Meciuri arbitrate
Duminica, 24 Martie 2024, 15:00
Liga V, Liga V - Seria 3, etapa 18
Teren: Comunal / Vucova
Duminica, 24 Martie 2024, 15:00
Teren: Comunal / Vucova
Duminica, 17 Martie 2024, 11:00
Liga V, Liga V - Seria 1, etapa 17
Teren: Comunal / SANDRA
Duminica, 17 Martie 2024, 11:00
Teren: Comunal / SANDRA
Sambata, 16 Martie 2024, 11:00
Liga a IV-a, etapa 22
Teren: Progresul / GATAIA
Sambata, 16 Martie 2024, 11:00
Teren: Progresul / GATAIA
Duminica, 10 Martie 2024, 14:00
Liga V, Liga V - Seria 2, etapa 16
Teren: Comunal / UTVIN
Duminica, 10 Martie 2024, 14:00
Teren: Comunal / UTVIN
Sambata, 9 Martie 2024, 15:00
Liga a IV-a, etapa 21
Teren: Nicu Moraru / GIARMATA
Sambata, 9 Martie 2024, 15:00
Teren: Nicu Moraru / GIARMATA
Sambata, 24 Februarie 2024, 14:00
CUPA ROMANIEI, SAISPREZECIMI, etapa 1
Teren: Comunal / CIACOVA
Sambata, 24 Februarie 2024, 14:00
Teren: Comunal / CIACOVA
Sambata, 25 Noiembrie 2023, 14:00
Liga V, Liga V - Seria 3, etapa 15
Teren: Comunal / Sacosu Turcesc
Sambata, 25 Noiembrie 2023, 14:00
Teren: Comunal / Sacosu Turcesc
Sambata, 25 Noiembrie 2023, 10:00
Juniori U14 - 2010, Elita U14, etapa 3
Teren: Comunal / CHISODA
Sambata, 25 Noiembrie 2023, 10:00
Teren: Comunal / CHISODA
Sambata, 18 Noiembrie 2023, 11:00
Liga V, Liga V - Seria 1, etapa 14
Teren: Comunal / Valcani
Sambata, 18 Noiembrie 2023, 11:00
Teren: Comunal / Valcani
Sambata, 18 Noiembrie 2023, 15:00
Liga V, Liga V - Seria 1, etapa 14
Teren: Comunal / PESAC
Sambata, 18 Noiembrie 2023, 15:00
Teren: Comunal / PESAC
Vineri, 17 Noiembrie 2023, 15:30
Liga VI, Liga VI - Seria 3, etapa 8
Teren: Comunal / Albina
Vineri, 17 Noiembrie 2023, 15:30
Teren: Comunal / Albina
Joi, 16 Noiembrie 2023, 18:00
Juniori U13 - 2011, Seria 1, etapa 10
Teren: Electrica / Timisoara
Joi, 16 Noiembrie 2023, 18:00
Teren: Electrica / Timisoara
Sambata, 11 Noiembrie 2023, 15:00
Liga a IV-a, etapa 16
Teren: Comunal / GELU
Sambata, 11 Noiembrie 2023, 15:00
Teren: Comunal / GELU
Vineri, 10 Noiembrie 2023, 15:30
Juniori U14 - 2010, Seria 1, etapa 3
Teren: Vointa / Timisoara
Vineri, 10 Noiembrie 2023, 15:30
Teren: Vointa / Timisoara
Miercuri, 8 Noiembrie 2023, 15:30
Liga VI, Liga VI - Seria 3, etapa 9
Teren: COMUNAL / SACALAZ
Miercuri, 8 Noiembrie 2023, 15:30
Teren: COMUNAL / SACALAZ
Vineri, 3 Noiembrie 2023, 16:30
Juniori U15 - 2009, Seria 1, etapa 8
Teren: Vointa / Timisoara
Vineri, 3 Noiembrie 2023, 16:30
Teren: Vointa / Timisoara
Joi, 2 Noiembrie 2023, 17:00
