Meciuri arbitrate
Sambata, 30 Martie 2024, hh:mm
Liga V, Liga V - Seria 2, etapa 19
Teren: Comunal / Dudestii Noi
Sambata, 30 Martie 2024, hh:mm
Teren: Comunal / Dudestii Noi
Sambata, 30 Martie 2024, 10:00
Juniori U13 - 2011, Seria 1, etapa 12
Teren: COMUNAL / SACALAZ
Sambata, 30 Martie 2024, 10:00
Teren: COMUNAL / SACALAZ
Duminica, 24 Martie 2024, 11:00
Liga V, Liga V - Seria 3, etapa 18
Teren: Vulturii / Bazos
Duminica, 24 Martie 2024, 11:00
Teren: Vulturii / Bazos
Duminica, 24 Martie 2024, 15:00
Liga V, Liga V - Seria 3, etapa 18
Teren: Comunal / IOSIFALAU
Duminica, 24 Martie 2024, 15:00
Teren: Comunal / IOSIFALAU
Duminica, 17 Martie 2024, 15:00
Liga V, Liga V - Seria 1, etapa 17
Teren: Comunal / SATCHINEZ
Duminica, 17 Martie 2024, 15:00
Teren: Comunal / SATCHINEZ
Duminica, 10 Martie 2024, 11:00
Liga V, Liga V - Seria 1, etapa 16
Teren: Comunal / IGRIS
Duminica, 10 Martie 2024, 11:00
Teren: Comunal / IGRIS
Sambata, 9 Martie 2024, 15:00
Liga a IV-a, etapa 21
Teren: Comunal / GELU
Sambata, 9 Martie 2024, 15:00
Teren: Comunal / GELU
Sambata, 24 Februarie 2024, 14:00
CUPA ROMANIEI, SAISPREZECIMI, etapa 1
Teren: Comunal / UTVIN
Sambata, 24 Februarie 2024, 14:00
Teren: Comunal / UTVIN
Duminica, 26 Noiembrie 2023, 11:00
Liga V, Liga V - Seria 1, etapa 15
Teren: Comunal / CĂRPINIȘ
Duminica, 26 Noiembrie 2023, 11:00
Teren: Comunal / CĂRPINIȘ
Sambata, 25 Noiembrie 2023, 10:00
Juniori U13 - 2011, Seria 1, etapa 11
Teren: Dan Paltinisanu, Teren sintetic / Timisoara
Sambata, 25 Noiembrie 2023, 10:00
Teren: Dan Paltinisanu, Teren sintetic / Timisoara
Sambata, 25 Noiembrie 2023, 14:00
Juniori U14 - 2010, Elita U14, etapa 3
Teren: Comunal / Becicherecu Mic
Sambata, 25 Noiembrie 2023, 14:00
Teren: Comunal / Becicherecu Mic
Duminica, 19 Noiembrie 2023, 15:00
Liga V, Liga V - Seria 2, etapa 14
Teren: Comunal / Jamu Mare
Duminica, 19 Noiembrie 2023, 15:00
Teren: Comunal / Jamu Mare
Sambata, 18 Noiembrie 2023, 10:00
Juniori U13 - 2011, Seria 1, etapa 10
Teren: Comunal / Giarmata Vii
Sambata, 18 Noiembrie 2023, 10:00
Teren: Comunal / Giarmata Vii
Joi, 16 Noiembrie 2023, 18:00
Juniori U13 - 2011, Seria 1, etapa 10
Teren: Electrica / Timisoara
Joi, 16 Noiembrie 2023, 18:00
Teren: Electrica / Timisoara
Marti, 14 Noiembrie 2023, 18:00
Juniori U12 - 2012, Seria 1, etapa 9
Teren: Electrica / Timisoara
Marti, 14 Noiembrie 2023, 18:00
Teren: Electrica / Timisoara
Duminica, 12 Noiembrie 2023, 15:00
Liga V, Liga V - Seria 2, etapa 13
Teren: Comunal / Opatita
Duminica, 12 Noiembrie 2023, 15:00
Teren: Comunal / Opatita
Duminica, 12 Noiembrie 2023, 11:00
Juniori U15 - 2009, Seria 2, etapa 9
Teren: Comunal / Covaci
Duminica, 12 Noiembrie 2023, 11:00
Teren: Comunal / Covaci
Sambata, 11 Noiembrie 2023, 11:00
Juniori U13 - 2011, Seria 3, etapa 9
Teren: Comunal / Dudestii Noi
Sambata, 11 Noiembrie 2023, 11:00
Teren: Comunal / Dudestii Noi
Sambata, 11 Noiembrie 2023, 15:00
Liga VI, Liga VI - Seria 2, etapa 9
Teren: Comunal / PESAC
