Meciuri arbitrate
Duminica, 21 Aprilie 2024, 17:00
Liga V, Liga V - Seria 2, etapa 22
Teren: Comunal / PETROMAN
Duminica, 21 Aprilie 2024, 17:00
Teren: Comunal / PETROMAN
Sambata, 20 Aprilie 2024, 10:00
Juniori U15 - 2009, Seria 2, etapa 12
Teren: Aeroport / Giarmata Vii
Sambata, 20 Aprilie 2024, 10:00
Teren: Aeroport / Giarmata Vii
Vineri, 19 Aprilie 2024, 17:30
Juniori U11 - 2013-2014, Seria 3, etapa 12
Teren: COMUNAL / SACALAZ
Vineri, 19 Aprilie 2024, 17:30
Teren: COMUNAL / SACALAZ
Joi, 18 Aprilie 2024, 16:30
Juniori U15 - 2009, Seria 1, etapa 12
Teren: Comunal / CHISODA
Joi, 18 Aprilie 2024, 16:30
Teren: Comunal / CHISODA
Joi, 18 Aprilie 2024, 18:00
Juniori U12 - 2012, Seria 3, etapa 10
Teren: Comunal / CHISODA
Joi, 18 Aprilie 2024, 18:00
Teren: Comunal / CHISODA
Miercuri, 17 Aprilie 2024, 17:30
Juniori U14 - 2010, Seria 1, etapa 9
Teren: CALOR / TIMISOARA
Miercuri, 17 Aprilie 2024, 17:30
Teren: CALOR / TIMISOARA
Marti, 16 Aprilie 2024, 18:00
Juniori U12 - 2012, Seria 2, etapa 12
Teren: Dan Paltinisanu, Teren sintetic / Timisoara
Marti, 16 Aprilie 2024, 18:00
Teren: Dan Paltinisanu, Teren sintetic / Timisoara
Duminica, 14 Aprilie 2024, 10:00
Juniori U13 - 2011, Seria 1, etapa 14
Teren: CFR / Timisoara
Duminica, 14 Aprilie 2024, 10:00
Teren: CFR / Timisoara
Duminica, 14 Aprilie 2024, 14:00
INTERLIGA 2014-2015-2016-2017, etapa 7
Teren: Dan Paltinisanu, Teren sintetic / Timisoara
Duminica, 14 Aprilie 2024, 14:00
Teren: Dan Paltinisanu, Teren sintetic / Timisoara
Sambata, 13 Aprilie 2024, 17:00
Liga V, Liga V - Seria 1, etapa 21
Teren: Comunal / BULGARUS
Sambata, 13 Aprilie 2024, 17:00
Teren: Comunal / BULGARUS
Sambata, 13 Aprilie 2024, 10:00
Juniori U11 - 2013-2014, Seria 4, etapa 9
Teren: BAZA II / Timisoara
Sambata, 13 Aprilie 2024, 10:00
Teren: BAZA II / Timisoara
Vineri, 12 Aprilie 2024, 17:30
Juniori U12 - 2012, Seria 1, etapa 11
Teren: Vointa / Timisoara
Vineri, 12 Aprilie 2024, 17:30
Teren: Vointa / Timisoara
Joi, 11 Aprilie 2024, 17:00
Liga VI, Liga VI - Seria 3, etapa 11
Teren: COMUNAL / SACALAZ
Joi, 11 Aprilie 2024, 17:00
Teren: COMUNAL / SACALAZ
Miercuri, 10 Aprilie 2024, 18:00
Juniori U14 - 2010, Seria 2, etapa 11
Teren: Comunal / Covaci
Miercuri, 10 Aprilie 2024, 18:00
Teren: Comunal / Covaci
Luni, 8 Aprilie 2024, 17:30
Juniori U12 - 2012, Seria 2, etapa 10
Teren: Dan Paltinisanu, Teren sintetic / Timisoara
Luni, 8 Aprilie 2024, 17:30
Teren: Dan Paltinisanu, Teren sintetic / Timisoara
Sambata, 6 Aprilie 2024, 17:00
