Delegari arbitri

03 Aprilie 2024, la ora 16:33 / Publicat în Comunicate CJA de Stan Prodan / 1322 vizualizări

Delegari arbitri

 Liga a- IV-a  Fortuna  Sports- Sambata 06.04.2024  Seniori  / Juniori /  Ora 12:30  / 10:30   

 01. C S VIRTOAPE - CSL NANOV

Marian Grosu (Buzescu) - Daniel Neagu (Alexandria), Ion Cucu (Poroschia) - seniori

Adi Bratu (Baciu) - Sorin Beianu (Botoroaga), Adi Dumitrescu (Videle) - juniori

Observator: Alexandru Bajan (Videle)

02. AS VICTORIA LUNCA - ACS STEAUA SPATAREI  teren: Lita

Ionut Osiac (Vitanesti) - Ovidiu Marinel (Brebina), Andrei Petra (Alexandria) - seniori

Marius Stoian - Mario Burcus, Emil Balaceanu (Turnu Magurele) - juniori

Observator: George Popa (Alexandria)

03. CS VIITORUL LUNCA - ACS DINAMIC KIDS VIDELE

Mihai Rotaru (Alexandria) - Gabriel Costea (Maldaeni), Sorin Manea (Alexandria) - seniori

Marius Sandulescu - Teodor Loncea, Cristian Javla (toti Rosiori de Vede) - juniori

Observator: Augustin Dragnea (Rosiori de Vede)

04. ACS AVANTUL BRAGADIRU - CS RAPID BUZESCU

Ionut Dogeanu - Mihai Traistaru  (ambii Videle), Florin Ciobanu (Mereni) - seniori

Marian Burcin (Cervenia) - Edi Pencea, Alexandru Spatareanu  (ambii Alexandria) - juniori

Observator: Iulian Ancu (Alexandria)

05. ACS ASTRA PLOSCA - CS VIITORUL PIATRA  nu se disputa

 

06. ACS DRAGANESTI VLASCA- CS METALUL PERETU 

Aurel Peia - Bogdan Pana (ambii Alexandria), Stefan Petica  (Turnu Magurele) - seniori

Mihai Slateanu (Alexandria) - Alexandru Soare (Orbeasca), Cristian Ionescu (Alexandria) - juniori

Observator: Dan Prodan (Turnu Magurele)

07. ACS VOINTA SAELELE 2017 - CS ASC SEACA

 Stefan Stinga (Rosiori de Vede) - Ilie Cristea (Turnu Magurele),  George Botoghina (Rosiori de Vede) - seniori

Sebastian Igrisan - Rares Silimon, Luca Ionescu (toti Turnu Magurele) - juniori

Observator: Catalin Cusca (Alexandria)

 

Liga a- V-a - Duminica 07.04.2024  Sen  / Ora 12:30 / Jun / Ora 10:30 

 01. CS FLACARA CALINESTI - ACS VIITORUL SACENI

 Sima Alexandru - Mihai Radu, Albert Creanga (toti Turnu Magurele) - seniori

Mihai Radu - Alexandru Sima, Rares Medelet (toti Turnu Magurele) - juniori

Observator: Emil Tomescu (Turnu Magurele)

02. CS STEAUA ROSIE BUJORU 2021 - ACS  ATLETIC  ORBEASCA 

 Mihai Rotaru  - Sorin Fudulu, George Tobosaru (toti Alexandria) - seniori

George Tobosaru - Alexandru Pana, Robert Nicolae (toti Alexandria)

Observator: George Floricel (Alexandria)

03. A.S. VULTURII MERENI - CS SPORTING 2 ROSIORI DE VEDE

 Sorin Beianu (Botoroaga) - Florentin Ciuciu (Plosca), Stefan Bajan (Videle) - seniori

Florentin Ciuciu (Plosca) - Sorin Beianu (Botoroaga), Stefan Bajan (Videle) - juniori

Observator: Marian Zarna (Videle)

04. ACS TINERETUL SUHAIA - STA

 

05. ACS VOINTA DUNAREA PIETROSANI - ACS FLACARA LITA

 Marian Grosu (Buzescu) - Darius Beznea (Piatra), Ion Cucu (Poroschia) - seniori

Darius Beznea (Piatra) - Alexandru Spatareanu (Alexandria), Alexandru Soare (Orbeasca) - juniori

Observator: Mihai Pasca (Tiganesti)

06. AS RAPID URLUIU - A S INTER PURANI

 Cornel Ghebaura - Dan Prodan, Sebastian Igrisan (toti Turnu Magurele) - seniori

Igrisan Sebastian - Alexandru Prodan, Cornel Ghebaura (toti Turnu Magurele) - juniori

Observator: Gheorghe Tocitu (Turnu Magurele)

