Lista meciurilor programate in zilele viitoare

Duminica, 22-09-2019

1 CSC GHIRODA SI GIARMATA VII
CS Milenium Giarmata
Comunal / Giarmata Vii Juniori D - U13, Seria III, etapa 3 09:00 Talpos MPetrea N - - - -
2 CSC Dudestii Noi
AS FC Rapid Sacalaz
Comunal / Dudestii Noi Juniori D - U13, Seria II, etapa 3 10:00 Roata VBrindescu O - - - -
3 ACS Carani
CS Avantul Periam
Comunal / CARANI Juniori B1 - U17, etapa 3 10:30 Ghiurcan ADobosan AStoianov O - - -
4 ACS Pobeda Star Bisnov
Club Sportiv Giroc-Chisoda
Hristo Stoichkov / Dudestii Vechi Juniori B1 - U17, etapa 3 11:00 Neamtu SViasu DViasu A - - -
5 AS AVANTUL BOBDA
AS CHINEJANA CHINEZU
Comunal / BOBDA Liga a V-a, Seria 1, etapa 6 11:00 Biris CLupea DUngureanu C - Coici SHossu N
6 AS UNITED BENCECU DE SUS
ASO Deta
Comunal / Bencecul de Sus Liga a V-a, Seria 2, etapa 6 11:00 Cureteu VMedvesan CCanceal C - Plesa NPecarov P
7 Dedy Mid Sanmihaiul Roman
CS FLACARA PARTA
Textila / Timisoara Liga a V-a, Seria 2, etapa 6 11:00 Botas CLotrean HRosiu D - Balint AMotiu T
8 AS TIMISUL JABAR
AS TIMISUL HITIAS
Forgaci Arena / Ohaba Forgaci Liga a V-a, Seria 3, etapa 6 11:00 Ghita LCioara MMihai S - Avram CDraia I
9 AS BACOVA
AS RECAS
Comunal / BACOVA Liga a V-a, Seria 3, etapa 6 11:00 Diac VBotas ADragut G - Boboc MPasculescu C
10 AS UNIREA GRABAT
CSC Dudestii Noi
Comunal / GRABAT Liga a VI-a, Seria I, etapa 5 11:00 Gheorghioiu EOlarean GHeghedus G - - Manecan I
11 AS OLIMPIA 1967 BUCOVAT
AS RADNICIKI SOCA
Comunal / BUCOVAT Liga a VI-a, Seria a II-a, etapa 5 11:00 Maier ASerban IObarsie O - - Banu D
12 AS Timisul Uliuc
AS BARZAVA PARTOS
Comunal / Uliuc Liga a VI-a, Seria a II-a, etapa 5 11:00 Lefter ISandu PHelgiu D - - Bolog I
13 AS SPORTING DUMBRAVA
AS FC ATLETICO LIEBLING
Comunal / Dumbrava Juniori C - U15, Seria IV, etapa 8 11:00 Nagy AStanciu CIlcau A - - -
14 CS Avantul Periam
Club Sportiv Giroc-Chisoda
Comunal / PERIAM Juniori D - U13, Seria II, etapa 3 11:00 Stana RMaier V - - - -
15 AS TRICOUL 1 IUNIE
ACS FC JUVENTUS TIMISOARA
Plopi / Timisoara Juniori D - U13, Seria III, etapa 3 11:00 Ghinea DPetrea N - - - -
16 AFC RIPENSIA TIMISOARA
CSO Faget
Auto / Timisoara Juniori D - U13, Seria III, etapa 3 11:00 Betea APopa A - - - -
17 ASO Deta
ACS Galaxy Timisoara
Municipal / Deta Juniori E - U11, Seria II, etapa 3 11:00 Boici C - - - - -
18 ACS Atletico Timisoara
ACS FC JUVENTUS TIMISOARA
Vointa / Timisoara Juniori C - U15, Seria II, etapa 6 13:30 Roata VBetea ANeag R - - -
19 AS JUVENTUS PISCHIA
AS MEGET REMETEA MARE
Comunal / PISCHIA Juniori D - U13, Seria III, etapa 3 13:45 Petrea NGakos M - - - -
20 CS Unirea Sannicolau Mare
CSS BEGA
Gheorghe Bias / Sannicolau Mare Juniori D - U13, Seria I, etapa 3 14:00 Neamtu SViasu D - - - -
21 CSC GHIRODA SI GIARMATA VII
ACS Galaxy Timisoara
Comunal / Giarmata Vii Juniori E - U11, Seria I, etapa 3 14:00 Rosiu D - - - - -
22 AS SPORTING DUMBRAVA
AS TOMESTI
Comunal / Dumbrava Campionat Municipal Lugoj, etapa 4 14:30 Ciorogar FSavin CMurarescu A - - Subtire C
23 CS Unirea Sannicolau Mare
CS Phoenix Buzias
Gheorghe Bias / Sannicolau Mare Juniori E - U11, Seria I, etapa 3 15:00 Viasu D - - - - -
24 AS VHP PADURENI
AS FORESTA MANASTIUR