Sambata, 11 Noiembrie 2023, 15:00
Teren: Comunal / PESAC
Vineri, 10 Noiembrie 2023, 15:30
Liga VI, Liga VI - Seria 3, etapa 9
Teren: Comunal / Albina
Vineri, 10 Noiembrie 2023, 15:30
Teren: Comunal / Albina
Joi, 9 Noiembrie 2023, 18:00
Juniori U13 - 2011, Seria 1, etapa 9
Teren: Electrica / Timisoara
Joi, 9 Noiembrie 2023, 18:00
Teren: Electrica / Timisoara
Joi, 9 Noiembrie 2023, 16:30
Juniori U12 - 2012, Seria 2, etapa 9
Teren: Textila / Timisoara
Joi, 9 Noiembrie 2023, 16:30
Teren: Textila / Timisoara
Marti, 7 Noiembrie 2023, 15:30
Juniori U13 - 2011, Seria 1, etapa 9
Teren: CFR / Timisoara
Marti, 7 Noiembrie 2023, 15:30
Teren: CFR / Timisoara
Duminica, 5 Noiembrie 2023, 15:00
Liga VI, Liga VI - Seria 2, etapa 8
Teren: Comunal / BULGARUS
Duminica, 5 Noiembrie 2023, 15:00
Teren: Comunal / BULGARUS
Sambata, 4 Noiembrie 2023, 15:00
Liga a IV-a, etapa 15
Teren: Comunal / Comlosu Mare
Sambata, 4 Noiembrie 2023, 15:00
Teren: Comunal / Comlosu Mare
Sambata, 4 Noiembrie 2023, 10:00
Juniori U13 - 2011, Seria 1, etapa 8
Teren: Electrica / Timisoara
Sambata, 4 Noiembrie 2023, 10:00
Teren: Electrica / Timisoara
Vineri, 3 Noiembrie 2023, 16:30
Juniori U15 - 2009, Seria 1, etapa 8
Teren: Vointa / Timisoara
Vineri, 3 Noiembrie 2023, 16:30
Teren: Vointa / Timisoara
Joi, 2 Noiembrie 2023, 16:00
Liga VI, Liga VI - Seria 3, etapa 8
Teren: Comunal / Becicherecu Mic
Joi, 2 Noiembrie 2023, 16:00
Teren: Comunal / Becicherecu Mic
Duminica, 29 Octombrie 2023, 15:00
Liga V, Liga V - Seria 2, etapa 11
Teren: Comunal / UTVIN
Duminica, 29 Octombrie 2023, 15:00
Teren: Comunal / UTVIN
Vineri, 27 Octombrie 2023, 17:00
Liga VI, Liga VI - Seria 4, etapa 7
Teren: Nicu Moraru / GIARMATA
Vineri, 27 Octombrie 2023, 17:00
Teren: Nicu Moraru / GIARMATA
Joi, 26 Octombrie 2023, 17:30
Juniori U11 - 2013-2014, Seria 4, etapa 7
Teren: Dan Paltinisanu, Teren sintetic / Timisoara
Joi, 26 Octombrie 2023, 17:30
Teren: Dan Paltinisanu, Teren sintetic / Timisoara
Marti, 24 Octombrie 2023, 17:30
Juniori U13 - 2011, Seria 1, etapa 7
Teren: Comunal / Covaci
Marti, 24 Octombrie 2023, 17:30
Teren: Comunal / Covaci
Duminica, 22 Octombrie 2023, 16:00
Liga VI, Liga VI - Seria 2, etapa 6
Teren: Comunal / FIBIS
Duminica, 22 Octombrie 2023, 16:00
Teren: Comunal / FIBIS
Sambata, 21 Octombrie 2023, 16:00
Liga V, Liga V - Seria 3, etapa 10
Teren: Central / Tormac
Sambata, 21 Octombrie 2023, 16:00
Teren: Central / Tormac
Sambata, 21 Octombrie 2023, 11:30
Juniori U13 - 2011, Seria 2, etapa 6
Teren: Comunal / PADURENI
Sambata, 21 Octombrie 2023, 11:30
Teren: Comunal / PADURENI
Sambata, 21 Octombrie 2023, 10:00
Juniori U11 - 2013-2014, Seria 2, etapa 6
Teren: Comunal / PADURENI
Sambata, 21 Octombrie 2023, 10:00
Teren: Comunal / PADURENI
Vineri, 20 Octombrie 2023, 17:00
Juniori U11 - 2013-2014, Seria 4, etapa 6
Teren: Vointa / Timisoara
Vineri, 20 Octombrie 2023, 17:00
Teren: Vointa / Timisoara
Joi, 19 Octombrie 2023, 17:30
Juniori U13 - 2011, Seria 1, etapa 6
Teren: COMUNAL / SACALAZ