Liga a IV-a, etapa 26
Teren: Comunal / SECEANI
Sambata, 6 Aprilie 2024, 17:00
Teren: Comunal / SECEANI
Sambata, 6 Aprilie 2024, 13:00
Juniori U14 - 2010, Seria 2, etapa 10
Teren: Textila / Timisoara
Sambata, 6 Aprilie 2024, 13:00
Teren: Textila / Timisoara
Vineri, 5 Aprilie 2024, 18:30
Juniori U13 - 2011, Seria 3, etapa 10
Teren: Comunal / Denta
Vineri, 5 Aprilie 2024, 18:30
Teren: Comunal / Denta
Joi, 4 Aprilie 2024, 16:00
Juniori U13 - 2011, Seria 1, etapa 13
Teren: Comunal / Covaci
Joi, 4 Aprilie 2024, 16:00
Teren: Comunal / Covaci
Joi, 4 Aprilie 2024, 18:00
Juniori U14 - 2010, Seria 2, etapa 10
Teren: Circumvalatiunii / Timisoara
Joi, 4 Aprilie 2024, 18:00
Teren: Circumvalatiunii / Timisoara
Luni, 1 Aprilie 2024, 17:00
Liga VI, Liga VI - Seria 3, etapa 10
Teren: Comunal / Mosnita Noua
Luni, 1 Aprilie 2024, 17:00
Teren: Comunal / Mosnita Noua
Duminica, 31 Martie 2024, 11:00
Liga V, Liga V - Seria 3, etapa 19
Teren: Vulturii / Bazos
Duminica, 31 Martie 2024, 11:00
Teren: Vulturii / Bazos
Sambata, 30 Martie 2024, hh:mm
Liga V, Liga V - Seria 2, etapa 19
Teren: Comunal / Dudestii Noi
Sambata, 30 Martie 2024, hh:mm
Teren: Comunal / Dudestii Noi
Miercuri, 27 Martie 2024, 16:30
Juniori U13 - 2011, Seria 1, etapa 12
Teren: LPS / Timisoara
Miercuri, 27 Martie 2024, 16:30
Teren: LPS / Timisoara
Luni, 25 Martie 2024, 17:00
Juniori U15 - 2009, Seria 1, etapa 11
Teren: Gheorghe Bias / Sannicolau Mare
Luni, 25 Martie 2024, 17:00
Teren: Gheorghe Bias / Sannicolau Mare
Sambata, 23 Martie 2024, 11:00
Liga a IV-a, etapa 23
Teren: Comunal / SAG
Sambata, 23 Martie 2024, 11:00
Teren: Comunal / SAG
Sambata, 16 Martie 2024, 11:00
Liga a IV-a, etapa 22
Teren: Comunal / PISCHIA
Sambata, 16 Martie 2024, 11:00
Teren: Comunal / PISCHIA
Duminica, 10 Martie 2024, 15:00
Liga V, Liga V - Seria 2, etapa 16
Teren: Comunal / PISCHIA
Duminica, 10 Martie 2024, 15:00
Teren: Comunal / PISCHIA
Sambata, 24 Februarie 2024, 13:00
CUPA ROMANIEI, SAISPREZECIMI, etapa 1
Teren: Comunal / RECAS
Sambata, 24 Februarie 2024, 13:00
Teren: Comunal / RECAS
Sambata, 2 Decembrie 2023, 11:00
Liga a IV-a, etapa 19
Teren: Comunal / Belint
Sambata, 2 Decembrie 2023, 11:00
Teren: Comunal / Belint
Duminica, 26 Noiembrie 2023, 14:00
Liga V, Liga V - Seria 2, etapa 15
Teren: Comunal / Bencecul de Sus
Duminica, 26 Noiembrie 2023, 14:00
Teren: Comunal / Bencecul de Sus
Duminica, 19 Noiembrie 2023, 14:00
Juniori U14 - 2010, Seria 1, etapa 7
Teren: Dan Paltinisanu, Teren sintetic / Timisoara