07. AS TINERETUL SILISTEA - A.S. SPICUL BALACI

 Mihai Slateanu (Nanov) - Andrei Pavel, Catalin Lincan (ambii Alexandria) - seniori

Andrei Pavel  (Alexandria) - Andrei Ulmeanu (plosca), Daniela Cucuva (Babaita)

Observator; Iulian Dumitrascu (Alexandria)

08. ACSC PUTINEIU - A.S. TINERETUL CIOLANESTI 2020

 Stefan Stinga - Stelian Purcarea (ambii Rosiori de Vede), Gabriel Costea (Maldaeni) - seniori

Gabriel Costea (Maldaeni)- Teodor Loncea, Mihai Tecu (ambii Rosiori de Vede) - juniori

Observator: Aurel Rusu (Rosiori de Vede)

 

Liga a- VI-a  Seria 1- Duminica 07.04.2024   Ora 11:00

 

01.  AS VIITORUL GRATIA - ACS SPORTING VIDELE

 Ionel Galateanu (Guruieni) -Edi Pencea, Vali Dobre (ambii Alexandria)

Observator: Florea Coman (Alexandria)

 02. AS ATLETICO SIRBENI - CS OLIMPIA DOBROTESTI 2023  Ora  12:30

 Ionut Osiac (Vitanesti) - Florin Ciobanu (Mereni),Marius Ifrim (Videle)

Observator: Iulian Pirnac (Videle)

 03. AS PETROLUL POENI - CSL VIITORUL BLEJESTI Ora 10:00

 Ionut Osiac (Vitanesti) - Florin Ciobanu (Mereni), Matei Badoi (Videle)

Observator: Mirel Ene (Videle)

04.  A.S. GLORIA MERISANI - CS VIITORUL DRAGANESTI DE VEDE

 Marius Sandulescu - Valentin Rusu, Cristian Javla (toti Rosiori de Vede)

Observator: Gheorghe Proorocu (Rosiori de Vede)

 05. AS VIITORUL TALPA - AS VIITORUL BUTESTI

 Adrian Bratu (Baciu) - Mihai Traistaru, Mihai Perlleshi (ambii Videle)

Observator: Ionel Turlete (Videle)

 06. A.S. TINERETUL RADOIESTI - A.S. RECOLTA SFINTESTI

 Sorin Manea (Alexandria) - Mircea Popescu (Viisoara), Adi Ungureanu (Olteni)

Observator: Florea Ricu (Rosiori de Vede)

07.  FCS VIITORUL PERII BROSTENI - A.S. VIITORUL VALEA CIRESULUI

 Alin Bugeanu (Rosiori  de Vede) - Alexandru Paduraru , Daniel Carlomete (ambii Scrioastea)

Obsevator: Vicentiu Pauna (Rosiori de Vede)

 

Liga a- VI-a  Seria 2- Duminica 07.04.2024   Ora 11:00

01. CS FLACARA CONTESTI - AS OLD BOYS ALEXANDRIA

 Catalin Mara (Rosiori de Vede) - Ovidiu Marinel (Brebina), Ionut Pindea (Scrioastea)

Observator: Doru Ciofalca (Rosiori de Vede)

02.  AS VIITORUL TURRIS TURNU MAGURELE - A.S. OLTUL BECIU  teren: ,,Botul Calului"

 Madalin Gheorghe (Mavrodin) - Bogdan Pana (Alexandria), Valentin Iordachioaia (Tiganesti)

Observator: Marius Raducanu (Alexandria)

 03. CS TELEORMANU TROIANUL - A.S. PROGRESUL 2007 BOGDANA

 Aurel Peia (Alexandria) - Marian Burcin (Cervenia),Ionut Sajen (Rosiori de Vede)

Observator: Nicolae Ologeanu (Alexandria)

 04. ACS OLTUL PLOPII SLAVITESTI - CS ATHLETIC SEGARCEA VALE

 Cristian Ilie - Rares Silimon, Mario Stoian (toti Turnu Magurele)

Observator: Ilie Poting (Turnu Magurele)

 05. AS DINAMO BOGDANA - CS STEAUA DRACEA  teren: Spatarei

 Andrei Petra - Daniel Neagu, Ionut Raducanu (toti Alexandria)

Observator: Florin Cana (Alexandria)

06.  STA - CS VITANESTI

 

 07. A.S. DUNAREA ISLAZ - CS VICTORIA CIUPERCENI

Ilie Cristea - Luca Tismanaru, Emil Balaceanu (toti Turnu Magurele)

Observator: Stelian Zariosu (Turnu Magurele)

  • Whatsapp

AUTENTIFICARE

Intră în contul de arbitru Intră în contul de observator
TOP