Dobrisan Costel


Timisoara
Arbitru, Categoria I
Locul nasterii: Oltenita
Data nasterii: 30-01-1965
Pentru afisarea datelor de contact va rugam sa va autentificati
Meciurile arbitrate
Cupa Romaniei faza 4 Etapa 1
2018-11-30
ACS VOINTA MASLOC
Liga a V-a, Seria II Etapa 15
2018-11-25
ACS UNIREA BANLOC
Liga a V-a, Seria I Etapa 15
2018-11-24
AS AVANTUL BOBDA
Liga a V-a, Seria II Etapa 14
2018-11-17
CS MILENIUM GIARMATA II
Liga a IV-a Etapa 16
2018-11-16
ASO DETA
Liga a VI-a Promotie, Seria I Etapa 12
2018-11-11
AS GELU
Juniori C, U15, Grupa B Etapa 3
2018-11-11
ACS JUNIOR 2015 TIMISOARA
Liga a V-a, Seria II Etapa 13
2018-11-10
AS CORNESTI
Cupa Romaniei faza 4 Etapa 1
2018-11-07
AS PECIU NOU
Liga a VI-a Promotie, Seria a II-a Etapa 11
2018-11-04
AS JUVENTUS PISCHIA
Liga a IV-a Etapa 14
2018-11-03
AS PROGRESUL 1906 CIACOVA
Campionat Municipal Timisoara, Seria a II-a Etapa 8
2018-11-02
CS UNIREA CERNETEAZ II
Liga a VI-a Promotie, Seria I Etapa 10
2018-10-28
AS PROGRESUL IECEA MARE
Liga a V-a, Seria III Etapa 11
2018-10-27
AS BACOVA
Campionat Municipal Timisoara, Seria a II-a Etapa 7
2018-10-24
ACS FC CHISODA
Liga a V-a, Seria II Etapa 10
2018-10-21
AS FC JEBEL
Liga a IV-a Etapa 12
2018-10-19
CS COCOSUL ORTISOARA
Cupa Romaniei, faza 3 Etapa 1
2018-10-17
CS TIMISUL SAG
Campionat Municipal Timisoara, Seria a II-a Etapa 6
2018-10-16
ACS FC SRBIANCA GIUCHICI
Liga a VI-a Promotie, Seria I Etapa 8
2018-10-14
AS GELU
Liga a IV-a Etapa 11
2018-10-13
AS SECEANI
Campionat Municipal Timisoara, Seria a II-a Etapa 5
2018-10-10
AS ALBINA
Liga a V-a, Seria III Etapa 8
2018-10-07
CS PROGAV GAVOJDIA
Liga a VI-a Promotie, Seria I Etapa 7
2018-10-07
AS CHINEJANA CHINEZU
Liga a V-a, Seria III Etapa 8
2018-10-06
AS VIITORUL SACOSU TURCESC
Cupa Romaniei, faza 2 Etapa 1
2018-10-03
CS AVANTUL PERIAM
Campionat Municipal Timisoara, Seria I Etapa 4
2018-10-02
ACS Kids Sinmihaiu Roman
Liga a V-a, Seria II Etapa 7
2018-09-30
AS CORNESTI
Liga a V-a, Seria II Etapa 7
2018-09-29
AFC RIPENSIA TIMISOARA II
Campionat Municipal Timisoara, Seria a II-a Etapa 3
2018-09-26
CS UNIREA CERNETEAZ II
Liga a VI-a Promotie, Seria a II-a Etapa 5
2018-09-23
AS FC AVANTUL JAMU MARE
Liga a IV-a Etapa 8
2018-09-22
CS FLACARA PARTA
Pauza: 0-1
Juniori C, U15, Seria 1 Etapa 6
2018-09-19
ACS DUMBRAVITA
Liga a V-a, Seria I Etapa 5
2018-09-16
AS TRICOUL 1 IUNIE
Liga a VI-a Promotie, Seria I Etapa 4
2018-09-16
CLUBUL SPORTIV TRIPLEX BEBA VECHE 2015
Liga a V-a, Seria III Etapa 5
2018-09-15
AS VIITORUL STIUCA
Liga a V-a, Seria I Etapa 4
2018-09-09
CSU Universitatea de Vest din Timisoara
Liga a IV-a Etapa 6
2018-09-08
STA
Liga a V-a, Seria II Etapa 2
2018-09-05
CS UNIREA CERNETEAZ
Liga a V-a, Seria I Etapa 3
2018-09-02
AS MURESUL IGRIS
Liga a VI-a Promotie, Seria I Etapa 2
2018-09-02
AS PROGRESUL IECEA MARE
Liga a IV-a Etapa 4
2018-08-28
CSO Faget
Pauza: 3-2
Liga a VI-a Promotie, Seria I Etapa 1
2018-08-26
AS GELU
Liga a V-a, Seria I Etapa 2
2018-08-25
AS VOINTA SARAFOLEANA
Liga a V-a, Seria II Etapa 1
2018-08-19
AS FC JEBEL
Liga a IV-a Etapa 2
2018-08-18
STA
Liga a IV-a Etapa 1
2018-08-10
AS PROGRESUL 1906 CIACOVA
Pauza: 1-1
Ma abonez la newsletter

Email:

Sarbatoriti luna aceasta
oferta portal echipe