Comunal / Victor Vlad Delamarina Campionat Municipal Lugoj, etapa 4 16:00 Rosu CBoicu VNagy A - - -
25 CS PLAVII DELIA
AS FC UNIREA JIMBOLIA
Comunal / Sanpetru Mare Liga a V-a, Seria 1, etapa 6 17:00 Lefter IGaspar PTudor I - Manole IBucsa G
26 AS MURESUL IGRIS
AS STEAUA ROSIE VARIAS
Comunal / IGRIS Liga a V-a, Seria 1, etapa 6 17:00 Botas CLotrean HMedvesan C - Popa IIenovan C
27 CS Sinandrei Timis
AS FC DACIA CARPINIS
Comunal / Sanandrei Liga a V-a, Seria 1, etapa 6 17:00 Petrisor CTepes MNastasi D - Avram CGhiciulescu C
28 CS Unirea Sannicolau Mare
AS GELU
Gheorghe Bias / Sannicolau Mare Liga a V-a, Seria 1, etapa 6 17:00 Maier ABoici CVelcota A - Ionescu DIlici G
29 CS SOIMII PESAC
AS FC MURESUL CENAD
Comunal / PERIAM Liga a V-a, Seria 1, etapa 6 17:00 Botas ABulgarasu MGhinea D - Boboc MManecan I
30 CS Comlosu Mare
ACS VOINTA VALCANI
Comunal / Comlosu Mare Liga a V-a, Seria 1, etapa 6 17:00 Gheorghioiu EDragut GSerban I - Gril GDumbrava I
31 CS UNIREA CERNETEAZ
AS GLORIA UIVAR
Comunal / CERNETEAZ Liga a V-a, Seria 2, etapa 6 17:00 Mitrache FStanut AStanciu C - Lazar ILazarescu I
32 ACS UNIREA BANLOC
AS MEGET REMETEA MARE
Comunal / BANLOC Liga a V-a, Seria 2, etapa 6 17:00 Biris CSvaia DTalpos M - Ciobanu GLup F
33 AS FC ATLETICO LIEBLING
AS FC AVANTUL JAMU MARE
Comunal / SAG Liga a V-a, Seria 2, etapa 6 17:00 Nanu ENechita AIlcau A - Milosoni CFratutescu D
34 AS PETROMAN
AS CAMARO FIBIS
Comunal / PETROMAN Liga a V-a, Seria 2, etapa 6 17:00 Padurean FFilip ALupea D - Balint AOnaca A
35 AS JUVENTUS PISCHIA
ACS Galaxy Electrometal
Comunal / PISCHIA Liga a V-a, Seria 2, etapa 6 17:00 Humita ICimponeriu CCismas-Malac R - Tranca CPoclid I
36 AS Ohaba Forgaci
AS VIITORUL SACOSU TURCESC
Forgaci Arena / Ohaba Forgaci Liga a V-a, Seria 3, etapa 6 17:00 Golosie GPasca MStoia P - Rupp ACiorogar V
37 AS FC BAZOSU VECHI
AS VIITORUL STIUCA
Vulturii / Bazos Liga a V-a, Seria 3, etapa 6 17:00 Copaci ITodea APascu V - Frant IOlteanu T
38 AS AVANTUL TOPOLOVATU MARE
CS BEGA BELINT
Comunal / Topolovatu Mare Liga a V-a, Seria 3, etapa 6 17:00 Roman GGhiciulescu RSandu P - Ciev ZMicsa D
39 AS PINDUL DUDESTII NOI
ACS Fortuna Becicherecu Mic
Comunal / Dudestii Noi Liga a VI-a, Seria I, etapa 5 17:00 Neamtu SGakos MPetrea N - - Bauer M
40 CS BANATUL TEREMIA MARE
AS STEAUA BULGARUS
Comunal / Teremia Mare Liga a VI-a, Seria I, etapa 5 17:00 Heghedus GStana RViasu D - - Foale O
41 ASC TOLVADIA
AS NITCHIDORF
Comunal / LIVEZILE Liga a VI-a, Seria a II-a, etapa 5 17:00 Roata VMihai CPasca D - - Candet C
42 Asociatia Sportiva Berini
AS Viitorul Bencec
Comunal / Sacosu Turcesc Liga a VI-a, Seria a II-a, etapa 5 17:00 Dobrisan CCanceal CPopa A - - Draia I
43 AS Recolta Fibis
AS PROGRESUL VUCOVA
Comunal / FIBIS Liga a VI-a, Seria a II-a, etapa 5 17:00 Ghiurcan AObarsie OUngureanu C - - Dejeu T
44 AS FC INTER FOENI
AS RECOLTA STAMORA GERMANA
Comunal / Foeni Liga a VI-a, Seria a II-a, etapa 5 17:00 Cureteu VNeag RBetea A - - Pecarov P
45 AS MARGINA
AS FC PROGRESUL RACOVITA
Comunal / Margina Campionat Municipal Lugoj, etapa 4 17:00 Ciorogar FSavin CMurarescu A - - Subtire C
46 CS Phoenix Buzias
AS AUTOLIV LUGOJ
Central / Buzias Campionat Municipal Lugoj, etapa 4 17:00 Serbanoiu CMaga AMihai S - - -

