Delegari arbitri

23 Noiembrie 2023, la ora 15:13 / Publicat în Comunicate CJA de Stan Prodan / 1129 vizualizări

Delegari arbitri

 Liga a- V-a - Duminica 26.11.2023  Sen  / Ora 12:30 / Jun / Ora 10:30 

01. ACS  ATLETIC  ORBEASCA - A.S. TINERETUL CIOLANESTI 2020

Cristian  Ilie - Cezar Stanoi, Alexandru Prodan (toti Turnu Magurele) - seniori

Cezar Stanoi - Alexandru Prodan, Cristian Ilie (toti Turnu Magurele)  - juniori

Observator: Emil Tomescu (Tunu Magurele)

02. CS SPORTING 2 ROSIORI DE VEDE - ACS VIITORUL SACENI  Teren: Textila

Cornel  Ghebaura - Alexandru Sima, Albert Creanga (toti Turnu Magurele) - seniori

Alexandru Sima - Albert Creanga (ambii Turnu Magurele), Enrique Dovleac (Beciu)  - juniori

Observator: Dan Prodan (Turnu Magurele)

03. ACS TINERETUL SUHAIA - A.S. SPICUL BALACI

Alin Bugeanu (Draganesti de Vede) - Cristian Mihai, Cristian Javla (ambii Rosiori de Vede) - seniori

Cristian Mihai - Cristian Javla, Teodor Loncea (toti Rosiori de Vede) - juniori

Observator: Vicentiu  Pauna (Rosiori de Vede) 

04. ACS FLACARA LITA - A S INTER PURANI

Gabriel Costea - Alexandru Corbea (ambii Rosiori de Vede), Alexandru Paduraru (Scrioastea) - seniori

Alexandru Corbea- Gabriel Costea (ambii Rosiori de Vede), Alexandru Paduraru (Scrioastea) - juniori

Observator: Nicolae Sandu (Rosiori de Vede)

05. ACS VOINTA DUNAREA PIETROSANI - ACSC PUTINEIU

Adrian Buica - George Tobosaru (ambii Alexandria), Ion Cucu (Poroschia) - seniori

George Tobosaru - Adrian Buica (ambii Alexandria), Ion Cucu (Poroschia) - juniori

Observator: Iulian Ancu (Alexandria)

06. STA - AS RAPID URLUIU

 

07. A.S. VULTURII MERENI - AS TINERETUL SILISTEA

Bogdan Pana - Alexandru Lina, Andrei Pavel (toti Alexandria) - seniori

Alexandru Lina - Bogdan Pana, Andrei Pavel (toti Alexandria) - juniori

Observator: George Popa (Alexandria)

08. CS STEAUA ROSIE BUJORU 2021 - CS FLACARA CALINESTI

 Mihai Rotaru - Andrei Petra (ambii Alexandria), Madalin Gheorghe (Mavrodin) - seniori

Andrei Petra (Alexandria) - Madalin Gheorghe (Mavrodin),Mihai Rotaru (Alexandria) - juniori

Observator: George Floricel (Alexandria)

 

Liga a- VI-a  Seria 1- Duminica 26.11.2023   Ora 11:00

01. AS VIITORUL TALPA - A.S. GLORIA MERISANI   Ora 10:00

Ionut Dogeanu - Mihai Traistaru (ambii Videle), Sorin Beianu (Botoroaga)

Observator: Marian Zarna (Videle)

02. A.S. TINERETUL RADOIESTI - AS PETROLUL POENI

 Adi Bratu (Baciu) - Florin Ciobanu (Mereni), Stefan Bajan (Videle)

Observator: Ionel Turlete (Videle)

03. FCS VIITORUL PERII BROSTENI - AS ATLETICO SIRBENI  Ora 12:30

 Ionut Dogeanu - Mihai Traistaru (ambii Videle), Sorin Beianu (Botoroaga)

Observator: Iulian Pirnac (Videle)

04. A.S. VIITORUL VALEA CIRESULUI - ACS SPORTING VIDELE

 Alin Varban (Spatarei) - Adi Dobre, Catalin Anton (ambii Alexandria)

Observator: Mihai Pasca (Tiganesti)

*Jocul se disputa pe terenul din Botoroaga

05. A.S. RECOLTA SFINTESTI - CS OLIMPIA DOBROTESTI 2023

 Ovidiu Marinel (Brebina) - Marius Sandulescu, Teodor Loncea (ambii Rosiori de Vede)

Observator: Aurel Rusu (Rosiori de Vede)

06. AS VIITORUL BUTESTI - CSL VIITORUL BLEJESTI

 Ionut Osiac (Vitanesti) - Stefan Chiriceanu (Nanov), Marian Perlleshi (Videle)

Observator: Alexandru Bajan (Videle)

07. CS VIITORUL DRAGANESTI DE VEDE - AS VIITORUL GRATIA

 Mihai Slateanu (Alexandria) - Marian Burcin (Cervenia), Andrei Ulmeanu (Plosca)

Observator: Iulian Dumitrascu (Alexandria)

 

Liga a- VI-a  Seria 2- Duminica 26.11.2023   Ora 11:00

01. AS DINAMO BOGDANA - ACS OLTUL PLOPII SLAVITESTI   Ora 12:30

 Aurel Peia  - Edi Pencea, Ionut Sajen (toti Alexandria)

Observator: Florea Coman (Alexandria)

02. CS VITANESTI - CS TELEORMANU TROIANUL

 Marian Grosu (Buzescu) - Valentin Iordachioaia (Tiganesti), Darius Beznea (Piatra)

Observator: Iulian Branceanu (Alexandria)

03. A.S. DUNAREA ISLAZ - AS VIITORUL TURRIS TURNU MAGURELE

 Stefan Creanga - Rares Silimon, Emil Balaceanu (toti Turnu Magurele)

Observator: Ilie Poting (Turnu Magurele)

04. CS VICTORIA CIUPERCENI - AS OLD BOYS ALEXANDRIA

 Ciprian Bratoi (Turnu Magurele) - Stelian Purcarea (Rosiori de Vede), Ionut Pindea  (Scrioastea)

Observator: Doru Ciofalca (Rosiori de Vede)

05. STA - A.S. OLTUL BECIU

 

06. CS STEAUA DRACEA - A.S. PROGRESUL 2007 BOGDANA  Ora 10:00

 Aurel Peia (Alexandria) - Valentin Iordachioaia (Tiganesti), Ionut Sajen (Alexandria)

Observator: Nicolae Ologeanu (Alexandria)

 07. CS ATHLETIC SEGARCEA VALE - CS FLACARA CONTESTI 

Cristian Andrei - Stefan Petica, Mario Burcus (toti Turnu Magurele)

Observator: Gheorghe Doicut (Turnu Magurele)

  • Whatsapp

AUTENTIFICARE

Intră în contul de arbitru Intră în contul de observator
TOP