Meciuri arbitrate
- 2023/2024
- 2022/2023
- 2021/2022
- 2020/2021
- 2019/2020
- 2018/2019
- 2017/2018
- 2016/2017
- 2015/2016
- 2014/2015
- 2013/2014
Duminica, 17 Martie 2024, 15:00
Liga V, Liga V - Seria 1, etapa 17
Teren: Comunal / SATCHINEZ
Duminica, 17 Martie 2024, 15:00
Teren: Comunal / SATCHINEZ
Sambata, 16 Martie 2024, 15:00
Liga a IV-a, etapa 22
Teren: Comunal / Belint
Sambata, 16 Martie 2024, 15:00
Teren: Comunal / Belint
Sambata, 16 Martie 2024, 11:00
Liga V, Liga V - Seria 3, etapa 17
Teren: Comunal / RECAS
Sambata, 16 Martie 2024, 11:00
Teren: Comunal / RECAS
Sambata, 9 Martie 2024, 11:00
Liga a IV-a, etapa 21
Teren: Comunal / CARANI
Sambata, 9 Martie 2024, 11:00
Teren: Comunal / CARANI
Sambata, 24 Februarie 2024, 14:30
CUPA ROMANIEI, SAISPREZECIMI, etapa 1
Teren: Comunal / GELU
Sambata, 24 Februarie 2024, 14:30
Teren: Comunal / GELU
Duminica, 3 Decembrie 2023, 14:00
CUPA ROMANIEI, Cupa Romaniei - Turul 2, etapa 1
Teren: Comunal / Becicherecu Mic
Duminica, 3 Decembrie 2023, 14:00
Teren: Comunal / Becicherecu Mic
Duminica, 3 Decembrie 2023, 14:00
CUPA ROMANIEI, Cupa Romaniei - Turul 2, etapa 2
Teren: Comunal / Becicherecu Mic
Duminica, 3 Decembrie 2023, 14:00
Teren: Comunal / Becicherecu Mic
Duminica, 26 Noiembrie 2023, 11:00
Liga V, Liga V - Seria 2, etapa 15
Teren: Comunal / Opatita
Duminica, 26 Noiembrie 2023, 11:00
Teren: Comunal / Opatita
Duminica, 19 Noiembrie 2023, 14:30
CUPA ROMANIEI, Cupa Romaniei - Turul 1, etapa 1
Teren: Comunal / CHISODA
Duminica, 19 Noiembrie 2023, 14:30
Teren: Comunal / CHISODA
Duminica, 19 Noiembrie 2023, 14:30
CUPA ROMANIEI, Cupa Romaniei - Turul 1, etapa 2
Teren: Comunal / CHISODA
Duminica, 19 Noiembrie 2023, 14:30
Teren: Comunal / CHISODA
Sambata, 18 Noiembrie 2023, 15:00
Liga a IV-a, etapa 17
Teren: Comunal / Comlosu Mare
Sambata, 18 Noiembrie 2023, 15:00
Teren: Comunal / Comlosu Mare
Sambata, 11 Noiembrie 2023, 15:00
Liga VI, Liga VI - Seria 4, etapa 9
Teren: CFR / Timisoara
Sambata, 11 Noiembrie 2023, 15:00
Teren: CFR / Timisoara
Sambata, 11 Noiembrie 2023, 11:00
Juniori U13 - 2011, Seria 2, etapa 9
Teren: CFR / Timisoara
Sambata, 11 Noiembrie 2023, 11:00
Teren: CFR / Timisoara
Sambata, 11 Noiembrie 2023, 10:00
Juniori U11 - 2013-2014, Seria 2, etapa 9
Teren: CFR / Timisoara
Sambata, 11 Noiembrie 2023, 10:00
Teren: CFR / Timisoara
Miercuri, 8 Noiembrie 2023, 19:00
Juniori U13 - 2011, Seria 3, etapa 9
Teren: Electrica / Timisoara
Miercuri, 8 Noiembrie 2023, 19:00
Teren: Electrica / Timisoara
Sambata, 4 Noiembrie 2023, 15:00
Liga a IV-a, etapa 15
Teren: Comunal / LIEBLING
Sambata, 4 Noiembrie 2023, 15:00
Teren: Comunal / LIEBLING
Sambata, 4 Noiembrie 2023, 11:00
Liga V, Liga V - Seria 2, etapa 12
Teren: GALAXY / Timisoara
Sambata, 4 Noiembrie 2023, 11:00
