Delegarile de mai jos sunt informatii publice, afisate pe site-ul Comisiei Centrale a Arbitrilor, www.frf-cca.ro. Nu ne asumam raspunderea pentru continutul acestor informatii.

Timiş

Etapa 26
# echipe arbitri
1 CS Luceafărul Oradea - CS Aerostar Bacău A: Mazilu Florin Ovidiu (Satu Mare - Satu Mare)
A1: Cimponeriu Calin (Lugoj - Timiş)
Data: 2019-03-23     Ora: 11:00 A2: Filip Alexandru (Timişoara - Timiş)

Liga 2, Liga 2 Casa Pariurilor R: Necrici Razvan (Chechiş - Maramureş)
Stadion: Luceafărul (Sânmartin - Bihor) Obs: Ciev Zaharia (Timişoara - Timiş)
Obs: Petrean Cristian (Hunedoara - Hunedoara)
2 ACS Energeticianul - CS Mioveni
Data: 2019-03-24     Ora: 11:00

Liga 2, Liga 2 Casa Pariurilor
Stadion: Jiul (Petroşani - Hunedoara) Obs: Malac Romeo (Timişoara - Timiş)
Etapa 19
# echipe arbitri
1 AFC Unirea 1924 - LPS Cetate Deva A: Iacob Costinel (Craiova - Dolj)
A1: Barbu Pompiliu Costinel (Craiova - Dolj)
Data: 2019-03-22     Ora: 15:00 A2: Andrei Florentin Cosmin (Belcin - Dolj)

Liga 3, Seria a IV-a
Stadion: Cetate (Alba Iulia - Alba) Obs: Lucaciu Dinu (Cluj-Napoca - Cluj)
Obs: Micsa Dorin (Timişoara - Timiş)
2 CS Gloria Lunca-Teuz Cermei - CS Naţional Sebiş A: Roman George Catalin (Grădinari - Timiş)
A1: Ghiciulescu Raul Constantin (Lugoj - Timiş)
Data: 2019-03-23     Ora: 15:00 A2: Sandu Patrik-Stefan (Timişoara - Timiş)

Liga 3, Seria a IV-a
Stadion: Comunal-Central (Cermei - Arad) Obs: Danciu Cosmin (Hunedoara - Hunedoara)
Obs: Mierea Florin (Timişoara - Timiş)
3 ACS Industria Galda - CS Ocna Mureş A: Bădoiu Marius Daniel (Craiova - Dolj)
A1: Cosmescu Cristian (Piteşti - Argeş)
Data: 2019-03-23     Ora: 15:00 A2: Prioteasa Mădălin (Piteşti - Argeş)

Liga 3, Seria a IV-a
Stadion: Galda Arena (Galda de Jos - Alba) Obs: Salomir Marian (Cluj-Napoca - Cluj)
Obs: Poclid Ionel (Timişoara - Timiş)
4 ACS MSE Târgu Mureş - AFC Unirea Tăşnad A: Vărzan Aurel (Timişoara - Timiş)
A1: Bulgarașu Mădălin (Timişoara - Timiş)
Data: 2019-03-22     Ora: 15:00 A2: Gherman Alexandru (Timişoara - Timiş)

Liga 3, Seria a V-a
Stadion: Comunal (Miercurea Nirajului - Mureş) Obs: Ciocanea Daniel (Sibiu - Sibiu)
Obs: Toma Ivan (Bistriţa - Bistriţa Năsăud)
Etapa 7
# echipe arbitri
1 ACS Viitorul Arad - LPS Bihorul Oradea A: Mihaescu Denis (Timişoara - Timiş)
A1: Tudor Ionut (Timişoara - Timiş)
Data: 2019-03-23     Ora: 10:00 A2: Ungureanu Claudiu (Timişoara - Timiş)

Liga Elitelor U15, Seria 13
Stadion: Comunal (Sânleani - Arad)
2 ACS Poli Timişoara - LPS Banatul Timişoara A: Maier Andrei Marian (Timişoara - Timiş)
A1: Gherman Alexandru (Timişoara - Timiş)
Data: 2019-03-23     Ora: 10:00 A2: Argatu Florin Alexandru (Murani - Timiş)

Liga Elitelor U15, Seria 11
Stadion: Dan Păltinişanu - sintetic (Timişoara - Timiş)

AUTENTIFICARE

Intră în contul de arbitru Intră în contul de observator
TOP