Luni, 23-09-2019

1 ACS ASU POLITEHNICA
ACS ELECTRICA 1929 TIMISOARA
BAZA II / Timisoara Juniori C - U15, Seria I, etapa 7 16:30 Dan RUngureanu CTot R - - -
2 CSF CFR 1933 TIMISOARA
CS MILENIUM GIARMATA II
CFR / Timisoara Campionatul Municipal Timisoara, etapa 3 17:00 Gheorghioiu BSerban IMihai C - - Onaca A
3 CS PROGRESUL GATAIA
ACS Fortuna Becicherecu Mic
Progresul / GATAIA Juniori B1 - U17, etapa 3 17:30 Canceal CVelcota ASava R - - -
4 CS Cocosul Ortisoara
CS Phoenix Buzias
Comunal / Ortisoara Juniori D - U13, Seria III, etapa 3 17:30 Tudor IStana R - - - -
5 ACS Tim Star Timisoara
ACS Galaxy Electrometal
Comunal / CHISODA Juniori C - U15, Seria I, etapa 7 18:00 Biris CPopa APetrea N - - -

Marti, 24-09-2019

1 FC AUTO TIMISOARA
ACS Atletico Timisoara
Auto / Timisoara Campionatul Municipal Timisoara, etapa 3 17:00 Roata VGhinea DPopa A - - Draia I