Duminica, 19 Noiembrie 2023, 14:00
Teren: Dan Paltinisanu, Teren sintetic / Timisoara
Sambata, 18 Noiembrie 2023, 15:00
Liga V, Liga V - Seria 2, etapa 14
Teren: Comunal / UTVIN
Sambata, 18 Noiembrie 2023, 15:00
Teren: Comunal / UTVIN
Sambata, 18 Noiembrie 2023, 11:00
Liga V, Liga V - Seria 2, etapa 14
Teren: GALAXY / Timisoara
Sambata, 18 Noiembrie 2023, 11:00
Teren: GALAXY / Timisoara
Joi, 16 Noiembrie 2023, 15:00
Juniori U13 - 2011, Seria 1, etapa 10
Teren: BAZA II / Timisoara
Joi, 16 Noiembrie 2023, 15:00
Teren: BAZA II / Timisoara
Sambata, 11 Noiembrie 2023, 11:00
Liga a IV-a, etapa 16
Teren: Hristo Stoichkov / Dudestii Vechi
Sambata, 11 Noiembrie 2023, 11:00
Teren: Hristo Stoichkov / Dudestii Vechi
Sambata, 11 Noiembrie 2023, 15:00
Liga V, Liga V - Seria 1, etapa 13
Teren: Petre Feneși / Tomnatic
Sambata, 11 Noiembrie 2023, 15:00
Teren: Petre Feneși / Tomnatic
Joi, 9 Noiembrie 2023, 15:00
Liga VI, Liga VI - Seria 4, etapa 9
Teren: LPS / Timisoara
Joi, 9 Noiembrie 2023, 15:00
Teren: LPS / Timisoara
Duminica, 5 Noiembrie 2023, 15:00
Liga VI, Liga VI - Seria 2, etapa 8
Teren: Comunal / Becicherecu Mic
Duminica, 5 Noiembrie 2023, 15:00
Teren: Comunal / Becicherecu Mic
Vineri, 3 Noiembrie 2023, 16:00
Juniori U13 - 2011, Seria 3, etapa 8
Teren: COMUNAL / SACALAZ
Vineri, 3 Noiembrie 2023, 16:00
Teren: COMUNAL / SACALAZ
Joi, 2 Noiembrie 2023, 16:00
Liga VI, Liga VI - Seria 4, etapa 8
Teren: Comunal / GIROC
Joi, 2 Noiembrie 2023, 16:00
Teren: Comunal / GIROC
Joi, 2 Noiembrie 2023, 11:00
Juniori U15 - 2009, Seria 1, etapa 2
Teren: Gheorghe Bias / Sannicolau Mare
Joi, 2 Noiembrie 2023, 11:00
Teren: Gheorghe Bias / Sannicolau Mare
Miercuri, 1 Noiembrie 2023, 16:30
Juniori U17 - 2007, etapa 7
Teren: Progresul / GATAIA
Miercuri, 1 Noiembrie 2023, 16:30
Teren: Progresul / GATAIA
Duminica, 29 Octombrie 2023, 15:00
Liga V, Liga V - Seria 1, etapa 11
Teren: Comunal / BULGARUS
Duminica, 29 Octombrie 2023, 15:00
Teren: Comunal / BULGARUS
Duminica, 29 Octombrie 2023, 11:00
Liga V, Liga V - Seria 1, etapa 11
Teren: Comunal / IGRIS
Duminica, 29 Octombrie 2023, 11:00
Teren: Comunal / IGRIS
Vineri, 27 Octombrie 2023, 17:30
Juniori U12 - 2012, Seria 3, etapa 7
Teren: Mosnita Veche / Mosnita Veche
Vineri, 27 Octombrie 2023, 17:30
Teren: Mosnita Veche / Mosnita Veche
Joi, 26 Octombrie 2023, 18:30
Juniori U14 - 2010, Seria 1, etapa 7
Teren: COMUNAL / SACALAZ
Joi, 26 Octombrie 2023, 18:30
Teren: COMUNAL / SACALAZ
Miercuri, 25 Octombrie 2023, 18:00