Joi, 19 Octombrie 2023, 17:30
Teren: COMUNAL / SACALAZ
Duminica, 15 Octombrie 2023, 16:00
Liga V, Liga V - Seria 1, etapa 9
Teren: Comunal / SATCHINEZ
Duminica, 15 Octombrie 2023, 16:00
Teren: Comunal / SATCHINEZ
Duminica, 15 Octombrie 2023, 11:00
Liga V, Liga V - Seria 1, etapa 9
Teren: Comunal / IGRIS
Duminica, 15 Octombrie 2023, 11:00
Teren: Comunal / IGRIS
Vineri, 13 Octombrie 2023, 17:00
Juniori U12 - 2012, Seria 2, etapa 5
Teren: Comunal / Becicherecu Mic
Vineri, 13 Octombrie 2023, 17:00
Teren: Comunal / Becicherecu Mic
Joi, 12 Octombrie 2023, 17:00
Liga VI, Liga VI - Seria 4, etapa 5
Teren: Comunal / Dudestii Noi
Joi, 12 Octombrie 2023, 17:00
Teren: Comunal / Dudestii Noi
Marti, 10 Octombrie 2023, 16:00
Juniori U11 - 2013-2014, Seria 2, etapa 5
Teren: CFR / Timisoara
Marti, 10 Octombrie 2023, 16:00
Teren: CFR / Timisoara
Duminica, 8 Octombrie 2023, 16:00
Liga V, Liga V - Seria 2, etapa 8
Teren: Comunal / BANLOC
Duminica, 8 Octombrie 2023, 16:00
Teren: Comunal / BANLOC
Sambata, 7 Octombrie 2023, 16:00
Liga V, Liga V - Seria 1, etapa 8
Teren: Comunal / Sanpetru Mare
Sambata, 7 Octombrie 2023, 16:00
Teren: Comunal / Sanpetru Mare
Sambata, 7 Octombrie 2023, 12:30
Juniori U13 - 2011, Seria 1, etapa 4
Teren: CALOR / TIMISOARA
Sambata, 7 Octombrie 2023, 12:30
Teren: CALOR / TIMISOARA
Sambata, 7 Octombrie 2023, 09:30
Juniori U12 - 2012, Seria 1, etapa 4
Teren: BAZA II / Timisoara
Sambata, 7 Octombrie 2023, 09:30
Teren: BAZA II / Timisoara
Vineri, 6 Octombrie 2023, 17:00
Liga VI, Liga VI - Seria 3, etapa 4
Teren: Comunal / Albina
Vineri, 6 Octombrie 2023, 17:00
Teren: Comunal / Albina
Joi, 5 Octombrie 2023, 17:00
Juniori U17 - 2007, etapa 4
Teren: Textila / Timisoara
Joi, 5 Octombrie 2023, 17:00
Teren: Textila / Timisoara
Marti, 3 Octombrie 2023, 17:30
Juniori U14 - 2010, Seria 1, etapa 3
Teren: COMUNAL / SACALAZ
Marti, 3 Octombrie 2023, 17:30
Teren: COMUNAL / SACALAZ
Duminica, 1 Octombrie 2023, 12:00
Juniori U17 - 2007, etapa 3
Teren: Petre Feneși / Tomnatic
Duminica, 1 Octombrie 2023, 12:00
Teren: Petre Feneși / Tomnatic
Duminica, 1 Octombrie 2023, 17:00
Liga VI, Liga VI - Seria 2, etapa 3
Teren: Comunal / GRABAT
Duminica, 1 Octombrie 2023, 17:00
Teren: Comunal / GRABAT
Sambata, 30 Septembrie 2023, 17:00
Liga V, Liga V - Seria 3, etapa 7
Teren: Comunal / BUCOVAT
Sambata, 30 Septembrie 2023, 17:00
Teren: Comunal / BUCOVAT
Sambata, 30 Septembrie 2023, 12:00
Juniori U17 - 2007, etapa 3
Teren: Circumvalatiunii / Timisoara
Sambata, 30 Septembrie 2023, 12:00
Teren: Circumvalatiunii / Timisoara
Vineri, 29 Septembrie 2023, 18:00
Juniori U12 - 2012, Seria 1, etapa 3
Teren: Aeroport / Giarmata Vii
Vineri, 29 Septembrie 2023, 18:00
Teren: Aeroport / Giarmata Vii
Joi, 28 Septembrie 2023, 17:30
Juniori U14 - 2010, Seria 1, etapa 3
Teren: Comunal / Covaci
Joi, 28 Septembrie 2023, 17:30
Teren: Comunal / Covaci
Duminica, 24 Septembrie 2023, 11:00
Liga V, Liga V - Seria 2, etapa 6
Teren: Comunal / UIVAR