Miercuri, 25-09-2019

1 CSS BEGA
ACS FC CHISODA
Circumvalatiunii / Timisoara Campionatul Municipal Timisoara, etapa 3 17:00 - - - - - Velcota P
2 ACS FC SRBIANCA GIUCHICI
CS Timisul Sag
Comunal / CHISODA Campionatul Municipal Timisoara, etapa 3 17:00 - - - - - Bolog I
3 ACS Fortuna Becicherecu Mic
ACF BABAN MARCEL
Comunal / Becicherecu Mic Juniori C - U15, Seria III, etapa 7 17:30 - - - - - -
4 CSS BEGA
ACS ASU POLITEHNICA
Circumvalatiunii / Timisoara Juniori E - U11, Seria III, etapa 3 18:00 - - - - - -

Joi, 26-09-2019

1 ACS VLAD SPORT ACADEMY
ACS Atletico Timisoara
Textila / Timisoara Juniori D - U13, Seria II, etapa 3 18:00 - - - - - -

Vineri, 27-09-2019

1 ACS Pobeda Star Bisnov
ACS Carani
/ Liga a IV-a, etapa 9 11:00 - - - - -
2 AS FC TIMISUL URSENI
AS ALBINA
Comunal / URSENI Campionatul Municipal Timisoara, etapa 3 17:00 - - - - - Pecarov P
3 CSC Ghiroda Giarmata Vii
ACS ASU POLITEHNICA
Comunal / Giarmata Vii Campionatul Municipal Timisoara, etapa 3 17:00 - - - - - Hossu N

Sambata, 28-09-2019

1 AS FORESTA MANASTIUR
CS Phoenix Buzias
Flacara / FAGET Campionat Municipal Lugoj, etapa 5 - - - - -
2 CS Cocosul Ortisoara
CS Unirea Sannicolau Mare
/ Liga a IV-a, etapa 9 11:00 - - - - -
3 CS Phoenix Buzias
CS Milenium Giarmata
/ Liga a IV-a, etapa 9 11:00 - - - - -
4 AS FC Rapid Sacalaz
CS Timisul Sag
/ Liga a IV-a, etapa 9 11:00 - - - - -
5 CSU Universitatea de Vest din Timisoara
CS Avantul Periam
/ Liga a IV-a, etapa 9 11:00 - - - - -
6 AS Peciu Nou
CSM Lugoj
/ Liga a IV-a, etapa 9 11:00 - - - - -
7 ASO Deta
CSC Dudestii Noi
/ Liga a IV-a, etapa 9 11:00 - - - - -

Duminica, 29-09-2019

1 CS PROGAV GAVOJDIA
AS MARGINA
Comunal / Gavojdia Campionat Municipal Lugoj, etapa 5 - - - - -
2 AS VIITORUL SINERSIG
AS SOIMII GHIZELA
Forgaci Arena / Ohaba Forgaci Campionat Municipal Lugoj, etapa 5 - - - - -
3 AS TOMESTI
AS AVANTUL TOPOLOVATU MARE
Comunal / TOMESTI Campionat Municipal Lugoj, etapa 5 - - - - -
4 AS AUTOLIV LUGOJ
AS SPORTING DUMBRAVA
Arena / Boldur Campionat Municipal Lugoj, etapa 5 - - - - -
5 AS CRVENA ZVEZDA STANCIOVA
AS VHP PADURENI
Comunal / RECAS Campionat Municipal Lugoj, etapa 5 - - - - -
6 AS FC PROGRESUL RACOVITA
AS MICRO I
Comunal / RACOVITA Campionat Municipal Lugoj, etapa 5 - - - - -
7 AS Progresul 1906 Ciacova
ACS Vointa Masloc
/ Liga a IV-a, etapa 9 11:00 - - - - -
8 CS Unirea Tomnatic
AS Seceani
/ Liga a IV-a, etapa 9 11:00 - - - - -

AUTENTIFICARE

Intră în contul de arbitru Intră în contul de observator
TOP