Teren: GALAXY / Timisoara
Joi, 2 Noiembrie 2023, 16:00
Juniori U12 - 2012, Seria 1, etapa 8
Teren: CFR / Timisoara
Joi, 2 Noiembrie 2023, 16:00
Teren: CFR / Timisoara
Miercuri, 1 Noiembrie 2023, 16:00
Liga VI, Liga VI - Seria 3, etapa 8
Teren: Vointa / Timisoara
Miercuri, 1 Noiembrie 2023, 16:00
Teren: Vointa / Timisoara
Joi, 26 Octombrie 2023, 17:30
Juniori U12 - 2012, Seria 1, etapa 7
Teren: Dan Paltinisanu, Teren sintetic / Timisoara
Joi, 26 Octombrie 2023, 17:30
Teren: Dan Paltinisanu, Teren sintetic / Timisoara
Miercuri, 25 Octombrie 2023, 18:00
Juniori U11 - 2013-2014, Seria 1, etapa 7
Teren: BAZA II / Timisoara
Miercuri, 25 Octombrie 2023, 18:00
Teren: BAZA II / Timisoara
Miercuri, 25 Octombrie 2023, 19:00
Juniori U12 - 2012, Seria 1, etapa 7
Teren: BAZA II / Timisoara
Miercuri, 25 Octombrie 2023, 19:00
Teren: BAZA II / Timisoara
Marti, 24 Octombrie 2023, 17:00
Liga VI, Liga VI - Seria 4, etapa 7
Teren: Electrica / Timisoara
Marti, 24 Octombrie 2023, 17:00
Teren: Electrica / Timisoara
Luni, 23 Octombrie 2023, 16:30
Juniori U13 - 2011, Seria 1, etapa 6
Teren: LPS / Timisoara
Luni, 23 Octombrie 2023, 16:30
Teren: LPS / Timisoara
Luni, 23 Octombrie 2023, 17:30
Juniori U11 - 2013-2014, Seria 1, etapa 6
Teren: LPS / Timisoara
Luni, 23 Octombrie 2023, 17:30
Teren: LPS / Timisoara
Duminica, 22 Octombrie 2023, 16:00
Liga V, Liga V - Seria 2, etapa 10
Teren: Comunal / BANLOC
Duminica, 22 Octombrie 2023, 16:00
Teren: Comunal / BANLOC
Duminica, 22 Octombrie 2023, 11:00
Liga V, Liga V - Seria 2, etapa 10
Teren: Comunal / UIVAR
Duminica, 22 Octombrie 2023, 11:00
Teren: Comunal / UIVAR
Vineri, 20 Octombrie 2023, 17:00
Liga VI, Liga VI - Seria 3, etapa 6
Teren: Comunal / Albina
Vineri, 20 Octombrie 2023, 17:00
Teren: Comunal / Albina
Miercuri, 18 Octombrie 2023, 17:00
Liga VI, Liga VI - Seria 3, etapa 6
Teren: Auto / Timisoara
Miercuri, 18 Octombrie 2023, 17:00
Teren: Auto / Timisoara
Duminica, 15 Octombrie 2023, 11:00
Liga V, Liga V - Seria 2, etapa 9
Teren: Comunal / Opatita
Duminica, 15 Octombrie 2023, 11:00
Teren: Comunal / Opatita
Duminica, 15 Octombrie 2023, 16:00
Liga VI, Liga VI - Seria 2, etapa 5
Teren: Vointa / Timisoara
Duminica, 15 Octombrie 2023, 16:00
Teren: Vointa / Timisoara
Sambata, 14 Octombrie 2023, 11:00
Liga a IV-a, etapa 12
Teren: Tineretului / Lugoj
Sambata, 14 Octombrie 2023, 11:00
Teren: Tineretului / Lugoj
Vineri, 13 Octombrie 2023, 17:00
Juniori U11 - 2013-2014, Seria 3, etapa 5
Teren: Comunal / Peciu Nou
Vineri, 13 Octombrie 2023, 17:00
Teren: Comunal / Peciu Nou
Joi, 12 Octombrie 2023, 17:00
Liga VI, Liga VI - Seria 4, etapa 5
Teren: Comunal / CHISODA
Joi, 12 Octombrie 2023, 17:00
Teren: Comunal / CHISODA
Duminica, 8 Octombrie 2023, 16:00
Liga VI, Liga VI - Seria 1, etapa 4
Teren: Comunal / Albina
