Delegari arbitri

29 Noiembrie 2023, la ora 16:49 / Publicat în Comunicate CJA de Stan Prodan / 1050 vizualizări

Delegari arbitri

  Liga a- V-a - Duminica 03.12.2023  Sen  / Ora 12:30 / Jun / Ora 10:30  /  Ultima etapa a turului de campionat

01. ACS VIITORUL SACENI - ACS  ATLETIC  ORBEASCA

 Cristian Ilie - Alexandru Prodan, Mihai Radu (toti Turnu Magurele) - seniori

Mihai Radu - Alexandru Prodan, Mario Stoian (toti Turnu Magurele) - juniori

Observator: Gheorghe Doicut (Turnu Magurele)

02. A.S. SPICUL BALACI - CS SPORTING 2 ROSIORI DE VEDE

 Catalin Mara (Rosiori de Vede) - Marian Burcin (Cervenia), Ionut Sajen (Alexandria)  - seniori

Marian Burcin (Cervenia) - Catalin Mara (Rosiori de Vede), Ionut Sajen (Alexandria) - juniori

Observator: Petre Rusu (Rosiori  de Vede)

* Jocul se disputa pe terenul din ,,Tecuci"

03. A S INTER PURANI - ACS TINERETUL SUHAIA

 Aurel Peia (Alexandria) - Valentin Iordachioaia (Tiganesti), Luca Fudulu (Alexandria) - seniori

Valentin Iordachioaia (Tiganesti) - Aurel Peia, Fudulu  Luca (ambii Alexandria) - juniori

Observator:  George Popa (Alexandria)

04, ACSC PUTINEIU - ACS FLACARA LITA

 Sorin Manea -George Tobosaru, Alexandru Lina (toti Alexandria) - seniori

George Tobosaru - Alexandru Lina, Valentin Pencea (toti Alexandria) - juniori

Observator: Florea  Coman (Alexandria)

05. AS RAPID URLUIU - ACS VOINTA DUNAREA PIETROSANI

 Gabriel Costea - Alexandru Pereanu, Cristian Javla (toti Rosiori de Vede) - seniori

Alexandru Pereanu - Cristian Javla, Gabriel Costea (toti Rosiori de Vede) - juniori

Observator: Aurel Rusu (Rosiori de Vede)

06. AS TINERETUL SILISTEA - STA

 

07. CS FLACARA CALINESTI - A.S. VULTURII MERENI

  Cosmin Ciocan - Laurentiu Mitrofan, Ilie Cristea (toti Turnu Magurele) - seniori

Laurentiu Mitrofan - Rares Silimon, Ilie Cristea (toti Turnu Magurele) - juniori

Observator: Ilie Poting (Turnu Magurele)

08. A.S. TINERETUL CIOLANESTI 2020 - CS STEAUA ROSIE BUJORU 2021

 George Botoghina (Rosiori de Vede) - Ovidiu Marinel (Brebiona), Alexandru Corbea (Rosiori de Vede) - seniori

Alexandru Corbea (Rosiori de Vede) - Ovidiu Marinel (Brebina), Teodor Loncea (Rosiori de Vede) - juniori

Observator:  Doru Ciofalca (Rosiori de Vede)

 

Liga a- VI-a  Seria 1- Duminica 03.12.2023   Ora 11:00 /  Ultima etapa a turului de campionat

01. AS VIITORUL GRATIA - AS VIITORUL TALPA  Ora 10:00

 Ionut Osiac (Vitanesti) - Mihai Perlleshi (Videle), Stefan Bajan (Videle)

Observator: Ionel Turlete (Videle)

02. A.S. GLORIA MERISANI - A.S. TINERETUL RADOIESTI  Ora 10:00

Mihai Slateanu (Nanov) - Madalin Gheorghe (Mavrodin), Ion Cucu (Poroschia)

Observator: Iulian Dumitrascu (Alexandria)

03 AS PETROLUL POENI - FCS VIITORUL PERII BROSTENI

 Sorin Beianu (Botoroaga) - Mihai Petrescu, Iustin Ivancea (ambii Videle)

Observator: Iulian Pirnac (Videle)

04. AS ATLETICO SIRBENI - A.S. VIITORUL VALEA CIRESULUI Ora 12:30

 Ionut Osiac (Vitanesti) - Mihai Perlleshi, Stefan Bajan (ambii Videle)

Observator: Marian Zarna (Videle)

05. ACS SPORTING VIDELE - A.S. RECOLTA SFINTESTI  / Teren Tamasesti

 Ionel Galateanu (Guruieni) - Bogdan Pana, Alexandru Pana (ambii Alexandria)

Observator: Iulian Ancu (Alexandria)

06. CS OLIMPIA DOBROTESTI 2023 - AS VIITORUL BUTESTI  Ora 12:30

 Mihai Slateanu (Alexandria) - Ion Cucu (Poroschia), Madalin Gheorghe (Mavrodin)

Observator: George Floricel (Alexandria)

07. CSL VIITORUL BLEJESTI - CS VIITORUL DRAGANESTI DE VEDE

 Stefan Chiriceanu (Nanov) - Mihai Traistaru (Videle), Florentin Ciuciu (Plosca)

Observator: Mirel Ene (Videle)

 

Liga a- VI-a  Seria 2- Duminica 03.12.2023   Ora 11:00 / Ultima etapa a turului de campionat

01. CS FLACARA CONTESTI - AS DINAMO BOGDANA

 Alin Virban (Spatarei) - Catalin Lincan (Alexandria), Andrei Ulmeanu (Plosca)

Observator: Mihai Pasca (Tiganesti)

02. ACS OLTUL PLOPII SLAVITESTI - CS VITANESTI

 Sorin Fudulu - Catalin Anton, Andrei Pavel (toti Alexandria)

Observator: Stelian Zariosu (Turnu Magurele)

03. CS TELEORMANU TROIANUL - A.S. DUNAREA ISLAZ

 Marian Grosu (Buzescu) - Stelian Purcarea, Valentin Rusu (ambii Rosiori de Vede)

Observator: Nicolae Sandu (Rosiori de Vede)

* Jocul se disputa pe terenul,,Textila"din Rosiori de Vede

04. AS VIITORUL TURRIS TURNU MAGURELE - CS VICTORIA CIUPERCENI  /  Teren: ,,Botul Calului"

 Cezar Stanoi - Sebastian Igrisan, Mario Burcus (toti Turnu Magurele)  

Observator: Dan Prodan (Turnu Magurele)

05. AS OLD BOYS ALEXANDRIA - STA

 

06. A.S. OLTUL BECIU - CS STEAUA DRACEA

 Cornel Ghebaura - Stefan Petica, Emil Balaceanu (toti Turnu Magurele)

Observator: Emil Tomescu (Turnu Magurele)

07. A.S. PROGRESUL 2007 BOGDANA - CS ATHLETIC SEGARCEA VALE

Alin Bugeanu (Rosiori de Vede) - Alexandru Paduraru, Ionut Pindea (ambii Scrioaseta)

Observator: Vicentiu Pauna (Rosiori de Vede)

*Jocul se disputa pe terenul din ,,Spatarei"

  • Whatsapp

AUTENTIFICARE

Intră în contul de arbitru Intră în contul de observator
TOP