Duminica, 24 Septembrie 2023, 11:00
Teren: Comunal / UIVAR
Duminica, 24 Septembrie 2023, 17:00
Liga VI, Liga VI - Seria 1, etapa 2
Teren: Comunal / LIEBLING
Duminica, 24 Septembrie 2023, 17:00
Teren: Comunal / LIEBLING
Sambata, 23 Septembrie 2023, 17:00
Liga V, Liga V - Seria 1, etapa 6
Teren: Comunal / VARIAS
Sambata, 23 Septembrie 2023, 17:00
Teren: Comunal / VARIAS
Sambata, 23 Septembrie 2023, 12:30
Juniori U13 - 2011, Seria 2, etapa 2
Teren: Nicu Moraru / GIARMATA
Sambata, 23 Septembrie 2023, 12:30
Teren: Nicu Moraru / GIARMATA
Sambata, 23 Septembrie 2023, 11:00
Juniori U11 - 2013-2014, Seria 2, etapa 2
Teren: Nicu Moraru / GIARMATA
Sambata, 23 Septembrie 2023, 11:00
Teren: Nicu Moraru / GIARMATA
Sambata, 23 Septembrie 2023, 09:30
Juniori U14 - 2010, Seria 2, etapa 2
Teren: Textila / Timisoara
Sambata, 23 Septembrie 2023, 09:30
Teren: Textila / Timisoara
Vineri, 22 Septembrie 2023, 18:00
Juniori U14 - 2010, Seria 1, etapa 2
Teren: COMUNAL / SACALAZ
Vineri, 22 Septembrie 2023, 18:00
Teren: COMUNAL / SACALAZ
Joi, 21 Septembrie 2023, 18:00
Juniori U13 - 2011, Seria 3, etapa 1
Teren: Comunal / CIACOVA
Joi, 21 Septembrie 2023, 18:00
Teren: Comunal / CIACOVA
Marti, 19 Septembrie 2023, 17:30
Juniori U12 - 2012, Seria 2, etapa 2
Teren: Textila / Timisoara
Marti, 19 Septembrie 2023, 17:30
Teren: Textila / Timisoara
Duminica, 17 Septembrie 2023, 17:00
Liga V, Liga V - Seria 2, etapa 5
Teren: Comunal / Iecea Mare
Duminica, 17 Septembrie 2023, 17:00
Teren: Comunal / Iecea Mare
Sambata, 16 Septembrie 2023, 11:00
Liga a IV-a, etapa 7
Teren: Hristo Stoichkov / Dudestii Vechi
Sambata, 16 Septembrie 2023, 11:00
Teren: Hristo Stoichkov / Dudestii Vechi
Sambata, 16 Septembrie 2023, 17:00
Liga V, Liga V - Seria 1, etapa 5
Teren: Comunal / Valcani
Sambata, 16 Septembrie 2023, 17:00
Teren: Comunal / Valcani
Sambata, 16 Septembrie 2023, 13:00
Juniori U14 - 2010, Seria 2, etapa 1
Teren: Hristo Stoichkov / Dudestii Vechi
Sambata, 16 Septembrie 2023, 13:00
Teren: Hristo Stoichkov / Dudestii Vechi
Vineri, 15 Septembrie 2023, 18:00
Juniori U14 - 2010, Seria 1, etapa 1
Teren: COMUNAL / SACALAZ
Vineri, 15 Septembrie 2023, 18:00
Teren: COMUNAL / SACALAZ
Miercuri, 13 Septembrie 2023, 18:00
Juniori U17 - 2007, etapa 1
Teren: Progresul / GATAIA
Miercuri, 13 Septembrie 2023, 18:00
Teren: Progresul / GATAIA
Duminica, 10 Septembrie 2023, 17:00
Liga V, Liga V - Seria 2, etapa 4
Teren: Comunal / Bencecul de Sus
Duminica, 10 Septembrie 2023, 17:00
Teren: Comunal / Bencecul de Sus
Sambata, 9 Septembrie 2023, 17:00
Liga V, Liga V - Seria 1, etapa 4
Teren: Comunal / BOBDA
Sambata, 9 Septembrie 2023, 17:00
Teren: Comunal / BOBDA
Duminica, 3 Septembrie 2023, 11:00
Liga V, Liga V - Seria 1, etapa 3
Teren: Comunal / SANDRA
Duminica, 3 Septembrie 2023, 11:00
Teren: Comunal / SANDRA
Duminica, 3 Septembrie 2023, 18:00
Liga V, Liga V - Seria 3, etapa 3
Teren: Comunal / Sacosu Turcesc
Duminica, 3 Septembrie 2023, 18:00
Teren: Comunal / Sacosu Turcesc