Juniori U12 - 2012, Seria 1, etapa 7
Teren: Ciarda Rosie / Timisoara
Miercuri, 25 Octombrie 2023, 18:00
Teren: Ciarda Rosie / Timisoara
Marti, 24 Octombrie 2023, 17:00
Liga VI, Liga VI - Seria 4, etapa 7
Teren: Comunal / Dudestii Noi
Marti, 24 Octombrie 2023, 17:00
Teren: Comunal / Dudestii Noi
Duminica, 22 Octombrie 2023, 16:00
Liga V, Liga V - Seria 2, etapa 10
Teren: Comunal / Bencecul de Sus
Duminica, 22 Octombrie 2023, 16:00
Teren: Comunal / Bencecul de Sus
Sambata, 21 Octombrie 2023, 16:00
Liga a IV-a, etapa 13
Teren: Petre Feneși / Tomnatic
Sambata, 21 Octombrie 2023, 16:00
Teren: Petre Feneși / Tomnatic
Sambata, 21 Octombrie 2023, 09:45
Juniori U13 - 2011, Seria 2, etapa 6
Teren: LPS / Timisoara
Sambata, 21 Octombrie 2023, 09:45
Teren: LPS / Timisoara
Vineri, 20 Octombrie 2023, 19:00
Juniori U12 - 2012, Seria 1, etapa 6
Teren: BAZA II / Timisoara
Vineri, 20 Octombrie 2023, 19:00
Teren: BAZA II / Timisoara
Vineri, 20 Octombrie 2023, 15:30
Juniori U13 - 2011, Seria 3, etapa 6
Teren: Comunal / Denta
Vineri, 20 Octombrie 2023, 15:30
Teren: Comunal / Denta
Joi, 19 Octombrie 2023, 17:30
Juniori U13 - 2011, Seria 1, etapa 6
Teren: COMUNAL / SACALAZ
Joi, 19 Octombrie 2023, 17:30
Teren: COMUNAL / SACALAZ
Miercuri, 18 Octombrie 2023, 17:00
Liga VI, Liga VI - Seria 3, etapa 6
Teren: Comunal / Mosnita Noua
Miercuri, 18 Octombrie 2023, 17:00
Teren: Comunal / Mosnita Noua
Marti, 17 Octombrie 2023, 17:00
Juniori U14 - 2010, Seria 2, etapa 6
Teren: Comunal / Sanandrei
Marti, 17 Octombrie 2023, 17:00
Teren: Comunal / Sanandrei
Sambata, 14 Octombrie 2023, 16:00
Liga V, Liga V - Seria 1, etapa 9
Teren: Comunal / GRABAT
Sambata, 14 Octombrie 2023, 16:00
Teren: Comunal / GRABAT
Vineri, 13 Octombrie 2023, 16:00
Liga a IV-a, etapa 12
Teren: Gheorghe Bias / Sannicolau Mare
Vineri, 13 Octombrie 2023, 16:00
Teren: Gheorghe Bias / Sannicolau Mare
Joi, 12 Octombrie 2023, 17:00
Juniori U12 - 2012, Seria 2, etapa 5
Teren: Textila / Timisoara
Joi, 12 Octombrie 2023, 17:00
Teren: Textila / Timisoara
Marti, 10 Octombrie 2023, 18:00
Juniori U13 - 2011, Seria 1, etapa 5
Teren: Electrica / Timisoara
Marti, 10 Octombrie 2023, 18:00
Teren: Electrica / Timisoara
Vineri, 6 Octombrie 2023, 17:00
Liga VI, Liga VI - Seria 4, etapa 4
Teren: CFR / Timisoara
Vineri, 6 Octombrie 2023, 17:00
Teren: CFR / Timisoara
Joi, 5 Octombrie 2023, 12:00
Juniori U15 - 2009, Seria 2, etapa 4
Teren: Comunal / Albina
Joi, 5 Octombrie 2023, 12:00
Teren: Comunal / Albina
Joi, 5 Octombrie 2023, 16:00