Juniori U11 - 2013-2014, Seria 1, etapa 8
Teren: BAZA II / Timisoara
Joi, 2 Noiembrie 2023, 17:00
Teren: BAZA II / Timisoara
Sambata, 28 Octombrie 2023, 11:00
Liga a IV-a, etapa 14
Teren: Hristo Stoichkov / Dudestii Vechi
Sambata, 28 Octombrie 2023, 11:00
Teren: Hristo Stoichkov / Dudestii Vechi
Sambata, 28 Octombrie 2023, 15:00
Liga V, Liga V - Seria 1, etapa 11
Teren: Petre Feneși / Tomnatic
Sambata, 28 Octombrie 2023, 15:00
Teren: Petre Feneși / Tomnatic
Marti, 24 Octombrie 2023, 17:00
Liga VI, Liga VI - Seria 4, etapa 7
Teren: Electrica / Timisoara
Marti, 24 Octombrie 2023, 17:00
Teren: Electrica / Timisoara
Vineri, 20 Octombrie 2023, 17:30
Juniori U12 - 2012, Seria 1, etapa 6
Teren: LPS / Timisoara
Vineri, 20 Octombrie 2023, 17:30
Teren: LPS / Timisoara
Joi, 19 Octombrie 2023, 17:30
Juniori U12 - 2012, Seria 2, etapa 6
Teren: Dan Paltinisanu, Teren sintetic / Timisoara
Joi, 19 Octombrie 2023, 17:30
Teren: Dan Paltinisanu, Teren sintetic / Timisoara
Miercuri, 18 Octombrie 2023, 17:00
Liga VI, Liga VI - Seria 3, etapa 6
Teren: Comunal / Mosnita Noua
Miercuri, 18 Octombrie 2023, 17:00
Teren: Comunal / Mosnita Noua
Duminica, 15 Octombrie 2023, 16:00
Liga V, Liga V - Seria 1, etapa 9
Teren: Comunal / SATCHINEZ
Duminica, 15 Octombrie 2023, 16:00
Teren: Comunal / SATCHINEZ
Duminica, 15 Octombrie 2023, 11:00
Liga V, Liga V - Seria 1, etapa 9
Teren: Comunal / IGRIS
Duminica, 15 Octombrie 2023, 11:00
Teren: Comunal / IGRIS
Sambata, 14 Octombrie 2023, 16:00
Liga a IV-a, etapa 12
Teren: Comunal / Topolovatu Mare
Sambata, 14 Octombrie 2023, 16:00
Teren: Comunal / Topolovatu Mare
Vineri, 13 Octombrie 2023, 19:00
Juniori U15 - 2009, Seria 1, etapa 5
Teren: Vointa / Timisoara
Vineri, 13 Octombrie 2023, 19:00
Teren: Vointa / Timisoara
Joi, 5 Octombrie 2023, 16:30
Juniori U11 - 2013-2014, Seria 3, etapa 4
Teren: COMUNAL / SACALAZ
Joi, 5 Octombrie 2023, 16:30
Teren: COMUNAL / SACALAZ
Joi, 5 Octombrie 2023, 17:30
Juniori U13 - 2011, Seria 3, etapa 3
Teren: COMUNAL / SACALAZ
Joi, 5 Octombrie 2023, 17:30
Teren: COMUNAL / SACALAZ
Miercuri, 4 Octombrie 2023, 17:00
Liga VI, Liga VI - Seria 3, etapa 4
Teren: COMUNAL / SACALAZ
Miercuri, 4 Octombrie 2023, 17:00
Teren: COMUNAL / SACALAZ
Duminica, 1 Octombrie 2023, 17:00
Liga V, Liga V - Seria 1, etapa 7
Teren: Comunal / BULGARUS
Duminica, 1 Octombrie 2023, 17:00
Teren: Comunal / BULGARUS
Duminica, 1 Octombrie 2023, 11:00
Liga V, Liga V - Seria 2, etapa 7
Teren: Comunal / Opatita
Duminica, 1 Octombrie 2023, 11:00
