Meciuri arbitrate
Duminica, 24 Martie 2024, 11:00
Liga VI, Liga VI - Seria 5, etapa 14
Teren: Comunal / Hitias
Duminica, 24 Martie 2024, 11:00
Teren: Comunal / Hitias
Sambata, 16 Martie 2024, 15:00
Liga V, Liga V - Seria 2, etapa 17
Teren: Comunal / Dudestii Noi
Sambata, 16 Martie 2024, 15:00
Teren: Comunal / Dudestii Noi
Sambata, 9 Martie 2024, 15:00
Liga V, Liga V - Seria 3, etapa 16
Teren: Arena / Boldur
Sambata, 9 Martie 2024, 15:00
Teren: Arena / Boldur
Duminica, 3 Decembrie 2023, 14:00
CUPA ROMANIEI, Cupa Romaniei - Turul 2, etapa 1
Teren: Comunal / Victor Vlad Delamarina
Duminica, 3 Decembrie 2023, 14:00
Teren: Comunal / Victor Vlad Delamarina
Duminica, 3 Decembrie 2023, 14:00
CUPA ROMANIEI, Cupa Romaniei - Turul 2, etapa 2
Teren: Comunal / Victor Vlad Delamarina
Duminica, 3 Decembrie 2023, 14:00
Teren: Comunal / Victor Vlad Delamarina
Sambata, 25 Noiembrie 2023, 14:00
Liga V, Liga V - Seria 3, etapa 15
Teren: Comunal / Vucova
Sambata, 25 Noiembrie 2023, 14:00
Teren: Comunal / Vucova
Duminica, 19 Noiembrie 2023, 14:00
Liga VI, Liga VI - Seria 5, etapa 13
Teren: Comunal / SINTESTI
Duminica, 19 Noiembrie 2023, 14:00
Teren: Comunal / SINTESTI
Duminica, 19 Noiembrie 2023, 11:00
Juniori U12 - 2012, Seria 3, etapa 5
Teren: Comunal / Victor Vlad Delamarina
Duminica, 19 Noiembrie 2023, 11:00
Teren: Comunal / Victor Vlad Delamarina
Sambata, 18 Noiembrie 2023, 16:00
Juniori U15 - 2009, Seria 1, etapa 9
Teren: Comunal / Victor Vlad Delamarina
Sambata, 18 Noiembrie 2023, 16:00
Teren: Comunal / Victor Vlad Delamarina
Duminica, 12 Noiembrie 2023, 14:00
Liga V, Liga V - Seria 3, etapa 13
Teren: Comunal / Margina
Duminica, 12 Noiembrie 2023, 14:00
Teren: Comunal / Margina
Sambata, 11 Noiembrie 2023, 15:00
Liga VI, Liga VI - Seria 5, etapa 12
Teren: Comunal / BUCOVAT
Sambata, 11 Noiembrie 2023, 15:00
Teren: Comunal / BUCOVAT
Sambata, 11 Noiembrie 2023, 09:45
Juniori U13 - 2011, Seria 2, etapa 9
Teren: Tineretului / Lugoj
Sambata, 11 Noiembrie 2023, 09:45
Teren: Tineretului / Lugoj
Vineri, 10 Noiembrie 2023, 16:00
Juniori U17 - 2007, etapa 3
Teren: Comunal / RECAS
Vineri, 10 Noiembrie 2023, 16:00
Teren: Comunal / RECAS
Duminica, 5 Noiembrie 2023, 15:00
Liga VI, Liga VI - Seria 5, etapa 11
Teren: Comunal / Stanciova
Duminica, 5 Noiembrie 2023, 15:00
Teren: Comunal / Stanciova
Sambata, 4 Noiembrie 2023, 11:00
Liga V, Liga V - Seria 1, etapa 12
Teren: Plopi / Timisoara
Sambata, 4 Noiembrie 2023, 11:00
Teren: Plopi / Timisoara
Joi, 2 Noiembrie 2023, 11:00
Juniori U13 - 2011, Seria 3, etapa 5
Teren: Tineretului / Lugoj
Joi, 2 Noiembrie 2023, 11:00
Teren: Tineretului / Lugoj
Marti, 31 Octombrie 2023, 15:00
Juniori U12 - 2012, Seria 3, etapa 6
Teren: Tineretului / Lugoj
Marti, 31 Octombrie 2023, 15:00
Teren: Tineretului / Lugoj
Duminica, 29 Octombrie 2023, 15:00
Liga VI, Liga VI - Seria 5, etapa 10
Teren: Arena / Boldur
Duminica, 29 Octombrie 2023, 15:00
Teren: Arena / Boldur
Duminica, 29 Octombrie 2023, 11:00
Juniori U15 - 2009, Seria 1, etapa 7
Teren: Tineretului / Lugoj
Duminica, 29 Octombrie 2023, 11:00
Teren: Tineretului / Lugoj
Joi, 26 Octombrie 2023, 17:30
Juniori U13 - 2011, Seria 2, etapa 7
Teren: Tineretului / Lugoj
Joi, 26 Octombrie 2023, 17:30
Teren: Tineretului / Lugoj
Joi, 26 Octombrie 2023, 16:15
Juniori U11 - 2013-2014, Seria 2, etapa 7
Teren: Tineretului / Lugoj
Joi, 26 Octombrie 2023, 16:15
Teren: Tineretului / Lugoj
Miercuri, 25 Octombrie 2023, 17:00
Juniori U11 - 2013-2014, Seria 4, etapa 7
Teren: Vulturii / Bazos
Miercuri, 25 Octombrie 2023, 17:00
Teren: Vulturii / Bazos
Duminica, 22 Octombrie 2023, 15:00
