Informari si comunicate AJF
16-12-2018
VIDEO! Finala Turneului de iarna

VIDEO! Finala Turneului de iarna organizat de AJF Timis dintre CS Avantul Periam si AS Pobeda Star Bisnov, 15.12.2018, ora 16:00, Sala Olimpia Timisoara

detalii...
11-12-2018
08-12-2018
Rezultate inregistrate in prima zi a Cupei de iarna

Rezultate inregistrate in prima zi a Cupei de iarna AJF Timis

detalii...
30-11-2018
Program jocuri Cupa de iarna

Programul jocurilor disputate in Cupa de Iarna la fotbal in sala

detalii...
29-11-2018
Sedinta Comitetului Executiv din 29.11.2018

Sedinta Comitetului Executiv din 29.11.2018

detalii...
18-11-2018
Turneul de sala 2018

Informatii despre reluarea turneului de sala organizat de AJF Timis. Grupe, meciuri

detalii...
11-11-2018
Semifinala si Finala - Trofeul Gheorghe Ola si Trofeul Gheorghe Ene

Semifinala si Finala -Trofeului Gheorghe Ola si Trofeului Gheorghe Ene se va disputa in data de 18 noiembrie incepand cu orele 15:00 sa Sala UVT (langa Penintenciarul de pe Popa Sapca)

detalii...
09-11-2018
Cupa de iarna

Sedinta cu delegatii echipelor in vederea începerii turneului de sala

detalii...
08-11-2018
Trofeul Gheorghe Ola si Trofeul Gheorghe Ene

Trofeul Gheorghe Ola si Trofeul Gheorghe Ene se va disputa in data de 11.11.2018 incepand cu orele 09:00 la Baza 2 Timisoara

detalii...
26-10-2018
Comitetul Executiv al A.J.F. Timis

Comitetul Executiv al A.J.F. Timis

 

1. Malac Romeo – Presedinte;

2. Tranca Ciprian Dan – Vicepresedinte;

3. Ghiciulescu Raul – Vicepresedinte;

4. Poclid Ionel – Vicepresedinte;

5. Grigorescu Nicolae – presedinte CJA;

6. Ianosev Adrian - Membru, reprezentant Liga a IV-a;

7. Muresan Marius  - Membru, reprezentant Liga a IV-a;

8. Farc Vasile - Membru, reprezentant Liga a IV-a;

9. Potra Gheorghe - Membru, reprezentant Liga a V-a;

10. Petrus Teodor - Membru - reprezentant Liga a V-a;

11. Nagy Alexandru - Membru, reprezentant Liga a V-a;

12. Dumitrascu Alexandru - Membru, reprezentant Liga a VI-a;

13. Popaluca Vasile - Membru, reprezentant Liga a VI-a;

14. Mierea Florian - Secretar General - fara drept de vot;

15. Ruja Adelina - trezorier, fara drept de vot.

 

Ma abonez la newsletter

Email:

Parteneri
Sarbatoriti luna aceasta
oferta portal echipe