Duminica, 8 Octombrie 2023, 16:00
Teren: Comunal / Albina
Duminica, 8 Octombrie 2023, 19:00
Juniori U15 - 2009, Seria 1, etapa 4
Teren: Vointa / Timisoara
Duminica, 8 Octombrie 2023, 19:00
Teren: Vointa / Timisoara
Sambata, 7 Octombrie 2023, 16:00
Liga a IV-a, etapa 11
Teren: Petre Feneși / Tomnatic
Sambata, 7 Octombrie 2023, 16:00
Teren: Petre Feneși / Tomnatic
Sambata, 7 Octombrie 2023, 11:00
Liga V, Liga V - Seria 1, etapa 8
Teren: Plopi / Timisoara
Sambata, 7 Octombrie 2023, 11:00
Teren: Plopi / Timisoara
Miercuri, 4 Octombrie 2023, 17:00
Liga VI, Liga VI - Seria 3, etapa 4
Teren: Comunal / UTVIN
Miercuri, 4 Octombrie 2023, 17:00
Teren: Comunal / UTVIN
Duminica, 1 Octombrie 2023, 11:00
Liga V, Liga V - Seria 1, etapa 7
Teren: Comunal / SANDRA
Duminica, 1 Octombrie 2023, 11:00
Teren: Comunal / SANDRA
Duminica, 1 Octombrie 2023, 17:00
Liga VI, Liga VI - Seria 1, etapa 3
Teren: Comunal / Foeni
Duminica, 1 Octombrie 2023, 17:00
Teren: Comunal / Foeni
Sambata, 30 Septembrie 2023, 17:00
Liga a IV-a, etapa 10
Teren: Gheorghe Bias / Sannicolau Mare
Sambata, 30 Septembrie 2023, 17:00
Teren: Gheorghe Bias / Sannicolau Mare
Miercuri, 27 Septembrie 2023, 18:30
Liga VI, Liga VI - Seria 3, etapa 3
Teren: Vointa / Timisoara
Miercuri, 27 Septembrie 2023, 18:30
Teren: Vointa / Timisoara
Joi, 21 Septembrie 2023, 18:00
Liga VI, Liga VI - Seria 4, etapa 2
Teren: Comunal / GIROC
Joi, 21 Septembrie 2023, 18:00
Teren: Comunal / GIROC
Marti, 19 Septembrie 2023, 17:00
Liga a IV-a, etapa 8
Teren: Progresul / GATAIA
Marti, 19 Septembrie 2023, 17:00
Teren: Progresul / GATAIA
Duminica, 17 Septembrie 2023, 17:00
Liga VI, Liga VI - Seria 2, etapa 1
Teren: Comunal / GRABAT
Duminica, 17 Septembrie 2023, 17:00
Teren: Comunal / GRABAT
Miercuri, 13 Septembrie 2023, 18:00
Liga VI, Liga VI - Seria 3, etapa 1
Teren: Vointa / Timisoara
Miercuri, 13 Septembrie 2023, 18:00
Teren: Vointa / Timisoara
Duminica, 10 Septembrie 2023, 17:00
Liga V, Liga V - Seria 2, etapa 4
Teren: Comunal / PETROMAN
Duminica, 10 Septembrie 2023, 17:00
Teren: Comunal / PETROMAN
Duminica, 3 Septembrie 2023, 17:00
Liga V, Liga V - Seria 1, etapa 3
Teren: Petre Feneși / Tomnatic
Duminica, 3 Septembrie 2023, 17:00
Teren: Petre Feneși / Tomnatic
Sambata, 2 Septembrie 2023, 11:00
Liga a IV-a, etapa 5
Teren: Comunal / SAG
Sambata, 2 Septembrie 2023, 11:00
Teren: Comunal / SAG
Duminica, 20 August 2023, 18:00
Liga V, Liga V - Seria 2, etapa 1
Teren: Comunal / Opatita
Duminica, 20 August 2023, 18:00
Teren: Comunal / Opatita
Sambata, 19 August 2023, 18:00
Liga a IV-a, etapa 2
Teren: Comunal / CIACOVA
Sambata, 19 August 2023, 18:00
Teren: Comunal / CIACOVA
Sambata, 19 August 2023, 11:00
Liga V, Liga V - Seria 1, etapa 1
Teren: Comunal / CENAD
Sambata, 19 August 2023, 11:00
Teren: Comunal / CENAD