Teren: Comunal / Opatita
Sambata, 30 Septembrie 2023, 17:00
Liga V, Liga V - Seria 1, etapa 7
Teren: Comunal / GRABAT
Sambata, 30 Septembrie 2023, 17:00
Teren: Comunal / GRABAT
Vineri, 29 Septembrie 2023, 17:00
Liga VI, Liga VI - Seria 4, etapa 3
Teren: Nicu Moraru / GIARMATA
Vineri, 29 Septembrie 2023, 17:00
Teren: Nicu Moraru / GIARMATA
Miercuri, 27 Septembrie 2023, 17:00
Liga VI, Liga VI - Seria 3, etapa 3
Teren: Comunal / UTVIN
Miercuri, 27 Septembrie 2023, 17:00
Teren: Comunal / UTVIN
Duminica, 24 Septembrie 2023, 17:00
Liga V, Liga V - Seria 2, etapa 6
Teren: Comunal / PETROMAN
Duminica, 24 Septembrie 2023, 17:00
Teren: Comunal / PETROMAN
Duminica, 24 Septembrie 2023, 10:00
Juniori U13 - 2011, Seria 1, etapa 2
Teren: LPS / Timisoara
Duminica, 24 Septembrie 2023, 10:00
Teren: LPS / Timisoara
Sambata, 23 Septembrie 2023, 17:00
Liga V, Liga V - Seria 1, etapa 6
Teren: Comunal / Sanpetru Mare
Sambata, 23 Septembrie 2023, 17:00
Teren: Comunal / Sanpetru Mare
Sambata, 23 Septembrie 2023, 11:00
Juniori U17 - 2007, etapa 2
Teren: Comunal / BUCOVAT
Sambata, 23 Septembrie 2023, 11:00
Teren: Comunal / BUCOVAT
Joi, 21 Septembrie 2023, 17:00
Liga VI, Liga VI - Seria 4, etapa 2
Teren: LPS / Timisoara
Joi, 21 Septembrie 2023, 17:00
Teren: LPS / Timisoara
Duminica, 17 Septembrie 2023, 17:00
Liga V, Liga V - Seria 2, etapa 5
Teren: Comunal / Iecea Mare
Duminica, 17 Septembrie 2023, 17:00
Teren: Comunal / Iecea Mare
Joi, 14 Septembrie 2023, 18:00
Juniori U13 - 2011, Seria 1, etapa 1
Teren: GALAXY / Timisoara
Joi, 14 Septembrie 2023, 18:00
Teren: GALAXY / Timisoara
Miercuri, 13 Septembrie 2023, 18:00
Liga VI, Liga VI - Seria 4, etapa 1
Teren: Comunal / PADURENI
Miercuri, 13 Septembrie 2023, 18:00
Teren: Comunal / PADURENI
Sambata, 9 Septembrie 2023, 17:00
Liga a IV-a, etapa 6
Teren: Comunal / Mosnita Noua
Sambata, 9 Septembrie 2023, 17:00
Teren: Comunal / Mosnita Noua
Duminica, 3 Septembrie 2023, 17:00
Liga V, Liga V - Seria 1, etapa 3
Teren: Comunal / SATCHINEZ
Duminica, 3 Septembrie 2023, 17:00
Teren: Comunal / SATCHINEZ
Sambata, 2 Septembrie 2023, 17:00
Liga a IV-a, etapa 5
Teren: Comunal / GELU
Sambata, 2 Septembrie 2023, 17:00
Teren: Comunal / GELU
Duminica, 27 August 2023, 18:00
Liga V, Liga V - Seria 1, etapa 2
Teren: Comunal / VARIAS
Duminica, 27 August 2023, 18:00
Teren: Comunal / VARIAS
Sambata, 26 August 2023, 11:00
Liga V, Liga V - Seria 3, etapa 2
Teren: Comunal / NITCHIDORF
Sambata, 26 August 2023, 11:00
Teren: Comunal / NITCHIDORF