Juniori U12 - 2012, Seria 3, etapa 4
Teren: Mosnita Veche / Mosnita Veche
Joi, 5 Octombrie 2023, 16:00
Teren: Mosnita Veche / Mosnita Veche
Sambata, 30 Septembrie 2023, 15:00
Juniori U13 - 2011, Seria 3, etapa 3
Teren: Comunal / Dudestii Noi
Sambata, 30 Septembrie 2023, 15:00
Teren: Comunal / Dudestii Noi
Vineri, 29 Septembrie 2023, 18:00
Juniori U11 - 2013-2014, Seria 1, etapa 3
Teren: Aeroport / Giarmata Vii
Vineri, 29 Septembrie 2023, 18:00
Teren: Aeroport / Giarmata Vii
Joi, 28 Septembrie 2023, 17:00
Liga VI, Liga VI - Seria 4, etapa 3
Teren: Comunal / CHISODA
Joi, 28 Septembrie 2023, 17:00
Teren: Comunal / CHISODA
Miercuri, 27 Septembrie 2023, 18:00
Juniori U17 - 2007, etapa 2
Teren: Petre Feneși / Tomnatic
Miercuri, 27 Septembrie 2023, 18:00
Teren: Petre Feneși / Tomnatic
Duminica, 24 Septembrie 2023, 17:00
Liga VI, Liga VI - Seria 2, etapa 2
Teren: BAZA II / Timisoara
Duminica, 24 Septembrie 2023, 17:00
Teren: BAZA II / Timisoara
Sambata, 23 Septembrie 2023, 17:00
Liga V, Liga V - Seria 1, etapa 6
Teren: Comunal / VARIAS
Sambata, 23 Septembrie 2023, 17:00
Teren: Comunal / VARIAS
Sambata, 23 Septembrie 2023, 11:00
Liga V, Liga V - Seria 2, etapa 6
Teren: GALAXY / Timisoara
Sambata, 23 Septembrie 2023, 11:00
Teren: GALAXY / Timisoara
Vineri, 22 Septembrie 2023, 17:00
Liga VI, Liga VI - Seria 4, etapa 2
Teren: CFR / Timisoara
Vineri, 22 Septembrie 2023, 17:00
Teren: CFR / Timisoara
Joi, 21 Septembrie 2023, 18:00
Juniori U15 - 2009, Seria 2, etapa 2
Teren: Comunal / Albina
Joi, 21 Septembrie 2023, 18:00
Teren: Comunal / Albina
Duminica, 17 Septembrie 2023, 17:00
Liga V, Liga V - Seria 2, etapa 5
Teren: Comunal / Jamu Mare
Duminica, 17 Septembrie 2023, 17:00
Teren: Comunal / Jamu Mare
Vineri, 15 Septembrie 2023, 18:30
Juniori U12 - 2012, Seria 1, etapa 1
Teren: LPS / Timisoara
Vineri, 15 Septembrie 2023, 18:30
Teren: LPS / Timisoara
Joi, 14 Septembrie 2023, 17:00
Liga VI, Liga VI - Seria 4, etapa 1
Teren: Comunal / CHISODA
Joi, 14 Septembrie 2023, 17:00
Teren: Comunal / CHISODA
Miercuri, 13 Septembrie 2023, 18:00
Juniori U17 - 2007, etapa 1
Teren: Progresul / GATAIA
Miercuri, 13 Septembrie 2023, 18:00
Teren: Progresul / GATAIA
Duminica, 10 Septembrie 2023, 11:00
Liga V, Liga V - Seria 1, etapa 4
Teren: Comunal / IGRIS
Duminica, 10 Septembrie 2023, 11:00
Teren: Comunal / IGRIS
Sambata, 2 Septembrie 2023, 17:00
Liga V, Liga V - Seria 1, etapa 3
Teren: Comunal / Sanpetru Mare
Sambata, 2 Septembrie 2023, 17:00
Teren: Comunal / Sanpetru Mare