Pavel, Alexandru Lina (toti Alexandria) - seniori

Andrei Pavel - Alexandru Lina (ambii Alexandria), Alin Virban (Spatarei) - juniori

Observator: Augustin Dragnea (Rosiori de Vede)

*Jocul se desfasoara pe terenul din ,, Tecuci"

04. A S INTER PURANI - ACS VOINTA DUNAREA PIETROSANI

Catalin Mara - Marius Sandulescu, Alexandru Pereanu (toti Rosiori de Vede) - seniori

Alexandru Pereanu - Marius Sandulescu, Teodor Loncea (toti Rosiori de Vede) - juniori

Observator:Doru Ciofalca (Rosiori de Vede)

05. ACSC PUTINEIU - STA

 

06. AS RAPID URLUIU - A.S. VULTURII MERENI

 Alexandru Sima - Ile Cristea, Stefan Petica (toti Turnu Magurele) - senori

Stefan Petica - Marius Stoian, Alexandru Sima (toti Turnu Magurele) - juniori

Observator: Gheorghe Doicut (Turnu Magurele)

07. AS TINERETUL SILISTEA - CS STEAUA ROSIE BUJORU 2021

 Aurel Peia (Alexandria) - Valentin Iordachioaia (Tiganesti), Madalin Gheorghe (Alexandria) - seniori

Valentin Iordachioaia (Tiganesti) - Madalin Gheorghe, Vali Pencea (ambii Alexandria) - juniori

Observator: Catalin Cusca (Alexandria)

08. A.S. TINERETUL CIOLANESTI 2020 - CS FLACARA CALINESTI

 Adrian Buica (Alexandria) - Marian Burcin (Cervenia), Sorin Manea (Alexandria) - seniori

Marian Burcin (Cervenia) - Adrian Buica (Alexandria), Sorin Manea (Alexandria) - juniori

Observator: George Popa (Alexandria)

 

Liga a- VI-a  Seria 1- Duminica 19.11.2023   Ora 11:00

01. AS VIITORUL GRATIA - A.S. GLORIA MERISANI  Ora 10:00

Adi Bratu (Bciu) - Mihai Traistaru (Videle), Florin Ciobanu (Mereni)

Observator: Alexandru Bajan (Videle)

02. AS PETROLUL POENI - AS VIITORUL TALPA

Ionut Dogeanu - Adrian Dinca, Marian Perlleshi (toti Videle)

Observator: Iulian Pirnac (Videle)

03. AS ATLETICO SIRBENI - A.S. TINERETUL RADOIESTI  Ora 12:30

Adi Bratu (Baciu) - Sorin Beianu (Botoroaga), Stefan Bajan (Videle)

Observator: Ionel Turlete (Videle)

04. ACS SPORTING VIDELE - FCS VIITORUL PERII BROSTENI

Mihai Slateanu (Alexandria)  - Andrei Ulmeanu (Plosca), Catalin Lincan (Alexandfria)

Observator: Gheorghe Stefan (Alexandria)

* Jocul se disputa pe terenul din Tamasesti

05. CS OLIMPIA DOBROTESTI 2023 - A.S. VIITORUL VALEA CIRESULUI

Daniel Neagu (Alexandria) - Ion Cucu (Poroschia), Ionut Sajen (Alexandria)

Observator: Vicentiu Pauna (Rosiori de Vede)

06. CSL VIITORUL BLEJESTI - A.S. RECOLTA SFINTESTI

 George  Botoghina  - Cristian Javla (Rosiori de Vede), Ionut Pindea Scrioastea)

Observator: Aurel Rusu (Rosiori de Vede)

07. CS VIITORUL DRAGANESTI DE VEDE - AS VIITORUL BUTESTI

 Stefan  Creanga - Sebastian Igrisan, Rares Silimon (toti Turnu Magurele) 

Observator: Ilie Poting (Turnu Magurele)

 

Liga a- VI-a  Seria 2- Duminica 19.11.2023   Ora 11:00 

01. CS FLACARA CONTESTI - ACS OLTUL PLOPII SLAVITESTI

 Bogdan Pana - Alexandru Pana (ambii Alexandria), Marius Cristea (Bragadiru)

Observator: Iulian Dumitrascu (Alexandria)

02. CS TELEORMANU TROIANUL - AS DINAMO BOGDANA

 Cristian Mihai - Alexandru Corbea (ambii Rosiori de Vede), Alexandru Paduraru (Scrioastea)

Observator: Petre Rusu (Rosiori de Vede)

*Jocul se disputa pe terenu Textila din Rosiori de Vede

03. AS VIITORUL TURRIS TURNU MAGURELE - CS VITANESTI

Mihai Rotaru  - Andrei Petra, Catalin Anton (toti Alexandria)

Observator: Gheorghe Tocitu (Turnu Magurele)

Jocul se disputa pe terenul ,,Botul Calului"

04. AS OLD BOYS ALEXANDRIA - A.S. DUNAREA ISLAZ

 Felix Oprescu - Gabriel Costea, Steian Purcarea (toti Rosiori de Vede)

Observator: Florea Ricu (Rosiori de Vede)

* Jocul se disputa pe terenul din Buzescu

05. A.S. OLTUL BECIU - CS VICTORIA CIUPERCENI

Marian Grosu (Buzescu)  - George Tobosaru (Alexandria), Darius Beznea (Piatra)

Observator: Mihai Pasca (Tiganesti)

06. A.S. PROGRESUL 2007 BOGDANA - STA

 

06. CS ATHLETIC SEGARCEA VALE - CS STEAUA DRACEA

Cristian Ilie - Albert Creanga, Mihai Lamba (toti Turnu Magurele)

Observator: Dan Nitu (Turnu Magurele)

  • Whatsapp

AUTENTIFICARE

Intră în contul de arbitru Intră în contul de observator
TOP