Delegarile de mai jos sunt informatii publice, afisate pe site-ul Comisiei Centrale a Arbitrilor, www.frf-cca.ro. Nu ne asumam raspunderea pentru continutul acestor informatii.

Timiş

Etapa 3
# echipe arbitri
1 ACS Luceafărul Oradea - CS CFR Simeria A: Roman George Catalin (Timişoara - Timiş)
A1: Canceal Cosmin (Timişoara - Timiş)
Data: 2021-09-18     Ora: 12:00 A2: Medvesan Ciprian (Ghiroda - Timiş)

Campionatul Național U19, Seria 7 R: Lupea Denis (Timişoara - Timiş)
Stadion: Luceafărul (Sânmartin - Bihor)
2 CS Giroc Chișoda - CSS Caransebeş A: Gaitin Claudiu (Timişoara - Timiş)
A1: Calnacov Denis Claudiu (Arad - Arad)
Data: 2021-09-18     Ora: 12:00 A2: Găluți Sergiu Tudor (Sântana - Arad)

Campionatul Național U19, Seria 7 R: Leah Darius (Arad - Arad)
Stadion: Comunal (Giroc - Timiş)
3 ACS Luceafărul Oradea - CS CFR Simeria A: Lupea Denis (Timişoara - Timiş)
A1: Canceal Cosmin (Timişoara - Timiş)
Data: 2021-09-18     Ora: 14:00 A2: Medvesan Ciprian (Ghiroda - Timiş)

Campionatul Național U17, Seria 7 R: Roman George Catalin (Timişoara - Timiş)
Stadion: Luceafărul (Sânmartin - Bihor)
4 CS Giroc Chișoda - CSS Caransebeş A: Leah Darius (Arad - Arad)
A1: Calnacov Denis Claudiu (Arad - Arad)
Data: 2021-09-18     Ora: 14:00 A2: Găluți Sergiu Tudor (Sântana - Arad)

Campionatul Național U17, Seria 7 R: Gaitin Claudiu (Timişoara - Timiş)
Stadion: Comunal (Giroc - Timiş)
Etapa 7
# echipe arbitri
1 Fotbal Club Braşov - AFC Dunărea 2005 Călăraşi A: Baciu Andrei (Botoşani - Botoşani)
A1: Roman Andrei Alexandru (Târgu Neamţ - Neamţ)
Data: 2021-09-18     Ora: 11:00 A2: Brînză Iulian Cătălin (Botoşani - Botoşani)

Liga 2, Liga 2 - Sezon Regular R: Anton Sergiu (Bucureşti - Bucureşti)
Stadion: Tineretului (Braşov - Braşov) Obs: Muresan Ioan (Timişoara - Timiş)
Obs: Stănescu Horaţiu (Craiova - Dolj)
2 AFC Hermannstadt - AFC 1919 Dacia Unirea Brăila A: Vadana Sorin (Cluj-Napoca - Cluj)
A1: Suciu George (Câmpia Turzii - Cluj)
Data: 2021-09-18     Ora: 11:00 A2: Humita Ioan Daniel (Armeniş - Caraş Severin)

Liga 2, Liga 2 - Sezon Regular R: Salomir Mircea (Cluj-Napoca - Cluj)
Stadion: Gaz Metan (Mediaş - Sibiu) Obs: Spătaru Iulian (Timişoara - Timiş)
Obs: Malac Romeo (Timişoara - Timiş)
Etapa 4
# echipe arbitri
1 CS Crişul Chişineu Criş - ACS Progresul Pecica A: Ardelean Mircea (Arad - Arad)
A1: Gherman Alexandru (Timişoara - Timiş)
Data: 2021-09-18     Ora: 17:00 A2: Șușcă Andreea Daniela (Arad - Arad)

Liga 3, Seria 8
Stadion: Crişul (Chişineu Criş - Arad) Obs: Sovre Octavian (Satu Mare - Satu Mare)
Obs: Ilici Gheorghe (Timişoara - Timiş)
2 CS Gloria Lunca-Teuz Cermei - CS Frontiera 2004 Curtici A: Bădărău Raul Sebastian (Hunedoara - Hunedoara)
A1: Bulgarașu Mădălin (Timişoara - Timiş)
Data: 2021-09-18     Ora: 17:00 A2: Talpoș Marius (Timişoara - Timiş)

Liga 3, Seria 8
Stadion: Comunal-Central (Cermei - Arad) Obs: Miholcea Dan Alexandru (Bocşa - Caraş Severin)
Obs: Lupsa Ion (Caransebeş - Caraş Severin)
3 CSM Satu Mare - CS Sportul 2007 Şimleu Silvaniei A: Hurducas Victor (Iclod - Cluj)
A1: Urs George Catalin (Oradea - Bihor)
Data: 2021-09-18     Ora: 17:00 A2: Gozman Pop Cristian Dumitru (Oradea - Bihor)

Liga 3, Seria 10
Stadion: Olimpia (Satu Mare - Satu Mare) Obs: Marchis Traian (Baia Mare - Maramureş)
Obs: Hotico Livian (Timişoara - Timiş)
Etapa 5
# echipe arbitri
1 AFC UTA Arad - LPS Bihorul Oradea A: Roman George Catalin (Timişoara - Timiş)
A1: Talpoș Marius (Timişoara - Timiş)
Data: 2021-09-19     Ora: 12:00 A2: Sandu Patrik-Stefan (Timişoara - Timiş)

Liga Elitelor U19, Seria de Vest R: Gaitin Claudiu (Timişoara - Timiş)
Stadion: Sânicolaul Mic (Arad - Arad)
2 AFC UTA Arad - LPS Bihorul Oradea A: Gaitin Claudiu (Timişoara - Timiş)
A1: Talpoș Marius (Timişoara - Timiş)
Data: 2021-09-19     Ora: 14:00 A2: Sandu Patrik-Stefan (Timişoara - Timiş)

Liga Elitelor U17, Seria de Vest R: Roman George Catalin (Timişoara - Timiş)
Stadion: Sânicolaul Mic (Arad - Arad)
3 AFC UTA Arad - LPS Bihorul Oradea A: Istrate Mihai (Timişoara - Timiş)
A1: Stana Radu (Timişoara - Timiş)
Data: 2021-09-18     Ora: 10:00 A2: Popa Alexandru (Timişoara - Timiş)

Liga Elitelor U16, Seria 4
Stadion: Motorul (Arad - Arad)

AUTENTIFICARE

Intră în contul de arbitru Intră în contul de observator
TOP