Liga VI, Liga VI - Seria 5, etapa 9
Teren: Comunal / SINTESTI
Duminica, 22 Octombrie 2023, 15:00
Teren: Comunal / SINTESTI
Duminica, 22 Octombrie 2023, 11:00
Liga VI, Liga VI - Seria 5, etapa 9
Teren: Comunal / DUMBRAVA
Duminica, 22 Octombrie 2023, 11:00
Teren: Comunal / DUMBRAVA
Vineri, 20 Octombrie 2023, 17:30
Juniori U12 - 2012, Seria 3, etapa 6
Teren: Vulturii / Bazos
Vineri, 20 Octombrie 2023, 17:30
Teren: Vulturii / Bazos
Sambata, 14 Octombrie 2023, 16:00
Liga V, Liga V - Seria 2, etapa 9
Teren: Comunal / Dudestii Noi
Sambata, 14 Octombrie 2023, 16:00
Teren: Comunal / Dudestii Noi
Vineri, 13 Octombrie 2023, 16:00
Juniori U11 - 2013-2014, Seria 4, etapa 5
Teren: Tineretului / Lugoj
Vineri, 13 Octombrie 2023, 16:00
Teren: Tineretului / Lugoj
Duminica, 8 Octombrie 2023, 16:00
Liga V, Liga V - Seria 3, etapa 8
Teren: Comunal / Margina
Duminica, 8 Octombrie 2023, 16:00
Teren: Comunal / Margina
Duminica, 8 Octombrie 2023, 12:00
Liga VI, Liga VI - Seria 5, etapa 7
Teren: Comunal / SINTESTI
Duminica, 8 Octombrie 2023, 12:00
Teren: Comunal / SINTESTI
Sambata, 7 Octombrie 2023, 16:00
Liga VI, Liga VI - Seria 5, etapa 7
Teren: Comunal / BUCOVAT
Sambata, 7 Octombrie 2023, 16:00
Teren: Comunal / BUCOVAT
Sambata, 7 Octombrie 2023, 11:00
Juniori U15 - 2009, Seria 2, etapa 4
Teren: Tineretului / Lugoj
Sambata, 7 Octombrie 2023, 11:00
Teren: Tineretului / Lugoj
Joi, 5 Octombrie 2023, 18:00
Juniori U13 - 2011, Seria 1, etapa 3
Teren: Comunal / Victor Vlad Delamarina
Joi, 5 Octombrie 2023, 18:00
Teren: Comunal / Victor Vlad Delamarina
Joi, 5 Octombrie 2023, 16:00
Juniori U11 - 2013-2014, Seria 4, etapa 4
Teren: Tineretului / Lugoj
Joi, 5 Octombrie 2023, 16:00
Teren: Tineretului / Lugoj
Miercuri, 4 Octombrie 2023, 16:00
Juniori U15 - 2009, Seria 2, etapa 4
Teren: Tineretului / Lugoj
Miercuri, 4 Octombrie 2023, 16:00
Teren: Tineretului / Lugoj
Duminica, 1 Octombrie 2023, 16:00
Liga VI, Liga VI - Seria 5, etapa 6
Teren: Flacara / FAGET
Duminica, 1 Octombrie 2023, 16:00
Teren: Flacara / FAGET
Duminica, 1 Octombrie 2023, 11:00
Liga VI, Liga VI - Seria 5, etapa 6
Teren: Comunal / Hitias
Duminica, 1 Octombrie 2023, 11:00
Teren: Comunal / Hitias
Sambata, 23 Septembrie 2023, 11:00
Liga V, Liga V - Seria 1, etapa 6
Teren: Plopi / Timisoara
Sambata, 23 Septembrie 2023, 11:00
Teren: Plopi / Timisoara
Duminica, 17 Septembrie 2023, 17:00
Liga VI, Liga VI - Seria 5, etapa 4
Teren: Comunal / Victor Vlad Delamarina
Duminica, 17 Septembrie 2023, 17:00
Teren: Comunal / Victor Vlad Delamarina
Sambata, 16 Septembrie 2023, 17:00
Liga V, Liga V - Seria 2, etapa 5
Teren: Comunal / UTVIN
Sambata, 16 Septembrie 2023, 17:00
Teren: Comunal / UTVIN
Duminica, 3 Septembrie 2023, 18:00
Liga VI, Liga VI - Seria 5, etapa 2
Teren: Comunal / RACOVITA
Duminica, 3 Septembrie 2023, 18:00
Teren: Comunal / RACOVITA
Sambata, 2 Septembrie 2023, 17:00
Liga V, Liga V - Seria 3, etapa 3
Teren: Flacara / FAGET
Sambata, 2 Septembrie 2023, 17:00
Teren: Flacara / FAGET
Duminica, 27 August 2023, 18:00
Liga V, Liga V - Seria 3, etapa 2
Teren: Comunal / Margina
Duminica, 27 August 2023, 18:00
Teren: Comunal / Margina
Sambata, 26 August 2023, 11:00
Liga V, Liga V - Seria 3, etapa 2
Teren: Central / Tormac
Sambata, 26 August 2023, 11:00
Teren: Central / Tormac
Sambata, 19 August 2023, 18:00
Liga V, Liga V - Seria 2, etapa 1
Teren: Comunal / Dudestii Noi
Sambata, 19 August 2023, 18:00
Teren: Comunal / Dudestii Noi
Sambata, 12 August 2023, 11:00
Liga a IV-a, etapa 1
Teren: Comunal / CIACOVA
Sambata, 12 August 2023, 11:00
Teren: Comunal / CIACOVA